Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ugy nez ki, hogy Thurmond vegre elkezdett edzeni:
"After almost 12 months of rehab and two surgeries on his fractured left leg, Seahawks cornerback Walter Thurmond practiced with the team on Monday."

Harom hete van a csapatnak, hogy az 53 -as keretre tegyek. Kivancsi vagyok, hogy mit kezdenek vele.


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mit vártok a Lions ellen?krankovics
Gyozelmet, de ahhoz kell az unalomig ismetelt mantranak a megvalositasa: nem eleg a def, kell az off is.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Mit vártok a Lions ellen?

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt12
7wk - 6

O# pontátlaga 15. Mi lesz, ha a D# betlizik?! Értem ezalatt, hogy nem tudja tartani a kapott 15-ös átlagát?12
matematikailag kikapunk...Medvepapa
Arra akartam felhívni a figyelmet, hogy nagyon határon vagyunk ezzel az O#-el.
(tudom, hogy az NFL nagyságát és varázsát adja az, hogy nem lehet létrehozni - de évekig fenntartani biztosan nem - tökéletes SB esélyes csapatot)
Viszont nem sok kell! Ha minden meccsen szereznénk 3TD-t, akkor kinőnénk a csoportból (is).
/remélem ez nem úgy néz ki, mintha egy 35 pontot átlagoló O# mellett ekézném a 24 pontot kapott D#... az az én ember feletti mohóságom, hogy ezt a 3TD-t az első félidőben látnám - ugyanis ez a D# ilyen teljesítmény mellett biztosan vérszemet kapna és jöhetne az újabb: BÍRÓCSERÉT!/

A 2. etapban Bevell és PC nem csinált semmit hogy változtasson. petey
De nem is kellett - a mi O#ünk sajnos nem élt a lehetőségekkel az első félidőben - nekik, annál inkább a ti D-teknek, amit meg is tettetek, a 2. félidőben már nem hagytátok a TD-t. Ezért vagytok ti most a csoport SB(PO) esélyesei,... még ... idén...

Talán mert a túl jó cb-k egész meccsen folyamatosan húzták vissza az elkapókat. A többi be nem fújt faultról nem is beszélve, meg a vicces zászló amit a magát feldobó törpére dobtak. De ja, Harbs szája sír.
Baldwin hasonlóan zseni, mint Sherman.petey
Kiálltsuk rigmusban, kórusban, kánonban...:
!!! BÍ-RÓ-CSE-RÉT !!!
Idén nálunk ez dícséret.

Engem a mutatott játék viselt meg!
Ilyenkor mindig eszembe juttatom a "37-es 1&10 futásokat", de ha az nem segít, akkor készítek egy boys-szapuló videót 😀

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Engem a mutatott játék viselt meg!
Helmut Zimmer
Te Helmut, itt szerintem nagyjabol mindenkinel a jatek kepe volt a fo gond, nem a vereseg. Ettol voltunk kibukva.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
mindig ti
Úgy látom, hogy mindenki nehezen emészti meg a vereséget... mintha kihalt volna a topikunk...SeaSzilaHawk
Jelentem dolgoztam!

Engem a mutatott játék viselt meg!

Csoportmeccs mindig más, főleg Friscoban!
Én azt mondom nyugi, lesz visszavágó odahaza! A tavalyi zakó óta szerintem nagyot fejlődött a csapat!

Nem szabad elfelejteni, hogy ez a Frisco már Dennis Erickson éra, tehát úgy 2003 óta épül újjá. Volt abban 1/1, és nagyon sok korai körös húzás!

Abból induljatok ki, hogy ottani kulcsjátékosok jövőre csak 1 évvel öregebbek lesznek, míg nálunk 1 évvel tapasztaltabbak, mert annyira fiatal a gárda!

Harb mesterrel nem kell foglalkozni! Oregon ellen is mindig ezt csinálta, Kelly kedveli is kellőképpen! 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Hárbónak sír a szája h túl jók a CBink, és már szabálytalannak kiáltja ki őket.
baldwin tweetje erről: "Jim said Sherm and BB were playing too rough. Hahahahahahahahahahahahahaaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha." braxa88
Talán mert a túl jó cb-k egész meccsen folyamatosan húzták vissza az elkapókat. A többi be nem fújt faultról nem is beszélve, meg a vicces zászló amit a magát feldobó törpére dobtak. De ja, Harbs szája sír.
Baldwin hasonlóan zseni, mint Sherman.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hárbónak sír a szája h túl jók a CBink, és már szabálytalannak kiáltja ki őket.
baldwin tweetje erről: "Jim said Sherm and BB were playing too rough. Hahahahahahahahahahahahahaaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha."
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Úgy látom, hogy mindenki nehezen emészti meg a vereséget... mintha kihalt volna a topikunk...SeaSzilaHawk
Részemről pont nem, mondtam, hogy nem világ vége, nem mi voltunk az esélyesek, ennyi. Viszont azt nem bánnám, ha a Rams és Cards is kakukk lenne...😛 Ma ezeket a meccseket fogom nézni 😊 Jó étvágyat mindenkinek a húsleveshez! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy látom, hogy mindenki nehezen emészti meg a vereséget... mintha kihalt volna a topikunk...SeaSzilaHawk
Nem sok mindenről lehet beszélni 😊 Meccs csak egy hét múlva lesz, a csoport állását sem érdemes tovább firtatni, a Friscon pedig már kiéltük a trash hajlamunkat. Ez most az az időszak,amikor hátra kell dőlni, és örülni,hogy 4-3 a mérleg, és csodálni a védelmet 😊

Egy írás arról,hogy miért is ennyire jó Sherman:
(Olyan csípő munka ami csak a kisebb méretű cornerek sajátja, illetve fizikális játék, jammelés)

 www.fieldgulls.com/2012/10/18/3520388/seahawks-49ers-richard-shermans-thursday-night-football

Itt pedig egy rövid play eelemzés a Panthers ellen:

 www.nationalfootballpost.com/Playbook-Seahawks-manpressure-scheme.html
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Úgy látom, hogy mindenki nehezen emészti meg a vereséget... mintha kihalt volna a topikunk...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Az igazat megvallva, több gondolat is kavarog bennem.
Egyrészt objektíven nézve, egy csapat amelyik képtelen idegenben nyerni, még nincsen készen egy mély PO futamra. Másrészt viszont láttunk már csapatokat elit védelemmel és langyos támadósorral csodát tenni (Steelers pl). Ez most még így kevés. A csoportban 0-3 az idegenbeli mutatónk, tehát ezt az évet így is zártuk ilyen téren, ami nem ad okot örömre, tekintve,hogy ha PO-ba jutunk, valószínűleg nem élvezünk végig hazai pályát, ráadásul, a Superbowl is idegen messzeségben lesz ugyebár.
Kérdés,hogy lehetünk-e tényezők?
Az évnek ebben a felében még nem kell kiemelkedő formában játszani. A Giants is többször bizonyította az elmúlt években,hogy W-L-W-L szerű első 10 fordulóval is lehet gyűrűt nyerni, a kérdés,hogy meg van-e a talent ami ehhez kell. A védelemben nem kérdés,hogy igen. A támadókat ln képesnek érzem arra,hogy elkapják azt a labdát, vagy kiosszák azt a blokkot. Ez mind formaidőzítés kérdése. Inkább most droppoljunk,mint decemberben. A lényeg az,hogy október-november után még versenyben legyünk és akkor kerüljünk formába.undisputedly
Húha, hát merész gondolatok vannak itt... nekem másképpen forog az agyam... a mostani elképesztő D mellé kell egy jó O, ami nincs. Ha meg most nem tudunk nyerni, akkor azt kellene szem előtt tartani, hogy bizony jövőre még ez a D ugyanilyen jó lesz, ha nem jobb és akkorra meg muszáj lesz egy jó O-t összerakni... most nem épp arra gondolok, h dobjunk el meccseket egy jobb drafthelyért, hanem h offseasonben igenis nagy nevet/ket kell elhozni a szabad ügynök piacról, hiányposztokra. Addigra az is kiderül, hogy RW az ember vagy nem. Azért valljuk be, hogy a Giants egy picit előrébb tart mint mi, főleg coachingba és Offensive oldalon (QB, fal, elkapók). Én nem nagyon reménykedek, talán egy wild cardot el tudunk hozni, de több hibázás nem lehet a csoportellenfelekkel szemben, meg kell találjuk a golyóink.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez volt az a meccs, amiert nagyon nem volt erdemes fentmaradnom! Komolyan, az ideg megevett eloszor, a vegen meg mar csak legyintettem az ez egeszre. Rendkivul patetikus volt ez a vergodes. endorphyn
Ugyaezeken a fázisokon mentem keresztül én is... már-már jött, h kikapcsoljam a stream-et, és inkább hagyjanak békén...

És a screen levédekezésével is egyetértek... a pofám szakad le, h 3. és hosszúnál be tudunk szopni egy screen-t... mikor fogják megtanulni, h bizonytalan QB-k nem fognak 3-4 sec-et a zsebben maradni és nem fognak 10+ yardos passzokat dobálni ilyen helyzetekben?... és Russell-ben én is kezdek lassan hinni... az első 2-3 meccs után már tisztán látszik a fejlődés, és a kezébe adják a labdát többször... ami nem tetszik, hogy majdnem mindig a play action-ből passzol, alig van sima dropback, max shotgun... de ez nem olyan nagy dolog... Okung és Carp jól nyomják a falban, ami Paul-ról és Breno-ról nem mondható el... Unger meg a kedvencem. Kell Moffitt vissza.
A tegnap a két O-line közti differencia és az elkapóink gyökérsége döntötte el a meccset... de h a d-line-unkat ennyire tönkre vágják, azért az meglepetés... a Pats ellen sem értünk oda, de legalább megfogtuk a futásokat... most átjáróház volt a falunk (és milyen deja vu-m volt, és mennyire idegesített).SeaSzilaHawk
Az igazat megvallva, több gondolat is kavarog bennem.
Egyrészt objektíven nézve, egy csapat amelyik képtelen idegenben nyerni, még nincsen készen egy mély PO futamra. Másrészt viszont láttunk már csapatokat elit védelemmel és langyos támadósorral csodát tenni (Steelers pl). Ez most még így kevés. A csoportban 0-3 az idegenbeli mutatónk, tehát ezt az évet így is zártuk ilyen téren, ami nem ad okot örömre, tekintve,hogy ha PO-ba jutunk, valószínűleg nem élvezünk végig hazai pályát, ráadásul, a Superbowl is idegen messzeségben lesz ugyebár.
Kérdés,hogy lehetünk-e tényezők?
Az évnek ebben a felében még nem kell kiemelkedő formában játszani. A Giants is többször bizonyította az elmúlt években,hogy W-L-W-L szerű első 10 fordulóval is lehet gyűrűt nyerni, a kérdés,hogy meg van-e a talent ami ehhez kell. A védelemben nem kérdés,hogy igen. A támadókat ln képesnek érzem arra,hogy elkapják azt a labdát, vagy kiosszák azt a blokkot. Ez mind formaidőzítés kérdése. Inkább most droppoljunk,mint decemberben. A lényeg az,hogy október-november után még versenyben legyünk és akkor kerüljünk formába.
több mint 11 éve
gede 32
Szerintem meg a védelmet nem lehet szidni 13 engedett pontért! Hat nullra mégse nyerhettünk! Ez a támadójáték egy nagy sz... volt Wilsontól kezdve a játékhívásokon át egészen az elkapókig! Még jó, hogy Lynch ott volt aki annyit futott mint amit W. passzolt! Megmondtam a Pats után, hogy nem fogunk minden meccset megnyerni az utolsó percekben felesleges erre játszani. Vagy nem direkt csinálják? Nem is kell ellenünk elit irányító, megverjük mi magunkat is! Ha valaki megnézi a sormintát: L W W L W W L. Dőljünk hátra két győzelem következik! Go Seahawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez volt az a meccs, amiert nagyon nem volt erdemes fentmaradnom! Komolyan, az ideg megevett eloszor, a vegen meg mar csak legyintettem az ez egeszre. Rendkivul patetikus volt ez a vergodes. endorphyn
Ugyaezeken a fázisokon mentem keresztül én is... már-már jött, h kikapcsoljam a stream-et, és inkább hagyjanak békén...

És a screen levédekezésével is egyetértek... a pofám szakad le, h 3. és hosszúnál be tudunk szopni egy screen-t... mikor fogják megtanulni, h bizonytalan QB-k nem fognak 3-4 sec-et a zsebben maradni és nem fognak 10+ yardos passzokat dobálni ilyen helyzetekben?... és Russell-ben én is kezdek lassan hinni... az első 2-3 meccs után már tisztán látszik a fejlődés, és a kezébe adják a labdát többször... ami nem tetszik, hogy majdnem mindig a play action-ből passzol, alig van sima dropback, max shotgun... de ez nem olyan nagy dolog... Okung és Carp jól nyomják a falban, ami Paul-ról és Breno-ról nem mondható el... Unger meg a kedvencem. Kell Moffitt vissza.
A tegnap a két O-line közti differencia és az elkapóink gyökérsége döntötte el a meccset... de h a d-line-unkat ennyire tönkre vágják, azért az meglepetés... a Pats ellen sem értünk oda, de legalább megfogtuk a futásokat... most átjáróház volt a falunk (és milyen deja vu-m volt, és mennyire idegesített).

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Viszont Wilson ugy nez ki, hogy egy egy jo kis qb lehet. Legalabbis a passzai azert nagyreszben inkabb jok voltak, es ha az elkapok sem lepodnenek meg minden kiserletnel, hogy labda repul felejuk, akkor igazan eredmenyesek lehetnenk. Jol mozog ki, a dontesei is, eltekintve par hulyesegtol azert ugy nagyjabol a helyen vannak. Fene tudja, kezdek bizni benne.

Viszont a vedelem screen passz elleni vedekezese sokadszorra is rendkivul homaly! Egesz egyszeruen latni lehet, hogy mi fog tortenni. Menetrendszeruen ramegyunk blitzre, megy a pass rush, egyik futo vagy te belopakodik kozepre es mire a oda erunk, addigra megvan a tiz yard. Szazotvenedszerre is. Ilyenekkel vegig szivatnak minket. Es nem csak a Frisco. Ertem en, hogy aggressziv vedekezo stilust probalunk nyomni, de azert rendkivul frusztralo sokadszorra is ugyan ezt a scenariot vegignezni..

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez volt az a meccs, amiert nagyon nem volt erdemes fentmaradnom! Komolyan, az ideg megevett eloszor, a vegen meg mar csak legyintettem az ez egeszre. Rendkivul patetikus volt ez a vergodes.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hát ez egy nagy fos volt. első félidőben el kellett volna dönteni a meccset, megvolt az esély, a dropokről nem wilson tehet.
d# nagyon elfáradt, a frisco futásblokkjai is fasza volt, ygak ezzel nyerték meg a meccset. pedig nem olyan erős csapat. alex smith meg lol
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Az elkapóink nem igazán könnyítették meg Russ dolgát. Mad
Nem bizony kb két TD benne maradt a csapatban az első félidőben és meg is lehetett volna vele a meccs mert nem tudnak ennyit futni menni kell az eredmény után s látható, hogy Smithy az első INT-je óta kezd el-el bizonytalanodni hibát hibára halmozni. Könnyen történhetett volna ez, ha jobban futni kell az eredmény után. Bevallom az NFC-ben az Eagles után Friscónak drukkolok de most nem zavart volna ha ti nyertek főleg az első félidő után nem lett volna érdemtelen.dande
de még milyen jó hogy 2 félidős egy meccs. A 2. etapban Bevell és PC nem csinált semmit hogy változtasson.
ami a kellemetlen nektek hogy 0-3 a divízió rekord, de elileg most jön a szezon "könnyebbik" része.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az elkapóink nem igazán könnyítették meg Russ dolgát. Mad
Nem bizony kb két TD benne maradt a csapatban az első félidőben és meg is lehetett volna vele a meccs mert nem tudnak ennyit futni menni kell az eredmény után s látható, hogy Smithy az első INT-je óta kezd el-el bizonytalanodni hibát hibára halmozni. Könnyen történhetett volna ez, ha jobban futni kell az eredmény után. Bevallom az NFC-ben az Eagles után Friscónak drukkolok de most nem zavart volna ha ti nyertek főleg az első félidő után nem lett volna érdemtelen.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt12
7wk - 6

O# pontátlaga 15. Mi lesz, ha a D# betlizik?! Értem ezalatt, hogy nem tudja tartani a kapott 15-ös átlagát?12
matematikailag kikapunk...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Az elkapóink nem igazán könnyítették meg Russ dolgát.

@KJuraszik
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt12
7wk - 6

O# pontátlaga 15. Mi lesz, ha a D# betlizik?! Értem ezalatt, hogy nem tudja tartani a kapott 15-ös átlagát?

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem dőlt össze a világ, nem játszottunk jól, ennyi. Ahogy jósoltam, a földön dőlt el, amíg Gore-nak egy elit támadófal csinált repülőtér nagyságú folyosókat, addig Lynch-nek nem volt ilyen támogatása, így is kihordott lábon 100+ yardot, max. respect. A RZ védekezésünk viszont örömteli. Az alapszakaszban már csak 2-szer lesz dolgunk ilyen fasza #D ellen, a visszavágón és a Soldier-en. Jöhet a következő! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na ezt sikerült megint elk.rni... 0-3 a csoportban... ez nagyon gáz.

Elkapók ma söpredékek voltak, a D-line sehol sem volt, a Lb-ereknek sok volt a zónázás és futásra figyelés, a safety-k hülyeségeket csináltak (a futásban nem jól segítettek be)... szánalmas volt, hogy egy csoport rivális ellen, megint magunknak nehezítjük meg a dolgunkat, és akkor persze meg is akad a tudomány... a szünetben megint jobban változtattak az ellenfél coach-jai. kár volt ezért...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”