Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért kimondani is komoly: ha nyerünk a Panthers ellen, mindenkinek pozitív lesz a mérlege a csoportban...Medvepapa
Látsz rá esélyt? Cam azért csukott szemmel is feltesz 20+ pontot a táblára.silent7939
Tampa ellen 10, NYG ellen 7...köszi. 😀 És Clemons még össze sem törte...Igen, látok rá esélyt! 😊Medvepapa
Úgy legyen... 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért kimondani is komoly: ha nyerünk a Panthers ellen, mindenkinek pozitív lesz a mérlege a csoportban...Medvepapa
Látsz rá esélyt? Cam azért csukott szemmel is feltesz 20+ pontot a táblára.silent7939
Tampa ellen 10, NYG ellen 7...köszi. 😀 És Clemons még össze sem törte...Igen, látok rá esélyt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért kimondani is komoly: ha nyerünk a Panthers ellen, mindenkinek pozitív lesz a mérlege a csoportban...Medvepapa
Látsz rá esélyt? Cam azért csukott szemmel is feltesz 20+ pontot a táblára.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért kimondani is komoly: ha nyerünk a Panthers ellen, mindenkinek pozitív lesz a mérlege a csoportban...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rams-Cardinals 17:3 !?
gede
Ha nem verjük meg a Panthers, szög utolsók leszünk a csoportunkban. 😕 BigBaltazar
Elég érdekes így a csoport. Egy recept szerint készült mindegyik csapat.
Erős D#, erős ST#, jó futás,de gyenge passz.
Otthon mindenki képes nagy vadat lőni, idegenben szenvedés. Mi dönt majd? Coaching + sérülés 😊
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Rams-Cardinals 17:3 !?
gede
Ha nem verjük meg a Panthers, szög utolsók leszünk a csoportunkban. 😕

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
gede 32
Rams-Cardinals 17:3 !?
Nekünk kellene 4:0 -val állni! Na én veszek egy Fllynn mezt. Ha az idén nem is de jövőre jó lesz!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én azt mondom, hogy még pár meccs és kezdhetjük vadászni a Wagner mezeket! Meglássátok atyámfiai!!!garrett27
Így legyen 😊
Mondjuk ahhoz képest hogy kezdett az első meccsen, komoly a javulás. Akkor írta valaki hogy játszott egyáltalán? Mert teljesen észrevehetetlen.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Szóba került, hogy melyik mez fogy a legjobban, miért nem megy a Flynn féle, stb. Én azt mondom, hogy még pár meccs és kezdhetjük vadászni a Wagner mezeket! Meglássátok atyámfiai!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Milyen elvárások? Az, hogy fejlődjünk? Csak a passzjáték hiányzott tavaly is... na most én azt nem hiszem, hogy elvárás lenne a T-Jack-es produkció túlszárnyalása... de hát még ott sem tartunk, mint vele... nagyok az elvárások, persze... két completion egy drive-ban, nagy elvárás...SeaSzilaHawk
Nézzük mit tett ennek érdekében PC/JS:
fal ugyanaz, WR corp ua., T-Jax le lett cserélve 2 olyan QB-re, akinek új csapat, új rendszer, sőt az egyik még rookie is, ráadásul ezek ketten osztoztak a play-eken még mindig T-Jax-el a pre-seasonban, tehát még mindig a rendszert kell tanulniuk. Na akkor mitől is várjuk a fejlődést??? PC rizikózik, a csapattal, az állásával, de azt még nem mondhatjuk hogy nem jött be neki, és idő kell hozzá hogy kiderüljön. Csak addig nem sok értelmét látom szidni akárkit is... Én láttam előrelépést az első 3 meccshez képest az O-ben, és ahogy haladunk előre jobb lesz. Nyugi egyelőre. Világbéke. 😀Medvepapa
Hát nyugalom nincs nagyon, mert nagyon idegesít, amikor gyengébb csapatoktól kapunk ki. Persze az nagyon jól esik, ha erősebbeket verünk meg 😀 Am én teljes mértékben a HC/OC-t hibáztatom a töketlen O játékért... a tavaly is ezt tettem, csak akkor még T-Jack-et is lehetett hibáztatni 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
Visszaolvastam a seahawks blogba és rájöttem a titokra!

"Az nem meglepő, hogy az első tízbe Willis és Polamalu mellett csak irányítók kerültek, hiszen általában ők a kedvencek... de azért kirajzolódik a kép mindenhol QB fronton. A Jets esetében viszik a Tebow mezeket, Mark Sanchez-ből sokkal kevesebb fogy. Manning, Griffin, Luck is bizalmat élvez. Ellenben Seahawks oldalról csak Lynch került fel a listára. Miért nem veszik a Flynn mezeket? Szerintetek is ennyire nem lefutott még a verseny? Ki lesz a befutó?"

Ebből úgy gondolták,hogy nem ő kell a népnek és ezért ragaszkodnak Wilsonhoz!gede
Ezt most irónia, vagy konkrétan az egyik legelcs@szettebb gondolat, amit valaha ezen a fórumon olvastam?undisputedly
Hehehe... Elképzeltem ahogy PC a mezeladási statisztikát bözgészi a szezon elött és gondolja, "M.Lynch mez jól fogy legyen Ő a kezdő RB. Hm.. a QB itt szoros a verseny, de ha akció lesz a Tescoban majd jobban fogynak e mezek és meg lesz a kezdő QB." Ez elég vad gondolkodásra vall.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
gede 32
Sziasztok!
Visszaolvastam a seahawks blogba és rájöttem a titokra!

"Az nem meglepő, hogy az első tízbe Willis és Polamalu mellett csak irányítók kerültek, hiszen általában ők a kedvencek... de azért kirajzolódik a kép mindenhol QB fronton. A Jets esetében viszik a Tebow mezeket, Mark Sanchez-ből sokkal kevesebb fogy. Manning, Griffin, Luck is bizalmat élvez. Ellenben Seahawks oldalról csak Lynch került fel a listára. Miért nem veszik a Flynn mezeket? Szerintetek is ennyire nem lefutott még a verseny? Ki lesz a befutó?"

Ebből úgy gondolták,hogy nem ő kell a népnek és ezért ragaszkodnak Wilsonhoz!gede
Ezt most irónia, vagy konkrétan az egyik legelcs@szettebb gondolat, amit valaha ezen a fórumon olvastam?undisputedly
Szabadon választott!
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sziasztok!
Visszaolvastam a seahawks blogba és rájöttem a titokra!

"Az nem meglepő, hogy az első tízbe Willis és Polamalu mellett csak irányítók kerültek, hiszen általában ők a kedvencek... de azért kirajzolódik a kép mindenhol QB fronton. A Jets esetében viszik a Tebow mezeket, Mark Sanchez-ből sokkal kevesebb fogy. Manning, Griffin, Luck is bizalmat élvez. Ellenben Seahawks oldalról csak Lynch került fel a listára. Miért nem veszik a Flynn mezeket? Szerintetek is ennyire nem lefutott még a verseny? Ki lesz a befutó?"

Ebből úgy gondolták,hogy nem ő kell a népnek és ezért ragaszkodnak Wilsonhoz!gede
Én mondtam, hogy vegyétek a Flynn mezt! 😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok!
Visszaolvastam a seahawks blogba és rájöttem a titokra!

"Az nem meglepő, hogy az első tízbe Willis és Polamalu mellett csak irányítók kerültek, hiszen általában ők a kedvencek... de azért kirajzolódik a kép mindenhol QB fronton. A Jets esetében viszik a Tebow mezeket, Mark Sanchez-ből sokkal kevesebb fogy. Manning, Griffin, Luck is bizalmat élvez. Ellenben Seahawks oldalról csak Lynch került fel a listára. Miért nem veszik a Flynn mezeket? Szerintetek is ennyire nem lefutott még a verseny? Ki lesz a befutó?"

Ebből úgy gondolták,hogy nem ő kell a népnek és ezért ragaszkodnak Wilsonhoz!gede
Ezt most irónia, vagy konkrétan az egyik legelcs@szettebb gondolat, amit valaha ezen a fórumon olvastam?
több mint 12 éve
gede 32
Sziasztok!
Visszaolvastam a seahawks blogba és rájöttem a titokra!

"Az nem meglepő, hogy az első tízbe Willis és Polamalu mellett csak irányítók kerültek, hiszen általában ők a kedvencek... de azért kirajzolódik a kép mindenhol QB fronton. A Jets esetében viszik a Tebow mezeket, Mark Sanchez-ből sokkal kevesebb fogy. Manning, Griffin, Luck is bizalmat élvez. Ellenben Seahawks oldalról csak Lynch került fel a listára. Miért nem veszik a Flynn mezeket? Szerintetek is ennyire nem lefutott még a verseny? Ki lesz a befutó?"

Ebből úgy gondolták,hogy nem ő kell a népnek és ezért ragaszkodnak Wilsonhoz!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Milyen elvárások? Az, hogy fejlődjünk? Csak a passzjáték hiányzott tavaly is... na most én azt nem hiszem, hogy elvárás lenne a T-Jack-es produkció túlszárnyalása... de hát még ott sem tartunk, mint vele... nagyok az elvárások, persze... két completion egy drive-ban, nagy elvárás...SeaSzilaHawk
Nézzük mit tett ennek érdekében PC/JS:
fal ugyanaz, WR corp ua., T-Jax le lett cserélve 2 olyan QB-re, akinek új csapat, új rendszer, sőt az egyik még rookie is, ráadásul ezek ketten osztoztak a play-eken még mindig T-Jax-el a pre-seasonban, tehát még mindig a rendszert kell tanulniuk. Na akkor mitől is várjuk a fejlődést??? PC rizikózik, a csapattal, az állásával, de azt még nem mondhatjuk hogy nem jött be neki, és idő kell hozzá hogy kiderüljön. Csak addig nem sok értelmét látom szidni akárkit is... Én láttam előrelépést az első 3 meccshez képest az O-ben, és ahogy haladunk előre jobb lesz. Nyugi egyelőre. Világbéke. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Itt azzal van a probléma hogy az 1. héten Wilson kezdett. Ő a jövő ez tény, de egy 3. körös project QB kinevelése szerintem ne múgy kezdődik, hogy egyből bedobod kezdőbe. Flynnek kellett volna kezdenie Arizonában. Mert viszont ha tényleg Wilsonnal képzeljük el a jövőt, akkor 2 út áll előttünk.
1. A la Jimmy Clausen, kezdő marad teljesen elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
2. Lecseréljük, elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
Félek ez lesz a helyzet és óriási baklövésnek tartom, hogy ő lett a kezdő. Nincs ő még kész erre.Sebii
Ezt adom, de én látok egy 3. utat is, remélem azon járunk...de pont ezért Flynnek se lett volna könnyebb dolga, mert nagyok az elvárások mind a csapat egészében, mind a passzjáték felé.Medvepapa
Milyen elvárások? Az, hogy fejlődjünk? Csak a passzjáték hiányzott tavaly is... na most én azt nem hiszem, hogy elvárás lenne a T-Jack-es produkció túlszárnyalása... de hát még ott sem tartunk, mint vele... nagyok az elvárások, persze... két completion egy drive-ban, nagy elvárás...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Egy dolog segíthet rajtatok.
Az ami rajtunk tavaly. Alibi kis sérülés RW-nek (mondom alibi) amivel ki kell hagynia 2 fordulót és akkor kiderül Flynn mit tud felmutatni. Ha bejön marad, ha nem megy vissza a padra. Ezzel senki nem sérül túlzottan. Ha meg bejön Flynn és viszi az eredményeket akkor RW feldolgozza a szitut és PC meg megúszott egy kellemetlen cserélgetős szituációt. Ti meg happy-k vagytok. Persze mi nem lennénk azok mert számunkra a jelenlegi helyzetetek jobban fexik 😉

Bocsi hogy ideugattam
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
2009 óta hallom, olvasom, hogy miért nem draftolunk, nevelünk, tenyésztünk egy frencsájz QB-t. 2012-ben draftoljuk, neveljük, tenyésztjük(bocs a nevében is, hogy nem egy 3-4. évében járó Matt Ryan formában van), erre meg miért nem cseréljük le 4 meccs után, meg miért nem hozzuk ide Freeman-t??? Tipikus ez se jó meg az se jó, meg miért nem nyerünk már szúper bólt...számomra jelenleg az is öröm, hogy a 4. negyedben még izgulhatok a győzelemért... pl. a GB meccs utolsó 2 perce felejthetetlen élmény nekem, köszönöm a csapatnak. És én pl. unom már, hogy minden évben 1-2 új irányítót látok a csapat élén. Ezért ha már Wilson kapott bizalmat, én neki szurkolok(ha Flynn kezdett volna, akkor neki is szurkolnék). Ha Carroll-ék benne látják a fent említett személyt, akkor tök mindegy ki a backup, és hogy ez a backup kap 3 évre 10 misit(mert ugye ennyi a garantált...), Wilson fog játszani. El kell fogadnunk, mert ebbe a levesbe csak Mr. Allen tud beleköpni. Mi csak szurkolhatunk, hogy ne kelljen, mert akkor valami jó fog történni.Medvepapa
Mindannyiunknak megvan az a játékosa, akiben valamiért fanatikusan hitt. Nekem Ken Hamlin volt, tehát nem ma történt. Ken elvesztését követően sírtam ríttam minden drafton a "fizikális" SS-ért! (erre még emlékszik 12,Braxa,Endo, és Mad) Amikor megjött Kancellár berostam az örömtől! Nem sokat néztek ki belőle sokan, de valahogy itt a topicban mindannyian örültünk Neki, és igen igen mondhatni bejött. Szerettünk volna hinni Curryben, Jenningsben ( 😛 ), Tappben, Jacksonban, és még ki tudja, hogy ki mindenkiben!
Hogy minden évben 1-2 új irányító van azt spec én is unom, de azt jobban unom, hogy ez Karesz, meg T-Jax! Én bevállalalom, szeretem a járt utat, igenis vágyom egy prototípus igazi 1. körös irányítóra! Emléxem arra a "marha sikeres" Ravensre 4-5 éve, aminek volt egy ligaelit védelme, meg futójátéka, csak irányítója nem! Bele is bukott Billick! Ha erre játszik PC, akkor ő is bele fog bukni! Nekem tehát nem Wilsonnal van bajom, hanem a szereppel, amit a Hox vezetése szán az irányítónak. Game manager, bocs, ha nem lelkesedem azért, ha a kedvenc csapatom ilyen játékot játszik. Én még emlékszem azokra a meccsekre, amikor Matt 250-300 yardokat passzolt Engramnek, és a többieknek, és igenis sok pontot csináltunk!
Én sem cserélném le Wilsont, mert vége is lenne (kb. szegény csávó tehet a helyzetről a legkevésbé)! A golyó elgurult, végig kelll menni az úton!
na peace!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Itt azzal van a probléma hogy az 1. héten Wilson kezdett. Ő a jövő ez tény, de egy 3. körös project QB kinevelése szerintem ne múgy kezdődik, hogy egyből bedobod kezdőbe. Flynnek kellett volna kezdenie Arizonában. Mert viszont ha tényleg Wilsonnal képzeljük el a jövőt, akkor 2 út áll előttünk.
1. A la Jimmy Clausen, kezdő marad teljesen elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
2. Lecseréljük, elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
Félek ez lesz a helyzet és óriási baklövésnek tartom, hogy ő lett a kezdő. Nincs ő még kész erre.Sebii
Ezt adom, de én látok egy 3. utat is, remélem azon járunk...de pont ezért Flynnek se lett volna könnyebb dolga, mert nagyok az elvárások mind a csapat egészében, mind a passzjáték felé.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
2009 óta hallom, olvasom, hogy miért nem draftolunk, nevelünk, tenyésztünk egy frencsájz QB-t. 2012-ben draftoljuk, neveljük, tenyésztjük(bocs a nevében is, hogy nem egy 3-4. évében járó Matt Ryan formában van), erre meg miért nem cseréljük le 4 meccs után, meg miért nem hozzuk ide Freeman-t??? Tipikus ez se jó meg az se jó, meg miért nem nyerünk már szúper bólt...számomra jelenleg az is öröm, hogy a 4. negyedben még izgulhatok a győzelemért... pl. a GB meccs utolsó 2 perce felejthetetlen élmény nekem, köszönöm a csapatnak. És én pl. unom már, hogy minden évben 1-2 új irányítót látok a csapat élén. Ezért ha már Wilson kapott bizalmat, én neki szurkolok(ha Flynn kezdett volna, akkor neki is szurkolnék). Ha Carroll-ék benne látják a fent említett személyt, akkor tök mindegy ki a backup, és hogy ez a backup kap 3 évre 10 misit(mert ugye ennyi a garantált...), Wilson fog játszani. El kell fogadnunk, mert ebbe a levesbe csak Mr. Allen tud beleköpni. Mi csak szurkolhatunk, hogy ne kelljen, mert akkor valami jó fog történni.Medvepapa
Itt azzal van a probléma hogy az 1. héten Wilson kezdett. Ő a jövő ez tény, de egy 3. körös project QB kinevelése szerintem ne múgy kezdődik, hogy egyből bedobod kezdőbe. Flynnek kellett volna kezdenie Arizonában. Mert viszont ha tényleg Wilsonnal képzeljük el a jövőt, akkor 2 út áll előttünk.
1. A la Jimmy Clausen, kezdő marad teljesen elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
2. Lecseréljük, elveszti az önbizalmát és soha nem lesz irányító.
Félek ez lesz a helyzet és óriási baklövésnek tartom, hogy ő lett a kezdő. Nincs ő még kész erre.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
SeaSzilaHawk
Bár részben(csak részben!) egyetértek, de tudod ez az a pont amikor már mindegy mit mondok, nem lesz olcsóbb a kenyér. 😊 Bízok benne hogy még ki tudunk ebből jól jönni! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Medvepapa
Azért hallod ezt, mert már sokan nagyon unjuk, hogy nincs egy valamirevaló irányítónk és azt is unjuk, hogy irányítókat cserélgetnek jobbra-balra... mindenki tudja, hogy az irányító a legfontosabb az NFL mostani helyzete alapján és épp ez az ami tőlünk hiányzik... de ez nem jelenti azt, h mi ne szurkolnánk a csapatnak, vagy ne örvendeznénk a győzelmeknek vagy jó teljesítményeknek... de hát pl számomra elég frusztráló, hogy nem vagyunk képesek O terén annyit összerakni, hogy EZT a D-t egy kicsit kisegítsük... nem ligaelső passzjátékot várok, nem Peyton/Tom/Drew/Aaron QB-t akarnék, sőt RW is jó nekem, csak vmit csináljuk az O-val... és amint előző hsz-ben leírtam, így átgondolva nem is a játékosokra vagyok pipa, hanem az edzőkre... hogy lehet, hogy a Rams ellen össze tudunk rakni egy ilyen első drive-ot, aztán meg nulla?... annak ellenére, h a futásaink hihetetlenül jól működtek... nem baj ha nevelik RW-t, de akkor neveljék és ne csak mondják, mert amit most végeznek az nem nevelés, hanem tönkretétel...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
2009 óta hallom, olvasom, hogy miért nem draftolunk, nevelünk, tenyésztünk egy frencsájz QB-t. 2012-ben draftoljuk, neveljük, tenyésztjük(bocs a nevében is, hogy nem egy 3-4. évében járó Matt Ryan formában van), erre meg miért nem cseréljük le 4 meccs után, meg miért nem hozzuk ide Freeman-t??? Tipikus ez se jó meg az se jó, meg miért nem nyerünk már szúper bólt...számomra jelenleg az is öröm, hogy a 4. negyedben még izgulhatok a győzelemért... pl. a GB meccs utolsó 2 perce felejthetetlen élmény nekem, köszönöm a csapatnak. És én pl. unom már, hogy minden évben 1-2 új irányítót látok a csapat élén. Ezért ha már Wilson kapott bizalmat, én neki szurkolok(ha Flynn kezdett volna, akkor neki is szurkolnék). Ha Carroll-ék benne látják a fent említett személyt, akkor tök mindegy ki a backup, és hogy ez a backup kap 3 évre 10 misit(mert ugye ennyi a garantált...), Wilson fog játszani. El kell fogadnunk, mert ebbe a levesbe csak Mr. Allen tud beleköpni. Mi csak szurkolhatunk, hogy ne kelljen, mert akkor valami jó fog történni.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Akkor jöjjön ide Freeman, nekem mind1. Wilsonnál sokkal jobb.Duff
lol 😀Medvepapa
A különbség az, hogy Freemannek van track rekordja, Wilsonnak, Flynnek nincs!