Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
előbb a Rams-el kell lépést tartani 😊Fucu
Sajnos ez igaz...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
előbb a Rams-el kell lépést tartani 😊Fucu
Ha a magas ló...😀
Amúgy sokat gondolkoztam, és nem értem ha PC ideérkezésekor már az volt a terv,hogy run-run-boom, akkor miért nem eresztjük meg a nagy labdákat 😊
Eddig T-Jax próbálta, de nagyon homály volt, nem hiszem el,hogy PC most betette a rookiet,hogy vissza tudja fogni, és checkdown jancsit csináljon belőle.
Persze ezt már kifejtettem...
A lényeg,hogy coaching részből még erősen hiánycikk van a csapatnál.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
előbb a Rams-el kell lépést tartani 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én most reménykedek, mert nagyon sok kritika éri PC Offenzív szemléletét... mindenhonnan az jön le, hogy mindenki kíváncsi lenne, hogy mire is képes RW. És gondoljunk bele, hogy most elkapó részről nagyon jól állunk: van egy ép Rice-unk, akit kb 7-10 alkalommal kellene megcélozni; van egy Tate-ünk, van egy Edwards-unk és Baldwin-ünk... sztem ez egy nagyon jó wr corps, jóval jobb, mint az előző idényekben... sőt a TE csapat is nagyon jó, mint blokkolásban, mint elkapások terén... adjunk nekik munkát...
A mai meccsen meg kellenek majd a turnoverek a D-től... nem kellene a negatív mérleg, lépést kell tartani a 9ers-zel.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Hm...már látom a holnapi hsz-okat, hogy ha most nem cseréljük le Wilsont akkor soha és akkor kaki... 😀 Egy biztos: jó meccs lesz, sok futójátékkal. Hajrá SEAHAWKS!!! 😀Medvepapa
Borúlátó vagyok Wilsonnal kapcsolatban...BlitzHawk
Szerintem szemléletet vált. Pedig emlékeztek még, hogy Edwardsnak milyen hosszú passzt tolt első offseason meccsén ! 😊
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hm...már látom a holnapi hsz-okat, hogy ha most nem cseréljük le Wilsont akkor soha és akkor kaki... 😀 Egy biztos: jó meccs lesz, sok futójátékkal. Hajrá SEAHAWKS!!! 😀Medvepapa
Borúlátó vagyok Wilsonnal kapcsolatban...
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hm...már látom a holnapi hsz-okat, hogy ha most nem cseréljük le Wilsont akkor soha és akkor kaki... 😀 Egy biztos: jó meccs lesz, sok futójátékkal. Hajrá SEAHAWKS!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ha hagyjuk Newtont newgodtan passzolni, akkor nekünk sanyi. RW meg villanthatna valamit, mert PC tölténye rohamosan fogy a védelmében.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
lynch több yardot fog futni mint wilson passzolni!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
na mi van? senkinek sincs véleménye a meccsről, vagy már mindenki elmondta?

Game day baby!!!SeaSzilaHawk
Idegenben nem sok jóra lehet számítani. Visszafogva várom a RW teljesítményét 😊
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na mi van? senkinek sincs véleménye a meccsről, vagy már mindenki elmondta?

Game day baby!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
gamble valszeg nem játszik a panthersben, kezdő CBk: norman és munnerlyn... és ottvan nakamura is Sben 😀
ha wilson most is szar lesz akkor komolyan el kell gondolkozni azon h jöjjön flynn

Newton futásaitol tartok. nyerhető meccs lesz, de nehéz lesz, szenvedősbraxa88
Teljesen mindegy h kik a cornerek meg safety az ellenfélnél, mert képtelenek vagyunk a levegőben bárkit is megverni... mármint megtudnánk, ha végre PC elengedné az O-t... de még így is sztem lesznek esélyeink... még egy szoros meccs lesz, infarktus közeli, csak annyit kérek, h a végén ne mi kelljen egy winning drive-ot csináljunk, mert az nem fog menni, míg a védelemnek lenne esélye megállítani a macskákot...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
gamble valszeg nem játszik a panthersben, kezdő CBk: norman és munnerlyn... és ottvan nakamura is Sben 😀
ha wilson most is szar lesz akkor komolyan el kell gondolkozni azon h jöjjön flynn

Newton futásaitol tartok. nyerhető meccs lesz, de nehéz lesz, szenvedősbraxa88
Idén nem nagyon lesznek könnyű meccseink...Medvepapa
ha hazai Jets meccset elvesztjük akkor az nagyon nagy csalódás lenne. az sztem a legkönnyebb meccsünk így most.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
gamble valszeg nem játszik a panthersben, kezdő CBk: norman és munnerlyn... és ottvan nakamura is Sben 😀
ha wilson most is szar lesz akkor komolyan el kell gondolkozni azon h jöjjön flynn

Newton futásaitol tartok. nyerhető meccs lesz, de nehéz lesz, szenvedősbraxa88
Idén nem nagyon lesznek könnyű meccseink...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
gamble valszeg nem játszik a panthersben, kezdő CBk: norman és munnerlyn... és ottvan nakamura is Sben 😀
ha wilson most is szar lesz akkor komolyan el kell gondolkozni azon h jöjjön flynn

Newton futásaitol tartok. nyerhető meccs lesz, de nehéz lesz, szenvedős
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amendola-t is most vágták gallyra, amikor minket már szétszívatott!!! Néztem a Rams - Cards meccset, a Kosok jobbak voltak, mint ellenünk. Nagyon jön fel a csapatuk. Kolbot agyba-főbe verték. (7 sack, vér, meg minden)garrett27
9 sack volt az, de Kolb elég jól bírta. Mondjuk tele volt a fasza már vele, de akkor is ilyenkor tavaly már megsérült volna háromszor.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Amendola-t is most vágták gallyra, amikor minket már szétszívatott!!! Néztem a Rams - Cards meccset, a Kosok jobbak voltak, mint ellenünk. Nagyon jön fel a csapatuk. Kolbot agyba-főbe verték. (7 sack, vér, meg minden)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A másik amit nem értek, ha már nem megy a pre-snap olvasás RW-nek, akkor miért nem állunk fel gyorsabban a linera és akkor lenne idő a coaching staffnak is látni, h mi van a pályán és szólni neki, h figyelj már Russell, balra 3 a 2őben vagyunk felállva hívj egy audible screent (mert elvileg ugye összeköttetésben van a QB az OC-ral)... SeaSzilaHawk
Az OC nincs direkt kapcsolatban a QB-val, hanem általában a HC/QB coach-csal, és csak 30 mp-ig a play végétől, így nincs előnye megmondani hogy hogy áll fel a védelem.
petey
Értem, akkor én tévhitben éltem... kösz a felvilágosítást (am ezt h tudják szabályozni?) meg hát nem az OC(vagy néhány esetben a HC) hívja a playeket? vagy először elmondja a QB coachnak és majd ő elmondja a QB-nak?
NA de az is ok, csak akkor is ott van a második rész, hogy elemzés után, miért nem javítják ki az ilyen ordító lehetőségeket???

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
A másik amit nem értek, ha már nem megy a pre-snap olvasás RW-nek, akkor miért nem állunk fel gyorsabban a linera és akkor lenne idő a coaching staffnak is látni, h mi van a pályán és szólni neki, h figyelj már Russell, balra 3 a 2őben vagyunk felállva hívj egy audible screent (mert elvileg ugye összeköttetésben van a QB az OC-ral)... SeaSzilaHawk
Az OC nincs direkt kapcsolatban a QB-val, hanem általában a HC/QB coach-csal, és csak 30 mp-ig a play végétől, így nincs előnye megmondani hogy hogy áll fel a védelem.

több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A másik amit nem értek, ha már nem megy a pre-snap olvasás RW-nek, akkor miért nem állunk fel gyorsabban a linera és akkor lenne idő a coaching staffnak is látni, h mi van a pályán és szólni neki, h figyelj már Russell, balra 3 a 2őben vagyunk felállva hívj egy audible screent (mert elvileg ugye összeköttetésben van a QB az OC-ral)... de legalább azt megcsinálni, amit minden más csapat, hogy félidőben vagy rögtön a pályáról lekerülés után képeken megmuatni RW-nek, h figyi, ezek arra utaznak, h nickel blitzet hívnak, mert úgy sem ő az elsődleges célpontod, ezért nézd meg presnap, h jönni akar-e a nickel és ha igen, akkor vágd hozzá ahhoz a kiba..ott slot receiverhez a labdát (vagy ha átadta másnak az emberét, akkor legalább ne menekülj -15 yardos sackbe, hanem dobd el a labdát!!!)... ez miért olyan nehéz? és már fel is ment a cukrom, hogy töketlen az O-nk!
(ezt most csak a Rams meccsre értendő 😊)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy football outsiders írás többek között Wilson játékáról. Mivel a Qb csere kérdést már többször is lerágtuk, nem szeretném ha ilyen éllel olvasnátok 😊
Legyen inkább a jelige a "min kellene javítania Wilsonnak".
Az írás lényege -ahogyan a képeken is látjátok majd-,hogy RW nem méri fel a snap előtti D#-t, nem alkalmazkodik, és a snap után sem nézi az elsődleges célpontján kívül a társakat, ami rendre nehéz helyzetbe hozza.
 www.footballoutsiders.com/any-given-sunday/2012/any-given-sunday-rams-over-seahawksundisputedly
Ezzel simán egyetértek, az ilyen corner blitz-eknél azon az oldalon 1 elkapó biztos szabad, sőt akár egy hosszú játék/TD is lehet belőle. Az, hogy ezt Wilson nem tudja olvasni kétlem, college futballban bőven találkozott ilyen blitz sémákkal. Inkább, amit a cikk írója is pedzeget, hogy "erősen" rá van szólva a fülére: "I'm not saying that Wilson is doomed, that he's a bad quarterback, or that these plays are entirely his fault. The coaching staff may have called for him to go to the right no matter what. They may not let him audible. There are a few explanations that go beyond "he is not getting the job done on his presnap reads." Talán több önállóságot kéne adni neki, lehet segítene. Mert ami itt igazság, hogy ezeket bizony ki lehetne/kellene használni...Medvepapa
Na és visszatértünk oda, hogy RW nem biztos h annyira hibás, mint amennyire gondoljuk, hanem a Coaching staff... na most én nem hinném, h vki rászólna, h figyelj, akármi van jobbra kell dobj, annak ellenére h balról corner blitz jön... nem logikus, miért ne akarná kihasználni ezt a csapat? SeaSzilaHawk
Szerintem is ez lenne a logikus utasítás, tekintve,hogy szeretjük kerülni az eladott labdát:
"Történjen bármi, mindig a könnyebb spotot válaszd, ha az elsődleges célpontot jól fogják, ne erőszakold oda a labdát"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egy football outsiders írás többek között Wilson játékáról. Mivel a Qb csere kérdést már többször is lerágtuk, nem szeretném ha ilyen éllel olvasnátok 😊
Legyen inkább a jelige a "min kellene javítania Wilsonnak".
Az írás lényege -ahogyan a képeken is látjátok majd-,hogy RW nem méri fel a snap előtti D#-t, nem alkalmazkodik, és a snap után sem nézi az elsődleges célpontján kívül a társakat, ami rendre nehéz helyzetbe hozza.
 www.footballoutsiders.com/any-given-sunday/2012/any-given-sunday-rams-over-seahawksundisputedly
Ezzel simán egyetértek, az ilyen corner blitz-eknél azon az oldalon 1 elkapó biztos szabad, sőt akár egy hosszú játék/TD is lehet belőle. Az, hogy ezt Wilson nem tudja olvasni kétlem, college futballban bőven találkozott ilyen blitz sémákkal. Inkább, amit a cikk írója is pedzeget, hogy "erősen" rá van szólva a fülére: "I'm not saying that Wilson is doomed, that he's a bad quarterback, or that these plays are entirely his fault. The coaching staff may have called for him to go to the right no matter what. They may not let him audible. There are a few explanations that go beyond "he is not getting the job done on his presnap reads." Talán több önállóságot kéne adni neki, lehet segítene. Mert ami itt igazság, hogy ezeket bizony ki lehetne/kellene használni...Medvepapa
Na és visszatértünk oda, hogy RW nem biztos h annyira hibás, mint amennyire gondoljuk, hanem a Coaching staff... na most én nem hinném, h vki rászólna, h figyelj, akármi van jobbra kell dobj, annak ellenére h balról corner blitz jön... nem logikus, miért ne akarná kihasználni ezt a csapat?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy football outsiders írás többek között Wilson játékáról. Mivel a Qb csere kérdést már többször is lerágtuk, nem szeretném ha ilyen éllel olvasnátok 😊
Legyen inkább a jelige a "min kellene javítania Wilsonnak".
Az írás lényege -ahogyan a képeken is látjátok majd-,hogy RW nem méri fel a snap előtti D#-t, nem alkalmazkodik, és a snap után sem nézi az elsődleges célpontján kívül a társakat, ami rendre nehéz helyzetbe hozza.
 www.footballoutsiders.com/any-given-sunday/2012/any-given-sunday-rams-over-seahawksundisputedly
Ezzel simán egyetértek, az ilyen corner blitz-eknél azon az oldalon 1 elkapó biztos szabad, sőt akár egy hosszú játék/TD is lehet belőle. Az, hogy ezt Wilson nem tudja olvasni kétlem, college futballban bőven találkozott ilyen blitz sémákkal. Inkább, amit a cikk írója is pedzeget, hogy "erősen" rá van szólva a fülére: "I'm not saying that Wilson is doomed, that he's a bad quarterback, or that these plays are entirely his fault. The coaching staff may have called for him to go to the right no matter what. They may not let him audible. There are a few explanations that go beyond "he is not getting the job done on his presnap reads." Talán több önállóságot kéne adni neki, lehet segítene. Mert ami itt igazság, hogy ezeket bizony ki lehetne/kellene használni...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy football outsiders írás többek között Wilson játékáról. Mivel a Qb csere kérdést már többször is lerágtuk, nem szeretném ha ilyen éllel olvasnátok 😊
Legyen inkább a jelige a "min kellene javítania Wilsonnak".
Az írás lényege -ahogyan a képeken is látjátok majd-,hogy RW nem méri fel a snap előtti D#-t, nem alkalmazkodik, és a snap után sem nézi az elsődleges célpontján kívül a társakat, ami rendre nehéz helyzetbe hozza.
 www.footballoutsiders.com/any-given-sunday/2012/any-given-sunday-rams-over-seahawks
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Azért kimondani is komoly: ha nyerünk a Panthers ellen, mindenkinek pozitív lesz a mérlege a csoportban...Medvepapa
Látsz rá esélyt? Cam azért csukott szemmel is feltesz 20+ pontot a táblára.silent7939
Tampa ellen 10, NYG ellen 7...köszi. 😀 És Clemons még össze sem törte...Igen, látok rá esélyt! 😊Medvepapa
Úgy legyen... 😊silent7939
Igen, igen legyen úgy ... légyszi 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!