Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊endorphyn
Azert azt nem gondolnam, hogy analfabetak ulnenek ott. 😊Medvepapa
Nem is mondtam, de ott szerepel a média, és amúgy szerintem álszent majmok. A Bowl.hu-n sokkal több objektivitással találkozol! 😊 De persze döntsd el Te... 😊Medvepapa
a szakertest elfogadom, az objektivitast nem. 😊endorphyn
Egyébként nem is nézem a PR-eket, - kivéve bowl.hu, mert jó a humora - nincs értelme. Nem azzal fogjuk megverni a Pats-et, hogy 3-mal előrébb vagyunk, mint egy héttel ezelőtt. A "nem lesz olcsóbb a kenyér" esete. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊endorphyn
Azert azt nem gondolnam, hogy analfabetak ulnenek ott. 😊Medvepapa
Nem is mondtam, de ott szerepel a média, és amúgy szerintem álszent majmok. A Bowl.hu-n sokkal több objektivitással találkozol! 😊 De persze döntsd el Te... 😊Medvepapa
a szakertest elfogadom, az objektivitast nem. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊endorphyn
Azert azt nem gondolnam, hogy analfabetak ulnenek ott. 😊Medvepapa
Nem is mondtam, de ott szerepel a média, és amúgy szerintem álszent majmok. A Bowl.hu-n sokkal több objektivitással találkozol! 😊 De persze döntsd el Te... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...Medvepapa
látszott hogy a Panthersnél 1 LB/DE csak Wilsont figyelte hogy mikor mozog ki a zsebből. valószínű ezt fogják tenni a következő ellenfelek is.petey
Nem csak a Panthersnél, már a GB meccsen is ez volt. Ezért is kellene a jó falmunka, mert ha arra terelik Wilson-t amerre akarják, akkor lesz még sok sack...jelzem, a Panthers ellen már a pass. pro. is elég jó volt, Okung és Carp együtt jól dolgozik eddig.Medvepapa
Amugy szamomra mindig erdekes osszerakni a Bowl.hu es az NFL.com power rankingjat. Egesz szep kis elteresek vannak:

Seattle Seahawks
NFL.com 12 > 17. Bowl.hu

St. Louis Rams
NFL.com 13 > 18. Bowl.hu

Green Bay Packers
NFL.com 14 > 16. Bowl.hu

endorphyn
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊Medvepapa
Azert azt nem gondolnam, hogy analfabetak ulnenek ott. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...Medvepapa
látszott hogy a Panthersnél 1 LB/DE csak Wilsont figyelte hogy mikor mozog ki a zsebből. valószínű ezt fogják tenni a következő ellenfelek is.petey
Nem csak a Panthersnél, már a GB meccsen is ez volt. Ezért is kellene a jó falmunka, mert ha arra terelik Wilson-t amerre akarják, akkor lesz még sok sack...jelzem, a Panthers ellen már a pass. pro. is elég jó volt, Okung és Carp együtt jól dolgozik eddig.Medvepapa
Amugy szamomra mindig erdekes osszerakni a Bowl.hu es az NFL.com power rankingjat. Egesz szep kis elteresek vannak:

Seattle Seahawks
NFL.com 12 > 17. Bowl.hu

St. Louis Rams
NFL.com 13 > 18. Bowl.hu

Green Bay Packers
NFL.com 14 > 16. Bowl.hu

endorphyn
Nem kell összerakni...az NFL.com-ossal ne foglalkozz, az fostalicska, maradj meg Hörinél! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...Medvepapa
látszott hogy a Panthersnél 1 LB/DE csak Wilsont figyelte hogy mikor mozog ki a zsebből. valószínű ezt fogják tenni a következő ellenfelek is.petey
Nem csak a Panthersnél, már a GB meccsen is ez volt. Ezért is kellene a jó falmunka, mert ha arra terelik Wilson-t amerre akarják, akkor lesz még sok sack...jelzem, a Panthers ellen már a pass. pro. is elég jó volt, Okung és Carp együtt jól dolgozik eddig.Medvepapa
Amugy szamomra mindig erdekes osszerakni a Bowl.hu es az NFL.com power rankingjat. Egesz szep kis elteresek vannak:

Seattle Seahawks
NFL.com 12 > 17. Bowl.hu

St. Louis Rams
NFL.com 13 > 18. Bowl.hu

Green Bay Packers
NFL.com 14 > 16. Bowl.hu

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na vasárnap vs pats
slotban Trufant vs Welker. nagyonagyonnagyon félek ettől. kb minden 3rd down sikeres lesz. itt fogjuk szztem elbukni a meccsetbraxa88
Welker bárkivel szemben veszélyes, akkor is ha a számokon kívül áll fel, mert nincs corner a ligában, aki a rövid route-jain le tudná védekezni egy az egyben... vagy duplázzák majd sokszor, vagy a zónák felé fognak szűkülni... de ne felejtsük el, h a Pats a TE-dekkel csinálja meg a rövid passzok lehetőségét, kimozgatják a LB-ereket és alájuk be tud mozogni Wes.
Negyon nehéz meccs lesz, nagyon szurkolok majd a D-nek, de nem ott fog eldőlni. Az O-nk kell megoldja most a meccset, mert a ligában egy D sem tudja megfogni a Pats-et... min 20-25 pontot fogunk kapni. Az O kell előlépjen és úgy teljesítsen, mint a Panthers ellen, de sárgák nélkül. Keményen oda kell verni nekik is. Úgy, mint a Cowboys-nak vagy Green Bay-nek.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
na vasárnap vs pats
slotban Trufant vs Welker. nagyonagyonnagyon félek ettől. kb minden 3rd down sikeres lesz. itt fogjuk szztem elbukni a meccset
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...Medvepapa
látszott hogy a Panthersnél 1 LB/DE csak Wilsont figyelte hogy mikor mozog ki a zsebből. valószínű ezt fogják tenni a következő ellenfelek is.petey
Nem csak a Panthersnél, már a GB meccsen is ez volt. Ezért is kellene a jó falmunka, mert ha arra terelik Wilson-t amerre akarják, akkor lesz még sok sack...jelzem, a Panthers ellen már a pass. pro. is elég jó volt, Okung és Carp együtt jól dolgozik eddig.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...Medvepapa
látszott hogy a Panthersnél 1 LB/DE csak Wilsont figyelte hogy mikor mozog ki a zsebből. valószínű ezt fogják tenni a következő ellenfelek is.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."endorphyn
Ami észrevehető javulás az a 3rd down conv. arány: 7/14, 50%. Ráadásul még többször megvolt a play, csak rövidre sikerült. Ez már elfogadható, de ennyi futás mellett nem ártana 60-70%-ra felhúzni, bár az már nagyon nehéz lesz...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, NFL .com on 13,-ak vagyunk a Power Rankingson. Harom helyet javitottunk.
"The formula Pete Carroll and Co. developed pulled out another win, and will pretty much keep this team in every game: play organized, aggressive defense, run the football and don't put the offense on the quarterback's shoulders. Irrespective of his two interceptions, Russell Wilson made some nice throws in Carolina, ultimately going 19-for-25 and averaging 8.8 yards every time the ball left his hand. Put the Matt Flynn Watch on hold."

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

RW kicsit nagyobbat kell, hogy ugorjon!krankovics
2-3 centivel, ja. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most olvastam, hogy a meccs után Bruce Irvin, Bowl.hu sapkában nyilatkozott! 😊 😛Helmut Zimmer
Igen, az nfl.com -on is észrevtték, de nem merték a képét berakni, mert reklám lenne. 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kwkkjcxdvulmkv2a7hin
Bruce Irvin boasts after big game for Seattle Seahawks
After collecting 4.5 sacks in his first five games, Bruce Irvin has a message for critics who believe the Seattle Seahawks' rookie defensive end is overrated.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

RW kicsit nagyobbat kell, hogy ugorjon!

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Most olvastam, hogy a meccs után Bruce Irvin, Bowl.hu sapkában nyilatkozott! 😊 😛Helmut Zimmer
áááá 😀😀😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Most olvastam, hogy a meccs után Bruce Irvin, Bowl.hu sapkában nyilatkozott! 😊 😛Helmut Zimmer
És hol vannak még a pörgő-forgó rúgások... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most olvastam, hogy a meccs után Bruce Irvin, Bowl.hu sapkában nyilatkozott! 😊 😛Helmut Zimmer
küldjön nekünk is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Most olvastam, hogy a meccs után Bruce Irvin, Bowl.hu sapkában nyilatkozott! 😊 😛
több mint 12 éve
gede 32
Megnéztem a Panthers elleni meccset. Hogy is van az az alap igazság, hogy az O nyeri a meccseket, de a D a bajnokságot!?
Akkor ez most nálunk fordítva lesz?

Wilson tud dobni ha hagyják! Jól játszott az eddigiekhez képest. (Két interception nem a világ vége, pech, hogy az egyiket visszavitték.)Megint nem csináltak sok pontot a támadók, de legalább többet hagyták pihenni a védőinkket! Azért az szerencse, hogy a végén nem kellett nagy rohamot indítani egy mezőnygólért!
Miért fogy el a tudomány a vörös zónában vagy a közelében?
Kár, hogy soha nem fogjuk megtudni, hogy alakult volna ez a bajnokság Flynnel. Wilson ha nem sérül meg akkor végig játszani fog és Flynnt elpasszolják jövőre.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
12
+1

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ami sztem biztos: Pats ellen 20+ pontra lesz szükségünk, csak a D nem nyerheti meg azt a meccset, a Pats O jó formában van. Ami érdekes, hogy futással operáltak eddig jól, kíváncsi vagyok Ridley ellenünk mire képes...Medvepapa
Igen ez lesz a nagy kérdés, bár sztem a futást úgy esszük majd meg, ahogy van... ellenben a passzal szét fognak szedni... ez a rövid passzos játék nem nagyon fekszik, mert Wes megver mindenkit egy-egyben (hacsak nem ET egy-egyezik vele 😀) és a zónázást is reggelire eszik... a kérdés sztem az, hogy az O-nak mennyire megy a futás, mert most tényleg lent kell tartani az ellenfelet, hadd unatkozzanak az oldalvonalon...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
1, hozzánk bárki jöhet bármivel, a divízión belüli fanok egyszer sem lettek elhajtva vagy lettek kiosztva ilyen paraszt stílusban, ez itt nem megy
2, nem tudom mivel sikerült belemászni a piciny lelkedbe, de ha az interception/GB válasz nem tetszett, nézd meg Sebii mit válaszolt, lehet így is
3, ez nem a te topikod, nem te mondod meg ki mikor jöhet. bámulatos arcot tud csinálni egy győzelem egyeseknek
4, valami nem tetszik használd a némítást
5, szar meccs volt, a védelem nyerte meg nektek nem Wilson
/rantpetey
Hogy folytassam: 1, Olyan stílusban válaszoltam, ahogy te a meccs alatt és után böfögtél... btw mi sem kergetünk el senkit, meg lett mondva, h a trollkodást lehet a saját topikra hagyni.
2, Úgy látszik, h szelektív a válaszadásod.
3, Nem az én topikum, nem is a tied, de a tiszteletet elvárom. Kb annyira, mint magamtól... lehet nálad másképp működik.
4, Vettem az adást.
5, Így van, senki sem mondta, h nem a védelem nyerte meg... én a fejlődésről beszéltem, és h jól játszott RW.

Részemről ennyi.
Némítás on.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
O#
1wk - 16
2wk - 17
3wk - 14
4wk - 1312
5wk - 16

ez nagyon szar volt.
Megvárunk persze, de meccset is kell ahhoz nyernetek.Fucu
Mindenkinek, amit érdemel.
Minek nyerni, ha az ellenfél veszít?

ez melyik meccs volt? ez egy szerencsétlen Panthers Off. volt.petey
Kb olyan szerencsések ellenünk az eddigi O#-ek mint a beírásaid...

Van ez így, megy vki közülünk hozzátok okoskodni? Vagy az eredménykövetőtökbe bepofázni? ha igen intézd vele, és nem kell nagyszájúskodni más csapat fórumán... ha vmi normális hsz-ed van szívesen várunk, de ezt a sz.rt tartogasd más fórumokra...SeaSzilaHawk
Én szoktam. 😀 Viszont petey nagyon hasznos a számunkra, amíg házhoz jön, nem kell hülyét csinálnunk valamelyikünkből...

Nem leszek népszerű de...
Ez egy szabad fórum, ezzel a nem a te topickod menj innen dologgal túl sokra nem mentek.Delonso_
Úgye még nem gondolkodtál el, mennyit ér ebben a témában jótanácsot osztogatni?! Szabad fórum, mindenki szabadon írogat és válaszolgat rá 😀
(Illetve majdnem szabadon, mert ha azt mernéd írni, hogy *****, azt braxa88 azonnal kimoderálja)
A védelem remek, a meccs is nézhető volt, Cam nem sok sót evett meg. Igen a játék lehetne jobb is, de én imádom a csontzenét ebben pedig nagyon jók vagytok, Wagner játéka is tetszett a Legion of Boom mellett.Delonso_
Azonos az ízlésünk.
Ja és nem vagy népszerű, húzz vissza a topicodba...

Továbbra sem szeretem a támadó játékunkat! ...Helmet
Én csak bizonytalan vagyok benne, mert most éppen a futást úgy-ahogy megfogták és a 16 pont megvolt - az pedig, khm, átlagunk feletti...khm...kuc-kuc...

btw gargalizálj rajzszögekkel! ezt akartam írni peteynek:
Kb olyan szerencsétlenek ellenünk az eddigi O#-ek mint a draftunk...

Zsinórban 3 L-ig nem lesz Wilson csere, de nem is kell...addig.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ami sztem biztos: Pats ellen 20+ pontra lesz szükségünk, csak a D nem nyerheti meg azt a meccset, a Pats O jó formában van. Ami érdekes, hogy futással operáltak eddig jól, kíváncsi vagyok Ridley ellenünk mire képes...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"