Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A WC talán még meg lehet. A két kezdő CB-nk nélkül ez különösen nehéz lesz. A Soldier Fielden nem fog sok babér teremni nekünk. De az Arizonát és a Ramset otthon meg kell verni. A Bilsszel Torontóban játszunk elméletileg ez nekik is idegen terep. Hozni kell. A 49ers ellen szerintem zakó, de így is meg lehet a 9-7. A többi a riválisokon múlik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Kicsit lehiggadva keresgéli az ember a pozitívumokat, mert talán még mindig nincs lefutva a szezon, csak most már bizonyos posztokon extrát kell nyújtani. Én még bízom benne, hogy a két elmebeteget nem meszelik el, mert nagy szükség lenne rájuk. Az éppencsak felépült Thurmond és a már kissé megkopott Truf nem életbiztosítás. A defense fel kell hogy szívja magát a régi szintre, különben gond lesz. K.J. Wright amilyen jól kezdett, most olyan nagy lyukat jelent középen. (na jó, sérült is volt, de akkor is). Hill még mindig jól szerel, de ha futni kell, akkor vége van. Nem beszélve arról, ha még el is váltják magukat, mint a Fins utolsó TD-jénél.
Akit viszont maximálisan tudok dicsérni, az Bobby Wagner. Nagyon bírom a játékát. Gyors, erős, mindenhol ott van. Ha még rutinja is lesz, akkor nem lehet majd megállítani.
Wilson nekem kellemes meglepetés. Nem csinál nagy dolgokat, de újoncnak nem is kell, ráadásul viszonylag jól kompenzálja a magasságbeli problémáit. Mondjuk azt sajnálom, hogy Flynnt nem tudjuk kipróbálni, még mindig kíváncsi lennék mire képes nálunk éles helyzetben.
A Bears meccset gyakorlatilag már oda is adták a Maciknak, ezért éppen ideje újabb meglepetést okozni. Ehhez az is kell, hogy ismét legyen normális pass rush. Ha Clemmons és Irwin megfekteti néhányszor Cutlert, akkor lehet esélyünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
mondjuk én annyira nem aggódok a kezdő CB-erekért, úgy sem a szélen vernek meg. A D fal legyengült, könnyen átfutnak rajtuk, nincs penetration, sőt a pass rush is gyengus lett... ha emberezünk majd sokat, akkor nem lesz gond, a zónázással van gond, a Fins ellen is sikerült mélyen tiszta üresen hagyni egy elkapót... és hát a LB-ink között is nagy területek szoktak lenni, sőt Hill még az egy-egyet is ektudta veszíteni egy FB ellen... ááá, komolyan, mi lett a cspatunkból, komolyan egyedül RW-ba és az elkapóinkban bízok.
Amit nem értek, hogy most a legerősebb a falunk, visszajött Moffitt és Carp is, elvileg ezzel a fallal simán kellene futnunk... persze csak elméletben.SeaSzilaHawk
azért nem a szélen vertek eddig meg mert Shermanre és Brownerre nem mer senki passzolni. Trufantra én is mernék.braxa88
Nem is az a baj,hogy a kétkezdő poszt legyengült. Kb slot CB, és a több DB-vel operáló csomagok hogyan fognak most kinézni?
Gyengén.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mondjuk én annyira nem aggódok a kezdő CB-erekért, úgy sem a szélen vernek meg. A D fal legyengült, könnyen átfutnak rajtuk, nincs penetration, sőt a pass rush is gyengus lett... ha emberezünk majd sokat, akkor nem lesz gond, a zónázással van gond, a Fins ellen is sikerült mélyen tiszta üresen hagyni egy elkapót... és hát a LB-ink között is nagy területek szoktak lenni, sőt Hill még az egy-egyet is ektudta veszíteni egy FB ellen... ááá, komolyan, mi lett a cspatunkból, komolyan egyedül RW-ba és az elkapóinkban bízok.
Amit nem értek, hogy most a legerősebb a falunk, visszajött Moffitt és Carp is, elvileg ezzel a fallal simán kellene futnunk... persze csak elméletben.SeaSzilaHawk
azért nem a szélen vertek eddig meg mert Shermanre és Brownerre nem mer senki passzolni. Trufantra én is mernék.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mondjuk én annyira nem aggódok a kezdő CB-erekért, úgy sem a szélen vernek meg. A D fal legyengült, könnyen átfutnak rajtuk, nincs penetration, sőt a pass rush is gyengus lett... ha emberezünk majd sokat, akkor nem lesz gond, a zónázással van gond, a Fins ellen is sikerült mélyen tiszta üresen hagyni egy elkapót... és hát a LB-ink között is nagy területek szoktak lenni, sőt Hill még az egy-egyet is ektudta veszíteni egy FB ellen... ááá, komolyan, mi lett a cspatunkból, komolyan egyedül RW-ba és az elkapóinkban bízok.
Amit nem értek, hogy most a legerősebb a falunk, visszajött Moffitt és Carp is, elvileg ezzel a fallal simán kellene futnunk... persze csak elméletben.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tegnap azt írtam nagy elkeseredésemben, hogy buktuk a rájátszást. Javítanom kell magam. A csoportot a 49ers nyeri az tiszta sor! Viszont mindenki akivel harcba lehetünk a Wild Card-ért szintén vesztett ebben a körben úgyhogy van némi nemű reményünk. gede
Ilyen játékkal nincs... a D nélkül nem fog menni, ez az O nem tud még magától meccseket nyerni és hát mostanság a D inkább gyengeség, mint erény.SeaSzilaHawk
Matematikailag?!gede
😀 Nem, persze nem matematikailag, hanem forma alapján... míg más versenyben lévő csapatok nehéz meccseken szenvedtek vereséget, mi egy jóindulattal is középmezőnybe sorolható Miamitől kaptunk zakót.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

 www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=13270248
Rendelhető, most 15% kedvezmény és ingyenes szállítás. 😀

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Ne legyünk igazságtalanok. Tavaly Tarvaris Jackson, idén Russell Wilson. 😀

Kik lesznek a kezdő CB-k? tüsi91
Gondolom Trufant és Thurmond
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ne legyünk igazságtalanok. Tavaly Tarvaris Jackson, idén Russell Wilson. 😀

Kik lesznek a kezdő CB-k?
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nyugi, tudjuk tavalyról hogy kell medvére vadászni hidegben, megismételjük és visszakerülünk a vágányra! 😉Medvepapa
Igen, csak a tavalyi Hanie-Barber-Roy Williams kőkemény játékostrió helyett sajnos a gyengus Cutler-Bush-Marshall hármas kezd... 😊
Ritka szimpatikus a felhasználói neved .... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nyugi, tudjuk tavalyról hogy kell medvére vadászni hidegben, megismételjük és visszakerülünk a vágányra! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Sherman és Browner nélkül tuti nem lesz PO.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
ha 4 meccsig nem elszenk shermanék, akkor az kapásból 4 bukta. legalább elől draftolunk majda.kacsa
A tézis mostanra amúgy is megdőlt,hogy Top3 a védelmünk.
Sherman nagyon nem szimpatikus az utóbbi hetekben.

Innentől nem hiszem,hogy lesz rájátszás. Fiatal a csapat, teljes létszámmal sem hiszem,hogy bírtuk volna az idegenbeli játékot. Remélem azért idén meg lesz a 8-8!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha 4 meccsig nem elszenk shermanék, akkor az kapásból 4 bukta. legalább elől draftolunk majd
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt
7wk - 6
8wk - véletlen
9wk - na, már dadog
10wk - 21 (28, vagy esetleg 35?)
11wk12
12wk - 14
Lefulladt.

na hát ez nagyon gáz volt. Az O nagyon lassan indult be, és az utolsó drive-ban érthetetlen hívások voltak, vajon miért nem bíztak RW-ben?
De a nagyobb meglepetést a D hozta... így végigmasírozott rajtuk egy nem túl acélos Miami O... ez nagyon gáz. Sajnos nem látok túl sok esélyt a PO-ra, hacsak nem verjük meg a Bearst... sad day...SeaSzilaHawk
A Lions is az uccsó negyedben, a Fins is...fáradtság, rutintalanság, vagy csak a drukk ez nem olyan nagy meglepetés, vagy másképpen fogalmazva:
Nem nőttünk még fel a PO-hoz! Ahhoz tudni kell nyerni idegenben! Ez van! Jövőre!
Wilson, gyakorlatilag futójáték nélkül nagyon jól játszott, rendkívül bíztató a teljesítménye a jövőre nézve!Helmut Zimmer

De szerintem a D# rendben volt, meglepetés akkor lenne, ha 30 fölött kapnánk...



Más!Helmut Zimmer
Persze hogy más!
...Vártam az oltást, de PM-ben már nem lett volna jó.Xandir
én úgy gonolom, hogy Neked nincs sem jogod...Helmut Zimmer
Mivel Bills fan is vagy, van rá logikus magyarázat, hogy miért jön elő belőled Captain Leslie Hero "másik énje" és vállalod fel nyilvánosan viszonyod Fundirral.

Viszont ha már Nemtommelyik Feri lusta volt, vagy csak nem volt annyi esze (végül is Cards fan, vagy mi?!), hogy csináljon egy user-t a szerkesztői énjének, kössük ki, hogy Feri=/=Cucu és utóbbi hadd írja le hogy hülyék vagytok, pláne mivel én használom a ***** (bár ezt mindig kicsillagozza braxa88...)

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Pete Carroll puts the blame of a 24-21 loss on himself but Russell Wilson disagrees and admits he called the Leon Washington touchdown return. Also hear from Leroy Hill, Golden Tate, Michael Robinson and Marshawn Lynch.

 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Week-12---at-Dolphins-Recap/7f660a6d-8345-4474-95aa-0168ee18bd98

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
gede 32
Tegnap azt írtam nagy elkeseredésemben, hogy buktuk a rájátszást. Javítanom kell magam. A csoportot a 49ers nyeri az tiszta sor! Viszont mindenki akivel harcba lehetünk a Wild Card-ért szintén vesztett ebben a körben úgyhogy van némi nemű reményünk. gede
Ilyen játékkal nincs... a D nélkül nem fog menni, ez az O nem tud még magától meccseket nyerni és hát mostanság a D inkább gyengeség, mint erény.SeaSzilaHawk
Matematikailag?!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tegnap azt írtam nagy elkeseredésemben, hogy buktuk a rájátszást. Javítanom kell magam. A csoportot a 49ers nyeri az tiszta sor! Viszont mindenki akivel harcba lehetünk a Wild Card-ért szintén vesztett ebben a körben úgyhogy van némi nemű reményünk. gede
Ilyen játékkal nincs... a D nélkül nem fog menni, ez az O nem tud még magától meccseket nyerni és hát mostanság a D inkább gyengeség, mint erény.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sztem a legnagyobb katasztrófa (a felsoroltak előtt) az, hogy egy bye week-ről jöttünk, pihenten... oké, hogy az egész USÁt át kellett repülni, de hát emberek 2 hét volt rájuk fekészülni, emlékezzünk vissza, hogy amikor Csütörtök este játszottunk, másik hétvégén ugyanígy kioptunk. Vmi nincs rendben, és nem Wilson az, mert nekem legalábbis bebizonyította, hogy lehet rá számítani és építeni... megint vissza kell térjek a play hívásokhoz, mindkét oldalon... nálam a hunyó a coaching. Ezt már egyszer vissza szívtam, remélem újból vissza kell.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
gede 32
Tegnap azt írtam nagy elkeseredésemben, hogy buktuk a rájátszást. Javítanom kell magam. A csoportot a 49ers nyeri az tiszta sor! Viszont mindenki akivel harcba lehetünk a Wild Card-ért szintén vesztett ebben a körben úgyhogy van némi nemű reményünk.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Még ma reggel is gyalázatosan érzem magam a tegnapi zakó miatt. A defense olyan ökör hibákat követett el, hogy rossz volt nézni. A végső drive meg feltette a koronát az egész estére. Gyakorlatilag simán bemasíroztak a Delfinek a field goal zónába. Sima egyszerű passzokkal. Mi pedig végig szurkoltunk nekik. Katasztrófa. Az offense meg olyan volt, mint a hideg motor, több mint egy negyed kellett, hogy felpörögjön. Ez így sajnos kevés. Wilson tényleg nem lát rendesen a fal mögül, nagyon kellene az a 20 centi. Az utolsó drive-unknál pedig a play hívásokért jár a seggberúgás. Lynch futásai halott ügyek voltak, rendesen rákészültek, és újra bebizonyosodott, hogy menet közben képtelenek vagyunk váltani.
Szóval egy szomorú zakóval vagyunk "gazdagabbak". Ha pedig a két idióta CB se lesz, akkor roló. Most pedig mehetünk a Soldier Fieldre hógolyózni. Király lesz. Az esélytelenek nyugalma.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az király. a két top CB nélkül baszhatjuk... cardsot elverjük, de akkor is 1-3...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vártam az oltást.

Más:
Sherman és Browner 4 meccsre el lett tiltva.Fucu
arcod nagy. nemtudni mire. inkább kérnél bocsánatot. szépmunka

eltiltás meg mi?braxa88
igen, mert megtehetem. eredménykövetőben bocsánatot kértem a hülyézésért de az véletlenül nem olvasta senki.

eltiltás:
Filed to ESPN: Seattle CBs Richard Sherman and Brandon Browner facing 4-game suspensions for violating performance enhancing drug policy. by Schefter
Richard Sherman and Brandon Browner are appealing suspensions, insisting they are innocent. Appeal could be heard as early as this week.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Vártam az oltást.

Más:
Sherman és Browner 4 meccsre el lett tiltva.Fucu
arcod nagy. nemtudni mire. inkább kérnél bocsánatot. szépmunka

eltiltás meg mi?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Vártam az oltást, de PM-ben már nem lett volna jó.

Más:
Sherman és Browner 4 meccsre el lett tiltva.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter