Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
gede 32
Minden tiszteletem Wilsoné mindent megtett ami tőle tellett. De nem tud a zsebből passzolni ki kell mozognia, hogy lásson valamit és addigra legtöbször odaérnek hozzá és akkor jön a menekülés ami vagy bejön vagy nem. Futás nélkül nincs passz és fordítva, de azt kell játszani ami működik nem pedig ugyanazt erőltetni, ha megy ha nem! Most, hogy a rájátszás szerintem is elúszott Flynn kaphatna lehetőséget a bizonyításra. Aztán legfeljebb megy máshová ami így is nagyon valószínű.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem nőttünk még fel a PO-hoz! Ahhoz tudni kell nyerni idegenben! Ez van! Jövőre!
Wilson, gyakorlatilag futójáték nélkül nagyon jól játszott, rendkívül bíztató a teljesítménye a jövőre nézve!

Más!
na tessék ezért volt a hiszti, hülyék.Fucu
Fucu,
én úgy gonolom, hogy Neked nincs sem jogod, sem alapod bárkit lehülyézni! Ritka goromba sértés volt, amely valójában szimpla trollkodás, nem több!
Ami a hisztit illeti, kérlek olvasgasd saját magad, tanulságos! Talán 2009.febr.2-val indulj! Szerintem mindenkinek vannak rosszn napjai, mindannyiunknak van Best Of-ja, Neked is!
Általában nem hittem volna, hogy a bowl.hu akármelyik tagja, pláne szerkesztője (ha nem vagy az, akkor bocs... a bowl.hu-tól) ilyen fokú arroganciát megengedhet magának! Mindenképpen csalódást keltő magatartás, és nem jó a jövőre nézve!
Szerintem nem vagyok egyedül, amikor arra kérlek, hogy gondold át, és változtass!

köszönöm, üdv.
H

Helmut Zimmer
Osztom...és verjük el a Bearst a Soldieren, van törleszteni valònk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Nem nőttünk még fel a PO-hoz! Ahhoz tudni kell nyerni idegenben! Ez van! Jövőre!
Wilson, gyakorlatilag futójáték nélkül nagyon jól játszott, rendkívül bíztató a teljesítménye a jövőre nézve!

Más!
na tessék ezért volt a hiszti, hülyék.Fucu
Fucu,
én úgy gonolom, hogy Neked nincs sem jogod, sem alapod bárkit lehülyézni! Ritka goromba sértés volt, amely valójában szimpla trollkodás, nem több!
Ami a hisztit illeti, kérlek olvasgasd saját magad, tanulságos! Talán 2009.febr.2-val indulj! Szerintem mindenkinek vannak rosszn napjai, mindannyiunknak van Best Of-ja, Neked is!
Általában nem hittem volna, hogy a bowl.hu akármelyik tagja, pláne szerkesztője (ha nem vagy az, akkor bocs... a bowl.hu-tól) ilyen fokú arroganciát megengedhet magának! Mindenképpen csalódást keltő magatartás, és nem jó a jövőre nézve!
Szerintem nem vagyok egyedül, amikor arra kérlek, hogy gondold át, és változtass!

köszönöm, üdv.
H
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sajnos a futójáték nagyon hiányzott, a D-nek nem volt jó napja, ugyanez a Delfineknél működött. rögösebb lett az út a PO-ba, de még mindig nem járhatatlan. de bassza meg, hogy kikaptunk, nem sokon múlt...Medvepapa
nem lesz PO. tény.braxa88
a reményhal meg utoljára 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sajnos a futójáték nagyon hiányzott, a D-nek nem volt jó napja, ugyanez a Delfineknél működött. rögösebb lett az út a PO-ba, de még mindig nem járhatatlan. de bassza meg, hogy kikaptunk, nem sokon múlt...Medvepapa
Kénytelenek lesztek nekünk szúrokolni 😛he7edik
soha
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sajnos a futójáték nagyon hiányzott, a D-nek nem volt jó napja, ugyanez a Delfineknél működött. rögösebb lett az út a PO-ba, de még mindig nem járhatatlan. de bassza meg, hogy kikaptunk, nem sokon múlt...Medvepapa
nem lesz PO. tény.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sajnos a futójáték nagyon hiányzott, a D-nek nem volt jó napja, ugyanez a Delfineknél működött. rögösebb lett az út a PO-ba, de még mindig nem járhatatlan. de bassza meg, hogy kikaptunk, nem sokon múlt...Medvepapa
Kénytelenek lesztek nekünk szúrokolni 😛


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sajnos a futójáték nagyon hiányzott, a D-nek nem volt jó napja, ugyanez a Delfineknél működött. rögösebb lett az út a PO-ba, de még mindig nem járhatatlan. de bassza meg, hogy kikaptunk, nem sokon múlt...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat urak, ezzel a meccsel bizonyitottuk, hogy mennyire egy impotens idiota csapatkent viselkedik ez a bagazs. De komolyan, gyakorlatilag ezt a meccset hoznunk kellett volna a vegere. De nem, az tul egyszeru. A Dolphins szepen megszivatott ott, ahol a legjobbnak kellett volna lennunk, masutt meg meg mindig nem nottunk fel a feladathoz. Es meg csak arra se foghatjuk, hogy direkt fellocsoltak a palyat. Viccparade az egesz. Wilson legalabb megint csinalt sok szep dolgot es ez azert biztato. legalabb valami..

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na hát ez nagyon gáz volt. Az O nagyon lassan indult be, és az utolsó drive-ban érthetetlen hívások voltak, vajon miért nem bíztak RW-ben?
De a nagyobb meglepetést a D hozta... így végigmasírozott rajtuk egy nem túl acélos Miami O... ez nagyon gáz. Sajnos nem látok túl sok esélyt a PO-ra, hacsak nem verjük meg a Bearst... sad day...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Alapvetően jobb csapat vagyunk, de abban Fucunak van igaza, idegenben bármi megtörténhet, kezdve ott, h nekünk is fel kell nőni a feladathoz. Ez a csapat képes erre, meg kell mutatnia! Szoros meccsen, de győzelmet várok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
idegenben minden más, ne felejtsétek. Ez most délkelet nem a megszokott északnyugat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gameday! Végre... már komoly elvonási tünetek kezdtek jelentkezni...
Am a Delfinek egy elég szimpatikus, szerethető csapat számomra, de egy sziporkázó játékot várok, ahol a védelem Reggie-nek nem ad helyet és hát a rookie irányítók párharcában is a mienket érzem az erősebbnek.
We need this!
Ja a nagy meleg egy elég komoly ellenfél lehet.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Győzni fogtok.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
meglepetéscsapat... week 10 óta nem illik ránk. olyan szintű megsemmisítést kaptunk.
a mi schedule-nkban csak ti vagytok, a jaguars és a bills akiket még lehetőségünk van behozni.
a maradék meccs 2x a patriots és a 49ers.

egyébként sajnos seahwaks győzelmet várok (a titans és a bills bemutatkozás után mi mást várhatna az ember), és csak abban bízok, hogy azért versenyben leszünk jó féle statisztikával. minden más (véletlen győzelem), nálam a meglepetéshez tartozik.
(a jóféle statisztika alatt értsd azt, hogy például a bills ellen a 4. negyedet úgy kezdtük, hogy még nem volt 100 támadó yardunk, stb..)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi ez a hallgatagság Uraim?

Újra gameday, újra idegenben. Az év egyik meglepetés csapata ellen. A maradék hat meccsből négyet mindenképpen hoznunk kell. Kezdve a Delfinekkel.
Mit vártok?
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megneztem az NFL.com europai boltjanak oldalat Black Friday ugyben hatha vanvalami jo deal es hat azt kell mondanom, a Seahawks szekcio tobb mint szegenyes:
 europe.nflshop.com/stores/nfl/products/product_browse.aspx?category|category_root|33411=shop%20by%20team&category|cat_33411|33467=nfc%20teams&category|cat_33467|34224=seattle%20seahawksendorphyn
Az a törpe az ott mi? 😀 SeaSzilaHawk
Az az, amit hatosagilag kene betiltani..!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Megneztem az NFL.com europai boltjanak oldalat Black Friday ugyben hatha vanvalami jo deal es hat azt kell mondanom, a Seahawks szekcio tobb mint szegenyes:
 europe.nflshop.com/stores/nfl/products/product_browse.aspx?category|category_root|33411=shop%20by%20team&category|cat_33411|33467=nfc%20teams&category|cat_33467|34224=seattle%20seahawksendorphyn
Az a törpe az ott mi? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megneztem az NFL.com europai boltjanak oldalat Black Friday ugyben hatha vanvalami jo deal es hat azt kell mondanom, a Seahawks szekcio tobb mint szegenyes:
 europe.nflshop.com/stores/nfl/products/product_browse.aspx?category|category_root|33411=shop%20by%20team&category|cat_33411|33467=nfc%20teams&category|cat_33467|34224=seattle%20seahawks

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na most már sok lesz a böjtből... ezt nem lehet kibírni... a Jets meccset már 4szer néztem meg...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megnéztem a Bills - Dolphins meccset annak fényében, hogy még mindkét csapattal játszani fogunk. Az hiszem, hogy egy rájátszásra ácsingózó csapatnak mindkét gárdát simán le kell győznie. Remélem, hogy nem ellenünk fog feltámadni egyik csapat sem! A Miami támadójátéka egy nagy nulla volt, de a védelmük négy mezőnygólon tartotta a Buffalót, a Seahawks védelme meg elméletileg és gyakorlatilag is jobb náluk. Egyenlőre szurkoljunk a Bearsnek egy meccsen.gede
Na ilyenkor szoktam borulni a papírformák. Érdekes meccs lesz hidd el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ma nincs nekem game day😕 sad day! I want my Hawks'!SeaSzilaHawk
Ajánlom a Redskins-Eaglest nézésre, este meg a Colts-Pats labdázás is jó lesz, én biztos nem fogok unatkozni... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ma nincs nekem game day😕 sad day! I want my Hawks'!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Megnéztem a Bills - Dolphins meccset annak fényében, hogy még mindkét csapattal játszani fogunk. Az hiszem, hogy egy rájátszásra ácsingózó csapatnak mindkét gárdát simán le kell győznie. Remélem, hogy nem ellenünk fog feltámadni egyik csapat sem! A Miami támadójátéka egy nagy nulla volt, de a védelmük négy mezőnygólon tartotta a Buffalót, a Seahawks védelme meg elméletileg és gyakorlatilag is jobb náluk. Egyenlőre szurkoljunk a Bearsnek egy meccsen.gede
Így is lenne, ha nem idegenben játszanánk ezeket... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gede 32
Megnéztem a Bills - Dolphins meccset annak fényében, hogy még mindkét csapattal játszani fogunk. Az hiszem, hogy egy rájátszásra ácsingózó csapatnak mindkét gárdát simán le kell győznie. Remélem, hogy nem ellenünk fog feltámadni egyik csapat sem! A Miami támadójátéka egy nagy nulla volt, de a védelmük négy mezőnygólon tartotta a Buffalót, a Seahawks védelme meg elméletileg és gyakorlatilag is jobb náluk. Egyenlőre szurkoljunk a Bearsnek egy meccsen.