Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért van pozitívum is. Bevell, Turbin.undisputedly
Bevell?Duff
Voltak kifejezetten jó hívások. Az eddigi totál homály gameplan helyett üdítő volt látni pár playt. Turbint is szépen beépítette, az első TD drive is szép volt.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0braxa88
Futni tud, csak minek.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Azért van pozitívum is. Bevell, Turbin.undisputedly
Bevell?
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért van pozitívum is. Bevell, Turbin.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
0-2 a csoport eddig. Innen rohadt nehéz lesz... Flynn time!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Ha azt nézzük, 4 forduló után 2-2re számítottam. Más kérdés, hogy pont a másik 2 meccset megnyerve...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
iylen futójáék mellet nem képes 1st down dobni... hihetetlen. tarvaris ilyen futójátékkal isten lenne!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
hát húzzon a gecibe Wilson...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
undorítóan játszunk...braxa88
én már most unom a Flynn vs. Wilson témát, pedig véget sem ért a meccs!
Egyik sem, hozzuk vissza Mattet 😊Helmut Zimmer
Flynnt? 😀endorphyn
Hát Wilson nem irányító!
Tarvaris kéne ide, vagy Jamarcus vazze.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
undorítóan játszunk...braxa88
én már most unom a Flynn vs. Wilson témát, pedig véget sem ért a meccs!
Egyik sem, hozzuk vissza Mattet 😊Helmut Zimmer
Flynnt? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
undorítóan játszunk...braxa88
én már most unom a Flynn vs. Wilson témát, pedig véget sem ért a meccs!
Egyik sem, hozzuk vissza Mattet 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
undorítóan játszunk...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Moffit inaktív, Carpenter a kezdő RG. Gondolom Sweezy is sokat lesz fennbraxa88
Sweezy második TE-et is játszott a GB ellen. Ma olvastam. Bevallom őszintén, erre nem is emlékeztem.
Sőt, nem csak Sweezy helyét cserélgették,de volt olyan play, amikor mind a két T a jobb oldalon állt fel( jellemzően erre az oldalra futunk ).



több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
Moffit inaktív, Carpenter a kezdő RG. Gondolom Sweezy is sokat lesz fenn
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most mondta Sapp, h Clemons és Irvin együtt 12 sacket fognak csinálni... bárcsak igaza lenne 😀SeaSzilaHawk
Tudod mit?! Ne csináljanak egyet se, de a meccs végen a mi nevünk mellett legyen a több pont. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most mondta Sapp, h Clemons és Irvin együtt 12 sacket fognak csinálni... bárcsak igaza lenne 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ohhh happy day, oHhhh happy day,
OOOhhhpooohhh happy daaaayyy...
why? Cause it's gameday !!!
Go 'Hawks!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Elkészült a rövid beharangozó:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Jó, de lég rövid 😀 miért nem másoltál be innen a fórumról egy-két dolgot? 😀SeaSzilaHawk
Kihagytad, hogy Leon Washingtonnak lesz egy visszahordott TD-ja! 😀Medvepapa
és azt is, hogy lehet, hogy kikaptok 😊Fucu
Csak a biztosat írtam. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elkészült a rövid beharangozó:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Jó, de lég rövid 😀 miért nem másoltál be innen a fórumról egy-két dolgot? 😀SeaSzilaHawk
Kihagytad, hogy Leon Washingtonnak lesz egy visszahordott TD-ja! 😀Medvepapa
és azt is, hogy lehet, hogy kikaptok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Elkészült a rövid beharangozó:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Jó, de lég rövid 😀 miért nem másoltál be innen a fórumról egy-két dolgot? 😀SeaSzilaHawk
Kihagytad, hogy Leon Washingtonnak lesz egy visszahordott TD-ja! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Elkészült a rövid beharangozó:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/krankovics
Jó, de lég rövid 😀 miért nem másoltál be innen a fórumról egy-két dolgot? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Elkészült a rövid beharangozó:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/29/Gyozni_kell/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
UI: MIndenki: 7kor kezdünk Vasárnap!SeaSzilaHawk
már majdnem felháborít h nem prime time meccset játszunk. haha 😊
a.kacsa
Utóbbi évekhez képest eddig el vagyunk kényeztetve... 😀Medvepapa
Nemsokára Gameday!
Izgalmas meccset várok a Kosoktól.
Végre egy, annyira nem hype-olt meccs ami azonnal csoport rangadó, ráadásul úgy megyünk bele,hogy szerintem 55-45%-ra mi vagyunk az esélyesek.
Kell ennél több?undisputedly
Kell, nyerjük meg, hogy a dallasi és gb győzelmek nem csak fellángolás/szerencse voltak... akkor fognak érni valamit azok a győzelmek, ha most odavágunk!SeaSzilaHawk
a győzelem az győzelem nem?Amadeus91
A győzelem az győzelem, ezért kell még belőle :d de komolyan, semmit sem fognak érni ezek a győzelmek, ha kikapunk a Ramstől, mert akkor már nagyon necces lesz a csoport...SeaSzilaHawk
Mondani sem kell, az elmúlt évekhez képest összehasonlíthatatlanul nehezebb lesz idén csoportot nyerni, viszont a WC spotra még jó lehet egy csapat a csoportból,de erre azért nem lehet alapozni. Az east és a North is elég erős.
undisputedly
Igaz, igaz... de érzésem szerint idén az NFC-ben jóval több erős csapat van, mint az AFC-ben, szal lesznek itt nagyon jó mérleggel rendelkező csapatok... am is a csoportot kell megnyerni, akkor nincs probléma.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
UI: MIndenki: 7kor kezdünk Vasárnap!SeaSzilaHawk
már majdnem felháborít h nem prime time meccset játszunk. haha 😊
a.kacsa
Utóbbi évekhez képest eddig el vagyunk kényeztetve... 😀Medvepapa
Nemsokára Gameday!
Izgalmas meccset várok a Kosoktól.
Végre egy, annyira nem hype-olt meccs ami azonnal csoport rangadó, ráadásul úgy megyünk bele,hogy szerintem 55-45%-ra mi vagyunk az esélyesek.
Kell ennél több?undisputedly
Kell, nyerjük meg, hogy a dallasi és gb győzelmek nem csak fellángolás/szerencse voltak... akkor fognak érni valamit azok a győzelmek, ha most odavágunk!SeaSzilaHawk
a győzelem az győzelem nem?Amadeus91
A győzelem az győzelem, ezért kell még belőle :d de komolyan, semmit sem fognak érni ezek a győzelmek, ha kikapunk a Ramstől, mert akkor már nagyon necces lesz a csoport...SeaSzilaHawk
Mondani sem kell, az elmúlt évekhez képest összehasonlíthatatlanul nehezebb lesz idén csoportot nyerni, viszont a WC spotra még jó lehet egy csapat a csoportból,de erre azért nem lehet alapozni. Az east és a North is elég erős.