Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Egyes Tampa fanok már kinézték maguknak Flynnt Freeman helyett. Nehogymá!!!!!!!garrett27
Akkor jöjjön ide Freeman, nekem mind1. Wilsonnál sokkal jobb.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mna, egy kicsit lenyugodva, így Szerdára, olyan mismás érzéseim vannak a csapattal... kell még idő nekik/túl jó D, h ilyen passzjátékkal ne hozzuk őket jobb helyzetbe...
Mindenképp az O#-ban vannak a kérdéseim, és végső soron teljesen mindegy, hogy RW hibázik vmit, vagy az OLine nem blokkol jól, vagy az elkapók nem jo route-ot futnak/nem kapják el a labdát, az egész az OC és a HC hibája... ők látják, h ki mire képes, ők kell meghozzák a fontos döntéseket, minden hozzájuk vezet vissza... most azt mondom, h Bevell és Carroll kell a nézetén/hívásán/játékosállományán változtatnia, mert ez így kevés (értem, hogyha Breno ilyen gyökér, tessék lecserélni, vagy ha azt mondjuk, h futunk, akkor fussunk, vagy ha vki elejt egy-két labdát, akkor ne rá hívni játékokat stb.)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Egyes Tampa fanok már kinézték maguknak Flynnt Freeman helyett. Nehogymá!!!!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én azt mondom, hogy PC-nek ez édes kevés lesz..
JC munkája pedig elvitathatatlan és szerintem is túl jó GM ő ahhoz, hogy ne legyen egy gyűrű boldog tulajdonosa 😊BlitzHawk
A legnagyobb vicc,hogy pont nemrég mondtam,hiába nyilatkozta PC,hogy baj van Flynn könyökével, HAZUDIK.
Most már ki is jött egy cikk erről,hogy PC azóta helyesbített,hogy nem is volt /nincs komoly baj azzal a könyökkel, és kész játszani ,de most RW time...

Ennyit róla...
Én azt mondom elég volt az RW timeból...itt az idő egy kis Flynn timehoz, had mutassa meg, hogy mit tud. PC konok ragaszkodása RW-hez érthetetlen számomra. Nem hiszem, hogy eljött az ideje a struccpolitikának...hoztam egy rossz döntést, de nem akarom elfogadni, hogy hibásztam...nevetséges.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak hogy, Flynn-t kiszorította Wilson, majd kiderült,hogy még sem tudja azt a duble threat dolgot. Tehát play-action-ből, bootlegből, második szándékú futásból,nem tud előre haladni úgy,ahogyan azt tette a preseason-ban a cserék ellen. Még újonc, nem NFL kész.
undisputedly
A Rams elleni első, TD drive. Futás, play-action, Wilson lábon csinált first downt, meg volt minden, TD. Aztán a látottakon felbuzdulva láthatóan elmentünk passz irányba, majd jött a Baldwin féle INT, megijedtünk, és gyorsan visszaáltunk a jó öreg run-run-boom játékra. Néha úgy érzem a coaching staff úgy viselkedik, mint egy szurkoló gyerek az oldalvonal mentén...Medvepapa
Az mesterien megtervezett play volt. Amint egy kis improvizáció kellett, vagy olvasni a nyomást, már bajok voltak. Ezek ellenére is úgy gondolom,hogy konzekvensen nem tudja mozgatni a labdát.


Én azt mondom, hogy PC-nek ez édes kevés lesz..
JC munkája pedig elvitathatatlan és szerintem is túl jó GM ő ahhoz, hogy ne legyen egy gyűrű boldog tulajdonosa 😊BlitzHawk
A legnagyobb vicc,hogy pont nemrég mondtam,hiába nyilatkozta PC,hogy baj van Flynn könyökével, HAZUDIK.
Most már ki is jött egy cikk erről,hogy PC azóta helyesbített,hogy nem is volt /nincs komoly baj azzal a könyökkel, és kész játszani ,de most RW time...

Ennyit róla...
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kicsit nekem is olyan a staff, mintha egy kisgyerek Maddenezne és amikor nem jönnek be a passz playek, akkor átáll a futásra és akkor bármi áron menjen a run.
Én azt mondom, hogy PC-nek ez édes kevés lesz..Úgy érzem, hogy nagyon jól draftol, de utána olykor nem jól használja ki a játékosok képességeit, az egyes felépített csapatrészek erejét. Úgy gondolom, hogy RW nem jó megoldás - persze ez szubjektív vélemény - és csak bízni tudok benne, hogy Flynn vele szemben összeszedettebb lesz.

JC munkája pedig elvitathatatlan és szerintem is túl jó GM ő ahhoz, hogy ne legyen egy gyűrű boldog tulajdonosa 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csak hogy, Flynn-t kiszorította Wilson, majd kiderült,hogy még sem tudja azt a duble threat dolgot. Tehát play-action-ből, bootlegből, második szándékú futásból,nem tud előre haladni úgy,ahogyan azt tette a preseason-ban a cserék ellen. Még újonc, nem NFL kész.
undisputedly
A Rams elleni első, TD drive. Futás, play-action, Wilson lábon csinált first downt, meg volt minden, TD. Aztán a látottakon felbuzdulva láthatóan elmentünk passz irányba, majd jött a Baldwin féle INT, megijedtünk, és gyorsan visszaáltunk a jó öreg run-run-boom játékra. Néha úgy érzem a coaching staff úgy viselkedik, mint egy szurkoló gyerek az oldalvonal mentén...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha minden áron a runheavy offenset akarunk erőltetni, akkor ehhez illenék egy ilyen rendszerbe illő Qb-t választani, márpedig ebben az esetben az én meglátásom szerint megint ott vagyunk ahol a part szakad, de akkor nem csak RW-el hanem Flynnel is. Azt mondom, ha erre akar elindulni PC, akkor miért nem húzott a drafton ilyen qb-t vagy Geno Smithre várunk? Remélem rosszul értelmeztem valamit és ebben az esetben ad valaki nekem felvilágosítást, hogy hol is látom rosszul a dolgot.BlitzHawk
Véleményem szerint PC kiválasztotta ezt a QB-t a drafton. PC úgy gondolja, hogy a többi csapatrész van olyan erős, hogy sikeres legyen a csapat addig(tehát PO szereplés), amíg ez a QB beletanul a rendszerbe amit ő hozott létre. Tehát mindegy h Wilson, Flynn vagy bárki más, ezt a koncepciót követi, ha törik ha szakad. Viszont idén ebben sok a buktató:
1. Erős a divízió, nem csak a Ninerst kell legyőzni...
2. Erős az NFC, tehát a WC spot sem ingyen van...
3. Ha a fent említett többi csapatrész közül 1-2 betlizik(lásd: Rams ellen ST, DEF 3. és hosszú szituknál) csak vakszerencsével(GB meccs) nyerünk.
Tehát ahogy SzeSzilaHawk mondta, PC 19-re lapott húzott, de már a szezon elején. Ami engem bánt, az az előszezon, és a fentiek fényében a QB verseny, ami a leendő kezdőtől vette el a nagyon fontos időt és snappeket.(Ezek ugyanúgy Flynnek is hiányoznak, ebben biztos vagyok.) Ugyanakkor a csapatnál egyértelmű cél a PO szereplés, tehát nem tudom meddig tarthat a türelem, de még mindig azt mondom, hogy 1 ember cseréje nem lesz megoldás, a probléma a passzjátéknál összetettebb, ahogy Miller is nyilatkozta.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha minden áron a runheavy offenset akarunk erőltetni, akkor ehhez illenék egy ilyen rendszerbe illő Qb-t választani, márpedig ebben az esetben az én meglátásom szerint megint ott vagyunk ahol a part szakad, de akkor nem csak RW-el hanem Flynnel is. Azt mondom, ha erre akar elindulni PC, akkor miért nem húzott a drafton ilyen qb-t vagy Geno Smithre várunk? Remélem rosszul értelmeztem valamit és ebben az esetben ad valaki nekem felvilágosítást, hogy hol is látom rosszul a dolgot.BlitzHawk
Nincs ezzel baj. A piac legjobb elérhető irányítója Flynn volt. Megszereztük. Taps. Ez így jó.
Drafton húztunk egy PROJECT Qb-t. Ez is jó így, beszéltük,hogy biztosan lesz Qb,hiszen ez PC utolsó előtti éve(4 éves terv), és ha bukik Flynn, akkor kell valaki aki az utolsó évében megmenti az állását.

Csak hogy, Flynn-t kiszorította Wilson, majd kiderült,hogy még sem tudja azt a duble threat dolgot. Tehát play-action-ből, bootlegből, második szándékú futásból,nem tud előre haladni úgy,ahogyan azt tette a preseason-ban a cserék ellen. Még újonc, nem NFL kész.

Viszont idő közben PC kitalálta,hogy a verseny az mégsem olyan nagyon verseny, és ragaszkodik Wilsonhoz. Itt tartunk most. Még pár forduló, és meg lesz a következő sor is a történetből.

Maga a Flynn + Wilson move remek volt -irónia nélkül-. Azt tették Schneiderék amit kellett. Nekem kcisit az az érzésem,hogy magába a megszerzésükbe John jeleskedett leginkább, míg a csapatba kerülésnél már PC szava dönt nyilván. Abból meg nem csinálok titkot,hogy JC szerintem jobb GM mint amilyen edző PC.
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ha minden áron a runheavy offenset akarunk erőltetni, akkor ehhez illenék egy ilyen rendszerbe illő Qb-t választani, márpedig ebben az esetben az én meglátásom szerint megint ott vagyunk ahol a part szakad, de akkor nem csak RW-el hanem Flynnel is. Azt mondom, ha erre akar elindulni PC, akkor miért nem húzott a drafton ilyen qb-t vagy Geno Smithre várunk? Remélem rosszul értelmeztem valamit és ebben az esetben ad valaki nekem felvilágosítást, hogy hol is látom rosszul a dolgot.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jó írás, ugyanakkor én nem érzem megalázó vereségnek.
A Rams O# nem szerzett TD-t, Bradfordot 63-as ratingen tartottuk, a ST sem volt rossz (ahogyan írtam szerintem az edzpi stábnak kellett volna figyelnie a trükkös játékra), a futójáték jó volt.
A redzone O# eddig tényleg gyengébb mint tavaly, a passzjáték meg közel azonos.undisputedly
A 63-as ratinggel szemben ha csak 46-ost tud felmutatni egy csapat, akkor a meccsek döntő többségét biztosan el fogja veszíteni (trükkös játék ide, trükkös játék oda).DoM
Nyilván a legnagyobb alapvetése a focinak,hogy nem számít mit produkál az ellenfél, amíg te egyel többet. A ratinget azért emeltem ki,mert PC filozófiája a már említett :
1.Legyen elit D#
2.Ne verjenek meg minket a ST-ben
3.Futtassuk a labdát
4.No turnover

Ezekből kettő összejött, a ST pedig csak azért nem mert az edzők benézték, illetve van egy csodagyerek a túloldalon. 😊
Ez a rész érdekes amit kiemeltél. Biztosan voltak ilyen nyilatkozatok,de én nem találkoztam velük.undisputedly
Miller meccs utáni nyilatkozata a red zone offense-ről elég beszédes:
" “I feel like we had some good plays dialed up,” Miller said. “It’s execute and getting guys open. Those are the types of things – either protection or Russell getting flushed out – we’ve got to figure out exactly what that is and do a better job scoring touchdowns.”
Rice-nak is volt valami hasonló nyilatkozata ami feltűnt nekem , hogy kezd tele lenni a hócipője.
Minden esetre voltak józan ésszel nehezen érthető hívások is, de én csak szurkoló vagyok és nem coordinátor.😀Tessu
Aha, köszi, így már stabilabb a kép.
A playhívás nagyon sok olyan dolgon múlik,amit mi nem látunk. Valamelyik védő sérült, gyengébb mint kellene, vagy annak hisszük, direkt a most következő playre építettünk az előző kettővel. Ami nekünk egyértelmű, az a DC-nek is az. Szerintem maga a gameplan nem volt rossz. 😊

Én is elolvastam az írást, és vannak dolgok amikkel nem értek egyet... azonban ez a bekezdés elárulja, hogy számomra, hol van a döglött kutya elásva, tanulságos sztem:
"The worst part is listening to this coaching staff go on and on about their identity as a tough running team, and that they will only make Wilson pass when the situation demands it. Yet, when the game is on the line, the running game is fantastic, and the yardage to pick up is short, they call a pass play or a cutesy misdirection play. This team does not need to do those things. At the very least, a defense should have to prove it can stop the running game on third down before the Seahawks coaching staff capitulates."
The credibility of this coaching staff is at stake.SeaSzilaHawk
Igen, ezzel teljes mértékben egyet értek. Ha egyszer runheavy O# vagyunk, akkor ne tegyünk egy újonc kezébe a kritikus 3&short kísérleteket, amikor a liga egyik legjobb futója adja a csapat identitását. 😊
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ez a rész érdekes amit kiemeltél. Biztosan voltak ilyen nyilatkozatok,de én nem találkoztam velük.undisputedly
Miller meccs utáni nyilatkozata a red zone offense-ről elég beszédes:
" “I feel like we had some good plays dialed up,” Miller said. “It’s execute and getting guys open. Those are the types of things – either protection or Russell getting flushed out – we’ve got to figure out exactly what that is and do a better job scoring touchdowns.”
Rice-nak is volt valami hasonló nyilatkozata ami feltűnt nekem , hogy kezd tele lenni a hócipője.
Minden esetre voltak józan ésszel nehezen érthető hívások is, de én csak szurkoló vagyok és nem coordinátor.😀
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én is elolvastam az írást, és vannak dolgok amikkel nem értek egyet... azonban ez a bekezdés elárulja, hogy számomra, hol van a döglött kutya elásva, tanulságos sztem:
"The worst part is listening to this coaching staff go on and on about their identity as a tough running team, and that they will only make Wilson pass when the situation demands it. Yet, when the game is on the line, the running game is fantastic, and the yardage to pick up is short, they call a pass play or a cutesy misdirection play. This team does not need to do those things. At the very least, a defense should have to prove it can stop the running game on third down before the Seahawks coaching staff capitulates."
The credibility of this coaching staff is at stake.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Jó írás, ugyanakkor én nem érzem megalázó vereségnek.
A Rams O# nem szerzett TD-t, Bradfordot 63-as ratingen tartottuk, a ST sem volt rossz (ahogyan írtam szerintem az edzpi stábnak kellett volna figyelnie a trükkös játékra), a futójáték jó volt.
A redzone O# eddig tényleg gyengébb mint tavaly, a passzjáték meg közel azonos.undisputedly
A 63-as ratinggel szemben ha csak 46-ost tud felmutatni egy csapat, akkor a meccsek döntő többségét biztosan el fogja veszíteni (trükkös játék ide, trükkös játék oda).
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha marad Wilson, akkor PC behúzza a lapot 19-re. Ha nem jön alsó, akkor nagy gondban lesz. Főleg úgy, hogy a 3. down-os szituációkban a def is rendre betlizett a Rams ellen. Ha még ők is elkezdenek betlizni, akkor roló van.
Miután higgadtabban megnéztem a meccset, meg kell állapítsam, hogy kezdem látni, miért draftoltuk Wagnert. A kezdeti puhatolózás után elég jól beindult. Állat mód tud szerelni ha elkapja a fonalat.garrett27
Wagner egy igazi tackle machine volt az egyetemen és nagyon atlétikus. A 3rd down def már tavaly is gyatra volt és a Cowboys ellen is bénáztak az első félidőben.
Egy nagyon jó cikk a jelenlegi helyzetről:
 www.hawkblogger.com/2012/10/the-morning-after-seahawks-humiliated.html
Nem rövid, de érdemes elolvasni. Szerintem a legérdekesebb ez a rész:
"By going with Wilson to start the year, Carroll has put enormous pressure on the rookie and I fear Wilson is losing this locker room. Multiple players made critical comments about the offense after the game without pointing the finger at any one player, but the inference was pretty clear. It certainly is not the running game they are frustrated with. Consider how it feels for Zach Miller to see it written that he has gained weight or was a bust signing after being a great team guy last year while helping an inexperienced offensive line, only to see his quarterback miss him or make the wrong read. Or Sidney Rice who nobody thinks can stay healthy and is being criticized for not "making the big play" despite rarely being given the chance. These guys are watching tape and seeing the quarterback make mistakes, and they are getting criticized for it."Tessu
Jó írás, ugyanakkor én nem érzem megalázó vereségnek.
A Rams O# nem szerzett TD-t, Bradfordot 63-as ratingen tartottuk, a ST sem volt rossz (ahogyan írtam szerintem az edzpi stábnak kellett volna figyelnie a trükkös játékra), a futójáték jó volt.
A redzone O# eddig tényleg gyengébb mint tavaly, a passzjáték meg közel azonos.

Ez a rész érdekes amit kiemeltél. Biztosan voltak ilyen nyilatkozatok,de én nem találkoztam velük.
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ha marad Wilson, akkor PC behúzza a lapot 19-re. Ha nem jön alsó, akkor nagy gondban lesz. Főleg úgy, hogy a 3. down-os szituációkban a def is rendre betlizett a Rams ellen. Ha még ők is elkezdenek betlizni, akkor roló van.
Miután higgadtabban megnéztem a meccset, meg kell állapítsam, hogy kezdem látni, miért draftoltuk Wagnert. A kezdeti puhatolózás után elég jól beindult. Állat mód tud szerelni ha elkapja a fonalat.garrett27
Wagner egy igazi tackle machine volt az egyetemen és nagyon atlétikus. A 3rd down def már tavaly is gyatra volt és a Cowboys ellen is bénáztak az első félidőben.
Egy nagyon jó cikk a jelenlegi helyzetről:
 www.hawkblogger.com/2012/10/the-morning-after-seahawks-humiliated.html
Nem rövid, de érdemes elolvasni. Szerintem a legérdekesebb ez a rész:
"By going with Wilson to start the year, Carroll has put enormous pressure on the rookie and I fear Wilson is losing this locker room. Multiple players made critical comments about the offense after the game without pointing the finger at any one player, but the inference was pretty clear. It certainly is not the running game they are frustrated with. Consider how it feels for Zach Miller to see it written that he has gained weight or was a bust signing after being a great team guy last year while helping an inexperienced offensive line, only to see his quarterback miss him or make the wrong read. Or Sidney Rice who nobody thinks can stay healthy and is being criticized for not "making the big play" despite rarely being given the chance. These guys are watching tape and seeing the quarterback make mistakes, and they are getting criticized for it."
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ha marad Wilson, akkor PC behúzza a lapot 19-re. Ha nem jön alsó, akkor nagy gondban lesz. Főleg úgy, hogy a 3. down-os szituációkban a def is rendre betlizett a Rams ellen. Ha még ők is elkezdenek betlizni, akkor roló van.
Miután higgadtabban megnéztem a meccset, meg kell állapítsam, hogy kezdem látni, miért draftoltuk Wagnert. A kezdeti puhatolózás után elég jól beindult. Állat mód tud szerelni ha elkapja a fonalat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na a qb kérdés ahogy sejthető volt egyelőre tárgytalan:
Carroll Wilsonról:
“He is not far from being really, really successful right now as a leader in that position. We just have to assess everything that’s going on. … There’s a lot going in. It’s not just one guy.”
Reméljük igaza van.
Egyébként a def. katasztrófális (főleg első félidei)3rd down játékát is érdemes lenne megemlíteni nem csak a passzjátékot szidni.Tessu
Most így látatlanba azt mondom,hogy abba a zónába ment több sikeres passz ahol már ütköznie kellene a hátralépő Lb sornak. Persze nyilván nem egyszerű. A press cov. sem az igazi ezeknél a játékoknál.
Givens(?) többször is meglógott Shermantől.
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Na a qb kérdés ahogy sejthető volt egyelőre tárgytalan:
Carroll Wilsonról:
“He is not far from being really, really successful right now as a leader in that position. We just have to assess everything that’s going on. … There’s a lot going in. It’s not just one guy.”
Reméljük igaza van.
Egyébként a def. katasztrófális (főleg első félidei)3rd down játékát is érdemes lenne megemlíteni nem csak a passzjátékot szidni.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Igazából, nem is tudom,hogy mi kellene ahhoz,hogy a szoros meccsek többségét elhozzuk.undisputedly
RED ZONE Offense;
3 TD / GAME (félidő..., persze...haladjunk kis lépésekben)12
+1000 Bejelentkezem más accounttal, hogy számítson! 😀
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Igazából, nem is tudom,hogy mi kellene ahhoz,hogy a szoros meccsek többségét elhozzuk.undisputedly
RED ZONE Offense;
3 TD / GAME (félidő..., persze...haladjunk kis lépésekben)

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyerni kell, addig meg itt a Hétfő Esti Rangadó (Dallas vs Cowboys) 😊undisputedly
Az lesz csak a polgárháború! 😀 😀
Medvepapa
😀😀 Chicago nyilván, de ez akkora epic,hogy nem is javítom
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nyerni kell, addig meg itt a Hétfő Esti Rangadó (Dallas vs Cowboys) 😊undisputedly
Az lesz csak a polgárháború! 😀 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Azért látatlanba ne adjátok oda a meccset nekünk, mi majd megtesszük ezt a szívességet nektek élesben 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Azt azért nem lehet mondani, hogy az O fal el lett hanyagolva, mert az utóbbi években elég magas pickeket hajítottunk bele (Okung, Carpenter). Vagyis nem csak a def-re mentünk rá. Ehhez képest Okung vagy van, vagy nincs (jellemzően az utóbbi), Carpenter úgyszintén, nem beszélve arról, hogy tegnap is kapott róla sacket Wilson. (Abban a játékban pl. fogalma sem volt mit kellene csinálnia. Át is mentek rajta érintés nélkül.)Mindehhez hozzájön a már sokat emlegetett extra idő, ami Wilsonnak a magassági hátrányából kellene mindig a dobásokhoz. Na ez az, ami nincs. Az átlagos idő is éppenhogycsak összejön nekik, nem hogy még plusz 1-2 másodperc. Valamit tehát lépni kell, mert ha nem kezdünk el passzolni, szinte csak futunk, akkor két eset lehetséges, 1. Teljesen kiismernek bennünket és, 2. Lynch meg Turbin a klinikán fejezik be idő előtt a szezont. Nem mondom, hogy Wilson rossz passzoló, de néhány kiváló dobás után olyan homályokat tud elereszteni, hogy az ember oda se mer nézni. Vegyük csak a GB elleni utolsó dobást. (Tudom Int volt, nem TD, mindegy). Oda engedte el, ahol volt vagy 5 GB játékos. Vagyis tuti hogy volt szabad elkapó Tate-n és Martinon kívül. Sajnos tegnap még a mások hülyeségét is az ő számlájára írták, pl. a Baldwin féle Int-nél, amit simán meg kellett volna fogni, de tett egy lehetetlen mozdulatot és annyi. A 3. Int meg McCoy elcsúszása nélkül is az lett volna, mert pontatlan dobás volt. Szóval van mit javítani és megbeszélni, de azt mondom, hogy a Panthers meccs azért nem reménytelen, ha jön Flynn és nem a tegnapi formát visszük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.