Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A hobbit mindenesetre megszerzi a gyűrűt. Nem egynek sikerült már.ulpianus
igen, de egy másik hobbit dicsőül meg vele

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
A hobbit mindenesetre megszerzi a gyűrűt. Nem egynek sikerült már.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀undisputedly
Ha mégsem, mostmár tuti fod menni a zrika.... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀undisputedly
Na ez nagyon beteg 😀😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journeyMedvepapa
Szerintem Lynch már eddig is így hívta 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hobbitos videó Wilsonról, sztem kurva jó! 😀

 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000111309/Russell-Wilson-An-unexpected-journey

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
thurmond üveg
maxwell és lane közül vki lesz a kezdő RCB. fasza
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Mi az oka amúgy annak hogy Torontóban kerül megrendezésre a meccs? ( lusta voltam utána járni)Jack Zoltán
Van egy szerződés a Rogers communication (Kanada legnagyobb TV,internet,telefonszolgáltatója) és az NFL közt, h a Bills egy meccset játszik Torontoban... Ez lesz a Bills 5. meccse Torontoban, idén jár le a kontraktus. Duff
thx a gyors választ !
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Mi az oka amúgy annak hogy Torontóban kerül megrendezésre a meccs? ( lusta voltam utána járni)Jack Zoltán
Van egy szerződés a Rogers communication (Kanada legnagyobb TV,internet,telefonszolgáltatója) és az NFL közt, h a Bills egy meccset játszik Torontoban... Ez lesz a Bills 5. meccse Torontoban, idén jár le a kontraktus.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Mi az oka amúgy annak hogy Torontóban kerül megrendezésre a meccs? ( lusta voltam utána járni)
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A Bills ellen először lesz a csapat a szürke mezben! Hozzon szerencsét! Szerintem "vad"! 😀

Medvepapa
Adja nagyon, nekem jobban tetszik, mint a fehér, de a kéket nem veri...

Most jönnek még csak az izgalmak...
krankovics
én épp, hogy befértem, de most fel kell venni a Giants álarcot, és végig masírozni :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Most jönnek még csak az izgalmak...
krankovics
pechesen épphogy lecsúsztam 😕

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Bills ellen először lesz a csapat a szürke mezben! Hozzon szerencsét! Szerintem "vad"! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
nézegettem az OL statokat
Okung idén 1sacket engedett, és ugye az utóbbi hetekben már a büntik is elmaradtak, pro bowl formában van végre 😊

Sherman nagyon kell a frisco ellen, meg nemtudom az eltiltás érvényes lenne a POra is ha sikerül?! gáz lennebraxa88
A legvalószínűbb most miután eltolták a meghallgatás időpontját, hogy az (esetleges) eltiltását a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie.
A CB témához kapcsolódik, hogy a hírek szerint Sherman mellett Carrollék a Thurmond, Lane, Maxwell trióval mennek tovább, tehát Trufant-nak valószínűleg reszeltek. Hill is nehezen szerezheti vissza a kezdő pozicíóját, úgyhogy a 2005-ös csapat utolsó hírmondói eltűnnek.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
nézegettem az OL statokat
Okung idén 1sacket engedett, és ugye az utóbbi hetekben már a büntik is elmaradtak, pro bowl formában van végre 😊

Sherman nagyon kell a frisco ellen, meg nemtudom az eltiltás érvényes lenne a POra is ha sikerül?! gáz lennebraxa88
Okung...én mindig a bokája miatt aggódok... 😊

úgy tudom sajnos a PO-ra is érvényes lehet, mondjuk mikor robbanjon be Thurmond the III, ha nem akkor? 😊

szerk.: tévedtem: "If Sherman plays Sunday, the Seahawks will be down to only two possible games in which both their dynamic corners are concurrently on suspension." 😀 Így jóóó! 😊Medvepapa
Nem tévedtél, csak lelkesedésedben nem figyeltél a részletekre. Ha marad a négy meccses eltiltás, akkor az a PO meccsekre is vonatkozni fog.tomi-tomi
Jogos, inkàbb úgy értelmeztem, ahogy szeretném. 😊 Így viszont nem fasza...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nézegettem az OL statokat
Okung idén 1sacket engedett, és ugye az utóbbi hetekben már a büntik is elmaradtak, pro bowl formában van végre 😊

Sherman nagyon kell a frisco ellen, meg nemtudom az eltiltás érvényes lenne a POra is ha sikerül?! gáz lennebraxa88
Okung...én mindig a bokája miatt aggódok... 😊

úgy tudom sajnos a PO-ra is érvényes lehet, mondjuk mikor robbanjon be Thurmond the III, ha nem akkor? 😊

szerk.: tévedtem: "If Sherman plays Sunday, the Seahawks will be down to only two possible games in which both their dynamic corners are concurrently on suspension." 😀 Így jóóó! 😊Medvepapa
Nem tévedtél, csak lelkesedésedben nem figyeltél a részletekre. Ha marad a négy meccses eltiltás, akkor az a PO meccsekre is vonatkozni fog.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Most jönnek még csak az izgalmak...

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az NFL.com-on a 12/12/12 mánia jegyében kijött egy lista a valaha volt 12 legjobb 12-es számot viselő játékosról. A 12. ember végzett a lista élén 😊
Érdekesség,hogy Brady lett a második, és képesek voltak elírni, ugyanis csak 2 gyűrűt tüntettek fel a neve mellett... 😊

 on.nfl.com/GreatestNo12
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem arra mennek, h minél kevesebb meccsen legyünk mindkettő nélkül. van benne ráció valljuk be
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
nézegettem az OL statokat
Okung idén 1sacket engedett, és ugye az utóbbi hetekben már a büntik is elmaradtak, pro bowl formában van végre 😊

Sherman nagyon kell a frisco ellen, meg nemtudom az eltiltás érvényes lenne a POra is ha sikerül?! gáz lennebraxa88
Okung...én mindig a bokája miatt aggódok... 😊

úgy tudom sajnos a PO-ra is érvényes lehet, mondjuk mikor robbanjon be Thurmond the III, ha nem akkor? 😊

szerk.: tévedtem: "If Sherman plays Sunday, the Seahawks will be down to only two possible games in which both their dynamic corners are concurrently on suspension." 😀 Így jóóó! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nézegettem az OL statokat
Okung idén 1sacket engedett, és ugye az utóbbi hetekben már a büntik is elmaradtak, pro bowl formában van végre 😊

Sherman nagyon kell a frisco ellen, meg nemtudom az eltiltás érvényes lenne a POra is ha sikerül?! gáz lenne
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Közben Sherman tárgyalását tovább tolják, Bills ellen is játszhat! Pont a PO elejére veszítjük el?!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
elsőre Wagnert mondanám... 😊

aztán meglestem braxa hsz-t...LOLOLOL 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Tippeljetek ki volt az egyetlen játékos aki az összes snap-nél fent volt ebben a rotáció gazdag kiütésben? Nem ér rákeresni.undisputedly
zach miller?

rákerestem | Giacomini 😀 | , a klasszis az klasszis 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tippeljetek ki volt az egyetlen játékos aki az összes snap-nél fent volt ebben a rotáció gazdag kiütésben? Nem ér rákeresni.