Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
BigBaltazar - Mégis-mégis-mégis! Pedig csak egy megérzés volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Wilsonnál nincs jobb QB a ligában!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Két veterán nélkül játszunk, Hill és Trufant IA. Thurmond visszatér, kíváncsi vagyok vesztett-e a sebességéből, nem bánnám ha kijátszaná Trufit, sajnos már lassú az öreg.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy gondolatindító holnapra...
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/12/01/Kapunk_meleget_hideget_Miami_utan_Chicagoba_vesszuk_az_iranyt/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
és az utóbbi két idegenbeli meccsen elég rendben volt a támadó alakulat. Oké a futás a Phins ellen nulla volt, de Wilsonék tudtak pontokat tenni a táblára. A Bears védelem brutál, de van valamennyi esély.
A védelemnek kell feljavulnia, mert ha a gyenge Bears OL ellen nem tudnak nyomást tenni Cutlerre akkor az gáz. Azért könnyebbség, hogy Sherman és Browner még ezen a meccsen játszanak, pedig Marshall már dörzsölte a tenyerét. 😊Fucu
Ilyenkor elgondolkodok, hogy miért kell felvenned a {csúnya jelző} troll álarcot, amikor ilyen megnyilvánulásaid is lehetnek... így már emberszámba is tudlak venni 😀 nem, de tényleg, annyira jól esett ez a hsz, mint egy tavaszi napsütés egy hosszú és rideg tél után (tudom, nyálas hasonlat, de most csak ennyire futotta) 😀SeaSzilaHawk
Ooo szerintem ne nezd annyit DiCaprioval a Romeo es Juliat... 😀endorphyn
A francba, lebuktam. Shaaaammeee! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hát figyelj, nem kell emberszámba venni, de én ilyen vagyok. Vasárnap leírtam amit gondoltam, ennyi.
Amit most írtam azt is így gondolom. A lehetőségek megvannak a Seahawksnak is (akár csak a Cardsnak), de nektek sem sikerül mindig kihasználni.
Nem fogok meglepődni, ha nyertek Chicagóban, de ha kikaptok is szoros meccs lesz megint.Fucu
Az emberszámos dolog csak vicc volt. Hát a próféta szóljon belőled és tényleg egy nagyon tisztes helytállás legalább legyen meg... én személy szerint már féltem a védelmünket. Am az a baj velünk is és veletek is, hogy nem képesek a csapategységek egy szintet hozni meccsről meccsre... mindig vmelyik csapategység nagyon gyengén szerepél. A másik, lehet az O vagy D, nem tud olyat produkálni, hogy ki szedje a kak.ból a másikat.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na ez meg egy szep sztori..:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000101611/article/source-richard-sherman-says-he-accidently-ingested-adderallendorphyn
a mindig jó adderall kártya 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
és az utóbbi két idegenbeli meccsen elég rendben volt a támadó alakulat. Oké a futás a Phins ellen nulla volt, de Wilsonék tudtak pontokat tenni a táblára. A Bears védelem brutál, de van valamennyi esély.
A védelemnek kell feljavulnia, mert ha a gyenge Bears OL ellen nem tudnak nyomást tenni Cutlerre akkor az gáz. Azért könnyebbség, hogy Sherman és Browner még ezen a meccsen játszanak, pedig Marshall már dörzsölte a tenyerét. 😊Fucu
Ilyenkor elgondolkodok, hogy miért kell felvenned a {csúnya jelző} troll álarcot, amikor ilyen megnyilvánulásaid is lehetnek... így már emberszámba is tudlak venni 😀 nem, de tényleg, annyira jól esett ez a hsz, mint egy tavaszi napsütés egy hosszú és rideg tél után (tudom, nyálas hasonlat, de most csak ennyire futotta) 😀SeaSzilaHawk
Ooo szerintem ne nezd annyit DiCaprioval a Romeo es Juliat... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
na ez meg egy szep sztori..:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wubsix5wlhruwvm88jmu
Source: Richard Sherman says he accidently ingested Adderall
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát figyelj, nem kell emberszámba venni, de én ilyen vagyok. Vasárnap leírtam amit gondoltam, ennyi.
Amit most írtam azt is így gondolom. A lehetőségek megvannak a Seahawksnak is (akár csak a Cardsnak), de nektek sem sikerül mindig kihasználni.
Nem fogok meglepődni, ha nyertek Chicagóban, de ha kikaptok is szoros meccs lesz megint.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
és az utóbbi két idegenbeli meccsen elég rendben volt a támadó alakulat. Oké a futás a Phins ellen nulla volt, de Wilsonék tudtak pontokat tenni a táblára. A Bears védelem brutál, de van valamennyi esély.
A védelemnek kell feljavulnia, mert ha a gyenge Bears OL ellen nem tudnak nyomást tenni Cutlerre akkor az gáz. Azért könnyebbség, hogy Sherman és Browner még ezen a meccsen játszanak, pedig Marshall már dörzsölte a tenyerét. 😊Fucu
Ilyenkor elgondolkodok, hogy miért kell felvenned a {csúnya jelző} troll álarcot, amikor ilyen megnyilvánulásaid is lehetnek... így már emberszámba is tudlak venni 😀 nem, de tényleg, annyira jól esett ez a hsz, mint egy tavaszi napsütés egy hosszú és rideg tél után (tudom, nyálas hasonlat, de most csak ennyire futotta) 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
sima zakó lesz 😀silent7939
szegeny Macik 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
sima zakó lesz 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
BigBaltazar
Írtam korábban, hogy megyünk hógolyózni a Soldier Fieldre, úgyhogy tisztában vagyok vele, mégis-mégis-mégis! Az optimizmus ugyanannyiba kerül, mint a pesszimizmus és még jól is esik. Nyilván Cutlerral jobb a Bears, de azért már ők is bemutatták, hogy tudnak kutyaütők is lenni.garrett27
Nekem is van optimizmusom, de minden idegenbeli mérkőzés után eltűnik, mint nagyapám zsebórája.

De tényleg, bár Wilsonék az utobbi meccseken egészen elfogadhatóan játszottak a macik védelme szétszedi őket. Úgy gondolom Wilsonnak a legfőbb feladata a "stay alive" lesz.

Bár ne legyen igazam...BigBaltazar
Az optimizmus tenyleg jo, de en mar rosszul vagyok a vasarnap esti meccsektol ha idegenben jatszunk. Mondjuk ugy, hogy nem epito jellegu az erzes amit kapok toluk. Viszont Wilsonra visszaterve, mar a delfin meccse utan is kb. O volt az egyetlen pozitivum, amit kiemeltem, mert a marhasagai ellenere is kiemelkedoen jokat jatszik. Az, hogy alacsony, az egy adottsag, amivel egyutt kell elni. Ha ezen tullepunk es azt nezzuk, hogy mire kepes es mire lehet kepes, akkor azt hiszem, hogy egyenlore nagyon jo utnak latszik. Komoly blitzek ellen is jol lepett el, jol mozdult ki a zsebbol (nyilvan, hogy lasson is valamit😊 es ami talan meg fontosabb, utana kepes volt futasbol jo passzokat adni. Raadasul mindezt teszi ugy, hogy kozben nem mereven nezi a celpontjat, hogy meg a megboldogult nagyanyam is visszaszoljon a sirbol, hogy kinek fog passzolni. Magyarul ugy nez ki, hogy nem csak fejvesztve menekul, de vegig tudatos, felmeri kozben a lehetosegeket es kepes jo donteseket hozni. Az egy-ket megingasa szamomra inkabb csak pillanatnyi lanyos zavarnak tunik. Ezert gondolom azt, hogy bar a medvek komoly veszelyt jelentenek, de talan pont az elozoek miatt van keresni valonk Chicagoban. Nalam most 55-45%-ban mienk a meccs. A profeta szoljon belolem! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
BigBaltazar
Írtam korábban, hogy megyünk hógolyózni a Soldier Fieldre, úgyhogy tisztában vagyok vele, mégis-mégis-mégis! Az optimizmus ugyanannyiba kerül, mint a pesszimizmus és még jól is esik. Nyilván Cutlerral jobb a Bears, de azért már ők is bemutatták, hogy tudnak kutyaütők is lenni.garrett27
Nekem is van optimizmusom, de minden idegenbeli mérkőzés után eltűnik, mint nagyapám zsebórája.

De tényleg, bár Wilsonék az utobbi meccseken egészen elfogadhatóan játszottak a macik védelme szétszedi őket. Úgy gondolom Wilsonnak a legfőbb feladata a "stay alive" lesz.

Bár ne legyen igazam...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nyerni fogunk a Bears ellen, érzem! Ne feledjük, ez a csapat sebzett vadként megy a Soldier-re! De egyelőre a Falcons azért verje meg a NO-t, úgy jól kezdődne a Week! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
BigBaltazar
Írtam korábban, hogy megyünk hógolyózni a Soldier Fieldre, úgyhogy tisztában vagyok vele, mégis-mégis-mégis! Az optimizmus ugyanannyiba kerül, mint a pesszimizmus és még jól is esik. Nyilván Cutlerral jobb a Bears, de azért már ők is bemutatták, hogy tudnak kutyaütők is lenni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és az utóbbi két idegenbeli meccsen elég rendben volt a támadó alakulat. Oké a futás a Phins ellen nulla volt, de Wilsonék tudtak pontokat tenni a táblára. A Bears védelem brutál, de van valamennyi esély.
A védelemnek kell feljavulnia, mert ha a gyenge Bears OL ellen nem tudnak nyomást tenni Cutlerre akkor az gáz. Azért könnyebbség, hogy Sherman és Browner még ezen a meccsen játszanak, pedig Marshall már dörzsölte a tenyerét. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lehet, hogy csak az optimizmus beszél belőlem, de vannak kétségeim a sima Bears győzelmet illetően. Csak egy megérzés.garrett27
Lehet hogy nem tünt fel, de a Soldieren játszunk, idegenben... 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Lehet, hogy csak az optimizmus beszél belőlem, de vannak kétségeim a sima Bears győzelmet illetően. Csak egy megérzés.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sherman és Browner játszani fog a Bears ellen. (mondjuk én így is boritékolom a bears győzelmet.)Duff
Fájdalommentes lesz, mint a mandula műtét végbélen keresztűl. 😕

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sherman és Browner játszani fog a Bears ellen. (mondjuk én így is boritékolom a bears győzelmet.)Duff
nagyon sima lesz
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Sherman és Browner játszani fog a Bears ellen. (mondjuk én így is boritékolom a bears győzelmet.)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy kicsit a védelemről is:
"The Seahawks defense has struggled in five of its last six games. It gave up 388 passing yards against New England, 175 rushing yards in San Francisco, 12 of 16 third-down conversions in Detroit, 243 rushing yards against Minnesota and now 189 rushing yards in Miami." Gyönyörű. Még jó, hogy Big Red azt mondta megszolgálják a nyagy lóvét amit kaptak.
Carroll azt mondta nem aggódik Sherm-ék esetleges eltiltása miatt mert jó a CB depht. Csak akkor azt nem értem Trufant mit keres még mindig a nickel defense-ben mikor a pass yardok felét ő nyeli be.
Tessu
Ezt felhozni mekkora köcsögség! Az év RZ védekezését produkálták, ráadásul nem a bénák gyülekezete ellen. A futott yard-ok... az elég gáz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Wilson nekem kellemes meglepetés. Nem csinál nagy dolgokat, de újoncnak nem is kell, garrett27
LOL
"Quarterback Russell Wilson set a rookie record with 16 consecutive completions. He posted an NFL passer rating of at least 125.9 for the third game in a row and the fourth time in his past seven games. He led the NFL in Total QBR for Week 12 through the Sunday games." Ja és a 11 meccsen 17 Td passz is rookie record gyanús, talán csak Peyton Manningnek volt több. Mi lenne ha még nagy dolgokat is csinálna?
Egy kicsit a védelemről is:
"The Seahawks defense has struggled in five of its last six games. It gave up 388 passing yards against New England, 175 rushing yards in San Francisco, 12 of 16 third-down conversions in Detroit, 243 rushing yards against Minnesota and now 189 rushing yards in Miami." Gyönyörű. Még jó, hogy Big Red azt mondta megszolgálják a nyagy lóvét amit kaptak.
Carroll azt mondta nem aggódik Sherm-ék esetleges eltiltása miatt mert jó a CB depht. Csak akkor azt nem értem Trufant mit keres még mindig a nickel defense-ben mikor a pass yardok felét ő nyeli be.