Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Az első meccs idén amit élőben van lehetőségem megnézni. Húzzuk be. 😊Mad
gyere a meccs fórumára...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Az első meccs idén amit élőben van lehetőségem megnézni. Húzzuk be. 😊

@KJuraszik
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mindjárt, mindjárt!SeaSzilaHawk
Na ja, jo kesore raktak.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mindjárt, mindjárt!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Medvepapa
Ez mekkora mar 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen BigBaltazar
És mondá az Úr hogy légyen ez az parancsolat tizenegyedik! 😀Medvepapa
Nem, az Ur azt monda, hogy 12TH! 😊endorphyn
Ennél jobban már csak a hazai meccsünkön leszünk jogosultak egy kis trash talkra 😀
Valakinek egy-két poénosabb oltás a tarsolyában ? /Kéretik poénnak venni/ 😀

Kezdem én:
undisputedly
Tudod, ők a beépített pom-pom srácaink, annak érdekében, hogy Wilson csak úgy dobálja az INT-eket. 😊Petrosz
A védelmetekben tátongó lyukaktól esélyese sem lesz,hogy észrevegye 😀
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen BigBaltazar
És mondá az Úr hogy légyen ez az parancsolat tizenegyedik! 😀Medvepapa
Nem, az Ur azt monda, hogy 12TH! 😊endorphyn
Ennél jobban már csak a hazai meccsünkön leszünk jogosultak egy kis trash talkra 😀
Valakinek egy-két poénosabb oltás a tarsolyában ? /Kéretik poénnak venni/ 😀

Kezdem én:
undisputedly
Tudod, ők a beépített pom-pom srácaink, annak érdekében, hogy Wilson csak úgy dobálja az INT-eket. 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy kicsit fohászkodtam Táltos után szabadon:

Nap fénye jó passzjátékot,
Hold fénye Irvinnek sacket,
Víz színe a Szörnynek is Touchdown-t ,
Csillagok Seahawks győzelmet
Adjatok, adjatok, adjatok!
Adjatok, adjatok, adjatok!

Kegyes Földanya, Kegyes Napapa,
Kegyes Holdanya, Kegyes Vízanya,
Kegyes Ősapák, Kegyes Ősanyák,
Kegyes Istenek, Kegyes Szellemek!

Áldozatunk fogadjátok,
Győzelmünket, megadjátok!
A 49ers-t üssük, verjük,
a csoportunkat mi vezessük!

😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Vicces kép, én inkább az eredménykövetőre tartogatom, az úgy lesz buli. Meg amúgy sem akarok előre inni a Medve bőrére... 😛

Szerk: na jó, ott már elkezdtem! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen BigBaltazar
És mondá az Úr hogy légyen ez az parancsolat tizenegyedik! 😀Medvepapa
Nem, az Ur azt monda, hogy 12TH! 😊endorphyn
Ennél jobban már csak a hazai meccsünkön leszünk jogosultak egy kis trash talkra 😀
Valakinek egy-két poénosabb oltás a tarsolyában ? /Kéretik poénnak venni/ 😀

Kezdem én:
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen BigBaltazar
És mondá az Úr hogy légyen ez az parancsolat tizenegyedik! 😀Medvepapa
Nem, az Ur azt monda, hogy 12TH! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen BigBaltazar
És mondá az Úr hogy légyen ez az parancsolat tizenegyedik! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát srácok eljött az első csopi meccsünk. remélem Baltazarból a próféta szól 😊. Én Lynchtől félek, mint ahogy a DC-unk is. Vic Fangio:"Their running game is the bread and butter of their offense,".
Jó meccset várok, szoros eredménnyel, mk oldalon jó D#-el.
Sérülésmentes, jó meccset!diverdoc
Az elején megfogjuk a futójátékukat. Alex elkezd passzolni. A mi (labda)vadászsólymaink (Thomas,Sherman,Browner) meg szépen lekapdossák azokat.

Ámen

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát srácok eljött az első csopi meccsünk. remélem Baltazarból a próféta szól 😊. Én Lynchtől félek, mint ahogy a DC-unk is. Vic Fangio:"Their running game is the bread and butter of their offense,".
Jó meccset várok, szoros eredménnyel, mk oldalon jó D#-el.
Sérülésmentes, jó meccset!diverdoc
Minket csak "pumpál" a PAts legyőzése. Wilson és a D# egyaránt sokat meríthet belőle. A Pats secondary nagyon trágya volt, így nem várok olyan bombákat, sőt egyáltalán nem számítok nagy playekre.
Remélem viszont,hogy Alex rendesen földbe lesz döngölve 😀
Sérülésmentes game-et nehezen tudok elképzelni,pedig jó lenne.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát srácok eljött az első csopi meccsünk. remélem Baltazarból a próféta szól 😊. Én Lynchtől félek, mint ahogy a DC-unk is. Vic Fangio:"Their running game is the bread and butter of their offense,".
Jó meccset várok, szoros eredménnyel, mk oldalon jó D#-el.
Sérülésmentes, jó meccset!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Frisco védelme kb. ugyan olyan jó, mint a mienk + ők otthon lesznek. Az O#-nek nagyot kell alkotni, hogy partiban legyünk.BigBaltazar
Az övéknek is a mi D-nk miatt, plusz a Giants ellen is otthon voltak... 😊Medvepapa
A gond az, hogy Alex nem fog még egyszer ilyen sz@rul játszani... pedig megtehetné 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Csoportmeccs mindig más, főleg nekünk, pláne idegenben! Lélektani előny lehet nálunk, de ez a Frisco már sokszor merített erőt a vereségeiből! Így is nagyon veszélyesek! Lehet, hogy az OC-nekmondania valamilyen mélyen megélhetőt Justinra!
Mondjuk én továbbra is úgy vélem, hogy a Frisco kiemelkedő csapat,nálunk sokoldalúbbak, egyáltalán nem 1 trick pony-k, de komoly szűk keresztmetszeteik vannak!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
A Frisco védelme kb. ugyan olyan jó, mint a mienk + ők otthon lesznek. Az O#-nek nagyot kell alkotni, hogy partiban legyünk.BigBaltazar
Az övéknek is a mi D-nk miatt, plusz a Giants ellen is otthon voltak... 😊Medvepapa
heh, a Giants vasárnap ezzel a játékkal pépesre vert volna mindenkit 😊 nem véletlen elit csapat

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Frisco védelme kb. ugyan olyan jó, mint a mienk + ők otthon lesznek. Az O#-nek nagyot kell alkotni, hogy partiban legyünk.BigBaltazar
Az övéknek is a mi D-nk miatt, plusz a Giants ellen is otthon voltak... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Frisco védelme kb. ugyan olyan jó, mint a mienk + ők otthon lesznek. Az O#-nek nagyot kell alkotni, hogy partiban legyünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njhojpvrau9plsrbsh0y
Seattle Seahawks' defense has speed, size and plenty of swagger
Richard Sherman's postgame taunting of Tom Brady wasn't the best show of sportsmanship, but it embodied the brash nature of the Seattle Seahawks' stifling defense. Bucky Brooks analyzes the unit.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Furcsa, még nem sikerült elveszítenem az összes boldogsághormont, amit a vasárnapi meccs okozott, de bizony most már San Franciska felé kell kacsingatni...kőkemény védelmek, 1-1 nagyon jó futójáték, bármire és semmire képes támadósorok. Lesz TD a meccsen??? Mennyire "must win" meccs ez nekünk?Medvepapa
Idegenben eddig teljesen máshogy játszunk mint otthon. Ha ezt így folytatjuk, akkor sima L lesz csüt éjjel.
több mint 11 éve
gede 32
Sikerült megnéznem a Pats meccset igaz felvételről. Szerintem ez sima Pets győzelemnek indult, igaz az első negyedben még a támadóink jók is voltak, de aztán megint összehoztak kb. 20 perc töketlenkedést amire a speciális egység még rá is kontrázott egy punt-nak látszó valamivel. Amiből csoda, hogy nem csináltak pontot mert jól elszórakozták az időt. Bradyn semmi nyomás nem volt az csinált amit akart. Ha valaki megnézte az első félidő védelmi statisztikáit azt gondolhatta volna, hogy a New Englandé a legjobb védelem a ligában és nem a miénk! Én úgy gondolom, hogy azért nyerhettünk mert nagyon úgy látszott, hogy ezt a seahawkst félgőzzel is le lehet nyomni és valjuk be őszintén az utolsó hét percig így is nézett ki a meccs! Szerintem Bradyék megnyugodtak és nem hozták a tőlük elvárt maximumot és erre faragtak rá az utolsó percekben. Ez a fordítás most összejött de nem sikerülhet mindig. Mint ahogy nem sikerült a Cardinals és a Rams ellen sem! De az egy pont a miénk és a győzelmet nem kell magyarázni. És különösen jókor jött most, hogy a csoportriválisok botlottak! Jövő héten jön az igazság pillanata. GO Seahawks!!!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Furcsa, még nem sikerült elveszítenem az összes boldogsághormont, amit a vasárnapi meccs okozott, de bizony most már San Franciska felé kell kacsingatni...kőkemény védelmek, 1-1 nagyon jó futójáték, bármire és semmire képes támadósorok. Lesz TD a meccsen??? Mennyire "must win" meccs ez nekünk?Medvepapa
Annyira Must Win, h ha nem sikerül, akkor a hátralévő csoportmeccseket mind meg kell nyernünk... tehát ha nem nyerjük meg, akkor SF (és talán Arizona) mögött leszünk egyel, plusz 0-3-as csoportmérleggel... az nem jó... bár ha azt nézzük, akkor a szezon nehezén túl vagyunk, Cutler és Staffordot leszámítva nem találkozunk majd elit QB-val... bár tudjuk, h nem feltétlenül ez a mérvadó.
Ha PO-t akarunk, akkor meg kell nyernünk ezt és akkor mondhatni, h jó helyzetben leszünk.
Jajj de kár az Ari meg Rams meccsekért... belegondolni sem merek, h akár 6-0-ás csapatunk is lehetne... bár én szezon előtt egy 3-3-at számoltam az idény ezen pontjáig.SeaSzilaHawk
Cutlerina mint elit Qb??? 😀 Amúgy a többi korrekt, bár Staffit is megnézném Megatron nélkül hosszú távon... 😊Medvepapa
Hát tudom, h "reach" Cutlert elitnek nevezni, de most Marshall-al nagyon ott van a szeren, kb mint Stafford Megával... de mindenképp feljebb van, mint Alex Smith, Fitzpatrick, Tannehill vagy Sanchez... bár nekünk több bajunk van egy jó védekezésű csapattal, mint egy elit offense-el rendelkező csapat ellen...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”