Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀SeaSzilaHawk
Sérülést kerüljétek, jó játékot! 😊 Üdvözlök mindenkit! Gondolatban igyátok meg a pálinkát amit vittem volna! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF - mna, akkor csak én fogom a Seahawks-t képviselni a focin... ne aggódjatok, vkit biztosan legyalulok... hacsak nem flag foci lesz 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
 www.sbnation.com/2012/12/21/3791246/preview-san-francisco-49ers-seattle-seahawks-sunday

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.

Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni,


Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe
Helmut Zimmer
Szerintem nem beszélhetünk kettejük között kiemelt versengésről, ami az NFL-t illeti. Egy csoporton belül vagyunk, és az évi 2 biztos meccs nyilván kiemelt figyelmet generál a másik edző munkássága felé, de a liga átlag feletti versengés szerintem nincs kettejük között. Rengeteg jó szakember dolgozik a legtöbb csapatnál, akik meg nem tűnnek annak, az sokszor a kedvezőtlen feltételek miatt láttatja így magát.

Whiz szerintem nagyjából tett annyit Qb ügyben mint PC! Elment a korszakos irányítójuk, hoztak helyette egy FA nagyágyút, aki jó teljesítménnyel szerezte meg a Phily kezdő posztját. Nem utalt rá jel,hogy nagy bust lesz a szerződtetése. Azóta pedig nem veterán backupokkal töltötték fel a 2. és 3. roster helyet, hanem draftolták Skeltont és Lindleyt is 5. és 6. körben ha minden igaz. Annyi a különbség,hogy míg Whiznek volt ideje, nem kellett félnie a kiúgástól, nem kellett magasabb picket beleölnie.
Idén minden összeomlott, és ezt már ő sem tudta kezelni, de azért év elején nem egy meglepetés győzelmet hozott.
Mi ugyanezt az utat jártuk be, csak gyorsabban, és sikeresebben 😊
Hoztuk a piacról a nagyágyút, és draftoltunk mögé egy 3. körös újoncot.

Ennyi draft cetlivel, és első körös elit húzásokkal, jobban is teszi Fischer ha elér valahová. Igaz ez a komplett Westre. Annyira lent voltunk, hogy törvényszerű a felemelkedés. Sőt, amiért ilyen hosszú ideig lent voltunk, nagyobb ideig mint a liga ciklikussága miatt kellett volna, ezért nagyobbat is "szól" most a csoport felemelkedése,hiszen egy 3 éves periódus alatt kinőtt a ligaelit 9ers, a pretender Hawks, és egy nagy potenciállal bíró Rams.undisputedly
tájul
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wh10vxyentjrqamurswd
Jim Harbaugh vs. Pete Carroll among best battles of Week 16
The San Francisco 49ers and Seattle Seahawks are forming one of the NFL's best rivalries. A big reason why is coaches Jim Harbaugh and Pete Carroll. Who has the edge? Daniel Jeremiah picks one.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Fogunk mi még sírni a Rams miatt a jövőben, kérdés, hogy Fischerrel az élükön vagy sem!

Vasárnap minden pontszerzésünknél iszok egy jófajta szabolcsi szilvát, remélem tartjuk az 50-es átlagot... 😛Medvepapa
Meccs után még nyugodtan vezethetsz 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Fogunk mi még sírni a Rams miatt a jövőben, kérdés, hogy Fischerrel az élükön vagy sem!

Vasárnap minden pontszerzésünknél iszok egy jófajta szabolcsi szilvát, remélem tartjuk az 50-es átlagot... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.

Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni,


Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe
Helmut Zimmer
Szerintem nem beszélhetünk kettejük között kiemelt versengésről, ami az NFL-t illeti. Egy csoporton belül vagyunk, és az évi 2 biztos meccs nyilván kiemelt figyelmet generál a másik edző munkássága felé, de a liga átlag feletti versengés szerintem nincs kettejük között. Rengeteg jó szakember dolgozik a legtöbb csapatnál, akik meg nem tűnnek annak, az sokszor a kedvezőtlen feltételek miatt láttatja így magát.

Whiz szerintem nagyjából tett annyit Qb ügyben mint PC! Elment a korszakos irányítójuk, hoztak helyette egy FA nagyágyút, aki jó teljesítménnyel szerezte meg a Phily kezdő posztját. Nem utalt rá jel,hogy nagy bust lesz a szerződtetése. Azóta pedig nem veterán backupokkal töltötték fel a 2. és 3. roster helyet, hanem draftolták Skeltont és Lindleyt is 5. és 6. körben ha minden igaz. Annyi a különbség,hogy míg Whiznek volt ideje, nem kellett félnie a kiúgástól, nem kellett magasabb picket beleölnie.
Idén minden összeomlott, és ezt már ő sem tudta kezelni, de azért év elején nem egy meglepetés győzelmet hozott.
Mi ugyanezt az utat jártuk be, csak gyorsabban, és sikeresebben 😊
Hoztuk a piacról a nagyágyút, és draftoltunk mögé egy 3. körös újoncot.

Ennyi draft cetlivel, és első körös elit húzásokkal, jobban is teszi Fischer ha elér valahová. Igaz ez a komplett Westre. Annyira lent voltunk, hogy törvényszerű a felemelkedés. Sőt, amiért ilyen hosszú ideig lent voltunk, nagyobb ideig mint a liga ciklikussága miatt kellett volna, ezért nagyobbat is "szól" most a csoport felemelkedése,hiszen egy 3 éves periódus alatt kinőtt a ligaelit 9ers, a pretender Hawks, és egy nagy potenciállal bíró Rams.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Néhány megjegyzést engedjetek meg Harb mit tett a csapatért témában.

Mindenek előtt egy magasabb szinten értelmezhető kérdést tennék fel:
Mit tett PC és Harb a csoportért?
E két ember munkája, versengésen alapuló (de koránt sem ellenségeskedő) kölcsönhatása felbecsülhetetlen, és vitathatatlan.
Legyünk őszinték önmagunkhoz, szereptévesztéses bohócok, megfáradt aggok, és önmagukban is folyamatosan kételkedő félreértett zsenik irányították a csoport csapatait! Holmi remek szakember volt, de felőrlődött a folyamatos belső harcokban. Mora meccs közben kereste a long-snappert, no comment! Nolannek fogalma nem volt arról, hogy merre is kéne elindulni. Samurainak sem volt, nagy volt a zakó!!! Linehan one trick pony még OC-nak is! Greent nem értette meg a világ!
Érkezett egy Whiz, aki szerintem remek srác, és jó edző a rettenetes idei év ellenére is, de őrült nagy szerencséje volt azzal, hogy egy korszakos irányító zseni még akart pár évet játszani. Azóta sem tudja ezt a posztot megoldani.
Ebbe a híg pocsolyába érkezett PC, majd rá egy évre Jim Harb! Ma 3, illetve 2 évnyi munka után az NFC West az egyik legversenyképesebb alakulat. Nem lehet olcsó Jánosokkal, és kísérleti, hátha bejön szakemberekkel eredményt elérni. Teljesen biztos vagyok abban, hogy Fischer munkája is nagyon hamar be fog érni, és van egy olyan érzésem, hogy Whiz utódja is komoly szakember lesz, már ha lesz, mert egy ilyen idény talán belefér.
Harb nagyon sokat tett a 9-ersért!
Mindenekelőtt egységes, és korszerű szemléletet, illetve rendszert hozott a Társaság életébe, Mindezt remek szakemberekkel egészítette és tette működőképessé. Ez a két dolog már önmagában nagyon nagy szó, a legnagyobb szó azonban, hogy remekül értékeli az embereit.
Az egy más kérdés, hogy Harb 1. osztályú anyagot vett át! Ha nem kell teljesítened következő évben, akkor megengedheted magadnak, hogy ne hiányposztra draftolj, hanem a legjobb elérhető játékost húzd. Niners annyi esélyt adott Alexnek, hogy 5-6 év alatt remek játékosokat húzott a csapatba, anélkül, hogy pozitív szezont tudott volna összepakolni. Harb is jól építette a csapatot, Vitán felül.
PC-nek teljesen más volt a feladata. Szerintem a tavalyi év első 8 meccsén tapasztalható mélypontot leszámítva legalább olyan jó munkát végzett, mint Harb, idén zseniálisat alkotott.
Szóval nagy respekt Nekik!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Hahaha. Diverdoc*, ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Hol marad ilyenkor a kötelező " a számok nem mutatnak semmit " hitvallás? 😊
PC ténylegesen átformálta a csapatot. amit átvett, az egy nagy semmi volt. Nézd csak meg milyen draftokat csinált a PC-JS éra. Minden évben meghatározó, liga szinten elit embereket találunk a zavarosban. Hárbó annyit tett hozzá a 9ershez,hogy a személyisége mögé felsorakoztatta a csapatot, és rajzolt Alexnek pár easy completion opciót a táblára. Alapvető változásokat nem igen vitt véghez. Persze ezt lehet tagadni, de ez az objektív valóság.
PC mindent. A játék minden komponensét megváltoztatta, míg JS beleült a székbe.undisputedly
Lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, és igazad van, nem változtatott semmit, ugyanazt és úgy játszik a csapat mint 3 éve.
A kiindulás. amihez hozzászóltam, az az volt, hogy Harbaugh beleült a székbe, a készbe. Hát lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, de szerintem JIm Harbaugh picit többet tett, minthogy átvett egy előre csomagolt SB győztes csapatot masnival átkötve. Egy mentálisan teljesen szétesett csapatot vett át (Tomsula pár meccsén azért ez javult). D# tényleg jó volt, de 3 1/2 negyedet töltött átlagosan pályán mert a támadásunk általában 3 és sok, majd punt-ban valósult meg. Lehet, hogy pár easy playt rajzolt Alexnek, mert neki nem lehet mást. TO mutatóban vertük első évében a ligat, és ennek az évnek az elején ez középszerű QB vezette a QB rankinget. Ezt elötte pár edző nem tudta kihozni. Azért csak beépített ebbe a csapatba egy Huntert, Aldon Smitht, Kaepernicket. Az emocionalis plusszon kívül a kreativitás és számos emberi tényezőt vitt bele a csapatba. 2-3 éve a lesajnált NFCW-ben sem tudtunk meghatározóak lenni. Majd offseason,minicamp, free agency nélkül majdnem SB-ba vezette a csapatot. Szerintem ehhez kell egy edző. Gondolatmenetemhez végül csatolnék egy idézetet John Maddentől. Idén a 3. héten mondta JH-ról és az első évéről:“I thought the job Jim and his staff did last year was not only the best job in the league, but maybe the best ever in the NFL”
Én nem PC képességeit vontam kétségbe, JH fikázására reagáltam.
Medvepapa Neked köszönöm, hogy (bár nekem hánytorgatja fel undi az objektivitást) objektiven reagáltál.

De ezzel itt befejezem, ez a Ti topikotok, ne Harbaughról szóljon!
Peacediverdoc
Három embert írtál akiket a "beépített" kategóriába soroltál. Nálunk ez kb 15-20. Edzők,játékosok/volt játékosok véleményét nem nagyon szeretem citálni, mert mindenki mond mindenfélét 😊 Attól függ hová húznak.
Szerintem ez a téma bőven belefér a topicba egy 9ers verés előtt, szóval nyugodtan hagyhatjuk nyitva, és aki akar, szóljon csak hozzá 😊undisputedly
szerintem meg elférne az NFCW topikba, ha a mod átrakná

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ez volt már?


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hahaha. Diverdoc*, ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Hol marad ilyenkor a kötelező " a számok nem mutatnak semmit " hitvallás? 😊
PC ténylegesen átformálta a csapatot. amit átvett, az egy nagy semmi volt. Nézd csak meg milyen draftokat csinált a PC-JS éra. Minden évben meghatározó, liga szinten elit embereket találunk a zavarosban. Hárbó annyit tett hozzá a 9ershez,hogy a személyisége mögé felsorakoztatta a csapatot, és rajzolt Alexnek pár easy completion opciót a táblára. Alapvető változásokat nem igen vitt véghez. Persze ezt lehet tagadni, de ez az objektív valóság.
PC mindent. A játék minden komponensét megváltoztatta, míg JS beleült a székbe.undisputedly
Lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, és igazad van, nem változtatott semmit, ugyanazt és úgy játszik a csapat mint 3 éve.
A kiindulás. amihez hozzászóltam, az az volt, hogy Harbaugh beleült a székbe, a készbe. Hát lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, de szerintem JIm Harbaugh picit többet tett, minthogy átvett egy előre csomagolt SB győztes csapatot masnival átkötve. Egy mentálisan teljesen szétesett csapatot vett át (Tomsula pár meccsén azért ez javult). D# tényleg jó volt, de 3 1/2 negyedet töltött átlagosan pályán mert a támadásunk általában 3 és sok, majd punt-ban valósult meg. Lehet, hogy pár easy playt rajzolt Alexnek, mert neki nem lehet mást. TO mutatóban vertük első évében a ligat, és ennek az évnek az elején ez középszerű QB vezette a QB rankinget. Ezt elötte pár edző nem tudta kihozni. Azért csak beépített ebbe a csapatba egy Huntert, Aldon Smitht, Kaepernicket. Az emocionalis plusszon kívül a kreativitás és számos emberi tényezőt vitt bele a csapatba. 2-3 éve a lesajnált NFCW-ben sem tudtunk meghatározóak lenni. Majd offseason,minicamp, free agency nélkül majdnem SB-ba vezette a csapatot. Szerintem ehhez kell egy edző. Gondolatmenetemhez végül csatolnék egy idézetet John Maddentől. Idén a 3. héten mondta JH-ról és az első évéről:“I thought the job Jim and his staff did last year was not only the best job in the league, but maybe the best ever in the NFL”
Én nem PC képességeit vontam kétségbe, JH fikázására reagáltam.
Medvepapa Neked köszönöm, hogy (bár nekem hánytorgatja fel undi az objektivitást) objektiven reagáltál.

De ezzel itt befejezem, ez a Ti topikotok, ne Harbaughról szóljon!
Peacediverdoc
Három embert írtál akiket a "beépített" kategóriába soroltál. Nálunk ez kb 15-20. Edzők,játékosok/volt játékosok véleményét nem nagyon szeretem citálni, mert mindenki mond mindenfélét 😊 Attól függ hová húznak.
Szerintem ez a téma bőven belefér a topicba egy 9ers verés előtt, szóval nyugodtan hagyhatjuk nyitva, és aki akar, szóljon csak hozzá 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hahaha. Diverdoc*, ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Hol marad ilyenkor a kötelező " a számok nem mutatnak semmit " hitvallás? 😊
PC ténylegesen átformálta a csapatot. amit átvett, az egy nagy semmi volt. Nézd csak meg milyen draftokat csinált a PC-JS éra. Minden évben meghatározó, liga szinten elit embereket találunk a zavarosban. Hárbó annyit tett hozzá a 9ershez,hogy a személyisége mögé felsorakoztatta a csapatot, és rajzolt Alexnek pár easy completion opciót a táblára. Alapvető változásokat nem igen vitt véghez. Persze ezt lehet tagadni, de ez az objektív valóság.
PC mindent. A játék minden komponensét megváltoztatta, míg JS beleült a székbe.undisputedly
Lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, és igazad van, nem változtatott semmit, ugyanazt és úgy játszik a csapat mint 3 éve.
A kiindulás. amihez hozzászóltam, az az volt, hogy Harbaugh beleült a székbe, a készbe. Hát lehet, hogy gyenge próbálkozás volt, de szerintem JIm Harbaugh picit többet tett, minthogy átvett egy előre csomagolt SB győztes csapatot masnival átkötve. Egy mentálisan teljesen szétesett csapatot vett át (Tomsula pár meccsén azért ez javult). D# tényleg jó volt, de 3 1/2 negyedet töltött átlagosan pályán mert a támadásunk általában 3 és sok, majd punt-ban valósult meg. Lehet, hogy pár easy playt rajzolt Alexnek, mert neki nem lehet mást. TO mutatóban vertük első évében a ligat, és ennek az évnek az elején ez középszerű QB vezette a QB rankinget. Ezt elötte pár edző nem tudta kihozni. Azért csak beépített ebbe a csapatba egy Huntert, Aldon Smitht, Kaepernicket. Az emocionalis plusszon kívül a kreativitás és számos emberi tényezőt vitt bele a csapatba. 2-3 éve a lesajnált NFCW-ben sem tudtunk meghatározóak lenni. Majd offseason,minicamp, free agency nélkül majdnem SB-ba vezette a csapatot. Szerintem ehhez kell egy edző. Gondolatmenetemhez végül csatolnék egy idézetet John Maddentől. Idén a 3. héten mondta JH-ról és az első évéről:“I thought the job Jim and his staff did last year was not only the best job in the league, but maybe the best ever in the NFL”
Én nem PC képességeit vontam kétségbe, JH fikázására reagáltam.
Medvepapa Neked köszönöm, hogy (bár nekem hánytorgatja fel undi az objektivitást) objektiven reagáltál.

De ezzel itt befejezem, ez a Ti topikotok, ne Harbaughról szóljon!
Peace


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
OFF - egy Seahawks szurkoló sem akar megjelenni a fórum focin?SeaSzilaHawk
amióta újra aktív vagyok a fórumon el akarok menni, de sehogy sem tudom összehozni, most is mennék nagyon, rajta vagyok a megvalósításán! 😊 Tehát vagy igen, vagy nem de az biztos! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF - egy Seahawks szurkoló sem akar megjelenni a fórum focin?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem azon megy a diskurzus,hogy melyik edző a jobb,hanem azon, melyiknek volt nagyobb munkája a csapattal.undisputedly
Értem, de a munka jellege is más...nem védeni akarom JH-t, de az érdemeit sem lehet vitatni. Pl.: Eagles. Kurva jó keret, mégis hol vannak? Bár én ott sem Reid-et tartom a No. 1 bűnbaknak..., persze lehet azért, mert én is edzősködök. 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
biztos engem akartál megszólítani undi? 😀 petey
Nem 😀 Természetesen diverdocot 😀


Mán a min megy a vita itten megin??? Jelenleg PC és JH is eredményes, és mindkét edzőnek meglátszik a munkája saját csapatán! 49ers-nél fejekben kellett a rend, a csapatot korábban is képesnek tartották a jó játékra, de kellett JH, hogy kiteljesedjen. PC munkáját meg nem kell bemutatnom, kezd is beérni, és ha nem így a 3-4 évre tervezték ezt volna vele, már nem lenne itt...TUDATOS MUNKA, ennyi.Medvepapa
Nem azon megy a diskurzus,hogy melyik edző a jobb,hanem azon, melyiknek volt nagyobb munkája a csapattal.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Mán a min megy a vita itten megin??? Jelenleg PC és JH is eredményes, és mindkét edzőnek meglátszik a munkája saját csapatán! 49ers-nél fejekben kellett a rend, a csapatot korábban is képesnek tartották a jó játékra, de kellett JH, hogy kiteljesedjen. PC munkáját meg nem kell bemutatnom, kezd is beérni, és ha nem így a 3-4 évre tervezték ezt volna vele, már nem lenne itt...TUDATOS MUNKA, ennyi.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
Eléggé elhomályosítasz... A Szamuráj érában lett összerakva ez a csapat, a sok jó drafttal. Az egy másik dolog, h a játékosok nem akartak neki/érte játszani, illetve még nem nőtt be a fejük lágya. Amikor Harbaugh odament, akkor volt egy ligaelit futójátéka egy nagyon erős Ofallal. A D-ről ne is beszéljünk, mert már akkor a legjobbak között volt, ami Harbaugh egyértelmű érdeme, hogy a csapatot maga mellé állította, illetve a passzjáték hatékonysága.
MÍG nézzük meg, hogy PC hány roster move-ot csinált... 'nough said. SeaSzilaHawk
Hahaha. Petey, ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Hol marad ilyenkor a kötelező " a számok nem mutatnak semmit " hitvallás? 😊
PC ténylegesen átformálta a csapatot. amit átvett, az egy nagy semmi volt. Nézd csak meg milyen draftokat csinált a PC-JS éra. Minden évben meghatározó, liga szinten elit embereket találunk a zavarosban. Hárbó annyit tett hozzá a 9ershez,hogy a személyisége mögé felsorakoztatta a csapatot, és rajzolt Alexnek pár easy completion opciót a táblára. Alapvető változásokat nem igen vitt véghez. Persze ezt lehet tagadni, de ez az objektív valóság.
PC mindent. A játék minden komponensét megváltoztatta, míg JS beleült a székbe.undisputedly
biztos engem akartál megszólítani undi? 😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
Eléggé elhomályosítasz... A Szamuráj érában lett összerakva ez a csapat, a sok jó drafttal. Az egy másik dolog, h a játékosok nem akartak neki/érte játszani, illetve még nem nőtt be a fejük lágya. Amikor Harbaugh odament, akkor volt egy ligaelit futójátéka egy nagyon erős Ofallal. A D-ről ne is beszéljünk, mert már akkor a legjobbak között volt, ami Harbaugh egyértelmű érdeme, hogy a csapatot maga mellé állította, illetve a passzjáték hatékonysága.
MÍG nézzük meg, hogy PC hány roster move-ot csinált... 'nough said. SeaSzilaHawk
Hahaha. Diverdoc*, ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Hol marad ilyenkor a kötelező " a számok nem mutatnak semmit " hitvallás? 😊
PC ténylegesen átformálta a csapatot. amit átvett, az egy nagy semmi volt. Nézd csak meg milyen draftokat csinált a PC-JS éra. Minden évben meghatározó, liga szinten elit embereket találunk a zavarosban. Hárbó annyit tett hozzá a 9ershez,hogy a személyisége mögé felsorakoztatta a csapatot, és rajzolt Alexnek pár easy completion opciót a táblára. Alapvető változásokat nem igen vitt véghez. Persze ezt lehet tagadni, de ez az objektív valóság.
PC mindent. A játék minden komponensét megváltoztatta, míg JS beleült a székbe.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ha már trashtalk legyünk tényszerűek: ez Big Pete harmadik éve!😛
Egyébként RW már Hall of Famer. Na jó legalábbis a Bills elleni meze:
"Wilson became the first quarterback in the Super Bowl era to finish a game with at least one touchdown pass, three rushing touchdowns and 90 yards rushing. The Pro Football Hall of Fame recognized the performance by acquiring Wilson's game uniform for display in Canton. "
A meccsen egyébként 99,2-es QBR-t(az ESPN mérőszáma az irányító teljesítményre) produkált ami ligacsúcs ebben az idényben.
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/85349/qbr-ranks-canton-calls-on-this-showing Tessu
3. igaz.
hát igen, a Bills egy rettegett csapat 😀petey
hát ja:d tőletek meg tőlünk kb. 1100 yardot kaptak összesen, de mi "idegenben" vertük meg őket.😛
az afc east egyébként se lehetett boldog, hogy az nfc west-tel került össze idén. nem tudom hány csoport ellen ment a pats 1:3-al az utóbbi 10 évben.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ha már trashtalk legyünk tényszerűek: ez Big Pete harmadik éve!😛
Egyébként RW már Hall of Famer. Na jó legalábbis a Bills elleni meze:
"Wilson became the first quarterback in the Super Bowl era to finish a game with at least one touchdown pass, three rushing touchdowns and 90 yards rushing. The Pro Football Hall of Fame recognized the performance by acquiring Wilson's game uniform for display in Canton. "
A meccsen egyébként 99,2-es QBR-t(az ESPN mérőszáma az irányító teljesítményre) produkált ami ligacsúcs ebben az idényben.
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/85349/qbr-ranks-canton-calls-on-this-showing Tessu
3. igaz.
hát igen, a Bills egy rettegett csapat 😀

több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
petey
tény, tele voltunk jobbnál jobb draft pickekkel, de kell az excuse PC 4 éves teljesítménye mögé 😛

Ha már trashtalk legyünk tényszerűek: ez Big Pete harmadik éve!😛
Egyébként RW már Hall of Famer. Na jó legalábbis a Bills elleni meze:
"Wilson became the first quarterback in the Super Bowl era to finish a game with at least one touchdown pass, three rushing touchdowns and 90 yards rushing. The Pro Football Hall of Fame recognized the performance by acquiring Wilson's game uniform for display in Canton. "
A meccsen egyébként 99,2-es QBR-t(az ESPN mérőszáma az irányító teljesítményre) produkált ami ligacsúcs ebben az idényben.
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/85349/qbr-ranks-canton-calls-on-this-showing
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
Eléggé elhomályosítasz... A Szamuráj érában lett összerakva ez a csapat, a sok jó drafttal. Az egy másik dolog, h a játékosok nem akartak neki/érte játszani, illetve még nem nőtt be a fejük lágya. Amikor Harbaugh odament, akkor volt egy ligaelit futójátéka egy nagyon erős Ofallal. A D-ről ne is beszéljünk, mert már akkor a legjobbak között volt, ami Harbaugh egyértelmű érdeme, hogy a csapatot maga mellé állította, illetve a passzjáték hatékonysága.
MÍG nézzük meg, hogy PC hány roster move-ot csinált... 'nough said.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
From Twitter

5 days and counting! #12s

@PeteCarroll Pete Carroll
Medvepapa
Nagy csörte lesz!!! készülnek a fiúk! 😀SeaSzilaHawk
Nehezen tudom elképzelni,hogy ne győzzünk.undisputedly
Nem lesz ez egyszerű! Harbaugh vs. Carroll eddig 3:0!
Szoros meccsen(lásd tavaly)bármelyik irányba eldőlhet.Tessu
ez oké, csak nézzük meg, hogy milyen csapatot vett át a mi Pete-ünk, illetve milyen csapatot kapott a segge alá Harbaugh... ez a nem mind1.SeaSzilaHawk
??????
Tényleg egy rohadt combos csapat volt a Szamuráj érában a niners. Utolsó poz mérlege a csapatnak 2002-ben volt Harbaugh előtt. Amikor szamurájt kirúgták 6-10-es rekorddal büszkélkedhettünk pl.Míg ebben az időszakban a hóksz azért jobban vitézkedett PO-ok, SB részvétel stb. A Carol éra elötti 2 szezon eléggé kuka volt azt elismerem, de az ominózus kijelentés azért hangyakukinyit erős 😊diverdoc
tény, tele voltunk jobbnál jobb draft pickekkel, de kell az excuse PC 4 éves teljesítménye mögé 😛