Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Sherman mekkora arc!!! Rettegjetek Rams WR-ek! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Russell Wilson WHO??? 😀 😀 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Itt az a gond, hogy Pete építkezésről beszél még mindig... hová építkezünk? nagyszerű csapatot raktak össze ez nem kétséges. Persze kell fejlődni mindig. Holmgren utolsó évében és Mora évében még csak közel sem voltunk ilyen jók. Az ilyen Defense megérdemelné, hogy Pete a legjobb pozícióba tegye őket, és nem mindig rájuk tenni a győzelem terhét. Nekem semmi bajom Wilsonnal, sőt, csak úgy gondolom, hogy még van mit tanulnia és nem biztos, h ezt most kellene éles meccseken kéne megtenni. De elfogadom a döntését.
Ami nekem nem tetszett, hogy Pete arról beszél, h ők hívnak ilyen playeket, h ne legyen turnover. Ez is rendben van, csak az a kérdésem lenne, h Flynnel is ilyen konzervatívan kellene játszani?
Ha igen, akkor maradjon Wilson.
Ha nem, akkor tegyük már minél jobb helyzetbe a csapatunkat.SeaSzilaHawk
Hová építkezünk? SB-re, mint mindenki. 😀
Azt nem szabad elfelejteni, hogy PC egy"defensive minded" HC. Ő alapból nem akar 400 - 500 yardokat dobálni és úgy nyerni. Elmondta Flynnel is így játszana. És akik őt követelik a csapatba nézzék meg, hogy játszott a PS első két meccsén. Színtiszta game manager, hiba kerülő játék ahogy Carroll szereti. Arról nem beszélve, hogy egy hónapig sérült volt a könyöke( a Chiefs elleni meccsre se tudott beszállni) ami szintén annak kedvezett, hogy Wilson jelöljék kezdőnek. Még ha jön pár zakó a qb csere a bye week előtt esélytelen.
Tanulni meg csak éles meccsen lehet igazán. Ez minden sportra igaz.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Itt az a gond, hogy Pete építkezésről beszél még mindig... hová építkezünk? nagyszerű csapatot raktak össze ez nem kétséges. Persze kell fejlődni mindig. Holmgren utolsó évében és Mora évében még csak közel sem voltunk ilyen jók. Az ilyen Defense megérdemelné, hogy Pete a legjobb pozícióba tegye őket, és nem mindig rájuk tenni a győzelem terhét. Nekem semmi bajom Wilsonnal, sőt, csak úgy gondolom, hogy még van mit tanulnia és nem biztos, h ezt most kellene éles meccseken kéne megtenni. De elfogadom a döntését.
Ami nekem nem tetszett, hogy Pete arról beszél, h ők hívnak ilyen playeket, h ne legyen turnover. Ez is rendben van, csak az a kérdésem lenne, h Flynnel is ilyen konzervatívan kellene játszani?
Ha igen, akkor maradjon Wilson.
Ha nem, akkor tegyük már minél jobb helyzetbe a csapatunkat.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
Nehogy már mi legyünk a negatív hősök, mert 7-9-el bejutottunk a PO-ba (a szabályok adottak voltak), vagy mert képzetlen sporik Int helyett TD-t ítéltek a javunkra! Ne rólunk beszéljen a liga, hanem a pénz körüli huzavona, meg telhetetlenség miatt szerencsétlenkedő pót bírókról, akik nrm csak ügyetlenek, de egymásra sincsenek tekintettel és 0 az összhang közöttük. Ritkán látni olyat, hogy a pályán felülbírálják egymás ítéleteit, már csak a kollegialitás miatt sem, de hogy egymástól 20 centire ellentétesen ítélnek!!! Ez viszont már hülyeség.
Egyébként meg ha ilyen 1 félidős lesz a Packers, akkor nem egy meccsel fog lemaradni a PO-ról.garrett27
2.félidőben sem voltak jók
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nehogy már mi legyünk a negatív hősök, mert 7-9-el bejutottunk a PO-ba (a szabályok adottak voltak), vagy mert képzetlen sporik Int helyett TD-t ítéltek a javunkra! Ne rólunk beszéljen a liga, hanem a pénz körüli huzavona, meg telhetetlenség miatt szerencsétlenkedő pót bírókról, akik nrm csak ügyetlenek, de egymásra sincsenek tekintettel és 0 az összhang közöttük. Ritkán látni olyat, hogy a pályán felülbírálják egymás ítéleteit, már csak a kollegialitás miatt sem, de hogy egymástól 20 centire ellentétesen ítélnek!!! Ez viszont már hülyeség.
Egyébként meg ha ilyen 1 félidős lesz a Packers, akkor nem egy meccsel fog lemaradni a PO-ról.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megegyeztek a bírókkal, már a Ravens-Browns meccset is ők fújják! Hát az MNF után nem csoda...Medvepapa
Na vegre, miattuk mar megint rajtunk a vilag negativ szeme..endorphyn
Főleg majd ha a Packers egy meccsel csúszik le a PO-ról...de úgyis a maciknak szurkolok ott, szal remélem úgy is lesz, bár Cutlerinát nem szeretem. Amúgy meg leszarom ki mit gondol rólunk, megtanultam már ős Fradi drukkerként! 😊Medvepapa
Hat, ha Fradi drukker vagy, akkor megerdemled! 😀 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Megegyeztek a bírókkal, már a Ravens-Browns meccset is ők fújják! Hát az MNF után nem csoda...Medvepapa
Na vegre, miattuk mar megint rajtunk a vilag negativ szeme..endorphyn
Főleg majd ha a Packers egy meccsel csúszik le a PO-ról...de úgyis a maciknak szurkolok ott, szal remélem úgy is lesz, bár Cutlerinát nem szeretem. Amúgy meg leszarom ki mit gondol rólunk, megtanultam már ős Fradi drukkerként! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megegyeztek a bírókkal, már a Ravens-Browns meccset is ők fújják! Hát az MNF után nem csoda...Medvepapa
Na vegre, miattuk mar megint rajtunk a vilag negativ szeme..

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
én kicsit úgy érzem magunkat, mint a ravens amikor ledraftolta flaccot mint az utcsó elem az áttöréshez. elején ott is akadozott minden (ő ráadásul hajigálta az inteket is) de mégis playoff lett, és láttuk h ma mi lett a csapattal. mindez azért, mert nem kezdték el cserélgetni összevissza.
az én bizalmamat a szezon során végig élvezni fogja russel, ha lesz playoff, ha nem. aztán majd holtszezonban lehet mérlegelnia.kacsa
És ez így logikus...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én kicsit úgy érzem magunkat, mint a ravens amikor ledraftolta flaccot mint az utcsó elem az áttöréshez. elején ott is akadozott minden (ő ráadásul hajigálta az inteket is) de mégis playoff lett, és láttuk h ma mi lett a csapattal. mindez azért, mert nem kezdték el cserélgetni összevissza.
az én bizalmamat a szezon során végig élvezni fogja russel, ha lesz playoff, ha nem. aztán majd holtszezonban lehet mérlegelni
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 218 — én ezt meguntam
Én aztán tényleg nem szoktam felülni semmilyen bandwagonra, de Wilson tekintetében bajban vagyok!

Egyrészt nem tetszik, amit látok támadásban, másrészt nem tudom még pontosan megítélni, hogy ez mennyire játékhíváas, illetve mennyire döntésképesség kérdése. Vannak azért pozitív dolgok. A Bills meccsek pl azért izgalmasak, mert Fitz fele annyira nem dob pontosan, mint a rookie Wilson, viszont igen határozottan dönt, eredmény eddig 8 TD-3 int, de rossz nézni, és mindig megáll bennem az ütő.

Azért zavar amit látok, mert Bevell hív azért gyönyörű playelet. Tartok attól, hogy ugyanúgy járunk, mint Gussal, akit a fenébe küldtünk -én személyesen minden meccs után, és 3 év alatt beérett a munkája.

Azt látom, hogy nincs még meg az a mágikus kémia a srácok között, de szerintem ez ennyi idő után még nem is lehet! Szóval nem tudom mit várunk Wilsontól! Rookie, tanul, akarja, csinálja, nem elit az elkapógárda, nem elit a passprotection!
Idő kellene, csak ez az ami nincs!
Csak az a gond, hogy ez az O, és ez a Spec team, és az O fal belseje, és Lynch megérdemelnének egy produktívabb támadójátékot. Az a gond, hogy mi látunk egy ligaelit csapategységet, és látunk néhány régóta jól építkező csoportellenfelet, és türelmetlenek vagyunk.

Nyugi, mi is jól építkezünk, csak most még nem vagyunk PO csapat, mert az O nem tart ott. Viszont úgy gondolom, hogy, ha nem megyünk le az útról -tehát 3 meccs után nem cseréljük le a rookie QB-t-, akkor ez hosszú távon nagyyon jó lehet.

üdv
H
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan


That replacement ref from the Packers-Seahawks fiasco? Yeah, he was partying with a Packers fan after the game.
endorphyn
A poén, hogy ő ítélte TD-nak Tate elkapását... 😀 Viszont végre láttam egy szimpatikus GB fant... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Megegyeztek a bírókkal, már a Ravens-Browns meccset is ők fújják! Hát az MNF után nem csoda...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard


That replacement ref from the Packers-Seahawks fiasco? Yeah, he was partying with a Packers fan after the game.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
130-150 yardokkal nem fogunk sokáig jutni ez egyértelmű, sokat kell fejlődnie, de a playcallnak is mert nagyon kiismerhetőek vagyunk
ugye az első TAte TD egy 1st&10re jött, szal teljesen meglepő volt, iylenekből kell a több.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nekem is ott sántít, hogy always compete, de neveljük ki... Pete ért ahhoz, hogy azt mondja amit hallani akarunk... és ez nem rossz tulajdonság. Nekem mindegy kivel, csak legyen jobb a passzjátékunk, az sem érdekel ha Michael Robinson kezd dobálni... csak lássak vmi reményt, mert qrva élet, hogy mindig reménykednem kell, hogy hátha hozza a D vagy hátha visszafut Washington... egy jó passzolással simán első 10 csapatban lennénk, miért ne akarnánk jobbak lenni?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amúgy is vagy igen, vagy nem, de az biztos! 😉Medvepapa
Isten nyugasztalja, Sipos mondta ezt mindig... hiányzott a bicaj versenyekről...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én erősen úgy érzem, hogy Flynn jobb választás lenne...nem érzem, hogy RW-vel sokáig fut a szekér.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
Kancellár:

im tired of them lame dudes talking, if it wasnt for them calling that weak PI call on me that was great coverage, they wouldnt of scored!!

Kam nem hülye!Helmut Zimmer
pontosan
faszom kivan már a csalásos sztorikkal...
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ugye a lebonyolítás miatt elsősorban csoportot kell nyerni, az tuti PO-t jelent. Viszont nem nagyon látom, hogy hogyan lehetne a mostani 49ers és Cards védelem ellen stabilan és eredményesen futni, leginkább sehogy. Kell a passz.

Egyébként pont erre jöttek rá az AFC Northban is, az összes tradícionális futócsapat kezdi installálni a pass heavy rendszereit, mert egyszerűen azok a védelmek is annyira ölték/ölik a futást, hogy nem lehet vele már csoportot nyerni.somoskovig
Szambol vetted ki a szot 😊

Csak érdekességképpen:
Russel Wilson: 86.2 QB rate
Peyton Manning: 85.6 QB rate
Matthew Stafford: 83.5 QB rate
Drew Brees: 77.0 QB rate
Sebii
Russell Wilson: 2-1
Peyton Manning: 1-2
Matthew Stafford: 1-2
Drew Brees: 0-3 ennyiből 😀Tocy
RW nem nyert eddig meccset, felejtsük el,hogy mérlegre, meg ratingre hivatkozunk. Manning, Stafford,Brees mind vezére a csapatuknak, az ő vállukon nyugszik a siker. Menniük kell, passzolni, tömni az elkapókat, mert a védelmük sehol sincs. Ezért dobnak több INT-et is. RW sehol nincs hozzájuk képest.
Az sem tul jo dolog,hogy egyszer arra hivatkozunk,hogy neki csak le kell vezetni a meccset, majd utána a 2-1es mérleget az ő teljesítményének a számlájára írjuk.

azért ne ássuk már szerencsétlent! 3 meccsből 2t megnyert és az az egy is 3 drop miatt volt. megtesz mindent amit tud, és a csapat eredményes vele. ha 0-3 lenne a mérleg még talán megérteném h cseréljük le, de nyerünk vele vegyük már észre...

mondjuk azt nem tudom h feltűnt e vkinek h mik a play hívásaink. futás futás passz aztán lesz vmi. semmi kreativitás. olyan mintha a védelemnek megmutatnánk, hogy nézd ezt fogjuk csinálni. és féreértés ne essék, nem azt mondom h russel hof, csak h ne ássunk már egy embert kevesebb mint egy hónap után...a.kacsa
Eredményes vele? Kb semmit nem csinál. Amíg nem láttuk Flynn-t, nem mondhatjuk,hogy mennyivel jobban jártunk RW-vel. Wilson a KC védelme elleni preseason meccsen nyerte meg a kezdő posztot, az a védelem pedig élesben is 33 pontot kap átlagban! meccsenként.
A védelem eredményes meg a ST, nem pedig RW.


Flynn Time!
undisputedly
RW mutatóiról csak annyit, hogy kicsit másabb lenne, ha az első INT-et nem adják vissza roughing the passer miatt, és az utolsó sem TD, hanem INT. 😊
Flynn nem volt olcsó, edzés közben lehetett már nézegetni eleget én kíváncsi lennék rá, mit tud élesben.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 218 — én ezt meguntam
Kancellár:

im tired of them lame dudes talking, if it wasnt for them calling that weak PI call on me that was great coverage, they wouldnt of scored!!

Kam nem hülye!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
igaza van somosnak. iylen szar offensezel nullák leszünk.
a Rams is kemény dió elsz idegenben :/
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Carrol jelen állás szerint nem teheti meg hogy lecseréli Wilsont 2 komoly ellenfél elleni győzelem után. Ha ne adj isten a kövi 3 meccset bukjuk, akkor lehet cseréről beszélni.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Amúgy is vagy igen, vagy nem, de az biztos! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"