NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A GB meccsről még annyit, hogy a GB defense is kurva jól játszott, főleg a sec., 1-1-ben levették az elkapóinkat. (kivétel az 1. Tate TD)

Week 4 @ St.Louis

Mindenképpen verni kell őket, de nagyon kemény meccs lesz, ha az O# nem kapja össze magát. Idegenben mindig nehéz,főleg csoportellenfél ellen. Meg lesz az első idegenbeli W?undisputedly
Nagyon nehéz meccs lesz, már csak a fentiek miatt is, Finnegan-ék is nagy labdavadászok, figyelni kell nagyon. A GB elleni W ami nagy lökést adhat a csapatnak, akkor lesz értékes igazán, ha nyerünk! Nyerni kell!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Week 4 @ St.Louis

Mindenképpen verni kell őket, de nagyon kemény meccs lesz, ha az O# nem kapja össze magát. Idegenben mindig nehéz,főleg csoportellenfél ellen. Meg lesz az első idegenbeli W?undisputedly
Bizony! Nem rossz csapat a Rams, nem lesz könnyű meccs!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Week 4 @ St.Louis

Mindenképpen verni kell őket, de nagyon kemény meccs lesz, ha az O# nem kapja össze magát. Idegenben mindig nehéz,főleg csoportellenfél ellen. Meg lesz az első idegenbeli W?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valóban félreértettelek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Félreértettél, én nem az igazat akartam bizonyítani, hanem azt, hogy az NFL dontott és kész. Mondjuk az egész meccs tele volt olyan bírói döntésekkel, hogy a GB nek elvileg el se kellett volna jutnia a győzelmi pozícióba. Ettől függetlenül én sajnálom, hogy ilyen lett a győzelem. Jobb szeretem, ha nem azzal kell foglalkozni, hogy ki miben tévedett egy meccs alatt.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na urak, megjött az NFL hivatalos felulvizsgalata. Kb be lehet fogni mindenkinek A vilagban 😊endorphyn
Szomorú lennék, ha akkor lennék biztos az igazamban, ha a felsőbb hatóság szerint is igazam van.
Átolvasva két dolgot állít határozottan a nyilatkozat. 1. Tate OPI-t követett el, véget kellett volna vetni a play-nek. De ez nem visszanézhető/felülvizsgálható bírói tévedés. 2. Az elkapást láthatták TD-nek és a szabályok szerint jártak el a visszanézéskor és a döntés helybenhagyásakor. Szóval, még csak nem is igaz az, hogy mindenkinek be lehet fogni. Egyértelmű, de korrigálhatatlan bírói tévedés eredményezte a TD-t. Elment a Liga a legvégsőkig, a következő fokozat az eredmény megváltoztatása (a TD eltörlése) lett volna. Ezt pedig nyilvánvalóan nem léphetik meg, ha megtették volna, beláthatatlan méretű lavinát indítottak el.
Továbbra is azt gondolom, hogy Nektek teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Ti nem tehettek arról, hogyan döntöttek a bírók ma hajnalban. De ne is akarjátok bebizonyítani, igazolni, hogy helyes döntés született.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na urak, megjött az NFL hivatalos felulvizsgalata. Kb be lehet fogni mindenkinek A vilagban 😊

In Monday's game between the Green Bay Packers and Seattle Seahawks, Seattle faced a 4th-and-10 from the Green Bay 24 with eight seconds remaining in the game.

Seattle quarterback Russell Wilson threw a pass into the end zone. Several players, including Seattle wide receiver Golden Tate and Green Bay safety M.D. Jennings, jumped into the air in an attempt to catch the ball.

While the ball is in the air, Tate can be seen shoving Green Bay cornerback Sam Shields to the ground. This should have been a penalty for offensive pass interference, which would have ended the game. It was not called and is not reviewable in instant replay.

When the players hit the ground in the end zone, the officials determined that both Tate and Jennings had possession of the ball. Under the rule for simultaneous catch, the ball belongs to Tate, the offensive player. The result of the play was a touchdown.

Replay Official Howard Slavin stopped the game for an instant replay review. The aspects of the play that were reviewable included if the ball hit the ground and who had possession of the ball. In the end zone, a ruling of a simultaneous catch is reviewable. That is not the case in the field of play, only in the end zone.

Referee Wayne Elliott determined that no indisputable visual evidence existed to overturn the call on the field, and as a result, the on-field ruling of touchdown stood. The NFL Officiating Department reviewed the video today and supports the decision not to overturn the on-field ruling following the instant replay review.

The result of the game is final.

Applicable rules to the play are as follows:

A player (or players) jumping in the air has not legally gained possession of the ball until he satisfies the elements of a catch listed here.

Rule 8, Section 1, Article 3 of the NFL Rule Book defines a catch:

A forward pass is complete (by the offense) or intercepted (by the defense) if a player, who is inbounds: (a) secures control of the ball in his hands or arms prior to the ball touching the ground; and (b) touches the ground inbounds with both feet or with any part of his body other than his hands; and (c) maintains control of the ball long enough, after (a) and (b) have been fulfilled, to enable him to perform any act common to the game (i.e., maintaining control long enough to pitch it, pass it, advance with it, or avoid or ward off an opponent, etc.).

When a player (or players) is going to the ground in the attempt to catch a pass, Rule 8, Section 1, Article 3, Item 1 states:

Player Going to the Ground. If a player goes to the ground in the act of catching a pass (with or without contact by an opponent), he must maintain control of the ball throughout the process of contacting the ground, whether in the field of play or the end zone. If he loses control of the ball, and the ball touches the ground before he regains control, the pass is incomplete. If he regains control prior to the ball touching the ground, the pass is complete.

Rule 8, Section 1, Article 3, Item 5 states:

Simultaneous Catch. If a pass is caught simultaneously by two eligible opponents, and both players retain it, the ball belongs to the passers. It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control. If the ball is muffed after simultaneous touching by two such players, all the players of the passing team become eligible to catch the loose ball.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Üdv mindenkinek!

Nos egy ideje már követem az NFL-t és a Seattle csapatát is. Sajnos még a csapat történetével illetve a játékosállománnyal nem vagyok teljesen tisztában, de szeretnék én is a 12. játékos lenni. 😊

Szóval Go Seahawks! 😊BlitzHawk
Jó helyen jársz! Üdv!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egyébként nem esik jól, hogy tényleg mindenki csak az utolsó playt(szabálytalanságot) látja, és okoskodik pedig nem látta a meccset...
Mégegyszer, az igazságos eredmény:
GB: 6
SEA: 7
Bírók: 16
Részemről ennyi.Medvepapa
Imádlak... na nem úgy 😀 mindent elmondtál, nem kell fröcsögni semmin, ennyi a lényeg.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na már megy, hogy a Hox nemcsak a Packerst rabolta meg, hanem egy esetleges rájátszásba jutással az egész ligát, illetve mindenkit, akit esetleg megverünk a PO-ban! Na ez igen emlékszem, amikor megvertük egy elképesztő küzdelemben a Szenteket, ráadásul úgy, hogy nem volt rossz a Saints, akkor is mi volt 7-9 el jutottak be, egy méltóbb csapat nem juthatott be, a Saints nem játszhatott otthon! Mindegy is!


A Ninerst szerintem lassan fel fogják törni, A Rams pedig egyáltalán nem reménytelen!
Helmut Zimmer
Több okból ne foglalkozz ezzel, ne hagyd, hogy ennyire megérintsen. Egyrészt a cserebírók pusztán azt mutatják meg, hogy az ember számára szokatlan mértékű stressz esetén döntő többségében erős teljesítményromlással reagál.
Másrészt ha Wilson az idény végére három ilyen GW izét dob, még akkor sem egyenlítette ki a sors (távolról sem!), amit elvett Tőletek a SB-on.

Nagyon örülnék, ha a 49-ers dolgot bővebben leírnád!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na már megy, hogy a Hox nemcsak a Packerst rabolta meg, hanem egy esetleges rájátszásba jutással az egész ligát, illetve mindenkit, akit esetleg megverünk a PO-ban! Na ez igen emlékszem, amikor megvertük egy elképesztő küzdelemben a Szenteket, ráadásul úgy, hogy nem volt rossz a Saints, akkor is mi volt 7-9 el jutottak be, egy méltóbb csapat nem juthatott be, a Saints nem játszhatott otthon! Mindegy is!

"Hello Ford!
Aaron vagyok, képzeld újra tudok járni, hívj fel!"

BlitzHawk Üdv!
A Ninerst szerintem lassan fel fogják törni, A Rams pedig egyáltalán nem reménytelen!
Helmut Zimmer
Braxa kollegának van igaza. 2-1, a többi nem számít.
Pár hater bőven elfér 😊
Ha pedig játékosok üzengetnek, akkor az eljut a Sec fülébe is 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Üdv mindenkinek!

Nos egy ideje már követem az NFL-t és a Seattle csapatát is. Sajnos még a csapat történetével illetve a játékosállománnyal nem vagyok teljesen tisztában, de szeretnék én is a 12. játékos lenni. 😊

Szóval Go Seahawks! 😊BlitzHawk
Szia koztunk!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hát urak, ez a gyozelem azért nem volt egyszerű. Mindenki az utcsorol beszél (engem tényleg érdekelne, hogy Wtf volt?) A Tate lokestol eltekintve. Miközben meccs közben is óriási tévedések voltak. Sajnálom a GB-t de ha osszegeznem kell, akkor nem voltak jobbak. Viszont ha tenyleg 3 millió dolláron mulik a rendes bírók futtatasa, akkor innen csokkoltatom a drága Goodel mamat...

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Na már megy, hogy a Hox nemcsak a Packerst rabolta meg, hanem egy esetleges rájátszásba jutással az egész ligát, illetve mindenkit, akit esetleg megverünk a PO-ban! Na ez igen emlékszem, amikor megvertük egy elképesztő küzdelemben a Szenteket, ráadásul úgy, hogy nem volt rossz a Saints, akkor is mi volt 7-9 el jutottak be, egy méltóbb csapat nem juthatott be, a Saints nem játszhatott otthon! Mindegy is!

"Hello Ford!
Aaron vagyok, képzeld újra tudok járni, hívj fel!"

BlitzHawk Üdv!
A Ninerst szerintem lassan fel fogják törni, A Rams pedig egyáltalán nem reménytelen!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Na megnéztem a meccset, hát a D az nagyon ott van. Mondjuk nem tudom, hogy a DLine ennyire jó, vagy a GB OL baszott be meccs előtt? Clemonstól vártam mondjuk 2 sacket, de hogy Irvin is tolt 2őt, az nagyon nice.

Wilson szerintem nagyon rossz. Potenciál mindenképp van benne, de egyelőre nem nagyon sikerül kihozni. Szinte sose talál elkapót (nem hiszem, hogy Rice-ék ennyire szarok lennének), elég gyenge döntéshozatalban. Mindenképp padoznia kéne az első évben. Reménykedek, hogy Flynn fog kezdeni jövhéten, de úgyse fog...

Lassan meg azért leszünk false start city, mert mi false startolunk a legtöbbet bakker...

+1: Tate
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Rams is nyert már meccset, és annyira voltak a Lions legyőzésétől, mint a Packers a tiétektől 😀 Ők se gyengék azért. Cardinals-ra kíváncsi leszek, hogy meddig bírják...de hát megverték a New Englandet és a Philly-t, érdekes 😀
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azért az mindenképpen megállapítható, hogy a Rams kivételével egy egész komoly kis csoport alakult az NFC Westből.

Szerintetek mit várhatunk a csoporttól? Elég erősnek látszik a 9ers és a cards is. Bár jó kis #D épül nálunk. 😊
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok, divatdrukkolok idén nektek, kibbbbaszottul beleszerettem ebbe a csapatba ( persze csak a Saints után )! 😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv mindenkinek!

Nos egy ideje már követem az NFL-t és a Seattle csapatát is. Sajnos még a csapat történetével illetve a játékosállománnyal nem vagyok teljesen tisztában, de szeretnék én is a 12. játékos lenni. 😊

Szóval Go Seahawks! 😊BlitzHawk
Isten hozott a csapatban! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Nos egy ideje már követem az NFL-t és a Seattle csapatát is. Sajnos még a csapat történetével illetve a játékosállománnyal nem vagyok teljesen tisztában, de szeretnék én is a 12. játékos lenni. 😊

Szóval Go Seahawks! 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Gratula, nem ti tehettek arról hogy nem ide való bírók vezetik a mérkőzéseket. Nagyon kemény D épül itt, vagy már épült.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
2-1
többit leszarombraxa88
😀

Amúgy még egy adalék Wilson ellen...rossz játékot hívott a HailMary-nél...

Seattle quarterback Russell Wilson called the wrong play in the huddle, according to Michael Silver of Yahoo! Sports.

"Instead of sending three receivers to the left corner of the end zone where Tate and Jennings ultimately fought for the ball, Wilson mistakenly called a 'Waggle' play which called for him to roll right while several receivers ran underneath routes," Silver writes.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
2-1
többit leszarom
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Egyébként nem esik jól, hogy tényleg mindenki csak az utolsó playt(szabálytalanságot) látja, és okoskodik pedig nem látta a meccset...
Mégegyszer, az igazságos eredmény:
GB: 6
SEA: 7
Bírók: 16
Részemről ennyi.Medvepapa
Jelentem én negyed 3-kor keltem és és végignéztem. Nekem az eredmény így is jó. Ennek alapján a bírók nyertek, mi meg megvertük a GB-t. De most már tényleg jöjjenek az igazi sporik, mert ha legközelebb fordítva lesz, akkor megütöm a gutát!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.