Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hol lesz a következő meccs, Rogers centre van az nfl honlapon, de az hol van? 😊 Nem ez a neve egyik csapat stadionjának sem 😊steroid stewie
Toronto
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Hol lesz a következő meccs, Rogers centre van az nfl honlapon, de az hol van? 😊 Nem ez a neve egyik csapat stadionjának sem 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Rovid, de jo kis Kitna interju a hivatalos oldalon:

 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Catching-up-with-Jon-Kitna/b18a7f69-a1ac-40a0-b9c4-f47581938af2


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hát nagy meccs lesz az SNF, de ahhoz hozni kell a Bills elleni meccset
előbb foglalkozzunk azzal.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jol latjatok a problemat, a Bills D ha jo napja van barkit meg tud fogni. Azonban ha a vedelmetek jol porog, kifaradnak es onnantol Lynch kezeli a problemat. Az O faluk jol blokkol futast, ezzel vagy tesztek valamit vagy futtok az eredmeny utan.

En igy is 60%-ban ratok fogadnek ha jok az oddsok, meg is teszem a meccset.Delonso_
Te a Fins ellen is ránk fogadtál volna... 😀 de ne fessük az ördögöt... 😀Medvepapa
Ti is voltatok az eselyesek, de megtette az Olineotok azt a szivesseget, hogy semmit nem segitettek a tamadast. Pitt tanul a hibakbol.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
na, megváltoztatták a 16. heti SNF-et a Niners - Hawksra, kemény lesz 😊 (mondjuk nem csoda, eredetileg a Chargers - Jets lett volna 😀)Dexxter Tailor
megelőztél 😊 nem lepett meg, nagy meccs lesz mindenképp, és még aznap nem is kell dolgozni, csak várni a mákos bejglit! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na, megváltoztatták a 16. heti SNF-et a Niners - Hawksra, kemény lesz 😊 (mondjuk nem csoda, eredetileg a Chargers - Jets lett volna 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jol latjatok a problemat, a Bills D ha jo napja van barkit meg tud fogni. Azonban ha a vedelmetek jol porog, kifaradnak es onnantol Lynch kezeli a problemat. Az O faluk jol blokkol futast, ezzel vagy tesztek valamit vagy futtok az eredmeny utan.

En igy is 60%-ban ratok fogadnek ha jok az oddsok, meg is teszem a meccset.Delonso_
Te a Fins ellen is ránk fogadtál volna... 😀 de ne fessük az ördögöt... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jol latjatok a problemat, a Bills D ha jo napja van barkit meg tud fogni. Azonban ha a vedelmetek jol porog, kifaradnak es onnantol Lynch kezeli a problemat. Az O faluk jol blokkol futast, ezzel vagy tesztek valamit vagy futtok az eredmeny utan.

En igy is 60%-ban ratok fogadnek ha jok az oddsok, meg is teszem a meccset.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csak a W a fontos, a mikéntje csak körítés. Most már a Billsre kell gondolni, szerintem is 3-ból 2 W kell a PO-hoz. NFC West title meg maga lenne az álom, pláne ahogy indult a szezon...és itt inkább a 49ers meggyőző játékára gondoltam. Helmut mit érzel a meccsel kapcsolatban, nálad jobban most senki nem lát rá a dolgokra?! 😊Medvepapa
Bills elleni meccs szerintem trap game! Sokat fogunk utazni, és sokkal jobb csapat a Bills, mint az edzői, és az eredményei! Mégsem gondolom, hogy kikapunk!
Szerintem nyerni fogunk, mert Chan Gailey elvesztette az öltözőt!

• A sztárok (CJ Spiller, Stevie Johnson) már nyilvánosság előtt is kritizálják!
• A D valahogy mindig kulcs momentumokban balekol, egy nem kicsit!
• Fitz statisztikailag jó, valójában 15 -20 yardnál messzebb nem dob megbízhatóan!
• Az amúgy nagyon jó O line elvesztette a vezérét
• Fred Jackson sérült, szóval a kétfejű futó szörny, csak 1 fejű,
Itt annyi veszély lehet, hogy a D felszívja magát, és Gailey elhiszi, hogy tényleg futó csapat a Bills! Ebből lehet gond, mert Spiller talán a legjobb futó ma a ligában, és az O line sokat segít!
Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy közepesen jó teljesítménynél több kéne!
9-ers meccs jó lesz! 😊
Helmut Zimmer
Spillertől én félek, fontos lenne előnyt szerezni, és folyamatosan előnyben lenni, hogy Fitz legyen használva inkább. De ami a leginkább aggaszt, a büntetések. Adunk is rá okot, hogy dobálják a sárgát, de amikor nem, már akkor is dobják néha "talán megszokásból". De ami a legrosszabb, hogy főleg kulcsszitukban jönnek ezek a negatív yardok. Az amúgy sem tökéletes idengenbeli játékunknak ezek végképp nem hiányoznak(lásd: Miami pl.). Plusz a Bills D-line szintúgy dominálhatja a mi támadófalunkat, mint tette a Dolphinsé, alkalmasak rá. Apró remény, hogy az utóbbi 2 meccsen a RB-k, TE-k jól segítettek be a pass prot.-be, remélem így marad! 😊 Jaj de sok megválaszolatlan kérdés, és még csak hétfő van... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Csak a W a fontos, a mikéntje csak körítés. Most már a Billsre kell gondolni, szerintem is 3-ból 2 W kell a PO-hoz. NFC West title meg maga lenne az álom, pláne ahogy indult a szezon...és itt inkább a 49ers meggyőző játékára gondoltam. Helmut mit érzel a meccsel kapcsolatban, nálad jobban most senki nem lát rá a dolgokra?! 😊Medvepapa
Bills elleni meccs szerintem trap game! Sokat fogunk utazni, és sokkal jobb csapat a Bills, mint az edzői, és az eredményei! Mégsem gondolom, hogy kikapunk!
Szerintem nyerni fogunk, mert Chan Gailey elvesztette az öltözőt!

• A sztárok (CJ Spiller, Stevie Johnson) már nyilvánosság előtt is kritizálják!
• A D valahogy mindig kulcs momentumokban balekol, egy nem kicsit!
• Fitz statisztikailag jó, valójában 15 -20 yardnál messzebb nem dob megbízhatóan!
• Az amúgy nagyon jó O line elvesztette a vezérét
• Fred Jackson sérült, szóval a kétfejű futó szörny, csak 1 fejű,
Itt annyi veszély lehet, hogy a D felszívja magát, és Gailey elhiszi, hogy tényleg futó csapat a Bills! Ebből lehet gond, mert Spiller talán a legjobb futó ma a ligában, és az O line sokat segít!
Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy közepesen jó teljesítménynél több kéne!
9-ers meccs jó lesz! 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csak a W a fontos, a mikéntje csak körítés. Most már a Billsre kell gondolni, szerintem is 3-ból 2 W kell a PO-hoz. NFC West title meg maga lenne az álom, pláne ahogy indult a szezon...és itt inkább a 49ers meggyőző játékára gondoltam. Helmut mit érzel a meccsel kapcsolatban, nálad jobban most senki nem lát rá a dolgokra?! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
haverjük a bills, frico, rams triót akkor meglehet a 2.seed is.
ha 3bol kétszer kikapunk, lemaradunk valszeg a POrol. kemány lesz
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Charlie Mac ezt a kepet postolta ki a 12th Fan View FB oldalara. Valljuk be, ez azert jo volt 😀

Well, I suppose we could add this one! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hát a Cards semmiben sem emlékeztetett idei első meccsünkre... végül is örülök a nyert meccsnek, és én nem mondom, hogy ebben nincs semmi felemelő. Igenis van, franchise record, Flynn kipróbálása, önbizalom növelés. Persze jobban örültem volna, ha a Pats-et verjük így, a Cards nem. Szegénykéim nagyon szétestek, talán Ken elvesztette a csapatot és igazából meg is érdemli, ha leváltják. Nem tudja már összetartani a gárdát. Mondom minden szimpátiám a Cards-é, nem érdemeltek ekkora zakót, képzelem, hogy nem lehet könnyű manapság Cards szurkolónak lenni, szal kitartást nekik.
Amúgy már kellett nekünk is egy leeresztős meccs. Szerencsére a Macik is kikaptak, így velük szemben megvan jelenleg a tie-breaker, ha netán egyformán végeznénk.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Természetesen örülök a győzelem tényének, de nincsen semmi felemelő egy ilyen mészárlásban! Mondjuk azon túl hogy edzéssé nyílvánítod a meccset és lecseréled a kulcs játékosaidat, nem tudom, még mit tehetsz?! Talán csak annyit tehetsz, hogy elmész a vörös zónáig, és ott puntolsz 1 félidőn át! Szóval nem egyszerű.
Ilyen verést nem érdemel egy csapat szurkolói gárdája sem!
Helmut Zimmer
En azt hiszem, hogy este mindenki erezte ezt az eredmenykovetoben. Ez egy teljes rovidzarlat volt, ami meg akkor sem reprezentalja a Cardsot, ha tortenetesen nincs eletkepes iranyitojuk. Reszemrol mar felidoben lefujtam volna. Orulok a gyozelemnek, de ezt tenyleg senki sem erdemli.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez van srácok 😀

Legaláb jó helyen draftolunk... bár Whizék képesek megnyerni a maradék 3 meccset és még azt is elkúrni 😀😀😀😀

Rühellem a pocokfejű Kolbot, de ha játszik akkor legaláb lett volna pont a táblán 😀 De hát mit tehet a lelkem ha ennyire törékeny 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Természetesen örülök a győzelem tényének, de nincsen semmi felemelő egy ilyen mészárlásban! Mondjuk azon túl hogy edzéssé nyílvánítod a meccset és lecseréled a kulcs játékosaidat, nem tudom, még mit tehetsz?! Talán csak annyit tehetsz, hogy elmész a vörös zónáig, és ott puntolsz 1 félidőn át! Szóval nem egyszerű.
Ilyen verést nem érdemel egy csapat szurkolói gárdája sem!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez gála (volt)

frisco nagy nehezen behuzta.
jövőhéten nyerni kell torontoban, a frisco ugye kiszop a patstől, és nfc west döntő 2 hét mulva.braxa88
Hát igen. Nem tudom egy ilyen arányú győzelem után mit szabad, vagy egyáltalán mit kell mondani. Statement game. A teljes ligát figyelembe véve, kettő hazai pályán veretlen csapat maradt csak. Falcons és Mi 😊
Bevallom férfiasan, a harmadik negyedben győzőtt a fáradtság, és kilőttem a streamet, lévén már nem maradt nyitott kérdés. Méltó visszavágás volt ez az arizonai vereség után. Talán túl sok is. Nagyon összeomlott ez a Cardinals, minden csapatrész. Végül csak bebizonyosodott amit év elején is hittünk: nincs épkézláb irányítójuk, úgy meg azért nehéz nyerni, főleg,hogy a legnagyobb sztárod az elkapód, akit nem talál meg a labda. Remélem jövőre összeszedik magukat, és úgy verjük őket oda-vissza, hogy éppen nem a teljes széthullás felé vágtatnak szembekötve.
Az egyéni teljesítményeket talán hiába is emelnénk ki, hiszen egy ilyen 58-0 után bőven akad említésre méltó. A TE játékról viszont lehet,hogy érdemes megemlékezni 😊

Ahogyan Braxa is írta, nem kell sok és esélyünk lehet a csoport győzelemre. Innentől a Frisco vereségekért is kell szorítani. Itthon elképzelhetetlennek tartom,hogy megverjenek minket.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ez gála (volt)

frisco nagy nehezen behuzta.
jövőhéten nyerni kell torontoban, a frisco ugye kiszop a patstől, és nfc west döntő 2 hét mulva.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mák... persze. Az már meg sem fordult a fejedben, hogy azért adott Bevell több labdát Wilson kezébe, mert látta hogyan fejlődik, mennsyi munkát beleöl a meccsek előtti felkészülésbe (a Papa által említett kazettázába)?
Nem várok csodát a Cardstól, mondjuk egy szoros meccs jó lenne, de nekem már az is öröm ha nem adja el az offense a labdát és 5-nél több 1st downt szerez. Csak Irvin ne gyakja le egyik emberünket se 😊Fucu
Nem, azért adott több labdát RW kezébe, mert látta, hogy mennyit dolgozik, mert ezt szezon előtt is látták, hanem mert a futás nem mindig ment mostanság, sőt, inkább bele volt kergetve ebbe a szituba. Nem megy a futás, ahogyan kellene, a védelem sokat van a pályán, elég sok pontot kapnak, ilyenkor muszáj az O-nak is termelni a 1st downokat és főleg pontokat... na ezért adta meg RW-nek az esélyt Bevell, ha nem így alakulnak a dolgok, akkor ugyanott tartanánk, mint az első pár meccsen, hogy örülünk a nagyon jó D-nek és szidjuk Bevell-t. Ebből jól jött ki, de ez egyáltalán nem azt jelenti, h mekkora ász. Persze nem is azt, hogy mekkora gyökér, a körülmények "áldozata", már ha a sikernek áldozata tud lenni. 😀
Ja és Irvin-től nem kell félni, a D-Line nagyon gyengus mostanság, persze nálatok sem rózsás a QB poszt... kb egy Qb-tól vagytok tőlünk, jövőre remélem lesz egy normális irányítótok és akkor a mi csoportunk gyalulni fogja a többi nagydobra vert csoportot.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mák... persze. Az már meg sem fordult a fejedben, hogy azért adott Bevell több labdát Wilson kezébe, mert látta hogyan fejlődik, mennsyi munkát beleöl a meccsek előtti felkészülésbe (a Papa által említett kazettázába)?
Nem várok csodát a Cardstól, mondjuk egy szoros meccs jó lenne, de nekem már az is öröm ha nem adja el az offense a labdát és 5-nél több 1st downt szerez. Csak Irvin ne gyakja le egyik emberünket se 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Utólag, ez így annyira nem egyértelmű…volt egy koncepció az offense-vel az elején, ami most beérni látszik. Ha nincs a konzervatív playhívás anno(amit ugye én is szidtam, sorry), most lehet, hogy olyanok lennénk, mint a Miami meg a Browns, és Wilson is sokkal több INT-t dobott volna, csökkent volna az önbizalma, stb. Most viszont visszatekintve, szép egyenletesen fejlőd(ött)ik, ma már az O vezére. Én adnék egy piros pontot a coachingnak. Így pedig egyetértek Undival, nem kéne hozzányúlni a működő dologhoz, elsősorban Cable-nek kellene összeszednie magát, ahhoz képest amit beleöltünk, ez az O-line kevés nekem, persze elég injury prone a gárda…Medvepapa
Dehogyis, ez csak egy qrva nagy mák, hogy RW ilyen módon fejlődik és hogy a D rosszabb lett, muszáj volt Bevell több labdát adni RW kezébe... sztem téged megbénít a mostani állapot, elandalít az O elég jó játéka.SeaSzilaHawk
Azért ne vegyük el az érdemet PC-tól, Carl Smith-től, a többi coachingtól és persze elsősorban RW-től, aki még mindig "kazettázással" tölti a szabadidejét, és nagyon komoly munka van a teljesítménye mögött! És igen nekem ez nagyon tetszik, mondhatjuk elandalít, mert hát szurkoló vagyok, vagy mi! 😀

GameDay: Jó érzésekkel keltem, nem félek valahogy a meccstől, meg fogjuk nyerni, a köv. 3 lesz keményebb tészta. De most nagyon jó lenne nem idegbajt kapnom, hanem mondjuk a 3. negyed felétől már nyugiban élvezni a meccset... 😊

Szerk.: Tru out, így az újonc Lane lesz a slot corner, a gyorsasága adott hozzá, remélem jól játszik majd, és akár be is játszhatja magát a csapatba, főleg ha már Shermi sem lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Utólag, ez így annyira nem egyértelmű…volt egy koncepció az offense-vel az elején, ami most beérni látszik. Ha nincs a konzervatív playhívás anno(amit ugye én is szidtam, sorry), most lehet, hogy olyanok lennénk, mint a Miami meg a Browns, és Wilson is sokkal több INT-t dobott volna, csökkent volna az önbizalma, stb. Most viszont visszatekintve, szép egyenletesen fejlőd(ött)ik, ma már az O vezére. Én adnék egy piros pontot a coachingnak. Így pedig egyetértek Undival, nem kéne hozzányúlni a működő dologhoz, elsősorban Cable-nek kellene összeszednie magát, ahhoz képest amit beleöltünk, ez az O-line kevés nekem, persze elég injury prone a gárda…Medvepapa
Dehogyis, ez csak egy qrva nagy mák, hogy RW ilyen módon fejlődik és hogy a D rosszabb lett, muszáj volt Bevell több labdát adni RW kezébe... sztem téged megbénít a mostani állapot, elandalít az O elég jó játéka. Nem, az elején a D-nk bitang volt, és az O-nk pedig egymás után csinálták a 3&out-okat... Nem, a hívások szörnyűek voltak, nem emlékszel, hogy szidtuk, hogy döntse már el, h mit akar csinálni?... most madártávlatból halvány rózsaszínűnek tűnik minden egyesek szemében, de amikor pl a Cards szétblitzelt minket, akkor nem tudott egy qrva screen-t hívni, vagy egy max protection-t... ami jár az jár, most elég jól megy az O szekere, de nekem vannak olyan sejtéseim, hogy a jó kezekben még ennél is jóval többre lennénk képesek... de ettől el van ismerve, hogy Bevell "mostanra" elég jól összerakta.
Cable nekem nagy kedvencem, én őt nem tudom bántani, annál inkább a falat... Carp-től sokkal többet vártam, Okung mostanra egy elég biztos pont lett, pedig a szezonban ő is megkapta a magáét egy párszor. A jobb oldali Tackle nevét le se írom, mert olyankor a sírás folytogat, hogy mit keres ez nálunk. Moffitt-tól várnék többet, mert hogy McQuistan kiszorítsa az elég necces, főleg h Paul elég fogalmatlan szegénykém... egyedül Unger nekem az überszuper, na ha ilyen emberünk lenne minden posztra a falban, akkor vernék a 9ers falát is... ők is sokat fektettek bele, sőt, de előbb is tartanak... offseasonben D és O Line lesz a fő upgrade rész.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Bevell-Wisconsin pletyka ennyire pletyka, hogy itt még senki nem feszegette? 😊 Most, hogy kezd összeállni nálunk a dolog, még a végén bánkódnék miatta(szezon elején nem így volt...).Medvepapa
Én nem siratnám az biztos, szvsz ez az O többre lett volna képes már a szezon legelejétől... az hogy most RW jól játszik az egyáltalán nem biztos, hogy Bevell érdemeit mutatja, sőt, inkább azt, hogy mekkora supák volt, hogy már az elején nem bízott jobban benne. A hívásokról ne feledkezzünk meg, hány és hányszor tudtuk volna elküldeni meleg éghajlatokra a veréb hívásai miatt. Ha marad, akkor hát marad, reméljük Ő is tud fejlődni még, ha meg megy, akkor sem omlik össze a világ, sőt én személy szerint a 2. verziónak jobban örülnék.SeaSzilaHawk
Utólag, ez így annyira nem egyértelmű…volt egy koncepció az offense-vel az elején, ami most beérni látszik. Ha nincs a konzervatív playhívás anno(amit ugye én is szidtam, sorry), most lehet, hogy olyanok lennénk, mint a Miami meg a Browns, és Wilson is sokkal több INT-t dobott volna, csökkent volna az önbizalma, stb. Most viszont visszatekintve, szép egyenletesen fejlőd(ött)ik, ma már az O vezére. Én adnék egy piros pontot a coachingnak. Így pedig egyetértek Undival, nem kéne hozzányúlni a működő dologhoz, elsősorban Cable-nek kellene összeszednie magát, ahhoz képest amit beleöltünk, ez az O-line kevés nekem, persze elég injury prone a gárda…

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"