Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Nyertünk!! 😊 2000. kommentnek tökéletes pont ide 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gondoltam beköszönöm és sok sikert kívánok és győzzön a jobb (jelen pillanatban sztem minden mellettetek szól)! 😊

Nálatok nagyon fontos meccs, hiszen a PO felé akartok menetelni, míg mi, ha kikapunk eláshatjuk magunkat a szezonra nézve, de igazság szerint ez már most is így van. 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Wright és Carpenter nem játszik...Medvepapa
elég baj az, remélem a pótlók jól játszanak majd.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Wright és Carpenter nem játszik...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt
7wk - 6
8wk - véletlen12
9wk - na, már dadog

17,1*-es az össz. szerzett pontátlag. Az utolsó 5-é 20pont ...

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nekem most jó előérzetem van... nem hinném, hogy Sanchez szét tudna passzolni minket és Shonn Greene sem egy AP vagy Frank Gore. Ezt alapjáraton be kell húzni, sőt jó lenne Rexi Sexy-t jól helybenhagyni, legyen meccsvégén mit magyarázkodjon. 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na ezt nezzetek meg:
NFL Films' "NFL Turning Point" breaks down the Seahawks' power run game and relationship between Marshawn Lynch & Michael Robinson.

 www.seahawks.com/videos-photos/videos/NFL_Turning_Point_Beast_Mode_Mike_Rob/e1f6e969-9d76-42e8-8a46-ca17fcadb6f0endorphyn
Ja, ja, ez se rossz:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tlsxgtjqhwjgtobbhb7j
'Sound FX': Seattle Seahawks head coach Pete Carroll mic'd up vs. Vikings in Week 9 of 2012
Take a ride with Seattle Seahawks head coach Pete Carroll as he is mic'd up for Week 9's matchup with the Minnesota Vikings.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ezt nezzetek meg:
NFL Films' "NFL Turning Point" breaks down the Seahawks' power run game and relationship between Marshawn Lynch & Michael Robinson.

 www.seahawks.com/videos-photos/videos/NFL_Turning_Point_Beast_Mode_Mike_Rob/e1f6e969-9d76-42e8-8a46-ca17fcadb6f0

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Le vagy ugatva, szoros meccs lesz de sokkal jobb a csapatotok.Delonso_
Ámen! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Főleg hazai pályán jó a Seahawks. Wilson fényévekkel jobban játszik, mint idegenben. A védelemnek kell a futásokat megfogni (Timmy-ét is 😊 ) és nem lesz gond.

Wagner az első két-három meccsen még keresgélte a dolgokat, de azóta böcsülettel odateszi magát.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Le vagy ugatva, szoros meccs lesz de sokkal jobb a csapatotok.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ejjj, ugassatok le nyugodtan, de félek ettől a Jets meccstől. Pedig ha ellenük szakad meg a hazai széria, én abba egy kicsit belehalok(Majka után szabadon)...de csak behúzzuk valahogy. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem meg az a sebesség amivel a teljes erővel rohanó Camet utoléri és földbe nyomja. Ezt kevesen csinálnák utána.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Én már kb a 3. meccs óta Wagner mezre gyűjtök. (Mire összejön a lóvé talán lesz is). Nekem nagy kedvencem lett. Még most is előttem van, ahogy Rodgers 30 centiről be akar kúszni TD-re, de nem bír mert Bobby húzza vissza a lábánál fogva. Óriási jelenet volt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem nem emlékszünk meg eléggé Bobby Wagner munkásságáról! 😊 De persze de, csak nem lehet eléggé szeretni ezt a srácot.
Elképesztően tudunk D játékosokat húzni, meg nevelni! Az a nagy helyzet, hogy a mondás szerint nem Gus a géniusz, hanem PC(jó ez azért valahol sejthető volt). Azt azonban nem tudtam, hogy Pete a field general is, és rendszeresen át is veszi a playek hívását! Ezen azért meglepődtem! 😊Helmut Zimmer
Nem igaz! 😀 Ha jòl emlékszem, 2 hete emlìtettem, h Wagner szépen csendben, de kurva jòl jàtszik, és igaz, azòta is csak fejlõdik. Ami nekem tetszik még az Hill sebessége, de nem lennék meglepõdve, ha jövõre màr Toomer kezdene, az a sràc egy igazi õserõ! Vàrom a jàtékàt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagy nyereség, jó harcos és iszonyat sebessége és játékintelligenciája van.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
wagner annyira jó, h több szíkírónál DROY. igazából télleg nagyon jó MLB
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Szerintem nem emlékszünk meg eléggé Bobby Wagner munkásságáról! 😊 De persze de, csak nem lehet eléggé szeretni ezt a srácot.
Elképesztően tudunk D játékosokat húzni, meg nevelni! Az a nagy helyzet, hogy a mondás szerint nem Gus a géniusz, hanem PC(jó ez azért valahol sejthető volt). Azt azonban nem tudtam, hogy Pete a field general is, és rendszeresen át is veszi a playek hívását! Ezen azért meglepődtem! 😊
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Edwards sérült, Obomanu sérült, Baldwin se százas, a Kearse gyerek tiszta lámpaláz, erre Martint elküldik? Mire készülnek WR fronton PC-ék? garrett27
Állítólag Edwards és Baldwin rendben lesz. Valószínűleg kell a hely Thurmondnak(Tru-t nem akarják egyből kivágni😀)
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Edwards sérült, Obomanu sérült, Baldwin se százas, a Kearse gyerek tiszta lámpaláz, erre Martint elküldik? Mire készülnek WR fronton PC-ék?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ez nagyon kellett... ahogy a hét közben írtam az O# javul, egyre jobbak, míg a D# nem nagyon találja az elit formát, bár meg kell jegyezni, hogy most ők is javultak a mérkőzés során, szereztek turnovereket.
Amit még ki kell emelnem, az a coaching staff, amit sokat szidtam mostanság, ezen a meccsen jól nyúltak bele a meccsbe, mint O# mint D# oldalon...
Szép volt! Így tovább...

@Medvepapa Rice-nak nem lett meg a 100+ (se elkapásban se dobásban 😀)SeaSzilaHawk
De a TD meg volt, és jòl is jàtszott, plusz Tate végre bizonyít, nem is kicsit! De az a Rice play òriàsi volt! 😀 Köszönjük Fiúk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ez nagyon kellett... ahogy a hét közben írtam az O# javul, egyre jobbak, míg a D# nem nagyon találja az elit formát, bár meg kell jegyezni, hogy most ők is javultak a mérkőzés során, szereztek turnovereket.
Amit még ki kell emelnem, az a coaching staff, amit sokat szidtam mostanság, ezen a meccsen jól nyúltak bele a meccsbe, mint O# mint D# oldalon...
Szép volt! Így tovább...

@Medvepapa Rice-nak nem lett meg a 100+ (se elkapásban se dobásban 😀)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Dt nem nagyon értem, de AP állat.
offense tetszett. wilson naprol napra jobb
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sikerült!

http://seahawks.hu