Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A bajnokság felénél vagyunk, és 3 meccs a hátrány a csoportban. WildCard vagy nincs PO!undisputedly
Így igaz, írok is hamarosan az NFC West topikba egy esélylatolgatósat, amolyan vitaindítónak is akár... 😊

SzeSzila: a kérdéseid jogosak, bennem is megfogalmazódtak, de szerintem ez egy összetettebb dolog, mintsem csak a coaching lehet ludas. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A bajnokság felénél vagyunk, és 3 meccs a hátrány a csoportban. WildCard vagy nincs PO!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem túlreagáljátok, de persze ez még a meccs hatása gondolom. Nyugi 😉Medvepapa
Meglehet... de ne mond nekem, h te nyugodt vagy és nem főtt fel az agyvized...SeaSzilaHawk
Nem voltam boldog, de az várható volt, hogy a DEF sem lehet patent minden meccsen, és az, hogy most jött egy rosszabb performánsz egy kurva jól működő Lions offense ellen, még a kisebbik rossz szvsz. De bosszant, mert nyerhető meccs volt ez is, azon túl, hogy megérdemelt Lions siker lett. Felesleges hőbörögnöm, attól nem lesz 28-24 ide. Ráadásul mikor kijött a schedule, én aláírtam volna ilyenkor a 4-4-et, ebből még bármi lehet, szóval inkább előre tekintek. 😊Medvepapa
Látom, hogy örök optimizmussal vagy megáldva... ne érts félre, az h felfő az agykáposztalé, attól meg persze h a csapat jó teljesítményre képes stb blablabla... de én meg azt mondom, h sokkal többet is ki lehetett volna hozni az összes vereségből... általában az O# nem működött. MOst meg amikor az O# szép dolgokat csinál, akkor a "ligaelit" védelmünk beszop egy meccset ahol szétfutják (de ugye nem baj, mert egyszer megeshet) aztán beszop egyet, ahol szétpasszolják (ugye ez is megeshet)... az a baj, h amíg az O# fejlődik gyönyörűen(mert ezt nem vehetjük el tőlük), addig a védelem lassan nem lesz képes se a futást se a passzt megállítani... és temérdek kérdés merül fel, egyre több és nincs rá válasz... ugye sérültünk nincs még (hála!), de akkor miért van a hatalmas formaingadozás? csak azt tudom kitalálni, hogy a coaching talán nem éri el a kívánt szintet...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
akkor most nem éri meg megvenni a meccset megnézésre?petey
De megéri. Jó meccs volt, rengeteg klasszis megoldással.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
akkor most nem éri meg megvenni a meccset megnézésre?

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem akarok beleugatni, de messze nem voltatok olyan rosszak mint leírjátok.
Nagyon elkapta az offense-ünk a ritmust, kevés csapat fogta volna meg őket tegnap. A ti védelmetek nagyon jól állta a sarat, egy játékra voltatok a hosszabbítástól. Skittles Lynch kegyetlen, Rice vadállat. Én Wilsontól nem vagyok elájulva, gecire alacsony az az ember. Tegnap mikor Willie Young mellett állt csak a válláig ért. 😮
fel a fejjel, jó lesz ez a csapat.
Bazzani
Egyetértek, és igen Wilson kicsi, de leszarom, ha jól fog játszani! 😛 Köszi a dícséretet az egész Seahawks tábor nevében, hasonló jókat gondolok én is rólatok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem túlreagáljátok, de persze ez még a meccs hatása gondolom. Nyugi 😉Medvepapa
Meglehet... de ne mond nekem, h te nyugodt vagy és nem főtt fel az agyvized...SeaSzilaHawk
Nem voltam boldog, de az várható volt, hogy a DEF sem lehet patent minden meccsen, és az, hogy most jött egy rosszabb performánsz egy kurva jól működő Lions offense ellen, még a kisebbik rossz szvsz. De bosszant, mert nyerhető meccs volt ez is, azon túl, hogy megérdemelt Lions siker lett. Felesleges hőbörögnöm, attól nem lesz 28-24 ide. Ráadásul mikor kijött a schedule, én aláírtam volna ilyenkor a 4-4-et, ebből még bármi lehet, szóval inkább előre tekintek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem meg sajt... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok beleugatni, de messze nem voltatok olyan rosszak mint leírjátok.
Nagyon elkapta az offense-ünk a ritmust, kevés csapat fogta volna meg őket tegnap. A ti védelmetek nagyon jól állta a sarat, egy játékra voltatok a hosszabbítástól. Skittles Lynch kegyetlen, Rice vadállat. Én Wilsontól nem vagyok elájulva, gecire alacsony az az ember. Tegnap mikor Willie Young mellett állt csak a válláig ért. 😮
fel a fejjel, jó lesz ez a csapat.

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hál' Istennek nem láttam a meccset, de mivel idegenben játszottunk sima L-re vettem ezt a meccset. Nem is csalódtam. Szokjunk hozzá az idegenbeli zakókhoz. Ja, és majd jövőre...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sajna nekem most sincs jobb kedvem, mint a tegnap, max nem gőzölgök annyira... én lassan kezdek mindent a coaching staff-ra fogni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?krankovics
sztem az mindegy h mekkora, ezt bárki elkövethette volna, az ilyen benne van a meccsben, főleg egy rookie kezében... nem ezen múlt, kár rajta morfondírozni.SeaSzilaHawk
Jön Flynn valamikor? 😊krankovics
Persze, h jön... minden héten az edzésekre 😀 Nem fog Ő idén játszani, és talán soha Seahawks mezben.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Tegnap az élettől is elment a kedvem a meccs után. Nekem is az jutott eszembe, ami többeteknek, hogy talán szerényebben kellene dumálni, főleg Sherman-éknek. Titusz agyon szívatta őket. Kicsit vissza kellene ülni az iskola padba és átvenni végre tisztességesen a rövid passzok elleni védekezés technikáját, mert sajnos tényleg rájöttek az ellenfelek, hogy ezekkel simán szét lehet bombázni a defensünket. A pass rushról meg csak annyit, hogy menet közben már kérdezni akartam, hogy tán Clemmons és Irvin hazament. Stafford mostanában nem játszott ilyen nyugodtan, és ez engem rohadtul bosszantott.
Wilsont nem bántom, mert újoncként a 8. éles meccsét játszotta és látom a fejlődést. Viszont én most tényleg leültetném kicsit pihenni. Az O fal is tűrhetően dolgozott, de ilyen defense betlivel tényleg csak a középmezőny alja vagyunk.
Viszont pozitívum, hogy tegnap igen kevés büntetést kaptunk. Sovány vigasz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?krankovics
sztem az mindegy h mekkora, ezt bárki elkövethette volna, az ilyen benne van a meccsben, főleg egy rookie kezében... nem ezen múlt, kár rajta morfondírozni.SeaSzilaHawk
Jön Flynn valamikor? 😊krankovics
4:4
A Denver sem fog irányítót cserélni, ha ezen a héten elérik a 4. W-t...ugye?

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 13
5wk - 16
6wk - valami tévedés történt
7wk - 612
8wk - véletlen

Ha a D# csak minden 8. meccsen betlizik (és a 4 TD az nem túl sok...), akkor még nagyon szerencsések leszünk.

A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... krankovics
A fájó az inkább ebben, hogy a labdaszerzést labdaeladással "büntettük", ami az amúgy liga közép-szinten elvárható, de nálunk kiemelkedőnek számító 24 O# pont értékét erősen lecsökkenti.

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?krankovics
sztem az mindegy h mekkora, ezt bárki elkövethette volna, az ilyen benne van a meccsben, főleg egy rookie kezében... nem ezen múlt, kár rajta morfondírozni.SeaSzilaHawk
Jön Flynn valamikor? 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?krankovics
sztem az mindegy h mekkora, ezt bárki elkövethette volna, az ilyen benne van a meccsben, főleg egy rookie kezében... nem ezen múlt, kár rajta morfondírozni.SeaSzilaHawk
Jön Flynn valamikor? 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?krankovics
sztem az mindegy h mekkora, ezt bárki elkövethette volna, az ilyen benne van a meccsben, főleg egy rookie kezében... nem ezen múlt, kár rajta morfondírozni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Csak egyszer látva... A RW pass Rice felé, amit levadászott a safety... azt egy magasabb irányító nem látta volna, hogy felesleges?

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem túlreagáljátok, de persze ez még a meccs hatása gondolom. Nyugi 😉Medvepapa
Meglehet... de ne mond nekem, h te nyugodt vagy és nem főtt fel az agyvized...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg optimus prime mi? Olyanokat szivott Sherman is, hogy rossz volt nezni. endorphyn
ja, remélem most megtanulja, h csendben is lehet készülni... és akkor még az égés sem olyan nagy.SeaSzilaHawk
Maradjon kussban es tanuljon tiszteletet. Azert a Bradys is beszolasert is minimum egy akkora pofast kellett volna kapnia, hogy csak na. De tok mindegy, nem lehet ezt rakenni, csak idegesito.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem túlreagáljátok, de persze ez még a meccs hatása gondolom. Nyugi 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most megint a tavaly csapatot látom, ami qrvára idegesítő volt... mondjuk annyival másabb h ez az irányító egy picivel előrébb tart.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Meg optimus prime mi? Olyanokat szivott Sherman is, hogy rossz volt nezni. endorphyn
ja, remélem most megtanulja, h csendben is lehet készülni... és akkor még az égés sem olyan nagy.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meg optimus prime mi? Olyanokat szivott Sherman is, hogy rossz volt nezni.

-- TIME I'AM! --