Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Furcsa, még nem sikerült elveszítenem az összes boldogsághormont, amit a vasárnapi meccs okozott, de bizony most már San Franciska felé kell kacsingatni...kőkemény védelmek, 1-1 nagyon jó futójáték, bármire és semmire képes támadósorok. Lesz TD a meccsen??? Mennyire "must win" meccs ez nekünk?Medvepapa
Annyira Must Win, h ha nem sikerül, akkor a hátralévő csoportmeccseket mind meg kell nyernünk... tehát ha nem nyerjük meg, akkor SF (és talán Arizona) mögött leszünk egyel, plusz 0-3-as csoportmérleggel... az nem jó... bár ha azt nézzük, akkor a szezon nehezén túl vagyunk, Cutler és Staffordot leszámítva nem találkozunk majd elit QB-val... bár tudjuk, h nem feltétlenül ez a mérvadó.
Ha PO-t akarunk, akkor meg kell nyernünk ezt és akkor mondhatni, h jó helyzetben leszünk.
Jajj de kár az Ari meg Rams meccsekért... belegondolni sem merek, h akár 6-0-ás csapatunk is lehetne... bár én szezon előtt egy 3-3-at számoltam az idény ezen pontjáig.SeaSzilaHawk
Cutlerina mint elit Qb??? 😀 Amúgy a többi korrekt, bár Staffit is megnézném Megatron nélkül hosszú távon... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Furcsa, még nem sikerült elveszítenem az összes boldogsághormont, amit a vasárnapi meccs okozott, de bizony most már San Franciska felé kell kacsingatni...kőkemény védelmek, 1-1 nagyon jó futójáték, bármire és semmire képes támadósorok. Lesz TD a meccsen??? Mennyire "must win" meccs ez nekünk?Medvepapa
Annyira Must Win, h ha nem sikerül, akkor a hátralévő csoportmeccseket mind meg kell nyernünk... tehát ha nem nyerjük meg, akkor SF (és talán Arizona) mögött leszünk egyel, plusz 0-3-as csoportmérleggel... az nem jó... bár ha azt nézzük, akkor a szezon nehezén túl vagyunk, Cutler és Staffordot leszámítva nem találkozunk majd elit QB-val... bár tudjuk, h nem feltétlenül ez a mérvadó.
Ha PO-t akarunk, akkor meg kell nyernünk ezt és akkor mondhatni, h jó helyzetben leszünk.
Jajj de kár az Ari meg Rams meccsekért... belegondolni sem merek, h akár 6-0-ás csapatunk is lehetne... bár én szezon előtt egy 3-3-at számoltam az idény ezen pontjáig.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Az NFC West idén nagyon kiegyenlített csoport eddig és itt nagyon fontosak a csoporton belüli eredmények. A Seahawks idén már kikapott ugye a Cardinalstól és a Rams-től is. Ezt a meccset szerintem meg kell nyerniük ha tovább akarnak jutni. Idegenbe nagyon nehéz lesz a kőkemény 49ers ellen. Nagyon kemény csata lesz.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Furcsa, még nem sikerült elveszítenem az összes boldogsághormont, amit a vasárnapi meccs okozott, de bizony most már San Franciska felé kell kacsingatni...kőkemény védelmek, 1-1 nagyon jó futójáték, bármire és semmire képes támadósorok. Lesz TD a meccsen??? Mennyire "must win" meccs ez nekünk?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bakker, milyen jó reklám a Fantasy üzenetek között:

The Week 6 Hunger Foul goes to Cardinals for leaving 90.34 points on the bench and losing to krankovics. You're not you when you're hungry. Eat a Snickers and stop committing hunger fouls.
krankovics
Azert az komoly, hogy fizetett in-context ads-okat raknak bele 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Bakker, milyen jó reklám a Fantasy üzenetek között:

The Week 6 Hunger Foul goes to Cardinals for leaving 90.34 points on the bench and losing to krankovics. You're not you when you're hungry. Eat a Snickers and stop committing hunger fouls.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Megnéztem hádében is a meccset, és amellett hogy tetszik a mezünk, Wagner kibaszott jól játszott megint!!! Tatupu 2.0? 😛Medvepapa
Mondtam én, hogy a Wagner gyerekre oda kell figyelni. Néha ugyan még kicsit mellé megy a szerelése, de már ott van mindenhol. Tegnap meg a végén a lehető legjobb helyen! Azért dicsérjük meg Rizsát is, mert nagyot játszott, a passza meg külön élmény volt. (Még akkor is, ha a play eredetileg talán nem így volt felrajzolva)
A defense-re nincs megfelelő szó.Szerintem már a liga is komolyan veszi őket. Baromi jók és iszonyatos gazemberek (élükön Sherman-el), de nekünk végre pont ez kell. Az meg tuti, hogy Welker éjjel Kancellárral álmodott, de ott sem tudott kitérni előle!!garrett27
Browner is hagyott egy két emléket a hétre rajta 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Megnéztem hádében is a meccset, és amellett hogy tetszik a mezünk, Wagner kibaszott jól játszott megint!!! Tatupu 2.0? 😛Medvepapa
Mondtam én, hogy a Wagner gyerekre oda kell figyelni. Néha ugyan még kicsit mellé megy a szerelése, de már ott van mindenhol. Tegnap meg a végén a lehető legjobb helyen! Azért dicsérjük meg Rizsát is, mert nagyot játszott, a passza meg külön élmény volt. (Még akkor is, ha a play eredetileg talán nem így volt felrajzolva)
A defense-re nincs megfelelő szó.Szerintem már a liga is komolyan veszi őket. Baromi jók és iszonyatos gazemberek (élükön Sherman-el), de nekünk végre pont ez kell. Az meg tuti, hogy Welker éjjel Kancellárral álmodott, de ott sem tudott kitérni előle!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
All Russell Wilson has done this year is beat Tony Romo, Aaron Rodgers, Cam Newton and Tom Brady.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Megnéztem hádében is a meccset, és amellett hogy tetszik a mezünk, Wagner kibaszott jól játszott megint!!! Tatupu 2.0? 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness

😀Medvepapa
Ez ütött! 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...megyünk SFba. kőkemény lesz.braxa88
Tegyél rá borogatást.
Amúgy nem tudom feltűnt-e, a törpék elvették a fegyverüket... "mindkettőt".12
he?braxa88
Kérlek szépen engedd meg, hogy erre a nyelvészeti szempontból páratlanul megfogalmazott, az irodalmi mélységeket sem nélkülöző kérdésedre a magam egyszerű és rusztikus módján, a nyelvtani eszközeim szerény tárára támaszkodva, az alábbi válasszal éljek:
ha neked arra, hogy SF-ba megyünk „kőkemény lesz” – borogasd.
ami pedig a másikat illeti, az egy utalás/idézet a Sin City „kőkemény” rendőrére/től

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Érdekesség: bowl.hu fantasyban pont RWill és RG3 a 2 Qb, eddig RG3 kezdett, most éreztem h Wilsonnak jó napja lesz, kezdettem, lett is 29 pontja, ellenben RG3-nak 42...😛 Bár leszarom mert nyertünk! 😀Medvepapa
Off:
Remélem nfl.com-on Manning nem termeli neked a pontokat ma 😛
Ja, én meg most padoztattam Edwardsot, Ricet és Baldwint is 😀undisputedly
Ne izgulj, simán bukom azt a "derbyt" 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekesség: bowl.hu fantasyban pont RWill és RG3 a 2 Qb, eddig RG3 kezdett, most éreztem h Wilsonnak jó napja lesz, kezdettem, lett is 29 pontja, ellenben RG3-nak 42...😛 Bár leszarom mert nyertünk! 😀Medvepapa
Off:
Remélem nfl.com-on Manning nem termeli neked a pontokat ma 😛
Ja, én meg most padoztattam Edwardsot, Ricet és Baldwint is 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Érdekesség: bowl.hu fantasyban pont RWill és RG3 a 2 Qb, eddig RG3 kezdett, most éreztem h Wilsonnak jó napja lesz, kezdettem, lett is 29 pontja, ellenben RG3-nak 42...😛 Bár leszarom mert nyertünk! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
rg3nak nagyobb a hypeja. ő nyeri
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azt hiszem RWill jó eséllyel pályázik a Rookie of the Week titulusra, mondjuk RGIII-mal egyetemben. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat! Mindig jó az öreg Petet ünnepelni látni. 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Édes jó fennvaló... ezekért a meccsekért (Boys, Pack, Pats) érdemes volt jó pár évet vegetálni... de jó büszkén a Pats-es haverok elé állni 😀 Priceless.

Hát az lett, amit vártunk, védelem meccsben tartotta a csapatot és az Offense megmutatta, hogy nem csak a futás van... Russel lenyűgöző volt (egy rookie-hoz képest), mekkora bombákat engedett el, te jó ég...
OOOh, happy day, oh haaappyy dayyyy! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
...megyünk SFba. kőkemény lesz.braxa88
Tegyél rá borogatást.
Amúgy nem tudom feltűnt-e, a törpék elvették a fegyverüket... "mindkettőt".12
he?
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Fent van a meccs TYT-n, ha valakit erint.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
sherman lassan top5 CB
braxa88
Trash-talk-ban is 😀
Meccs előtt: "Me and Earl (Thomas) walked up to Brady and said, 'We're better than you. You're just a man. We're a team,' " Seahawks cornerback Richard Sherman said. "We're never gonna let just one man beat us."
Meccs után:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080294/article/tom-brady-trashtalked-by-richard-sherman-after-loss?module=HP11_headline_stack
😀Tessu
A liga legjobb secondaryje, és az elmúlt egy-két hétig nagyon kevés szó esett róluk,csak azért mert kis piac vagyunk. Korábban is jellemző volt Shermanre,hogy így nyilatkozik. Szerintem belefér, próbál karaktert csinálni a sec részére.
Az más kérdés,hogy Tom a liga történetének egyik legnagyobb játékosa, aki nem csak 16-20 alapszakasz meccsen bizonyított már 😊undisputedly
Teljesen igaz, csak nagyon sokat mondó ennek a csapatnak a mentalitásáról.
Emlékszem amikor Mora fogcsikorgatva mondta az egyik sajtótájékoztatóján, hogy kellene néhány "dirtbag" a csapatba. Hát most van! 😀
Egyébként Bradey és Welker is teljesen korrekten nyilatkoztak a meccs után.Tessu
Sherman és Tate fiatal, szemtelen es latszolag nem tisztelik Brady-t. A fenet nem, de ezt csak akkor adjak majd elo, ha nagyon muszaly. 😊
Mindenesetre nagyon nagy meccs volt es gondolom az, hogy a liga egyik legjobbjat gyoztuk le egy ilyen finaleban (azert jobb lenne mar egy kicsit kevesbe elesre venni ezeket a finisheket) a hangulat kicsit tovabb ment naluk. Az embereknek meg tetszik, mert show. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok dühös madarak 😀
A védelmetek parádés volt, nem hiába tartozik a legjobbak közé, a közönséggel együtt nagyon nagy győzelmet arattatok.
Még, hogy gyenge NFC West, fenét. 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!