Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Jones és Carpenter nem játszik ma. Carpenter miatt aggódok, jól játszott amióta visszatért, McQuistan v. Sweezy pótolhatja(esetleg Moffitt?). Döntő jelentősségű meccs lesz szerintem, úgy várom mint a Super Bowlt! Nyerni KELL! 😊Medvepapa
Carpnak agyrázkódása volt.
Csak a W az elfogadható.
Az első idő sávból mit néztek?
Nálam a Miami-Colts vezet eddig.undisputedly
Én redzone-t nézek a 7 órás sávban, utána meg remélem nem kell elkapcsoljak a mi meccsünkről...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hali srácok!

Szép mondhatom... nem minket néztek 19-kor.😊

Mind1... csak azért jöttem mert kérdezni akarom hogy Turbin bevethető lesz ma?silent7939
1. Unalmas, egyoldalú meccset minek nézzek? 😛
2. Turbin rendben van, játszani fog, persze kérdés mennyi carry(target) lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hali srácok!

Szép mondhatom... nem minket néztek 19-kor.😊

Mind1... csak azért jöttem mert kérdezni akarom hogy Turbin bevethető lesz ma?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jones és Carpenter nem játszik ma. Carpenter miatt aggódok, jól játszott amióta visszatért, McQuistan v. Sweezy pótolhatja(esetleg Moffitt?). Döntő jelentősségű meccs lesz szerintem, úgy várom mint a Super Bowlt! Nyerni KELL! 😊Medvepapa
Carpnak agyrázkódása volt.
Csak a W az elfogadható.
Az első idő sávból mit néztek?
Nálam a Miami-Colts vezet eddig.undisputedly
Én a Redskins-Panthers meccset tervezem, de amit te mondasz sem rossz, lehet belenézek a végjátékban. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jones és Carpenter nem játszik ma. Carpenter miatt aggódok, jól játszott amióta visszatért, McQuistan v. Sweezy pótolhatja(esetleg Moffitt?). Döntő jelentősségű meccs lesz szerintem, úgy várom mint a Super Bowlt! Nyerni KELL! 😊Medvepapa
Carpnak agyrázkódása volt.
Csak a W az elfogadható.
Az első idő sávból mit néztek?
Nálam a Miami-Colts vezet eddig.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jones és Carpenter nem játszik ma. Carpenter miatt aggódok, jól játszott amióta visszatért, McQuistan v. Sweezy pótolhatja(esetleg Moffitt?). Döntő jelentősségű meccs lesz szerintem, úgy várom mint a Super Bowlt! Nyerni KELL! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Lynch-ről mit tudtok? Fog játszani?bcsarli
miért ne játszana? persze h fogja nyomatni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lynch-ről mit tudtok? Fog játszani?bcsarli
Fog.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lynch-ről mit tudtok? Fog játszani?

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Medvepapa: Ez a Brooklyn Dodgers "jelmondata" volt, amikor minden szezon előtt ment a nagy fogadkozás. Aztán szezon végére mindig maradt a " majd jövőre" kezdetű mondat.

Úgy gondolom, amíg idegenben csak szopógombócok vagyunk addig ne is álmodjunk a PO-ról.BigBaltazar
ezt az újpesti lila majmok is magukévá tették pár éve 😀

majd jövőre bajnokok lesznek 😛petey
szerencsére továbbra is nagyon messze vannak tőle! 😀 mondjuk a Fradi is... 😕

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Medvepapa: Ez a Brooklyn Dodgers "jelmondata" volt, amikor minden szezon előtt ment a nagy fogadkozás. Aztán szezon végére mindig maradt a " majd jövőre" kezdetű mondat.

Úgy gondolom, amíg idegenben csak szopógombócok vagyunk addig ne is álmodjunk a PO-ról.BigBaltazar
ezt az újpesti lila majmok is magukévá tették pár éve 😀

majd jövőre bajnokok lesznek 😛

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Medvepapa: Ez a Brooklyn Dodgers "jelmondata" volt, amikor minden szezon előtt ment a nagy fogadkozás. Aztán szezon végére mindig maradt a " majd jövőre" kezdetű mondat.

Úgy gondolom, amíg idegenben csak szopógombócok vagyunk addig ne is álmodjunk a PO-ról.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nekem ez a most következő Minnesota Vikings meccs lesz perdöntő. Remélem nyerünk. Akkor visszatérne a hitem. 😊krankovics
Az jó, mert a Vikings számára is hasonló a szitu, ezekből általában pikáns kis meccsek lesznek. Általában.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions Vs. Seahawks Slowlights
 www.youtube.com/watch?v=Lj31K3u7Qag
Hátha érdekel valakit.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nekem ez a most következő Minnesota Vikings meccs lesz perdöntő. Remélem nyerünk. Akkor visszatérne a hitem. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Azért szerintem érdemes volna egy kicsit nagyobb perspektívából szemlélni a dolgokat. A Carroll/Schneider duó egy olyan csapatot vett át amiben alig volt épkézláb játékos(kivétel Mebane, Unger, Hill, Obo). Még két évvel ezelőtt is 2-3 TD különbséggel buktuk a meccsek felét. Ehhez képest hatalmas a fejlődés mert a középmezőny eleje vagyunk és lényegében bárkivel partiban tudnak maradni. Nyilván qrva idegesítő, hogy nyerhető meccseket bukunk, de a fejlődés egyértelműen pozitív irányba mutat.
Majd ha olyan szopóágra kerülünk mint például a Cards akkor kezdhetünk sírni a szezon miatt.Tessu
Ez egyértelmű, ezt soha nem is vette el senki tőlük... legalábbis én nem találkoztam olyannal... na de azt is tisztán kell látni, hogy attól, hogy vki nagyon jól tud draftolni, nagyon jól tud tradelni, nagyon jól tud motiválni, attól még nem biztos, hogy az X's and Q's (ahogy az amerikaiak mondják) is olyan jól megy. persze ezt sem lehet egy emberre ráhúzni, de mégis van valami. Ez a valami sajnos sokszor visszaköszön: mérkőzések közbe nem tudunk váltani, 1 és fél hét alatt nem tudunk kielemezni egy ellenfelet, egyszerűen ha a gameplan nem működik, akkor vége, nem tudunk váltani, míg az ellenfél természetesen félidőben vált, és erre sem tudunk reagálni... semmi nem változik meccsek közbe, ugyanúgy vagy a futást gyúrjuk, vagy csak a play actiont próbáljuk, védelemben pedig ha nem megy a pass rush, nem próbálunk blitzelni (sőt arra sem emlékszem, h valamikor lett volna corner blitz), sokszor látszik, hogy a zónázásunkat szétszedik, ez ellen sem teszünk semmit... túl sablonos, és ezért igenis a coaching staff a hibás... de mondom, ami tisztelet kijár azt meg is kapják, de ami kritika van azt is el kell fogadni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért szerintem érdemes volna egy kicsit nagyobb perspektívából szemlélni a dolgokat. A Carroll/Schneider duó egy olyan csapatot vett át amiben alig volt épkézláb játékos(kivétel Mebane, Unger, Hill, Obo). Még két évvel ezelőtt is 2-3 TD különbséggel buktuk a meccsek felét. Ehhez képest hatalmas a fejlődés mert a középmezőny eleje vagyunk és lényegében bárkivel partiban tudnak maradni. Nyilván qrva idegesítő, hogy nyerhető meccseket bukunk, de a fejlődés egyértelműen pozitív irányba mutat.
Majd ha olyan szopóágra kerülünk mint például a Cards akkor kezdhetünk sírni a szezon miatt.Tessu
Ott a pont, ilyenkor mindig eszembe jut a Mora féle szezon, amikor már a 2. félidőben azt néztem, melyik filmet lenne érdemes nézni inkább...

Baltazar: mi az a jövőre? PO szereplés? divíziógyőzelem? Championship? SuperBowl? Kíváncsi vagyok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mert, hogy Halloween seagalok 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Azért szerintem érdemes volna egy kicsit nagyobb perspektívából szemlélni a dolgokat. A Carroll/Schneider duó egy olyan csapatot vett át amiben alig volt épkézláb játékos(kivétel Mebane, Unger, Hill, Obo). Még két évvel ezelőtt is 2-3 TD különbséggel buktuk a meccsek felét. Ehhez képest hatalmas a fejlődés mert a középmezőny eleje vagyunk és lényegében bárkivel partiban tudnak maradni. Nyilván qrva idegesítő, hogy nyerhető meccseket bukunk, de a fejlődés egyértelműen pozitív irányba mutat.
Majd ha olyan szopóágra kerülünk mint például a Cards akkor kezdhetünk sírni a szezon miatt.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Rice már elkezdte ledolgozni az árát, ideje volt, hogy Miller is csatlakozzon. Addig kellene meccseket behúzni, amíg elkerül bennünket a sérüléshullám. Erre ugyanis eddig nem lehet semmit fogni - szerencsére. Bár Obo kiesett, a WR sor képes szép dolgokra. Én még mindig bízom a csapatban, meg abban, hogy a Def Lions elleni produkciója csak kisiklás volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
És igen, ez alkalommal szeretnék megemlékezni egy elképesztő dologról:

Zach Miller TD elkapása!

Kit mennyire lepett meg? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most mindenki a D# fikázza és az O# élteti. Azért azt hozzáteszem, hogy mindenkinek lehet rossz napja, amikor szarul megy a játék. Attól ez a védelem még nagyon is jó. Azt is mondhatnám TOP 5-ös legalábbis a statisztikák alapján ( 5. a Y/G, 3. a PTS/G ). Az O# gyönyörű fejlődéséről pedig csak annyit, hogy a béka segge alól a legkönnyebb fejlődni, de így is az alsóházi csapatokkal vagyunk ( 30. a Y/G és 27. a PTS/G ) a 8 meccsből 6-szor nem tudtunk 3 TD csinálni egy meccsen. Volt amikor egyet sem. Hát bocs ha nem vagyok elájulva az O# teljesítményétől.

Ja, és majd jövőre...BigBaltazar
Na itt az a baj, hogy én tendenciáról beszélek, míg te a szezon egészét veszed alapul. Az O# igenis megérdemli, hogy jókat mondjuk róla, mert nagyot fejlődtek (persze még így is gyengék), míg a D# hátrafele kullog. A számokról meg annyit, hogy ugye azok szezon átlagok, inkább keresd ki, h mit csinált a két egység az utolsó 2-3 meccsen...
Senki sem mondta, h szar a védelem, de azt beláthatod, h az ellenfelek kezdik kitanulni őket, és egyre jobban kihasználják a gyengéit. Az O# pedig kezd 1st downokat összehozogatni, pl. a RW-Rice páros, már kezd elég jól kinézni.
Még mindig ott vagyunk, h a D# a jobb alakulat, nem is vitás. Csak reméljük ők visszatalálnak a jó útra, míg az O# folytatja "gyönyörű" fejlődését 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem túlreagáljátok, de persze ez még a meccs hatása gondolom. Nyugi 😉Medvepapa
Meglehet... de ne mond nekem, h te nyugodt vagy és nem főtt fel az agyvized...SeaSzilaHawk
Nem voltam boldog, de az várható volt, hogy a DEF sem lehet patent minden meccsen, és az, hogy most jött egy rosszabb performánsz egy kurva jól működő Lions offense ellen, még a kisebbik rossz szvsz. De bosszant, mert nyerhető meccs volt ez is, azon túl, hogy megérdemelt Lions siker lett. Felesleges hőbörögnöm, attól nem lesz 28-24 ide. Ráadásul mikor kijött a schedule, én aláírtam volna ilyenkor a 4-4-et, ebből még bármi lehet, szóval inkább előre tekintek. 😊Medvepapa
Látom, hogy örök optimizmussal vagy megáldva... ne érts félre, az h felfő az agykáposztalé, attól meg persze h a csapat jó teljesítményre képes stb blablabla... de én meg azt mondom, h sokkal többet is ki lehetett volna hozni az összes vereségből... általában az O# nem működött. MOst meg amikor az O# szép dolgokat csinál, akkor a "ligaelit" védelmünk beszop egy meccset ahol szétfutják (de ugye nem baj, mert egyszer megeshet) aztán beszop egyet, ahol szétpasszolják (ugye ez is megeshet)... az a baj, h amíg az O# fejlődik gyönyörűen(mert ezt nem vehetjük el tőlük), addig a védelem lassan nem lesz képes se a futást se a passzt megállítani... és temérdek kérdés merül fel, egyre több és nincs rá válasz... ugye sérültünk nincs még (hála!), de akkor miért van a hatalmas formaingadozás? csak azt tudom kitalálni, hogy a coaching talán nem éri el a kívánt szintet... SeaSzilaHawk
Most mindenki a D# fikázza és az O# élteti. Azért azt hozzáteszem, hogy mindenkinek lehet rossz napja, amikor szarul megy a játék. Attól ez a védelem még nagyon is jó. Azt is mondhatnám TOP 5-ös legalábbis a statisztikák alapján ( 5. a Y/G, 3. a PTS/G ). Az O# gyönyörű fejlődéséről pedig csak annyit, hogy a béka segge alól a legkönnyebb fejlődni, de így is az alsóházi csapatokkal vagyunk ( 30. a Y/G és 27. a PTS/G ) a 8 meccsből 6-szor nem tudtunk 3 TD csinálni egy meccsen. Volt amikor egyet sem. Hát bocs ha nem vagyok elájulva az O# teljesítményétől.

Ja, és majd jövőre...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Talán joggal ideges mindenki, volt egy pozitív mérlegünk (a shedule alapján egész sokáig húztuk)ráadásul a Ford Field előzetesen bevehetőnek látszott, most meg ott tartunk, hogy az O kicsit előrébb tart, a D meg mintha kezdene fáradni, a 4-4-el meg nagyon nem vagyunk beljebb. Aggódom a két következő meccs miatt is, mert volt egy irgalmatlan rossz meccse a Frisconak, aztán megvert minket, volt egy szintén értékelhetetlen meccse a Lionsnak, aztán megvert minket, a Vikingeknek sem sikerült valami fényesen az elmúlt hét, meg a következő ellenfél Jetsnek sem. Ezek után bízzunk benne, hogy nem csinálnak sormintát belőle, hogy sz..r meccs után megverik a Seahawks-ot. Mindenki tudja, hogy a versenyben maradáshoz ez a két hazai meccs tutira kell, és ha a maradék 3 csoportmeccset is hozzuk, akkor még lehet a szezonból valami. A Dolphins, Bills idegenben kétesélyes, a Bearshez meg megyünk a szokásos hólapátolásra és bízunk benne, hogy addig valaki rendesen összetöri Cutlert (Suh-nak már félig sikerült). Optimusnak, meg Bránernek pofa be, meló egész héten és kapjuk szét a Vikingeket! Petersont már az elején térden kell lőni, Jared Allent pedig kéretik csak a végén pofon verni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
SzeSzila: a kérdéseid jogosak, bennem is megfogalmazódtak, de szerintem ez egy összetettebb dolog, mintsem csak a coaching lehet ludas. 😊Medvepapa
Oké, de akkor mi?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”