Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
ebben azért nemS feltétlenül értek egyet veled. nézd meg a tavalyi ninerst. nem passzoltak semmit és mégis csak saját maguk miatt nem jutottak super bowlba. lehet így is csapatot építeni, csak ahhoz tényleg olyan erősnek kell lenned a passzon kívül mindenben h hihetetlen.
a.kacsa
Azért Friscoban is érezték a holtszezonban,hogy passz nélkül nem megy. Szereztek is pár elkapót. Ráadásul Hárbó már tavaly is próbálta rendbe rakni azt a passzjátékot. Emlékszem több cikk is született arról,hogy Smith-t sokkal jobban megrajzolt (aka konkrétan rá szabott) gameplannel segítik.
A Giants is elment passz orientált irányba, a mindenkori zászlóvivőről a Steelersről nem is beszélve.
Egyszerűen ilyen a liga. Minimum passzjáték kell, nem lehet teljesen hanyagolni.

Az O#-line-ból nekem Giacominivel kezd elegem lenni. Ennyi buta yardot odaadni...


Igen ezekben a gondolatokban van ráció, csak a 2. pont után az ember felteszi a kérdést, hogy mivel jár jobban: ha mindig szoros meccseket vív, vagy ha nyugodtan elveszíti/megnyeri őket! Mert ugye attól, h egy meccs szoros, az még nem győzelem... na és hát igen, PC filozófiája, mit is lehet mondani... sok mindenben nagyon jó, szimpatikus HC, nagyszerű draftoló, de hát a reneszánsz hozzá is eljuthatna, és felfoghatná, h szép és jó amit a d-ével csinál, de ez nem elég, passzolni kell tudni ebben a ligában, mese nincs... az egész amit felépített semmit sem fog érni, ha nincs passzjáték...SeaSzilaHawk
Igen, a szoros meccs nem jelent egyből győzelmet.
Igazából, nem is tudom,hogy mi kellene ahhoz,hogy a szoros meccsek többségét elhozzuk. Jó coaching talán a legfontosabb. Én tegnap tényleg úgy voltam vele,hogy Bevell ellen nem szólok semmit, mert empty backfieldes őrültségek voltak most is, de magával a gameplannel nem volt probléma.
Sajnos ilyen ez a pop szakma. A hazai pálya a +- 3-7 pontos meccseken sok mindent eldönt.
Jövő hétre kell koncentrálni. Nyerni kell, addig meg itt a Hétfő Esti Rangadó (Dallas vs Cowboys) 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
2-2, a többit leszarom, felesleges újrazongorázni a múlt hetet, következő ellenfél a Panthers...

Ui: nincs negatív mérlegű csapat a divízióban...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ebben azért nem feltétlenül értek egyet veled. nézd meg a tavalyi ninerst. nem passzoltak semmit és mégis csak saját maguk miatt nem jutottak super bowlba. lehet így is csapatot építeni, csak ahhoz tényleg olyan erősnek kell lenned a passzon kívül mindenben h hihetetlen.

egyébként meg. lehet h én azért ragaszkodom annyira wilsonhoz, mert már unom h minden év egy nagy kérdőjel az irányítók terén. és ezért ragaszkodom görcsösen hozzá, h ne csak egy újabb név legyen a névsorba. de ha nem megy vmi akkor azt nem kell erőltetni, viszont az időt meg kell adni neki. várjunk még és sztem pete is megfogja húzni a lépést ha úgy érzi. bizonyított már h a töke megvan hozzá 😊

a fal játéka jobban aggaszt. ez a jobb oldal elég katasztrófális és a bal se veretes...
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
1.Az a két hosszú FG tegnapról nem csak a Kosok frencsájzánál állított be rekordot. Mi sem kaptunk még a csapat fennállása során ilyen messziről mezőnygólokat 😊
2.Dan Kelly már írt is egy kis összefoglalót a fieldgullson, amiben kiemeli -teljesen jogosan- ,hogy ez PC filozófiája. Legyen jó a védelem, jó a special team, az O# meg fusson, és minden meccsünk szoros lesz. Ezért van a liga leggyengébb (!) passzjátéka nálunk, és ezért kíséreljük meg mi a legkevesebbszer a levegőben eljuttatni a labdát. Hogy ez mennyire állja a kor követelményeit, jó kérdés. Szerintem ilyen passzjátékkal megint egy 7-9 lesz.
3. Wilson vs Flynn téma ismert. Habár tegnap eléggyengén játszott, nem passzolta le a könnyű TD-t, szar kimozgások stbstb, de az INT-ek nagy része, nem az ő hibája volt. Most kapta vissza azt, amiből kimenekült a GB ellen.
4.Idegenben kaptunk ki megint csoport riválistól,ami nem kellemes,de ha itthon verjük őket, akkor számít majd a GB,Dallas stbstb elleni győzelem. Ehhez viszont ütni kell őket itthon.undisputedly
Igen ezekben a gondolatokban van ráció, csak a 2. pont után az ember felteszi a kérdést, hogy mivel jár jobban: ha mindig szoros meccseket vív, vagy ha nyugodtan elveszíti/megnyeri őket! Mert ugye attól, h egy meccs szoros, az még nem győzelem... na és hát igen, PC filozófiája, mit is lehet mondani... sok mindenben nagyon jó, szimpatikus HC, nagyszerű draftoló, de hát a reneszánsz hozzá is eljuthatna, és felfoghatná, h szép és jó amit a d-ével csinál, de ez nem elég, passzolni kell tudni ebben a ligában, mese nincs... az egész amit felépített semmit sem fog érni, ha nincs passzjáték...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ez volt már? 😊


http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Az a két hosszú FG tegnapról nem csak a Kosok frencsájzánál állított be rekordot. Mi sem kaptunk még a csapat fennállása során ilyen messziről mezőnygólokat 😊
2.Dan Kelly már írt is egy kis összefoglalót a fieldgullson, amiben kiemeli -teljesen jogosan- ,hogy ez PC filozófiája. Legyen jó a védelem, jó a special team, az O# meg fusson, és minden meccsünk szoros lesz. Ezért van a liga leggyengébb (!) passzjátéka nálunk, és ezért kíséreljük meg mi a legkevesebbszer a levegőben eljuttatni a labdát. Hogy ez mennyire állja a kor követelményeit, jó kérdés. Szerintem ilyen passzjátékkal megint egy 7-9 lesz.
3. Wilson vs Flynn téma ismert. Habár tegnap eléggyengén játszott, nem passzolta le a könnyű TD-t, szar kimozgások stbstb, de az INT-ek nagy része, nem az ő hibája volt. Most kapta vissza azt, amiből kimenekült a GB ellen.
4.Idegenben kaptunk ki megint csoport riválistól,ami nem kellemes,de ha itthon verjük őket, akkor számít majd a GB,Dallas stbstb elleni győzelem. Ehhez viszont ütni kell őket itthon.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ne bántsuk Wilsont, ráadtak egy olyan kabátot, ami még jövőre is nagy lenne neki. Ilyen fal mellett, amit tegnap Giacominiék bemutattak, tiszta halálfélelem. Ennek ellenére most már tényleg le kellene mérni élesben is, hogy mit tud Flynn. Wilson meg pihenjen és szedje össze a gondolatait. Nagyon nem egyszerű szegénynek a helyzete. Nem is lát semmit, meg örökké futnia is kell az életéért, meg még kezdő is. garrett27
Ez utóbbi első részén segíthetünk, ha keresztezzük egy csigával... viszont az a második részeben említett "futást az életért" megnehezítené, bár akkor a sack megállna -3-on...az utolsó részen lehet segíteni, ha emiatt nem érezné jól magát.

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csakis akkor lenne esélyünk a rájátszásba jutni, ha minden meccsünket a CenturyLinken játszanánk... 😮 Esélytelen

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ne bántsuk Wilsont, ráadtak egy olyan kabátot, ami még jövőre is nagy lenne neki. Ilyen fal mellett, amit tegnap Giacominiék bemutattak, tiszta halálfélelem. Ennek ellenére most már tényleg le kellene mérni élesben is, hogy mit tud Flynn. Wilson meg pihenjen és szedje össze a gondolatait. Nagyon nem egyszerű szegénynek a helyzete. Nem is lát semmit, meg örökké futnia is kell az életéért, meg még kezdő is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
12
4wk - 13

Helm!
Szerintem marad(hat) még 1-2 meccsig... Mondjuk én Csárlit is megnézném kezdőként - ezután a magabiztos KC győzelem után 😀

De hogy valami pozitívumot is írjak: Rájöttem, hogy mi volt az a rengeteg false start a GB meccsen - az OL ezzel védekezte le a hazafutás jellegű sack-eket!

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Kevés! Akkor sem olvaslak újra! 😛
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahhoz újra kéne olvasnom, és ezt nem kérheted tőlem! 😀 😀 😀Helmut Zimmer
Jó, akkor segítek 😀 Soha nem mondtam,hogy jobb lesz.
A mellett kardoskodtam,hogy Wilson rossz, és esélyt kell adnunk Flynn-nek mielőtt elmegy a hajó. Lehet,hogy rosszabb lesz, de meg kell próbálni.undisputedly
Nem tudom ellenőrizni, mert nem olvasom újra! 😊
Helmut Zimmer
Akkor nem illik a levegőbe beszélni 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Ahhoz újra kéne olvasnom, és ezt nem kérheted tőlem! 😀 😀 😀Helmut Zimmer
Jó, akkor segítek 😀 Soha nem mondtam,hogy jobb lesz.
A mellett kardoskodtam,hogy Wilson rossz, és esélyt kell adnunk Flynn-nek mielőtt elmegy a hajó. Lehet,hogy rosszabb lesz, de meg kell próbálni.undisputedly
Nem tudom ellenőrizni, mert nem olvasom újra! 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahhoz újra kéne olvasnom, és ezt nem kérheted tőlem! 😀 😀 😀Helmut Zimmer
Jó, akkor segítek 😀 Soha nem mondtam,hogy jobb lesz.
A mellett kardoskodtam,hogy Wilson rossz, és esélyt kell adnunk Flynn-nek mielőtt elmegy a hajó. Lehet,hogy rosszabb lesz, de meg kell próbálni.
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nem állítom, hogy Flynnel jobbak lettünk volna, de ha erőltetjük ezt a Wilson dolgot anélkül, hogy megbizonyosodnánk arról, hogy Flynnel esetleg jobban megy.
Ha nem akkor jövőre elhozzuk Barkleyt, Tyler Wilsont esetleg Geno Smiht és akkor komoly túélő túrára indul PC.

Majd meglátjuk.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Ahhoz újra kéne olvasnom, és ezt nem kérheted tőlem! 😀 😀 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem mondok semmit, mert eddig is nagy ellenzője voltam a játékának (kereken előző hét óta).
Nem mondhatjuk,hogy nem kapott segítséget. Csoda módjára, még a TE játékot is elővettük,hogy segítsük.undisputedly
Sajnos nincs arra sem garancia, hogy Flynn jó lenne! Hetek óta fantasy fightolsz Medvepapával! 😊
Mi csak reméljük, azt, amit Te mindenféle mondásokkal bizonygatsz! Azt látjuk, hogy kevés yard, közepes olvasás, futkározás, stb, stb. De lehet, hogy Flynn összeszedett volna 5 zacsit! Nem tudjuk, mert nem láttuk!
Wilsonnál is voltak jó megoldások, szép passzok, de sajnos nem ma!
Ez a védelem nagyon jó, ez az O nagyon nem produktív! Helmut Zimmer
Mutass egyetlen sort tőlem, amiben azt mondom,hogy Flynn jó lesz, vagy egyáltalán jobb mint Wilson 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Én nem mondok semmit, mert eddig is nagy ellenzője voltam a játékának (kereken előző hét óta).
Nem mondhatjuk,hogy nem kapott segítséget. Csoda módjára, még a TE játékot is elővettük,hogy segítsük.undisputedly
Sajnos nincs arra sem garancia, hogy Flynn jó lenne! Hetek óta fantasy fightolsz Medvepapával! 😊
Mi csak reméljük, azt, amit Te mindenféle mondásokkal bizonygatsz! Azt látjuk, hogy kevés yard, közepes olvasás, futkározás, stb, stb. De lehet, hogy Flynn összeszedett volna 5 zacsit! Nem tudjuk, mert nem láttuk!
Wilsonnál is voltak jó megoldások, szép passzok, de sajnos nem ma!
Ez a védelem nagyon jó, ez az O nagyon nem produktív!
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
idáig úgy voltam, hogy na Wilson meg-meg csinálgatja a dolgokat... de ilyen futójáték mellett, ilyen védelemmel és ilyen special team-mel, még azt is hozzáteszem, h ilyen elkapókkal (m pl a Rams WR-jei sehol sincsenek a mieinkhez képest) tudni kell nyerni...
Túl kevés, és PC most hiába védi, h "csak" ennyit kérnek tőle... faszomat, kérjenek többet... Bevell meg egy óriási lúzer, húzzon el innen... komolyan, végig futunk a pályán és akkor 3&2-nel hív egy passzjátékot a redzone-ban... normális ez?
T-Jax is lehozná ezeket a meccseket...
Ahogy (asszem) Undi szokta mondani... It's Flynn time...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem mondok semmit, mert eddig is nagy ellenzője voltam a játékának (kereken előző hét óta).
Nem mondhatjuk,hogy nem kapott segítséget. Csoda módjára, még a TE játékot is elővettük,hogy segítsük.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Nagyon remélem, hogy PC nem akarja tovább erőltetni Wilsont, mert teljesen inkonzisztens a játéka, de szóljatok, ha csak én vagyok ezzel így.BlitzHawk
+1
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nagyon remélem, hogy PC nem akarja tovább erőltetni Wilsont, mert teljesen inkonzisztens a játéka, de szóljatok, ha csak én vagyok ezzel így.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Én már mondtam multkor is NEM Bevell a ludas! Semmi,de semmi gond nem volt a playhívással!
Wilson storyba belebukhat PC!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Panthers idegenben valóban esélytelen. De ha a GB-t meg a Dallast elkaptuk itthon, akkor a pats se reménytelen. Teljesen más játékot mutatunk hazai pályán, mint idegenben, mintha más csapat lenne...
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azt hiszem RW megoldotta a róla folytatott vitát...it's Flynn time!