Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A Bevell-Wisconsin pletyka ennyire pletyka, hogy itt még senki nem feszegette? 😊 Most, hogy kezd összeállni nálunk a dolog, még a végén bánkódnék miatta(szezon elején nem így volt...).Medvepapa
Én nem siratnám az biztos, szvsz ez az O többre lett volna képes már a szezon legelejétől... az hogy most RW jól játszik az egyáltalán nem biztos, hogy Bevell érdemeit mutatja, sőt, inkább azt, hogy mekkora supák volt, hogy már az elején nem bízott jobban benne. A hívásokról ne feledkezzünk meg, hány és hányszor tudtuk volna elküldeni meleg éghajlatokra a veréb hívásai miatt. Ha marad, akkor hát marad, reméljük Ő is tud fejlődni még, ha meg megy, akkor sem omlik össze a világ, sőt én személy szerint a 2. verziónak jobban örülnék.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Valami van a levegőben, a Flynn mezek le vannak értékelve a FF-on. Nem lennék meglepve ha új gazdát keresne, de nem örülnék, mert normális backup nélkül maradnánk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Bevell-Wisconsin pletyka ennyire pletyka, hogy itt még senki nem feszegette? 😊 Most, hogy kezd összeállni nálunk a dolog, még a végén bánkódnék miatta(szezon elején nem így volt...).Medvepapa
Egyetemi focit nem követem, nem tudom véleményezni az igazságtartalmát. Nem lenne jó egy új rendszerre átállni szerintem.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Bevell-Wisconsin pletyka ennyire pletyka, hogy itt még senki nem feszegette? 😊 Most, hogy kezd összeállni nálunk a dolog, még a végén bánkódnék miatta(szezon elején nem így volt...).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha már szóba került Sidney... 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Azért a Rams nem könnyű meccs és csoportellenfél is, ott is elég kemény a védelem.Delonso_
elég atlétikus a DL, plusz a secondaryjuk is nagyon veszélyes tud lenni(Jenkins)
jövőre van egy rakat pickjük, 2 első körös és 3 2. körös az elején, plusz Fisher...még keményebbek lesznek.petey
Tehát jövőre Fisher húz az 1. körben két DLinemen-t (plural) 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Azért a Rams nem könnyű meccs és csoportellenfél is, ott is elég kemény a védelem.Delonso_
elég atlétikus a DL, plusz a secondaryjuk is nagyon veszélyes tud lenni(Jenkins)
jövőre van egy rakat pickjük, 2 első körös és 3 2. körös az elején, plusz Fisher...még keményebbek lesznek.

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Lassan beszélnünk kellene a nem létező pass rush-ról is. A Packers meccs óta csak nyomokban létezik. Clemons láthatatlan, Irwin meg akkora kerülővel akar mindig az ellenfél irányítójához férni, hogy mire odaérne már rég sehol sincs se ő, se a labda. Pedig ha még ez is működne, akkor nem lenne akkora nyomás a secondary-n. Így viszont ők is nagyobb hibaszázalékkal dolgoznak. Igaz, nincsenek manapság a csúcson, Cutler utolsó passzánál konkrétan az agyvérzés kerülgetett.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az RW fanoknak itt egy érdekes statisztika.
A Colts topicban felvetett téma fonalán... szóval kit nevetséges kihez hasonlítani? 😊

Seahawks QB Russell Wilson has thrown a game-winning TD pass in the final two minutes of regulation or OT three times this season, the most ever by a rookie since at least the 1970 merger. With 11 TDs and no interceptions in Seattle, Wilson has the NFL's highest passer rating (122.0) at home this season. He is on pace for the third-best single-season passer rating at home in NFL history, which would place him behind Aaron Rodgers and Drew Brees, but in front of Peyton Manning, Kurt Warner, Steve Young and John Elway in the record books.

Wilson idén már 3 alkalommal adott győztes TD passzt az utolsó 2 percben vagy a ráadásban. Valaha volt legtöbb egy újonctól 1970 óta.

A 11 TD 0 INT mérleggel Wilson a liga legjobbja hazai pályán. Luck, Brees,Brady,RG3, Manning?

Meg lehet neki a valaha volt 3. legjobb egész évre vetített hazai passer ratingje Rodgers és Brees mögött.

Ezekkel a számokkal nehéz vitatkozni 😊

undisputedly
Éreztem, hogy hozod az infót! 😀 Tényleg jó dolog ez, de amiben fejlődnie kell, hogy helyszíntől függetlenül tudjon konzisztensen így játszani. Síkágóban ez is elindult, hihetetlen gyorsan tanul, nagy jövő áll előtte, és szerencsénkre mindez Seattle-ben! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezekkel a számokkal nehéz vitatkozni 😊
undisputedly
Egész érdekes, de a szezon legalább felét idegenben játsszák (erre is hozol statokat?😛😛), sőt! szerencsésebb esetben több mint 50%-ot
de azért jól hangzik; meglesz a hazai pálya a rájátszásban?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az RW fanoknak itt egy érdekes statisztika.
A Colts topicban felvetett téma fonalán... szóval kit nevetséges kihez hasonlítani? 😊

Seahawks QB Russell Wilson has thrown a game-winning TD pass in the final two minutes of regulation or OT three times this season, the most ever by a rookie since at least the 1970 merger. With 11 TDs and no interceptions in Seattle, Wilson has the NFL's highest passer rating (122.0) at home this season. He is on pace for the third-best single-season passer rating at home in NFL history, which would place him behind Aaron Rodgers and Drew Brees, but in front of Peyton Manning, Kurt Warner, Steve Young and John Elway in the record books.

Wilson idén már 3 alkalommal adott győztes TD passzt az utolsó 2 percben vagy a ráadásban. Valaha volt legtöbb egy újonctól 1970 óta.

A 11 TD 0 INT mérleggel Wilson a liga legjobbja hazai pályán. Luck, Brees,Brady,RG3, Manning?

Meg lehet neki a valaha volt 3. legjobb egész évre vetített hazai passer ratingje Rodgers és Brees mögött.

Ezekkel a számokkal nehéz vitatkozni 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért a Rams nem könnyű meccs és csoportellenfél is, ott is elég kemény a védelem.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az viszont jó h nem trufant kezd.
igazábol bármilyen CB sorral verni kéne a cards, rams kettőst, és a "semleges" pályás bills ellen is nyerni kéne.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Sherman még lesz vasárnap, neki december 14-én tárgyalják az ügyét.Fucu
Legalább Fitz-re lesz egy emberünk. 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalos. Browner megkezdi a büntetését, így az utolsó négy meccsen nem játszik. Thurmond kezd majd a helyén.

Duff: Sherman még lesz vasárnap, neki december 14-én tárgyalják az ügyét. Valamint Buffalo bevétele sem lesz meg gyakorlatilag, mert Torontoban lesz a meccs 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Ezen a Bears elleni győzelmen felbuzdulva:

4 meccs van hátra, otthon a 3 divizióellenfél, és idegenben a Bills. Egyik se lesz könnyű meccs (sőt), de ugyanakkor szerintem mind a 4 hozható. Papíron ugye a Cards és a Rams elleni meccs tűnik könnyebbnek, (elvégre otthon még nem kaptunk ki, és a div mérlegünk nagyon pocsék, ezen mindenképp javítani kell). A 49ers meccs a CenturyLinken kétesélyes, Caepernicket földbe kell döngölni (ha még ő lesz a qb). A Bills-t nem nagyon ismerem, de ha a Bearst lenyomtuk csikágóban, akkor Buffalo bevétele sem lehetetlen, nem tűnik túl acélos csapatnak (bocs Helm 😀)

Ezt mindazt ezért írtam le, mert a 9ersnek még hátra van a Pats elleni meccs, amin nagyon kell szurkolni Bradyéknek, és akkor még a csoportelsőség is meglehet. 😀

Ez csak feltevés, úgyse lesz meg, de azért jóvolt leírni.

szerk: ja a cornereink nem lesznek itt. így akkor csak nyerjünk meg még legalább 2 meccset...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Browner már a héten megkezdi a négymeccses büntetését. Hivatalos bejelentés hamarosan.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
RA Cards-ot komolyan kell venni, akkor nyerünk.Medvepapa
Írnám hogy egyetértek, de nem. Egy dolog miatt lenne valamekkora esélyünk vasárnap, ha Kolb egészséges lenne gyorsan és játszana. Mert sajnos nem látom, hogyan fejlődne Lindley (vagy Skelton, ha Whiz beállítaná) akkorát, hogy FG (ne adj ég TD) drive-ot vezessen.

szerk: Skelton kezd vasárnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Rice szerintem is jó, Tate megszerettette magát velem, Wilson meg...de hát tudjátok mit gondolok! 😊 Wayne hasonlat tényleg nem jó, szinte egyetlen célpont volt sokáig egy 40-50/game passzoló Lucknak, Garcon kb. ott járna, mint Wayne sérülés nélkül(mint go-to WR) de a többieknél is érdekes lenne a célbavételek száma. 😉 Turbint hiányolom, többet lehetne használni(amikor használtuk jó volt), Lynchnek sem ártana egy kis pihi...vagy a PO-ra tartogatjuk meglepinek? 😊 A Cards-ot komolyan kell venni, akkor nyerünk. Edwards-ot nem bánom, Kearse szerintem jó lehet, szurkolok neki.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként russel csak a 24. passzkísérletekben. ez is sejtet vmit 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
undisputedly
Általában nem szoktam másként látni a dolgokat, mint Te, de most teljesen más a véleményem.
Először is a WR gárda nagyot fejlődött, mondhatni hatalmasat, nézzünk csak vissza tavalyra. Baldwin sokat volt sérült, de így is megmutatta jó párszor, hogy milyen potenciál van benne. Tate meg most bizonyítja, hogy miért ért egy elég high draft picket. Egy igazi playmaker. Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. És összehasonlítani egy Colts, Bears, Patriots, Texans vagy épp Bengals O-t a mienkkel badarság. Ezek mind pass heavy O-k, mondjuk a Texans nem, de hát az meg milyen csapat? Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé. SeaSzilaHawk
Nem akarom bántani. Nem kisebbítem az érdemeit. Jó elkapó.
Viszont egy ekkora roster spottól azt várom,hogy rendre verje meg a top CB-t, kelljen rá külön készülni, legyen mindenki számára egyértelmű,hogy ott bizony ő egy nagy fenyegetés akit meg kell állítani. Termeljen akkora számokat mint Wayne vagy MArshall. Bármikor lehessen rá számítani. Azért, mert ennyi pénzt fizetünk neki! Ligaelit pénzt.

Ez az én megközelítésem, ami inkább egy GM véleményre hajaz, mintsem egy edzőére. Ti egy kicsit PC szemével nézitek a dolgokat, én pedig nem. Ez teljesen rendben van így, mindenki a szempontot tartja mérvadónak amit, és mivel nincs égető capspace hiányunk, ezért annyira nem is fektetnék nagy hangsúlyt arra,hogy belemenjünk mélyebben a témába, de én így látom. Ha GM lennék, ekkora összegtől azt várnám,hogy ha valaki a támadóimra gondol, jusson eszébe egy elit elkapó.undisputedly
Ne haragudj...

Rookie QB-val dolgozik, akivel most alakul ki a kémia! Persze hasonlítsuk Wes Welkerhez, vagy Greenhez, Johnsonhoz! Az egyetlen kakukktojás Wayne, aki szintén rookie QB-val dolgozik, csak Wayne a legfontosabb célpontja, az amúgy is rengeteget passzoló Lucknak! Itt azért van egy Golden Tate is, aki szintén termel!

Óriásit melózik Rice a meccseken is+ amit nem látunk az az, hogy mi munkát tesznek abba, hogy ez a kémia kialakuljon emberileg, játéktechnikailag, edzésen, szabad idejükben!
Wilson, és Rice együtt meg tudják oldai a nehéz 3rd downokat! Ezt nem lehet megfizetni!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
undisputedly
Általában nem szoktam másként látni a dolgokat, mint Te, de most teljesen más a véleményem.
Először is a WR gárda nagyot fejlődött, mondhatni hatalmasat, nézzünk csak vissza tavalyra. Baldwin sokat volt sérült, de így is megmutatta jó párszor, hogy milyen potenciál van benne. Tate meg most bizonyítja, hogy miért ért egy elég high draft picket. Egy igazi playmaker. Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. És összehasonlítani egy Colts, Bears, Patriots, Texans vagy épp Bengals O-t a mienkkel badarság. Ezek mind pass heavy O-k, mondjuk a Texans nem, de hát az meg milyen csapat? Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé. SeaSzilaHawk
Nem akarom bántani. Nem kisebbítem az érdemeit. Jó elkapó.
Viszont egy ekkora roster spottól azt várom,hogy rendre verje meg a top CB-t, kelljen rá külön készülni, legyen mindenki számára egyértelmű,hogy ott bizony ő egy nagy fenyegetés akit meg kell állítani. Termeljen akkora számokat mint Wayne vagy MArshall. Bármikor lehessen rá számítani. Azért, mert ennyi pénzt fizetünk neki! Ligaelit pénzt.

Ez az én megközelítésem, ami inkább egy GM véleményre hajaz, mintsem egy edzőére. Ti egy kicsit PC szemével nézitek a dolgokat, én pedig nem. Ez teljesen rendben van így, mindenki a szempontot tartja mérvadónak amit, és mivel nincs égető capspace hiányunk, ezért annyira nem is fektetnék nagy hangsúlyt arra,hogy belemenjünk mélyebben a témába, de én így látom. Ha GM lennék, ekkora összegtől azt várnám,hogy ha valaki a támadóimra gondol, jusson eszébe egy elit elkapó.undisputedly
én szurkoló szemmel nézem
mindig is lefostam ki mennyit keres, főleg akkor ha jól játszik az illető. Rice jól játszik.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem akarom bántani. Nem kisebbítem az érdemeit. Jó elkapó.
Viszont egy ekkora roster spottól azt várom,hogy rendre verje meg a top CB-t, kelljen rá külön készülni, legyen mindenki számára egyértelmű,hogy ott bizony ő egy nagy fenyegetés akit meg kell állítani. Termeljen akkora számokat mint Wayne vagy Marshall. Bármikor lehessen rá számítani. Azért, mert ennyi pénzt fizetünk neki! Ligaelit pénzt.undisputedly
érdekes megközelítés, bár csak az utóbbi pár meccset néztem, de kb. full ugyanolyan pénzt kap, mint Garcon, csak Ricenak lement egy év
itt van mind a 2:
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/pierre-garcon/
 www.spotrac.com/nfl/seattle-seahawks/sidney-rice/

azt hiszem, ez így egy jó kiindulási felület
ahhoz képest, hogy Garcon tulajdonképpen még mindig sérült, csak muszáj segítenie a csapatnak, (és jóval kevesebb meccset játszott), de pl. y/g-ben jobb számokat hoz, bár aki látott már innen-onnan meccseket össze tudja vetni (tudom vannak páran😛) a két játékost, hasonló a stílus, feladatkör is. Nem fejtem tovább. De lehetne Ricetól többet is várni, szerintem.sapka
a fene se tudja. én inkább ricet vinném idén, mint garcont. garcon fél lábon él, és ez elég baj, mert hiába becsülendő h játszik, maradjon inkább egészséges 😊
rice meg félelmetesen szívós lett, belemegy a nagy ütközésekbe, nem érdekli h kipakolják a belét is, és megfogja a labdát mindemellett. persze ez porcelánoknál nem feltétlenül jó, de a hozzáállása figyelemre méltó. az meg h fizetünk neki ennyit... nézzük meg h housh mennyit kapott és mit csinált. 😀 vagy branch. felüdülés sztem h nem egy újabb test az északnyugati wr temetőben (reméljük így is lesz)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem akarom bántani. Nem kisebbítem az érdemeit. Jó elkapó.
Viszont egy ekkora roster spottól azt várom,hogy rendre verje meg a top CB-t, kelljen rá külön készülni, legyen mindenki számára egyértelmű,hogy ott bizony ő egy nagy fenyegetés akit meg kell állítani. Termeljen akkora számokat mint Wayne vagy Marshall. Bármikor lehessen rá számítani. Azért, mert ennyi pénzt fizetünk neki! Ligaelit pénzt.undisputedly
érdekes megközelítés, bár csak az utóbbi pár meccset néztem, de kb. full ugyanolyan pénzt kap, mint Garcon, csak Ricenak lement egy év
itt van mind a 2:
 www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/pierre-garcon/
 www.spotrac.com/nfl/seattle-seahawks/sidney-rice/

azt hiszem, ez így egy jó kiindulási felület
ahhoz képest, hogy Garcon tulajdonképpen még mindig sérült, csak muszáj segítenie a csapatnak, (és jóval kevesebb meccset játszott), de pl. y/g-ben jobb számokat hoz, bár aki látott már innen-onnan meccseket össze tudja vetni (tudom vannak páran😛) a két játékost, hasonló a stílus, feladatkör is. Nem fejtem tovább. De lehetne Ricetól többet is várni, szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
undisputedly
Általában nem szoktam másként látni a dolgokat, mint Te, de most teljesen más a véleményem.
Először is a WR gárda nagyot fejlődött, mondhatni hatalmasat, nézzünk csak vissza tavalyra. Baldwin sokat volt sérült, de így is megmutatta jó párszor, hogy milyen potenciál van benne. Tate meg most bizonyítja, hogy miért ért egy elég high draft picket. Egy igazi playmaker. Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. És összehasonlítani egy Colts, Bears, Patriots, Texans vagy épp Bengals O-t a mienkkel badarság. Ezek mind pass heavy O-k, mondjuk a Texans nem, de hát az meg milyen csapat? Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé. SeaSzilaHawk
Nem akarom bántani. Nem kisebbítem az érdemeit. Jó elkapó.
Viszont egy ekkora roster spottól azt várom,hogy rendre verje meg a top CB-t, kelljen rá külön készülni, legyen mindenki számára egyértelmű,hogy ott bizony ő egy nagy fenyegetés akit meg kell állítani. Termeljen akkora számokat mint Wayne vagy MArshall. Bármikor lehessen rá számítani. Azért, mert ennyi pénzt fizetünk neki! Ligaelit pénzt.

Ez az én megközelítésem, ami inkább egy GM véleményre hajaz, mintsem egy edzőére. Ti egy kicsit PC szemével nézitek a dolgokat, én pedig nem. Ez teljesen rendben van így, mindenki a szempontot tartja mérvadónak amit, és mivel nincs égető capspace hiányunk, ezért annyira nem is fektetnék nagy hangsúlyt arra,hogy belemenjünk mélyebben a témába, de én így látom. Ha GM lennék, ekkora összegtől azt várnám,hogy ha valaki a támadóimra gondol, jusson eszébe egy elit elkapó.