Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Russell Wilson Rookie of the Week!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sending out best wishes to Jim Harbaugh for a quick recovery... Get well soon, we gotta alotta ball games left!
@PeteCarroll Pete Carroll Retweet
Helmut Zimmer
Az egészség a legfontosabb, állítólag "minor" beavatkozás volt, mielőbbi felépülést neki!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Sending out best wishes to Jim Harbaugh for a quick recovery... Get well soon, we gotta alotta ball games left!
@PeteCarroll Pete Carroll Retweet
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
ne aggódj. mi majd asszisztálunk, hogy egy boldog napotok legyen, remek egyéni statisztikákkal.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ez a legszarabb hét... nincs meccs, nincs semmi 😕

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Richard Sherman selected NFC Defensive Player of the Week!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket!Medvepapa
A Seattle Seahawks-é. Mindig, örökké, ugyanis a többi ellenfél. Mindig azt és ott kell legyőzni, aki és akkor éppen ott van, a többiek nem számítanak különben egy földrengető januári délután arra eszmélsz, hogy egy 7-9el rájátszásba jutott csapat "megfoszt" a SB megvédésétől.
12
Mindamellett h igazad van, azért én még izgulok a többi csapat recordjának alakulása miatt is, persze ha bye után 6 W jön, nincs min... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kikurt bye week, de utálom...
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
12: Mindig azt és ott kell legyőzni, aki és akkor éppen ott van, a többiek nem számítanak különben egy földrengető januári délután arra eszmélsz, hogy egy 7-9el rájátszásba jutott csapat "megfoszt" a SB megvédésétől.

Jogos a pont.
Más...A Dolphins ellen számomra az lesz a kérdés, hogy a O# tudja-e azt a teljesítményt nyújtani mint az itthoni meccseken.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Finst nem szabad lebecsülni, mert káoszcsapat,... Helmut Zimmer
Nekem erről van egy elméletem, ami a sajátom!
Ez az utazással függ össze, a GB-nek az első útja volt hozzánk a 3., NE az első 5 meccsére alig utazott többet, mint hozzánk és mind K-ről NY-ra.
Szerintem ez adja a CLF másik nagy erejét.
"Későn az ágyba, korán talpra; ettől lesz mindenki vaksi és bamba!"
A Miami van tőlünk legmesszebb és ők is sokat utaznak, ők is fiatal csapat - szerintem a fáradtságunk fog dönteni.

-no 91. meccsek óta csak momentumai vannak, nem azzal van bajom, hogy a liga egyik legjobb Tacklejet nem tudja megverni, hanem úgy az egész!!! Aki tudja nézze meg az első fél időben rendszeresen beragadt a snap után, Branch is előtte indult, Irvin meg már hetedhét határban!Helmut Zimmer
endorphin már tavaly is hiányolta pár meccsről, pedig a nevezésben szerepelt...
Amit te a játékosok közötti kémiának, más rajzásnak/hemzsegésnek nevez, azt én ritmusnak hívom, Clam néha szundikál, néha meg csilingel.
(persze én is jobban szeretem - nézni - a Kerney féle konzisztens "állandóan megyek, ha kell, ha nem (pl kettőznek)" DE-ket, de ők elhasználódnak hamar...)

Lynch ezer yard felett. az már szép...braxa88
az őstulokkal is az a probléma, hogy ilyen vehemenciával nincs már két éve sem... bár élek a gyanú perrel, hogy már a születésénél is agyrázkódást kapott, mert teljes erővel futott neki a gát"fal"nak...imádjuk, etetjük.
De jó látni, hogy azért MrT-is lekocogja a 4y-os átlagot - szükség lesz rá.


Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket!Medvepapa
A Seattle Seahawks-é. Mindig, örökké, ugyanis a többi ellenfél. Mindig azt és ott kell legyőzni, aki és akkor éppen ott van, a többiek nem számítanak különben egy földrengető januári délután arra eszmélsz, hogy egy 7-9el rájátszásba jutott csapat "megfoszt" a SB megvédésétől.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
No, bár a csapat bye-on lesz, sok fontos meccs lesz a mi szempontunkból. Falcons-Cards, sztem a Cards itt beleszaladhat a késbe, Ryanék bosszúja csúnya lesz. Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket! Panthers-Tampa Bay, a Bucs-tól egyre inkább tartok, főleg ha megint nyernek, de még mindig nehéznek tartom a sorsolásukat. Aztán hogy kedden is zombiként menjek dolgozni, ott van a 49ers-Bears MNF, esetleges maci sikerrel igen érdekessé válhat az NFC West végjátéka is. Bár a Bears-nek nagyobb érvágás Cutler kiesése, mint Smith a 49ers-nek. Mindenesetre az eredmények jól alakulásával akár a bye-ra is elkönyvelhetünk egy W-t. 😊Medvepapa
Hadd segítsek, a Lions!! 😊csi77
Ha utána 2x bucira veritek őket, jogos, úgy nem kérdés! 😉Medvepapa
Idén már csak egyszer tehetjük ezt meg, de a bucira verést azért kétlem.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
No, bár a csapat bye-on lesz, sok fontos meccs lesz a mi szempontunkból. Falcons-Cards, sztem a Cards itt beleszaladhat a késbe, Ryanék bosszúja csúnya lesz. Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket! Panthers-Tampa Bay, a Bucs-tól egyre inkább tartok, főleg ha megint nyernek, de még mindig nehéznek tartom a sorsolásukat. Aztán hogy kedden is zombiként menjek dolgozni, ott van a 49ers-Bears MNF, esetleges maci sikerrel igen érdekessé válhat az NFC West végjátéka is. Bár a Bears-nek nagyobb érvágás Cutler kiesése, mint Smith a 49ers-nek. Mindenesetre az eredmények jól alakulásával akár a bye-ra is elkönyvelhetünk egy W-t. 😊Medvepapa
Hadd segítsek, a Lions!! 😊csi77
Ha utána 2x bucira veritek őket, jogos, úgy nem kérdés! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
No, bár a csapat bye-on lesz, sok fontos meccs lesz a mi szempontunkból. Falcons-Cards, sztem a Cards itt beleszaladhat a késbe, Ryanék bosszúja csúnya lesz. Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket! Panthers-Tampa Bay, a Bucs-tól egyre inkább tartok, főleg ha megint nyernek, de még mindig nehéznek tartom a sorsolásukat. Aztán hogy kedden is zombiként menjek dolgozni, ott van a 49ers-Bears MNF, esetleges maci sikerrel igen érdekessé válhat az NFC West végjátéka is. Bár a Bears-nek nagyobb érvágás Cutler kiesése, mint Smith a 49ers-nek. Mindenesetre az eredmények jól alakulásával akár a bye-ra is elkönyvelhetünk egy W-t. 😊Medvepapa
Hadd segítsek, a Lions!! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
No, bár a csapat bye-on lesz, sok fontos meccs lesz a mi szempontunkból. Falcons-Cards, sztem a Cards itt beleszaladhat a késbe, Ryanék bosszúja csúnya lesz. Aztán Lions-Packers, még mindig agyalok, hogy nekünk melyik csapat sikere lenne üdvözítő...várom a véleményeket! Panthers-Tampa Bay, a Bucs-tól egyre inkább tartok, főleg ha megint nyernek, de még mindig nehéznek tartom a sorsolásukat. Aztán hogy kedden is zombiként menjek dolgozni, ott van a 49ers-Bears MNF, esetleges maci sikerrel igen érdekessé válhat az NFC West végjátéka is. Bár a Bears-nek nagyobb érvágás Cutler kiesése, mint Smith a 49ers-nek. Mindenesetre az eredmények jól alakulásával akár a bye-ra is elkönyvelhetünk egy W-t. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gede 32
Mit lehet mondani egy győztes meccs után?!
Ha optimista akarok lenni akkor jobbak voltunk, ha pesszimista akkor kevésbé szarok mint a Jets.
Úgy indult, hogy végre nem kell az utolsó percekben szívbajt kapni, a védelem ura a helyzetnek és a támadók is simán Td-t csinálnak!
Aztán megint jött a rövidzárlat a saját 40-ről indulva ment a tökölődés amiből sikerült pontokat ajándékozni, sokszor nem jött össze még egy first down se. Hála a védelemnek és a spec. egységnek a támadók elég sokszor jó pozícióból indultak és ezt nem mindig hálálták meg! A harmadik negyedben nem sikerült egy árva pontot sem feltenni a táblára, de a végén azért most nem kellett izgulni és azért ebben nem kis érdeme volt a Jetsnek sem!(Ezzel nem a védők érdemeit vonom kétségbe mert azért ha ragaszkodunk a tényekhez, csak nulla pontot kaptak.)
Végül is minden jó ha jó a vége! Szerintem most egy erős közép csapat vagyunk aki bárkit le tud győzni egy meccsen, de ugyanúgy ki is tud kapni bárkitől. Szép a hazai 5:0, de a rájátszáshoz azért idegenben is nyerni kell pár mérkőzést.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Helmut Zimmer
+ 6-4-gyel megyünk bye weekre!
Azt mondtam, ha ezt a két hazai meccset hozzuk, hivatalosan is bejelentkezünk a WildCard hétvégére, és ez így is van, az uccsó fordulóban is izgulhatunk majd a PO-ért, ebben biztos vagyok! A pihenő a testnek pont jókor jön, remélem a játékban nem fog gondot okozni! Egyébként egy támadó oldalon teljesen impotens Jets-et győztünk le ezt hozzá kell tenni, de rossz szavunk nem nagyon lehet. GO HAWKS! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Lynch ezer yard felett. az már szép 😊
lehet ebből 1500 is simán
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
+Nagyon sokat fejlődött a támadó-játék hívás,
+Szemre is egyre tetszetősebbek a támadó játékaink, (az a Miller keresztmozgás mekkora volt a 3. harmadban)
+Számos remek játékos találta meg a helyét a csapatban, és élvezi a játékot (Rice, Tate),
+DB sor jelenleg páratlan,
+Front 7-ben játszanak remek játékosok,
+D play hívások nagyon okosak, (az a no nose zseniális, valaki megblokkolatlanul jön át úgyis! IRvint a 2 sacknél elfelejtették blokkolni!)
+Mindenkit sikerül beépíteni a rendszerbe,
+Wilson esze,
+Wilson szeme,
+/-Wilson karja -nem konzisztens, (jó bolhát nem könnyű dobi, de ütemtelen volt a passz, Rice nagyon belelasított, szerencsére egyre kevesebb ütemtelen passza van)
-OLine, Cable munkája!!! (hány draft cetlit dobáltunk a rendszerbe?!?!)
-Wilson sokszor túlvállalja magát (szerencsére nem hülye gyerek, jó a szeme, és a lába, megoldja, de az eredmény ahogy tudjuk lehet drámai)
-no 91. meccsek óta csak momentumai vannak, nem azzal van bajom, hogy a liga egyik legjobb Tacklejet nem tudja megverni, hanem úgy az egész!!! Aki tudja nézze meg az első fél időben rendszeresen beragadt a snap után, Branch is előtte indult, Irvin meg már hetedhét határban!

Jets nem játszott jól, jó várható volt, hogy Sanchez nem a Hawks D ellen győzi meg a kritikusokat, de ez nagyon kevés volt. A Vikings nyílván jobb csapat volt!
A következő 6 meccsből mind a 6 nyerhető, de 4-et hozni kéne! Finst nem szabad lebecsülni, mert káoszcsapat, de úgy gondolom, hogy megfelelő hozáállással hozni kell! Macikat minden évben megkapjuk! Náluk lesz a meccs, szerintem nyernek (tavalyi csod mondjuk bekövetkezhetni idén is, meg már jöhetnének a Century Linkre is)! Most egy nagyon jó Texanstól kaptak ki, cudar körülmények között! Bills, az én kis Billsem! Nincs védelmük, ha a liga leginkonzisztensebb irányítója még azt a szívességet is megteszi, hogy túldobálja a célpontjait, akkor sima ügy!! Itthon jönnek a csoportellenfelek! Ezek mindig remek meccsek, kevésbé érvényesül a papírforma! Kettőt nyerni kéne!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mondjuk ideje volt. Azt ugyan nem tudom, hogy az utolsó TD play tudatos volt-e, vagy így alakult, de nagyon tetszett.
Szerintem meg lehet a PO, de most már legalább a hazaikat hozni kell.garrett27
Teljesen tudatos volt, gyakoroltak.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Összetett a probléma. Az O fal nagyon gyengén dolgozott tegnap, RW baromi sokat futkározott. Igaz, néha túl sokat nézelődött a zsebben is, de ez sem véletlen, mert a Jets def viszonylag jól lefedezte az elkapóinkat. Valószínűleg ezért kapott az átlagnál több labdát Miller (szerencsére ment is neki a játék). A sok középső Lynch futást 2/3 részben megoldotta a Jets, aztán ahogy fáradtak a Bestia egyre többször talált utat.
Sherman nagyot játszott, Tate pedig az év egyik meglepetése számomra. Mondjuk ideje volt. Azt ugyan nem tudom, hogy az utolsó TD play tudatos volt-e, vagy így alakult, de nagyon tetszett.
Szerintem meg lehet a PO, de most már legalább a hazaikat hozni kell.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csak én érzek tate és a korai stevie smith játéka között párhuzamot?
mindkettő alacsony, agresszív és van egy kis me against the world feelingjük.
egyébként a meccs eleje botrány volt. de aztán csak begyűrtük ezt a fos jetset.
egyébként russelnek több yardja van mint cutlernek, és több tdje mint pl elinak 😊 kis érdekesség
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Frisco 24-24-es dontetlent csinalt a Ramsszel.endorphyn
Jó lettt volna ha győz Rams akkor csak egy meccsel lennénk a 49-ers mögött.
Mindenesetre szűken még van esély a csportgyőzelemre is.
Kábel kemény volt a szünetben:
"Rice offered in the locker room. “But coach Cable came in here at halftime and made a statement that we weren’t playing Seahawk football and we need to go out and execute." Csoda, hogy nem tört el senki állkapcsa😀 Tessu
Igen, ezert is irtam ezt. Fix Frisco gyozelemre fogadtam volna, de ehhez kepest nagyon szoros volt es egal. Nem semmi.
Bevelnek meg igaza van, tobb kell. De ezt mindig el lehetne mondani szinte.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
A Frisco 24-24-es dontetlent csinalt a Ramsszel.endorphyn
Jó lettt volna ha győz Rams akkor csak egy meccsel lennénk a 49-ers mögött.
Mindenesetre szűken még van esély a csportgyőzelemre is.
Kábel kemény volt a szünetben:
"Rice offered in the locker room. “But coach Cable came in here at halftime and made a statement that we weren’t playing Seahawk football and we need to go out and execute." Csoda, hogy nem tört el senki állkapcsa😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Frisco 24-24-es dontetlent csinalt a Ramsszel, igy most eppen masodikok vagyunk a csoportban, de most bye week. Kivancsi vagyok, hogy mikent jovunk ki a palyara Floridaban. Szerintem az a meccs nyerheto, de a kovetkezo Bears mar neccesebb. Viszont utana en nem latok olyan csapatot, ahol cask keves eselyunk van a győzelemre. Meg foghato a szezon.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt
7wk - 6
8wk - véletlen
9wk - na, már dadog12
10wk - 21 (28, vagy esetleg 35?)

A D# nullázott, az tuti...