Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bears O pass heavy 😂 😂 😂. Hétvégi meccs előtt 32. volt passzolt yardkban a Bears. Hétvégén Cutler elengedett 26 passzt. Ha jól emlékszem 32 futójáték mellett.
Seahawks O és Bears O abban hasonlít, hogy mindkettő egy balance offense. Közel azonos a futójátékok és a passzjátékok aránya. Persze, ez a meccs alakulálától változhat, de a szezont nézve igaz.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
undisputedly
Általában nem szoktam másként látni a dolgokat, mint Te, de most teljesen más a véleményem.
Először is a WR gárda nagyot fejlődött, mondhatni hatalmasat, nézzünk csak vissza tavalyra. Baldwin sokat volt sérült, de így is megmutatta jó párszor, hogy milyen potenciál van benne. Tate meg most bizonyítja, hogy miért ért egy elég high draft picket. Egy igazi playmaker. Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. És összehasonlítani egy Colts, Bears, Patriots, Texans vagy épp Bengals O-t a mienkkel badarság. Ezek mind pass heavy O-k, mondjuk a Texans nem, de hát az meg milyen csapat? Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem érzem úgy h bármi panaszunk lehetne az elkapókra. de hogy ricera és tatere nem az biztos
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
Valóban nem volt meggyőző.
RW dolgát nem könnyíti meg a WR gárda az biztos.
Baldwin eltűnt, pedig neki kellene lennie a húzó embernek.
Rice pislákol ugyan de nem az igazi. Tate pedig megtalálta a számításait, eléggé megértik egymást Wilsonnal, de ne felejtsük,hogy szezon elején tiszta cut volt a srác.
Az elkapó abszolút nem prioritás a csapatban a többi poszthoz képest ( Oline,RB,QB,hogy csak az O#-nál maradjak ), de egy kis upgrade azért segíthetné az újoncot jövőre.undisputedly
rice kurva jó mindent elkap
tate is. szezon előtt meg nagyon messze volt a cuttól...braxa88
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
T.O.-t vissza!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Egyébként - ha jól hallottam - a Cards kivágta Heap-et, nem kellene nekünk?
garrett27
Nem. Öreg és sérülékeny.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
Valóban nem volt meggyőző.
RW dolgát nem könnyíti meg a WR gárda az biztos.
Baldwin eltűnt, pedig neki kellene lennie a húzó embernek.
Rice pislákol ugyan de nem az igazi. Tate pedig megtalálta a számításait, eléggé megértik egymást Wilsonnal, de ne felejtsük,hogy szezon elején tiszta cut volt a srác.
Az elkapó abszolút nem prioritás a csapatban a többi poszthoz képest ( Oline,RB,QB,hogy csak az O#-nál maradjak ), de egy kis upgrade azért segíthetné az újoncot jövőre.undisputedly
rice kurva jó mindent elkap
tate is. szezon előtt meg nagyon messze volt a cuttól...braxa88
Én Rizsát nem bántanám, szerintem nagyon jól játszott az elmúlt meccseken, és nem sok droppja volt. A Macik még úgy sem tudták megállítani, hogy majdnem a nyakát törték. Baldwin kicsit halványabb, de nemrég tért vissza a sérüléséből és úgy látom kezd bemelegedni. Tate meg szépen lassan nagyon veszélyes fegyverré nőtte ki magát. Ráadásul van benne egy jó adag gazemberség, ami kell ehhez a játékhoz. Én inkább TE fronton látok egy kis gondot. Másoknál baromi jól használják őket, mi meg ne sok sanszot adunk nekik. Egyébként - ha jól hallottam - a Cards kivágta Heap-et, nem kellene nekünk?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyetértek braxával. Sokat köszönhet Wilson Ricenak és Tatenek is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
Valóban nem volt meggyőző.
RW dolgát nem könnyíti meg a WR gárda az biztos.
Baldwin eltűnt, pedig neki kellene lennie a húzó embernek.
Rice pislákol ugyan de nem az igazi. Tate pedig megtalálta a számításait, eléggé megértik egymást Wilsonnal, de ne felejtsük,hogy szezon elején tiszta cut volt a srác.
Az elkapó abszolút nem prioritás a csapatban a többi poszthoz képest ( Oline,RB,QB,hogy csak az O#-nál maradjak ), de egy kis upgrade azért segíthetné az újoncot jövőre.undisputedly
rice kurva jó mindent elkap
tate is. szezon előtt meg nagyon messze volt a cuttól...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
Valóban nem volt meggyőző.
RW dolgát nem könnyíti meg a WR gárda az biztos.
Baldwin eltűnt, pedig neki kellene lennie a húzó embernek.
Rice pislákol ugyan de nem az igazi. Tate pedig megtalálta a számításait, eléggé megértik egymást Wilsonnal, de ne felejtsük,hogy szezon elején tiszta cut volt a srác.
Az elkapó abszolút nem prioritás a csapatban a többi poszthoz képest ( Oline,RB,QB,hogy csak az O#-nál maradjak ), de egy kis upgrade azért segíthetné az újoncot jövőre.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xcazdb3hwkwsgwyiq9wi
Braylon Edwards waived by Seattle Seahawks
The Seattle Seahawks waived wide receiver Braylon Edwards in a surprise move. Edwards wound up with only eight catches for 74 yards and a touchdown on the season.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Off: Megjelent a HVG-nel a Seahawks tulaj Paul Allenrol szolo Idea Man konyv. Nem tudom, hogy milyen a magyar verzio, de az angol nekem nagyon tetszett. A Seahawksrol is van egy fejezet.

 www.hvgkonyvek.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=book_flypage.tpl&product_id=353&category_id=9

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megemlíteném még Malcolm Smith-t aki egés jól játszott Hill helyén.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Tegnap a defense valahogy nem volt az igazi, főleg Thomasék. ET tényleg nem az igazi, Shermanék meg szívtak rendesen Marshall miatt. Wagnert azért kiemelném, ő meccsről meccsre hozza magát, megint övé volt a legtöbb szerelés. Na de hát csak 2. körös gyerek, ezt vártuk tőle.
Az offense viszont tényleg feljavult. RW egyre bátrabb, olyanokat futott, hogy csak lestem. Többször mozdította tovább a drive-t, és ahogy láttam erre nem nagyon számítottak a Macik. Ráadásul egyáltalán nem betoji gyerek. Nem esik pánikba és hihetetlenül koncentrál. Nekem mint ember is szimpatikus, remélem ilyen marad és nem tanulja el mondjuk Cutlertől a gúnyos félmosolyokat. Én bízom benne, hogy tényleg vezér lehet. Vannak még ugyan üresjáratai, meg rossz döntései, de kinek nincsenek. Meg aztán csak egy "törpe" újoncról beszélünk, aki nem lett agyon hypolva a médiában, sokan lesajnált harmadik körös nímandként értékelték, most meg majd nem győzik átértékelni magukat. Legalábbis én bízom benne.
De a lényeg a győzelem megvan, méghozzá egy országos fix zakóként elkönyvelt meccsen. Ilyenkor különösen bosszant, hogy megvertük a Packerst, a Cowboyst, a Patriotsot, a Bearst, a Vikings-ot, erre leszívunk - igaz utolsó pillanatokban - a Lionstól, meg a Finstől.
Azért most már nem teljesen irreális kilátás a PO. Jöhetnek a csoportmeccsek, aztán hagy szóljon!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz! Helmut Zimmer
Cards offense részről nem lesz, de ez van.Fucu
Jövőre megoldjátok! Szerintem még mindig király Whizz, csak nem jöttek úgy a lapok! Jó ég mennyire disznó lesz jövőre az NFC West!Helmut Zimmer
Én is így gondolom, de sokan már edzőváltást akarnak. Király ez a csoport.

A meccsről nem írtam (és nem hülyéztem le senkit, öregszem). Wilson megint kitett magáért, csak nézek, hogy ez a kis suhanc hogy rohangál és hosszabbítja meg a playeket és ebből ad jó passzt és nem egyet.Fucu
Es ugye a Rams meg legyozte a Friscot, szoval meg csoporton belul se egyertelmuek a lapok. Buszke vagyok, hogy mit csinalnak ebben a csoportban.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz! Helmut Zimmer
Cards offense részről nem lesz, de ez van.Fucu
Jövőre megoldjátok! Szerintem még mindig király Whizz, csak nem jöttek úgy a lapok! Jó ég mennyire disznó lesz jövőre az NFC West!Helmut Zimmer
Én is így gondolom, de sokan már edzőváltást akarnak. Király ez a csoport.

A meccsről nem írtam (és nem hülyéztem le senkit, öregszem). Wilson megint kitett magáért, csak nézek, hogy ez a kis suhanc hogy rohangál és hosszabbítja meg a playeket és ebből ad jó passzt és nem egyet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz! Helmut Zimmer
Cards offense részről nem lesz, de ez van.Fucu
Jövőre megoldjátok! Szerintem még mindig király Whizz, csak nem jöttek úgy a lapok! Jó ég mennyire disznó lesz jövőre az NFC West!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz! Helmut Zimmer
Cards offense részről nem lesz, de ez van.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz! Helmut Zimmer
Én nem bánnám, ha pihenésképpen nem kéne összehugyoznom magam az izgalmaktól és mondjuk 2 TD lenne közte...persze ettől még lehet jó meccs! 😊

Szerk.: MNF-t követi valaki majd hajnalban, én nagyon rajta vagyok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.Fucu
Remélem jó meccs lesz!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman eltiltásos tárgyalása dec 14-én lesz tehát még a Cards ellen is játszik majd. Browner-nek még nem szabtak ki időpontot szóval valószínűleg ő is lesz vasárnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Carroll meccs utáni beszéde: megemlíti Flynn-t a coin toss-nál 😀 , de nézzétek RWill-t!, szinte még itt is összpontosít 😀 , true leader!

 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Week-13---Carroll-Postgame-Locker-Room-Speech/5df7881d-aadf-45b5-ad7a-ba5043ef1426

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Köszi, ahol tudunk, segítünk! 😀 😛Medvepapa
Azért a végén már mi is toltuk a szekeretek rendesen 😊dcsicsak
Igen, a 2 GW driveban asszisztáltatok rendesen, a coachingról nem is beszélve...épp ezért írtam valahol, hogy nekem nem olyan meggyőző ez a Bears. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Köszi, ahol tudunk, segítünk! 😀 😛Medvepapa
Azért a végén már mi is toltuk a szekeretek rendesen 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagy gratula srácok! Szurkoltam Nektek, és legalább ez a meccs bejött. Mindketten megyünk PO-ba sztem (de még kérdés a tegnapi játékunkat látva ki lesz NFCW csemp). Ti mindent megtettek, a mi 2. seedünkért.
A lesajnált NFCW-ből két csapat is PO-ba, én ennek örülnék.diverdoc
Köszi, ahol tudunk, segítünk! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"