Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
sherman lassan top5 CB
braxa88
Trash-talk-ban is 😀
Meccs előtt: "Me and Earl (Thomas) walked up to Brady and said, 'We're better than you. You're just a man. We're a team,' " Seahawks cornerback Richard Sherman said. "We're never gonna let just one man beat us."
Meccs után:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080294/article/tom-brady-trashtalked-by-richard-sherman-after-loss?module=HP11_headline_stack
😀Tessu
A liga legjobb secondaryje, és az elmúlt egy-két hétig nagyon kevés szó esett róluk,csak azért mert kis piac vagyunk. Korábban is jellemző volt Shermanre,hogy így nyilatkozik. Szerintem belefér, próbál karaktert csinálni a sec részére.
Az más kérdés,hogy Tom a liga történetének egyik legnagyobb játékosa, aki nem csak 16-20 alapszakasz meccsen bizonyított már 😊undisputedly
Teljesen igaz, csak nagyon sokat mondó ennek a csapatnak a mentalitásáról.
Emlékszem amikor Mora fogcsikorgatva mondta az egyik sajtótájékoztatóján, hogy kellene néhány "dirtbag" a csapatba. Hát most van! 😀
Egyébként Bradey és Welker is teljesen korrekten nyilatkoztak a meccs után.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
sherman lassan top5 CB
braxa88
Trash-talk-ban is 😀
Meccs előtt: "Me and Earl (Thomas) walked up to Brady and said, 'We're better than you. You're just a man. We're a team,' " Seahawks cornerback Richard Sherman said. "We're never gonna let just one man beat us."
Meccs után:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080294/article/tom-brady-trashtalked-by-richard-sherman-after-loss?module=HP11_headline_stack
😀Tessu
A liga legjobb secondaryje, és az elmúlt egy-két hétig nagyon kevés szó esett róluk,csak azért mert kis piac vagyunk. Korábban is jellemző volt Shermanre,hogy így nyilatkozik. Szerintem belefér, próbál karaktert csinálni a sec részére.
Az más kérdés,hogy Tom a liga történetének egyik legnagyobb játékosa, aki nem csak 16-20 alapszakasz meccsen bizonyított már 😊
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Erre a győzelemre csak egy szó van:

"Szuperfenofreneticomaxikapitális"

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gratula a Hawksnak... Sikeresen visszaengedtünk titeket a meccsbe...ThundersNFL
Lótüdőt!
Győzött a Seahawks, mert 1. a védelmük nem roppant össze, hogy a ligaelit Pats Off. ellen kell hosszú időn keresztül meccsben tartaniuk a csapatot; bebizonyították, hogy tényleg elit egység, 2. a támadóik kihasználták a lehetőségeiket, lehet rájuk számítani a kigondolt stratégiában, 3. Carrol zseniálisan kezelte az utolsó négy percet, tudta, hogy a védelme vissza fogja adni a labdát az Off-nek; két időkérésért és 24 másodpercért nyert 26 yard-ot.
A Seahawks meccsdöntő egysége legyőzte a Pats meccsdöntő egységét. Pats szurkolóként bánatos vagyok emiatt, de nagyszerű meccs volt, foci szeretőként nagyon tetszett, amit láttam.
Gratulálok!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
sherman lassan top5 CB
braxa88
Trash-talk-ban is 😀
Meccs előtt: "Me and Earl (Thomas) walked up to Brady and said, 'We're better than you. You're just a man. We're a team,' " Seahawks cornerback Richard Sherman said. "We're never gonna let just one man beat us."
Meccs után:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jsrpdfyy9mu7sxvtod4p
Tom Brady trash-talked by Richard Sherman after loss
Richard Sherman was rather fired up after the Seattle Seahawks' victory over the New England Patriots. And he wasn't afraid to tell Tom Brady and all his Twitter followers about it afterward.

😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
grat, fasza meccs volt, amikor néztem. remélem mi is megvegzáljuk a Patst így nfcw módra

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Gratula a Hawksnak... Sikeresen visszaengedtünk titeket a meccsbe...ThundersNFL
Köszönjük, tök rendsek vagytok meg minden! 😊
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Gratula a Hawksnak... Sikeresen visszaengedtünk titeket a meccsbe...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát ez tényleg az év meccse volt, sikerült is felkeltenem a családomat a Rice TD-nél... 😛 Holy shit! 😀 De jó így menni hétfőn dolgozni! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Wilsonra 2 hétig nem mondok semmi rosszat, legfeljebb kitiltatom maga a 9-ers meccs utáni hétre! 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Óriási grat, mekkora eredmény !
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sherman lassan top5 CB
mebane top5 DT
Wilson nagykirály volt az 1. és 4.negyedben. 2-3.ban szar volt 😀
4-2. megyünk SFba. kőkemény lesz. semmi jóra nem számítokbraxa88
Clemons is állat volt.

Amúgy találtam egy epic kommentet a követőben:
😀

Basszus Rizsa elkapta!!!!!!!!garrett27
Na, nálam ezt megérdemelten behúztátok, gratula hozzáWyatt
Köszönjük. Ilyen végjáték nem sok van a Hawks oldalán.undisputedly
Nálunk annál több, meg sem lepett ezért már 😊

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Hát tudunk mi játszani!!!!! Mekkora fordítás volt egy Pats ellen! Most hogy fogok elaludni, sík ideg vagyok még mindig? De legalább jó érzés.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
jön még: vikings, jets, cardinals, 49rs, rams
legyen már 8-0!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
sherman lassan top5 CB
mebane top5 DT
Wilson nagykirály volt az 1. és 4.negyedben. 2-3.ban szar volt 😀
4-2. megyünk SFba. kőkemény lesz. semmi jóra nem számítokbraxa88
Clemons is állat volt.

Amúgy találtam egy epic kommentet a követőben:
😀

Basszus Rizsa elkapta!!!!!!!!garrett27
Na, nálam ezt megérdemelten behúztátok, gratula hozzáWyatt
Köszönjük. Ilyen végjáték nem sok van a Hawks oldalán.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mebane tényleg elit DT és nagyon alulértékelt.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, nálam ezt megérdemelten behúztátok, gratula hozzá

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
sherman lassan top5 CB
mebane top5 DT
Wilson nagykirály volt az 1. és 4.negyedben. 2-3.ban szar volt 😀
4-2. megyünk SFba. kőkemény lesz. semmi jóra nem számítok
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
életünk meccsebraxa88
Ilyenkor megéri ebben a topicban lakni 😊Hanni
Mekkora meccs, te jó ég! Megy a kirakatba.
Baldwin, Rice, Wilson és a mindenható VÉDELEM!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Ilyenkor megéri ebben a topicban lakni 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
életünk meccse
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Grat jók voltatok

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem meg pont azért, mert mindenki a No. 1 unitokról beszél, pont a másik oldalon dől majd el a meccs, tehát Seahawks Offense vs. NE Defense. Szerintem ha pozitív TO mutatóval hozzuk a meccset, akkor nyerünk. Vigyázni kell a labdára, Ridley kezéből meg csak kiütünk egyet, vagy Shermi vadászik. Jóóóó meccs lesz! 😊Medvepapa
Ott fog eldőlni, ezt már boncolgattuk is a Pats topicban, de ez lesz az érdekesebb ( Pats O# vs Hawks D# ) 😀undisputedly
Pedig olvastam a Pats topicot, de nem emlékszem, kurva Vilmos...😀 Számomra minden megmozdulás érdekes lesz, hiszen a Patriots az ellenfél otthon! 😊Medvepapa
Lehet,hogy én vagyok aki mellé lőtt, és valamelyik külföldin volt.
Nem is tudom alapszakaszbeli meccset mikor vártam ennyire 😊 A frisco elleni lesz még hasonlóan várt,de az nyilván a rivalizálás miatt.undisputedly
jaja, ráadásul 4 nap lesz csak közte és TNF, remek napok jönnek...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem meg pont azért, mert mindenki a No. 1 unitokról beszél, pont a másik oldalon dől majd el a meccs, tehát Seahawks Offense vs. NE Defense. Szerintem ha pozitív TO mutatóval hozzuk a meccset, akkor nyerünk. Vigyázni kell a labdára, Ridley kezéből meg csak kiütünk egyet, vagy Shermi vadászik. Jóóóó meccs lesz! 😊Medvepapa
Ott fog eldőlni, ezt már boncolgattuk is a Pats topicban, de ez lesz az érdekesebb ( Pats O# vs Hawks D# ) 😀undisputedly
Pedig olvastam a Pats topicot, de nem emlékszem, kurva Vilmos...😀 Számomra minden megmozdulás érdekes lesz, hiszen a Patriots az ellenfél otthon! 😊Medvepapa
Lehet,hogy én vagyok aki mellé lőtt, és valamelyik külföldin volt.
Nem is tudom alapszakaszbeli meccset mikor vártam ennyire 😊 A frisco elleni lesz még hasonlóan várt,de az nyilván a rivalizálás miatt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem meg pont azért, mert mindenki a No. 1 unitokról beszél, pont a másik oldalon dől majd el a meccs, tehát Seahawks Offense vs. NE Defense. Szerintem ha pozitív TO mutatóval hozzuk a meccset, akkor nyerünk. Vigyázni kell a labdára, Ridley kezéből meg csak kiütünk egyet, vagy Shermi vadászik. Jóóóó meccs lesz! 😊Medvepapa
Ott fog eldőlni, ezt már boncolgattuk is a Pats topicban, de ez lesz az érdekesebb ( Pats O# vs Hawks D# ) 😀undisputedly
Pedig olvastam a Pats topicot, de nem emlékszem, kurva Vilmos...😀 Számomra minden megmozdulás érdekes lesz, hiszen a Patriots az ellenfél otthon! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"