Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gratulálok! Nem láttam szerencsére de a harmadik meccsre mindig szarok vagyunk most is bejött. Amúgy nem vagyok szomorú hogy rajtatok kell átrágnia magát a csoportgyőztes(ek)nek.


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még egy TD-t benyomhattatok volna, akkor lett volna az igazi a 49 😀

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hatalmas meccs volt! RW-vel kapcsolatban pedig minden korábbi szidalmamat vissza kell, hogy szívjam... Végül is PC-t igazolta. Kancellár egy igazi állat 😀 Szóval jvő héten win és akkor 8-0 home és 3-3 divízió mérleggel mehetünk a PO-ba, onnan pedig meg kell hogy legyen a gyűrű 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azt mondjuk nem is tudtam, hogy Harbaughnak ez volt a legnagyobb vesztese 49 -eskent. Szep egy 49. szulinap, de most valamiert nem sajnalom! 😀

“We didn’t do good enough, didn’t coach well enough, didn’t play well enough,” Jim Harbaugh reasoned after the biggest defeat of his 49ers coaching career. “We didn’t win the down enough. We didn’t make the plays and they did.”

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sherman meccs utani uzenete Jim Harbaugh 49. (fortinájner) szulinapjara 😀

San Francisco 49ers coach Jim Harbaugh won't take away fond memories from his 49th birthday. The 49ers were crushed in prime time by the Seattle Seahawks. The cake won't go down easy.

Seahawks cornerback Richard Sherman -- who played for Harbaugh at Stanford -- had a special message for his old coach.

"Oh yeah, happy birthday Coach Harbaugh," Sherman told NFL Network's Michelle Beisner on Sunday night, moments after Seattle's 42-13 win. "Hope you enjoyed it."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x64fenfbdzrkgck6tucm
Richard Sherman's birthday message for Jim Harbaugh
Seattle Seahawks cornerback Richard Sherman wished his former college coach a happy birthday Sunday night. But San Francisco 49ers coach Jim Harbaugh wasn't in a celebrating mood.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én nem mondok semmit, aki látta a meccset annak azért, aki nem látta, az pedig kötelezően nézze meg!!! Megvan a PO! Ezt kívántam! 😊 A 49ers meg...hát...hogy is mondjam...


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Basszus nem lattam a meccset mert ma meg munka és nagyon aggódva nyitottam még a Seahawks alkalmazást, hogy mi lett az eredmény. Hát nem kellett volna ennyire problemaznom! Fölényes győzelemnek tunik az eredmény alapján.

Petey-nek és mindenki másnak boldog karácsonyt! 😀 endorphyn
Igazi régisulis leszámolás volt. Ennyire keményen még nem láttam játszani a mi igen cudar kis capatunkat se. Nézni is fájt egy két ütést ütközést.
A Niners játék minden aspektusában elvérzett ezen az estén, elemezni sem érdemes.
Szóva odaértünk, folytatódik a szezon!!!
Ez a legszebb karácsonyi ajándék.

Boldog karácsonyt Srácok!
Helmut Zimmer
Annyira egy szep ajci, hogy csak na! 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Es akkor szeretnem megmutatni az NFL.com nyitokepet!! 😀


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Basszus nem lattam a meccset mert ma meg munka és nagyon aggódva nyitottam még a Seahawks alkalmazást, hogy mi lett az eredmény. Hát nem kellett volna ennyire problemaznom! Fölényes győzelemnek tunik az eredmény alapján.

Petey-nek és mindenki másnak boldog karácsonyt! 😀 endorphyn
Igazi régisulis leszámolás volt. Ennyire keményen még nem láttam játszani a mi igen cudar kis capatunkat se. Nézni is fájt egy két ütést ütközést.
A Niners játék minden aspektusában elvérzett ezen az estén, elemezni sem érdemes.
Szóva odaértünk, folytatódik a szezon!!!
Ez a legszebb karácsonyi ajándék.

Boldog karácsonyt Srácok!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon nagy gratula. Nagyon jó a csapatotok!NFC döntőben nálunk visszavágó 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Huh, egy nagyon szép volt. Wilson egy csúcs, az idő PC igazolta. Nagyon-nagyon megvertük a friscot.

Ez szép ajándék volt minden rajongónak.
További Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! Irány a PO és Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Basszus nem lattam a meccset mert ma meg munka és nagyon aggódva nyitottam még a Seahawks alkalmazást, hogy mi lett az eredmény. Hát nem kellett volna ennyire problemaznom! Fölényes győzelemnek tunik az eredmény alapján.

Petey-nek és mindenki másnak boldog karácsonyt! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
catattack 3 520
Gratula srácok...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh....
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Figyelem SPOILER! :

Fesztivál így az Ünnepekre. PO-ban vagyunk! Nagyon elvertük a 9erst. Megérdemelten. RW szolidan megint feltett 4 TD-t és csak egy szerencsétlen picket dobott, Baldwinnal végre meg van az összhang, Lynch továbbra is bestia.
Ami lényegesebb, az a D#! Kancellár egy állat. Az az ütés Davisen nagyon kemény volt, és jól mutatja a csapat identitását. Wright,Wagner és Sherman továbbra is elit. Passrush lehetne jobb. Verni kell a Ramst hazai pályán, és azzal 3-3 lenne a divízió rekordunk, ami presztizs kérdés szerintem. Sőt, akár még a 9ers bukhat is a Cards ellen,habár erre nem sok esélyt látok.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Egyébként milyen az idő ott Kanadában? 😛he7edik
durván beszoltálbraxa88
Legalább nem cigányozott.petey
Pedig simán zsidózhatnék 😀he7edik
Mennél is pihengetni 1-2 hétre!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Idén eddig két meccsre mondtam, hogy fontos és nyerni kell. (Vikings és a Bears volt az.) Ez lesz a harmadik, amire ezt mondom...krankovics
Behúzzuk. A 9ersnek meg volt már idén a Karácsony 😀undisputedly
mintha nektek hamarabb lett volna nem? 😀


több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Idén eddig két meccsre mondtam, hogy fontos és nyerni kell. (Vikings és a Bears volt az.) Ez lesz a harmadik, amire ezt mondom...krankovics
Behúzzuk. A 9ersnek meg volt már idén a Karácsony 😀
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Take it easy


több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Idén eddig két meccsre mondtam, hogy fontos és nyerni kell. (Vikings és a Bears volt az.) Ez lesz a harmadik, amire ezt mondom...

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként milyen az idő ott Kanadában? 😛he7edik
durván beszoltálbraxa88
majd a "cigányképű" válaszol nektek a pályán!Alabama Niners
Naaaa, ne durvuljatok!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyébként milyen az idő ott Kanadában? 😛he7edik
durván beszoltálbraxa88
majd a "cigányképű" válaszol nektek a pályán!