Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ááááááááááááááááááááááááá, hogy szét tudnék vmit ba..ni!
Folyt:
hol volt a nagy pass rushunk? hol volt Clemons vagy Irvin? de akkor miért nem küldünk Lb-ereket is blitzre???? ennyi balfa..kodást...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
még a hét közepén mondtam, h rossz érzésem van a csapattal kapcsolatban... na most tessék, ez mi volt?
Bevallom őszintén, hogy a 2. negyedben már nem néztem tovább, mert az ideg ölt szét, inkább redzone-t néztem. Sajnos az utolsó detroit drive-ot láttam... hogy nem vesszük észre, h mit csinálnak? h nem lehet látni, h a középső zónákat szétbombázzák? miért nincs egy ki..szott edző, aki azt mondja, h fiúk, ezek nem dobnak hosszat (ahogy idáig minden csapat tette ezt ellenünk).
Érted, és még most az offense-re lehet azt mondani, hogy jók voltak.
1 és fél hetet készülhettek és ennyit sikerült összerakni?
Pete jobb ha összeszedi magát...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
engem már kurvára nem érdekel a többi meccs.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
undorítóan szarok vagyok...
legszivesebben több meccset nem is néznék. faszom az egészbe. braxa88
hat Braxa, picit megeloztel, de a velemenyem ugyan ez. Rohadjanak meg!!!endorphyn
Én ennél durvábban fogalmaztam meg a véleményem a meccs végén.
"Na elmentek Ti a jó k**va anyátokba!!"

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
undorítóan szarok vagyok...
legszivesebben több meccset nem is néznék. faszom az egészbe. braxa88
hat Braxa, picit megeloztel, de a velemenyem ugyan ez. Rohadjanak meg! De ugy rendesen!!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
szoval en vagyok a hulye, hogy meg kepes vagyok leulni es elk...i a vasarnap estemet. Nezze ezt a szanalmas toketlenkedest akinek harom anyja van. De komolyan, ezt a meccset meg kellett volna megint nyerni, erre meg ez megy. Tenyleg en vagyok a szanalmas, hogy meg bizok ezekben, hogy nem cseszik el az egeszet!!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
undorítóan szarok vagyok...
legszivesebben több meccset nem is néznék. faszom az egészbe.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
felejtsük el h top10 védelmünk van
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A D# pontokat tesz fel a táblára. Nyerünk egy TD-vel 😊undisputedly
Nem tudom mi lesz, de kezdődjön már, szar így TNF után másfél hetet várni...Medvepapa
Hát igen 😊 Jó lesz újra látni a csapatot.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A D# pontokat tesz fel a táblára. Nyerünk egy TD-vel 😊undisputedly
Nem tudom mi lesz, de kezdődjön már, szar így TNF után másfél hetet várni...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A D# pontokat tesz fel a táblára. Nyerünk egy TD-vel 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Igen Megatron vs Optimus Prime lesz... és hát tudjuk, hogy mindig a jó győzedelmeskedik 😀

Mondjuk, nem csak Sherman oldalán lesz, mert azért Calvint is igencsak mozgatják... lesz ő Browner-re is bízva és slotban is, amikor majd a zónázásunknak kell megoldania a helyzetet. SeaSzilaHawk

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Igen Megatron vs Optimus Prime lesz... és hát tudjuk, hogy mindig a jó győzedelmeskedik 😀

Mondjuk, nem csak Sherman oldalán lesz, mert azért Calvint is igencsak mozgatják... lesz ő Browner-re is bízva és slotban is, amikor majd a zónázásunknak kell megoldania a helyzetet.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem is kb 10-6 kellhet a PO-hoz, ami ugye azt jelenti, h 3x szophatunk még ki, ami simán reális. (pl. kikapunk chicagoban, meg itthon a 9ers meg a vikes ellen, de akár még ennél több is sikerülhet szerintem)

Amúgy vajon ki fogja fogni Megatront? 😛Duff
Mondjuk már pár napja Sherman elkezdte a twitter trashtalkt, így lazán elnevezte magát Optimus Primenak, Megatronra való tekintettel, szóval gondolom, javarészt majd ő fogja. 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Szerintem is kb 10-6 kellhet a PO-hoz, ami ugye azt jelenti, h 3x szophatunk még ki, ami simán reális. (pl. kikapunk chicagoban, meg itthon a 9ers meg a vikes ellen, de akár még ennél több is sikerülhet szerintem)

Amúgy vajon ki fogja fogni Megatront? 😛Duff
hány settle meccset láttál?
bal oldali cb sherman, jobb oldali browner
tehát attol függ hol van cj


nem értem a haai vikes elleni meccset miért veszitek zakónak, attol még h 5-2, nem elit csapat, idegenben meg pláne,
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Szerintem is kb 10-6 kellhet a PO-hoz, ami ugye azt jelenti, h 3x szophatunk még ki, ami simán reális. (pl. kikapunk chicagoban, meg itthon a 9ers meg a vikes ellen, de akár még ennél több is sikerülhet szerintem)

Amúgy vajon ki fogja fogni Megatront? 😛
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
RW legnagyobb hiányossága így szezon felénél a rövid és középtávú passzok megoldása.petey
Igen, és ehhez ugye gyors és határozott döntések kellenek, és ez még hiányzik, nem bízik eléggé sem a falban, sem az elkapókban. Mondjuk egyik unit sem tett az elején sokat azért, hogy ez ne így legyen...de jó lesz ez sztem, benne van hogy rámegy az idei PO, de a tavalyi év után nekem ez happy 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
RW legnagyobb hiányossága így szezon felénél a rövid és középtávú passzok megoldása.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én idáig mindig a félig tele poharat néztem, de most nem tudom miért, de nagyon rossz érzéseim vannak... pedig ha a csapatra gondolok, akkor azt mondhatom, h meg vagyok elégedve, a D elképesztő, RW javul, az O line is javulgat, kevesebb a sárga zászló... sokminden a jó irányba mutat, mégis olyan rossz előérzetem van... lehet mert Dextert néztem, nem tudom 😀SeaSzilaHawk
Nyugii, csigavér... 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én idáig mindig a félig tele poharat néztem, de most nem tudom miért, de nagyon rossz érzéseim vannak... pedig ha a csapatra gondolok, akkor azt mondhatom, h meg vagyok elégedve, a D elképesztő, RW javul, az O line is javulgat, kevesebb a sárga zászló... sokminden a jó irányba mutat, mégis olyan rossz előérzetem van... lehet mert Dextert néztem, nem tudom 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nincs értelme talàlgatni, minden meccs màs. Szezon elején max. egy 3-4-es rekordot talàlgattak, de úgy, h nem a Rams és a Cards ver minket többek között, azòta meg tudjuk mi lett. A 0-3 nem hangzik jòl, de pl. a többi NFC csapat ellen meg 3-0, köztük a Sajtok meg a Tehenek, akik potenciàlis WC aspirànsok velünk együtt+aki még ide tartozhat a Vikings, akiket fogadunk a Lions utàn. Tehàt az esély adott a PO-ra, kérdés, hogy ez a fiatal csapat tud-e élni majd vele. Nehéz lesz de nem lehetetlen, a sorsolàs könnyebbik fele jön, a kezünkben a sorsunk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem meglehet a playoff. Ehhez egy 10-6 kéne, ami szerintem reális. Kikapunk a 49erstől, a Bearstől és mnodjuk a Vikings vagy Jetstől, a többi hozható.Sebii
Sajnos az idegenbeli mutatónk enyhén szólva sem veretes, és még négy mecs idegenben (DET,MIA,CHI,BUF) ebből minimum 3 zakó, szerintem. Otthon 5 meccset játszunk (MIN,NYJ,ARI,SF,STL) itt a SF lehet zakó 4 nyerhetünk. Szerintem a 9-7 inkább reálisabb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Szerintem meglehet a playoff. Ehhez egy 10-6 kéne, ami szerintem reális. Kikapunk a 49erstől, a Bearstől és mnodjuk a Vikings vagy Jetstől, a többi hozható.Sebii
otthon a frisco meg a vikings is hozható. a jets meg pláne
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Szerintem meglehet a playoff. Ehhez egy 10-6 kéne, ami szerintem reális. Kikapunk a 49erstől, a Bearstől és mnodjuk a Vikings vagy Jetstől, a többi hozható.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mit vártok a Lions ellen?krankovics
Gyozelmet, de ahhoz kell az unalomig ismetelt mantranak a megvalositasa: nem eleg a def, kell az off is.endorphyn
mindig is a győzelem a cél, de félő, hogy megint egy idegtépő meccs lesz és ha nem jövünk ki egy W-vel belőle, akkor a szezonnak annyi... már így is majdnem, mert szinte kizártnak tartom, hogy a csoportellenfeleinket mindig megvernénk, és a 9ersnek am is jobb lesz a végén a mutatója... idén nem lesz playoff, sajnos túl töketlen ez az O az O coachinggal együtt... kár érte.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”