Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chuck "12th Fan View" McGowan osztotta meg ezt a fotot az alabbi megjegyzessel 😀

There is NO WAY we can lose to these guys, right?!?!

endorphyn
Szerintem 4. negyed végén a srácoknak is megmutatták a képet 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Chuck "12th Fan View" McGowan osztotta meg ezt a fotot az alabbi megjegyzessel 😀

There is NO WAY we can lose to these guys, right?!?!


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ez azért nem semmi:
"He's a born leader," Bears receiver Brandon Marshall said. "I listened to the guy talk. I watch how he conducts himself, how he handles himself. That's a guy I can watch and learn from."
Ha Carrolléknak 2 éve sikerült volna Marshallt megszerezni akkor még közelebbről figyelhetné😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Akkor most gondoljuk vegig, hogy Hassie 2005-os teljesitmenye ota es eltekintve nehany kivetelt milyen QB jatek ment itt Seattleben. Ez a Wilson gyerek a hatan vitte be a csapatot az endzoneba! endorphyn
Mondtam én nektek anno, hogy adjatok esélyt a gyereknek 😊
Fantasztikusan játszik, olyan helyzetekben tud tökéletesen higgadt és merész maradni, mikor egy sokat látott, jó profi keze is meg tud remegni. Kicsi gyerek, rookie gyerek, de tényleg nem lett volna meg ez a meccs nélküle(persze nem csak neki köszönhető). És akkor arról beszélünk, hogy egy elit védelem ellen, a meccs egyes részeiben nem túl sok támogatással sem adta fel egy totálisan kiélezett meccsen...

Na mindegy, nagyon örülök, hogy sikerült a srácnak megmutatni, hogy senkit nem szabad anélkül leírni, hogy látnánk ténylegesen játszani 😊fetomy
Mult heten kb ugyan ezt irtam le rola. Jo latni, hogy van egy folyamatosan fejlodo es jo iranyitonk, aki ha tartja a tendenciat, akkor mind nekunk, mind maganak pozitiv jovot tartogat.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Pontszerzés szempontjából ugyanilyen, csak nem volt ilyen védelem. Iletve olyanra nem emlékszem, hogy egy WR 3 tackle-ön ment keresztül egy TD-ért...12
Ok, akkor pontositok, mert termeszetesen nem a pontszerinti lebontasra gondoltam, hanem arra, hogy mikor lattunk utoljara, ennyire igeretes qb teljesitmenyt a jelen vs. jovo franchise qb relacioban nezve. Hogy ilyen fontoskodoan fogalmazzak. Hassie teljesitmenye sajnos szep lassan kezdett elhalvanyulni (amiben nyilvan nem csak neki volt szerepe), a tobbiektol meg, eltekintve par tenyleg szep gamet, nem lattunk ilyet.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A csapat nagy lépést tett a WildCard hétvége felé + idegenben nyertünk--Juhééé--. Még hátravan a Bills ( nyerhető ) a kosok és a kismadarak ( kötelező ) és 49 esek ( ki-ki meccs ) . Summa: a PO elérhetővé vált ezzel a győzelemmel.
Garret: Remélem a hátralévő meccseknél is W érzel 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hát a tegnap két brigádot kellett legyőzni. Az egyik a macik, akik igen jól teljesítettek, bár nem a legjobbjukat hozták és a másik a zebrák csődülete, mert hát amiket műveltek az kész kabaré volt. Nem mehetünk el szó nélkül a kritikán aluli bírói teljesítmény mellett. És ezekért sírt mindenki, na mindegy.

A csapatunkról: Kezdem a legjobbal: RW. A szezon elején még nézegettük, h miben jó és miben rossz, miben fejlődik. Nos megállapítható, hogy nem csak fejlődik, de vezére lett a csapatnak. Elképesztő. Ne feledjük, hogy milyen D ellen játszottak.
Ellenben a labda túloldalán már komoly aggódni való van. Nagyon halvány a védelem és csak a Macik szottyadt play hívásának köszönhető, hogy a végén visszakaptuk a labdát. Az meg megér egy misét, hogy hogyan vagyunk képesek az ellent 20 mp alatt elengedni a saját kb 15 yardjukról FG területre. Nagyon leeresztett a bagázs, főleg a secondary: Kancellár néha villantgat, de a meccs nagy részén láthatatlan volt. ET is mintha elvesztette volna a MOJO-t, nagyon halvány egész szezonban, Browner-t úgy etette Marshall, ahogy akarta és Sherman pedig a végén csinált nagy baromságot. Am vele nem volt nagy gond, csak hát ugye a szája. A pass rushról nem is beszélve, semmi. Legalább ma a futást lényegesen jobban állították meg, mint az elmúlt pár hétben. Egyedül a LB-erek hozták a kívánt formát sztem.
Egyértelmű, hogy a csapatunknak most az Offense-e az ami a meccseket kell hozza.
Go Hawks'!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt
7wk - 6
8wk - véletlen
9wk - na, már dadog
10wk - 21 (28, vagy esetleg 35?)
11wk
12wk - 1412
13wk - 17+6

Akkor most gondoljuk vegig, hogy Hassie 2005-os teljesitmenye ota es eltekintve nehany kivetelt milyen QB jatek ment itt Seattleben. Ez a Wilson gyerek a hatan vitte be a csapatot az endzoneba! endorphyn
Pontszerzés szempontjából ugyanilyen, csak nem volt ilyen védelem. Iletve olyanra nem emlékszem, hogy egy WR 3 tackle-ön ment keresztül egy TD-ért...

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagy gratula srácok! Szurkoltam Nektek, és legalább ez a meccs bejött. Mindketten megyünk PO-ba sztem (de még kérdés a tegnapi játékunkat látva ki lesz NFCW csemp). Ti mindent megtettek, a mi 2. seedünkért.
A lesajnált NFCW-ből két csapat is PO-ba, én ennek örülnék.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
első W az uj fehér mezben 😊braxa88
A W nélkül is a kedvenc mezem! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
első W az uj fehér mezben 😊
több mint 11 éve
gede 32
Nyertünk? Igen! De azért ne legyünk már elszálva. A támadójáték az utolsó negyedet leszámítva megint fos volt.(+ a hosszabítás) Ebben a győzelemben erősen benne volt a Bears szerencsétlenkedése és egy nagy adag szerencsefaktor! Wilson sokszor csak akkor játszik jól amikor már minden mindegy alapon csinálja a dolgokat! Nem akarom megkérdőjelezni a tehetségét és igenis első éves irányítóként megállja a helyét, de még nagyon messze van attól, hogy a legjobbak között tartsuk számon! Én még mindig szeretném látni, hogy mit tud Flynn. (nálunk)Főleg, hogy ezt a meccset is félig ő nyerte meg a pénzfeldobással! 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na ki akarja még megnézni h mit tud Flynn??? Szép munka volt, éreztem h nyerhetünk, bàr a hibàk megvoltak, ezt ne felejtsük! Szimpatikus a Bears(nem úgy Cutler), de nem meggyõzõek. Marshall zseni, nélküle bajban lennének. Jöjjön a következõ! 😊Medvepapa
Én megnézném, mondjuk a Billsben! 😊 😛Helmut Zimmer
Jogos, bàr ma nyertetek! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
eszméletlen szimpatikus csapat ez a Seahawks, megvan kinek szorítok majd a playoffban (nagyon remélem, bejut a csapat)

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fél szemmel a ti meccseteket is néztem. Amit Wilson művelt az zseniális volt. Rookie létére határozottan és igazi vezérként játszik.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Na ki akarja még megnézni h mit tud Flynn??? Szép munka volt, éreztem h nyerhetünk, bàr a hibàk megvoltak, ezt ne felejtsük! Szimpatikus a Bears(nem úgy Cutler), de nem meggyõzõek. Marshall zseni, nélküle bajban lennének. Jöjjön a következõ! 😊Medvepapa
Én megnézném, mondjuk a Billsben! 😊 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor most gondoljuk vegig, hogy Hassie 2005-os teljesitmenye ota es eltekintve nehany kivetelt milyen QB jatek ment itt Seattleben. Ez a Wilson gyerek a hatan vitte be a csapatot az endzoneba! endorphyn
Mondtam én nektek anno, hogy adjatok esélyt a gyereknek 😊
Fantasztikusan játszik, olyan helyzetekben tud tökéletesen higgadt és merész maradni, mikor egy sokat látott, jó profi keze is meg tud remegni. Kicsi gyerek, rookie gyerek, de tényleg nem lett volna meg ez a meccs nélküle(persze nem csak neki köszönhető). És akkor arról beszélünk, hogy egy elit védelem ellen, a meccs egyes részeiben nem túl sok támogatással sem adta fel egy totálisan kiélezett meccsen...

Na mindegy, nagyon örülök, hogy sikerült a srácnak megmutatni, hogy senkit nem szabad anélkül leírni, hogy látnánk ténylegesen játszani 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Wilsonnál nincs jobb QB a ligában!braxa88
Hát meg tud fordtani meccset!
Ettől függetlenül a for those about to rock we salute you díj mai győztesei Tate & Rice!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na ki akarja még megnézni h mit tud Flynn??? Szép munka volt, éreztem h nyerhetünk, bàr a hibàk megvoltak, ezt ne felejtsük! Szimpatikus a Bears(nem úgy Cutler), de nem meggyõzõek. Marshall zseni, nélküle bajban lennének. Jöjjön a következõ! 😊Medvepapa
Én meccs előtt írtam haveromnak, hogy azért félek ettől a meccstől, mert ez a Seahawks egy sötét ló, de igazából egy semmilyen, de veszélyes csapat, akik ellen mindiig kiélezett, ám rendszerint rossz meccset vívunk. Igazából ez volt ma is.

Gratulálok azért mindenképp a győzelemhez. Kevés hiba, s jó edzői munka a sikeretek titka, amellett természetesen, hogy nagyszerű egyéni teljesítmények is akadtak.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na ki akarja még megnézni h mit tud Flynn??? Szép munka volt, éreztem h nyerhetünk, bàr a hibàk megvoltak, ezt ne felejtsük! Szimpatikus a Bears(nem úgy Cutler), de nem meggyõzõek. Marshall zseni, nélküle bajban lennének. Jöjjön a következõ! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért jó érzés úgy leülni meccset nézni, hogy van irányítója a csapatnak 😊
kellett ez nagyon
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Akkor most gondoljuk vegig, hogy Hassie 2005-os teljesitmenye ota es eltekintve nehany kivetelt milyen QB jatek ment itt Seattleben. Ez a Wilson gyerek a hatan vitte be a csapatot az endzoneba!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Grat.! A PO-ban visszavágunk! 😊norris21
Koszi, jussunk be es ott lemeccseljuk! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Sajnos nem láttam a meccset, mert most jöttem családi vacsoráról. Valaki majd ír egy kis szösszenetet a látottakról? A statok alapján Wilson megint nagyon jó volt.
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Grat.! A PO-ban visszavágunk! 😊