Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem meg pont azért, mert mindenki a No. 1 unitokról beszél, pont a másik oldalon dől majd el a meccs, tehát Seahawks Offense vs. NE Defense. Szerintem ha pozitív TO mutatóval hozzuk a meccset, akkor nyerünk. Vigyázni kell a labdára, Ridley kezéből meg csak kiütünk egyet, vagy Shermi vadászik. Jóóóó meccs lesz! 😊Medvepapa
Ott fog eldőlni, ezt már boncolgattuk is a Pats topicban, de ez lesz az érdekesebb ( Pats O# vs Hawks D# ) 😀

szerk: Amúgy C.Jonest érdemes lesz figyelni, szerintem jelenleg övé az év defenzív újonca titulus.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem meg pont azért, mert mindenki a No. 1 unitokról beszél, pont a másik oldalon dől majd el a meccs, tehát Seahawks Offense vs. NE Defense. Szerintem ha pozitív TO mutatóval hozzuk a meccset, akkor nyerünk. Vigyázni kell a labdára, Ridley kezéből meg csak kiütünk egyet, vagy Shermi vadászik. Jóóóó meccs lesz! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanában 3rd&long-ra is szívbaj nélkül hív át Brady futást, ha neki megfelelő felállást lát.
Bejön a specializált 3-as, megoldjuk a 3rd down-t és onnantól ereszd el a hajam. Eddig a legnagyobb villantás a sérülés (imitálása) volt a védelmek részéről. 12-20 másodperc között képes a Pats Off. a következő snap-et feladni.
Nálatok inkább a 12. ember lehet a villantás.tomi-tomi
Igen-igen. A villantást inkább valamilyen Bandita-csomag -hoz hasonló őrült(nek tűnő) felállásra értettem. Ha a Cardinals meg tudta állítani ezt a gépezetet ( ami a futással valóban nehezen kiszámíthatóvá vált ), akkor mi sem indulunk kevesebb eséllyel. Be kell dönteni a LoS-t, és nagy baj nem lehet. Hernandez nélkül nagyon jól állunk a Wr corps vs Sec oldalon, így Kam biztosan boxban lesz javarészt.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
nekünk azért nem pálya a no huddle O, mert a D-nk nem-pozíciós, és bár furán hangzik, de természetéből fakadóan "no huddle" Irvin visszalép ededeti pozíciójába és indul az 5-0-3 DL! Érdekes lesz!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mostanában 3rd&long-ra is szívbaj nélkül hív át Brady futást, ha neki megfelelő felállást lát.
Bejön a specializált 3-as, megoldjuk a 3rd down-t és onnantól ereszd el a hajam. Eddig a legnagyobb villantás a sérülés (imitálása) volt a védelmek részéről. 12-20 másodperc között képes a Pats Off. a következő snap-et feladni.
Nálatok inkább a 12. ember lehet a villantás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
És itt jön a csavar... Vajon Tomék alkalmazzák-e a No-Huddle támadást orrba-szájba, csak azért,hogy Irvinnek ne legyen ideje feljönni?undisputedly
Mostanra fordult a kocka. TB akkor kezdi el nyomni a no huddle-t, amikor a Def. passz elleni felállásban van és futunk orrba-szájba. Sokkal inkább cél lesz, hogy Bryant álldogáljon az oldalvonalon kívül, Irvin legyen csak fenn nyugodtan. Szerintem rengeteget fogunk felé futni (ha számottevő lesz a no huddle).tomi-tomi
Bízok Gus kreativitásában. Van pár personell a tarsolyban erre az esetre.
Az első driveot leszámítva én valami hasonló leosztást látok:
1st : small gain
2nd : small gain
3rd & long ---> Jöhet a rush ami azt jelenti,hogy a kezdő 4-esből lejön 3! ember, s megy a helyükre McD,Jones,Irvin.
Egy gondosan tervezett no-huddle ilyenkor, és a "speacializált 3-as" nem tud feljönni.

Ez lenne ugye az alapvetés, erre jön rá amit mondasz, tehát tegyük fel jön egy harmadik és hosszú, amit tendenciózusan besz@punk.Volt időnk cserélni, így 3rd down játékosok állnak fent a front4-ben(kivéve Clemons), és ezt észlelve jön a NoHuddle. Na itt lesz a pont amikor Gus villant valamit, és nem hagyja,hogy ez megtörténjen.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És itt jön a csavar... Vajon Tomék alkalmazzák-e a No-Huddle támadást orrba-szájba, csak azért,hogy Irvinnek ne legyen ideje feljönni?undisputedly
Mostanra fordult a kocka. TB akkor kezdi el nyomni a no huddle-t, amikor a Def. passz elleni felállásban van és futunk orrba-szájba. Sokkal inkább cél lesz, hogy Bryant álldogáljon az oldalvonalon kívül, Irvin legyen csak fenn nyugodtan. Szerintem rengeteget fogunk felé futni (ha számottevő lesz a no huddle).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Este a Ferenciek terénél ( Bonnie Restro felső szint //  bonnierestro.hu/hu/rolunk ) élőben Seahawks-Patriots. Jön valaki?

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha lesz győzelem, akkor kiszenvedett, utolsó pillanatokig fél lábon álló előnnyel lesz meg. Amit már most aláírnék. Hacsak nem ütnek ki +20 ponttal ( amit kétlek), akkor nálam ez az alapszakasz mérkőzése lesz. Legjobb védelem a legjobb támadósor ellen. Minden egyes play, tackle, fumble, int élményszámba megy majd. A hazai meccseket mindig jó nézni 😊

szerk: Meccsnap előtt általában pár Patriots blogot át szoktam futni, így ma is ezt tettem és találtam a Patspulpit-on egy kis szösszenetet, amelyben kiemeltek 3 játékost az oldalunkról.
O# részéről nyilván az egyetlen elit szintű játékost, Lynchet.
A védelem oldaláról viszont sem K.J., sem pedig a secondary bármely tagja lett Clemons mellett a 3. akire figyelni kell, hanem Irvin! Erről eszembe jutott egy statisztika, amit petey pats topicban írt kommentjére kerestem elő, de végül nem tettem be ott:

Jól látható,hogy miénk a legproduktívabb passrusher kettős a ligában a Denveriekkel egyetemben.




És itt jön a csavar... Vajon Tomék alkalmazzák-e a No-Huddle támadást orrba-szájba, csak azért,hogy Irvinnek ne legyen ideje feljönni?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Lehet, hogy nagyon nagyot tévedek, de szerintem, hosszas küzdés után kapunk 2 TD-t, amyelyet sosem tudunk majd behozni 😕
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én bízok az offenseben, vannak lyukak a Pats védelmében, ki kell használni őket. És nem akarok büntetéseket, elég volt, főleg hogy mindig kulcsszituációkban jöttek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
gede 32
Szerintemm is minden a védelmen múlik. Wilson és a támadók "bizonyították", hogy nem tudnak 20 pontnál többet csinálni egy meccsen és ez a maximum. Ha védelemnek sikerül hozzátenni pár pontot és 20 alatt tartják a Pats-t győzhetünk is! A Cardinalsnak sikerült idegenbe, mi meg itthon leszünk! Mindenesetre nagy fegyvertény lenne, és menni is kell a többiek után mert az idén erős lett a csoportunk!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Győzelmet
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy rövid vélemény, Ti mit vártok?  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/14/Ismet_a_vedelemben_bizhatunk/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Levis reklám Wilsonnal:
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Medvepapa
Ahogy már írtam, sztem is az Offense-ünknek kell előlépnie, mert hogy pontokat fogunk kapni Bré-di-éktől, az tuti... azért remélem nem tudnak majd rajtunk futni, azt el kell venni tőlük, és akkor az egy dimenzió ellen van esélyünk...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528659_510072935669637_1872893037_n.jpg
A Pats elleni meccs félidejében visszavonultatják Tez 96-osát, nagyon megérdemelné hogy nyerjen a csapat a Cortez Kennedy Day-en! GO SEAHAWKS!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagyon kíváncsi leszek az Offense playhívásokra vasárnap, a Pats valószínűleg Lynch-re fogja fordítani a figyelmét, a passzvédekezésük 30. a ligában, tehát a play-actionok nagyon ülhetnek. Jó végrehajtás esetén ez lehet Wilson és az elkapók eddigi legjobb meccse idén. Ellenben ha maradunk a jó öreg run-run-boom játéknál, most se számítsunk sok jóra. Egy kezdeti működő passzjátéknak kellene felépítenie Lynch későbbi futásait. De jól hangzik ez így elmondva... 😀 Ismét jó és szoros meccset várok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még szombat este 8-kor a Móriczon láttam egy tagot Hasselbeck-es mezben?😀 Valaki?😀Vrijbloed
Nem lehet, hogy O volt az? 😀endorphyn
Kereste az elkapóit!!! 😀Medvepapa
😀endorphyn
😀 Looool. 😀 Valószínűleg nem. 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Még szombat este 8-kor a Móriczon láttam egy tagot Hasselbeck-es mezben?😀 Valaki?😀Vrijbloed
Nem lehet, hogy O volt az? 😀endorphyn
Kereste az elkapóit!!! 😀Medvepapa
😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊endorphyn
Azert azt nem gondolnam, hogy analfabetak ulnenek ott. 😊Medvepapa
Nem is mondtam, de ott szerepel a média, és amúgy szerintem álszent majmok. A Bowl.hu-n sokkal több objektivitással találkozol! 😊 De persze döntsd el Te... 😊Medvepapa
a szakertest elfogadom, az objektivitast nem. 😊endorphyn
Egyébként nem is nézem a PR-eket, - kivéve bowl.hu, mert jó a humora - nincs értelme. Nem azzal fogjuk megverni a Pats-et, hogy 3-mal előrébb vagyunk, mint egy héttel ezelőtt. A "nem lesz olcsóbb a kenyér" esete. 😊Medvepapa
Nyilvan, de engem nem is ez erdekel benne. Sokkal inkabb az, hogy ezek a listak mutatjak egy csapat szubjektiv megiteleset is es ez mar sokkal izgalmasabb. Mar ha nem csak azon jar az eszem, hogy egy adott playnel ki mit csinalt eppen.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Még szombat este 8-kor a Móriczon láttam egy tagot Hasselbeck-es mezben?😀 Valaki?😀Vrijbloed
Nem lehet, hogy O volt az? 😀endorphyn
Kereste az elkapóit!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ranking the NFL's toughest stadiums

 espn.go.com/nfl/story/_/page/hotread-home-field-advantage/nfl-hot-read-which-teams-biggest-home-field-advantage

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Még szombat este 8-kor a Móriczon láttam egy tagot Hasselbeck-es mezben?😀 Valaki?😀Vrijbloed
Nem lehet, hogy O volt az? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még szombat este 8-kor a Móriczon láttam egy tagot Hasselbeck-es mezben?😀 Valaki?😀