Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petey: blablabla, úgy tűnik ti se vagytok jobbak mint az "NFL két legszarabb csapata" 😛 😀fetomy
Megelőztél, ezt én is szerettem volna elsütni 😀


ez a PIT-BAL NFCW-es megfelelője sok évig még.


De jó látni hogy az eredménykövetőben is velem foglalkoztok 😀 mondjuk a győzelem nem tesz senkit nagyobbá, a vereség meg kisebbé. mert ez végülis csak sport, de a tress az kell 😀

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Nektek!
(igen, 12-nek is 😉)petey
Ami pozitív,hogy mindkét csapatnál a szervezeti kultúra is kialakult, a szakmai stábbal egyetemben, nem pedig egy "egy éves csodáról" van szó.

PErsze,szerettünk volna trollkodni egyet, de hát majd az elkövetkező 1-2 napban kiéljük magunkat 😀

Nektek is Kellemes Ünnepeket!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Ez nem ünneprontás, alapvető dolog 😊 A teljesítmény lényegtelen, nem volt top2 pick, nem Luck vagy RG3 a neve, tehát nem is lehet oroy 😊
btw nálatok melyik QB-t nevezitek QB of the year-re? 😀

Egyébként mindegy is, hogy megkapja-e. Szép lenne, és megérdemelné a 3. körből, rögtön kijátszva a tuti kezdőnek hitt Flynn-t, hiszen neki már ezért is elég keményen küzdeni kellett, de a lényeg az, hogy úgy játszik, mint egy OROY, az eddigiek alapján a Seahawks anyagilag és játékban is a legjobb QB-t szerezte meg a drafton. A legfontosabb pillanatban a vezetésével csapata szétverte a Ninerst (és vagy négyszer csúnyán megetette Brooks-ot 😀), week8 óta a legjobb QB az NFL-ben, neki van reális esélye megdönteni Manning rookie TD rekordját, pedig 200+-al kevesebb attemptje van mint Luck-nak, jobb is kb. mindenben egyedül a yardban nem, de YPA-ban sokkal jobb, csak ugye a 200+ attemptkülönbség...

Szóval a lényeg az, hogy a hype miatt nem fogja megkapni, de ha nem nézzük, hogy kit hogy hívnak és kit hol draftoltak, akkor Luck-nál sokkal inkább, de még tán RG3-nál is jobban megérdemelné. Viszont playoffba vitte a csapatot, és reméljük ott is megállja majd a helyét 😊

Petey: blablabla, úgy tűnik ti se vagytok jobbak mint az "NFL két legszarabb csapata" 😛 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Gratulálok, mert így illik ha a jobb csapat nyer.
gondoltam hogy nem kisasszonyfutball lesz, mert mi nem így szoktuk.
ez a PIT-BAL NFCW-es megfelelője sok évig még.

Számítottam erre mert már jó ideje nem nyerni járunk ide.
De jó látni hogy az eredménykövetőben is velem foglalkoztok 😀 mondjuk a győzelem nem tesz senkit nagyobbá, a vereség meg kisebbé. mert ez végülis csak sport, de a tress az kell 😀

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Nektek!
(igen, 12-nek is 😉)

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Way to go! Szép volt, ismerősöm kedvenc csapata, legszimpatikusabb edző nálatok, remélem jöttök New Orleansba. 😛EasyGhost
And the Seahawks marching in! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Way to go! Szép volt, ismerősöm kedvenc csapata, legszimpatikusabb edző nálatok, remélem jöttök New Orleansba. 😛
több mint 11 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Eddig csöndben figyeltem az eseményeket de most nagyon örülök hogy ilyen jók vagyunk az utóbbi hetekbe! 😊
Go Seahawks!!

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez sem annyira igaz, mert mutattak képet róla utána és látszott a szemében, hogy nem tudja merre van arccal.
Kemény volt na, de ezért kapja a pénzét Kam 😊 (kíváncsi vagyok, hogy pénzbüntetést kap-e majd érte)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!Helmut Zimmer

Azért sztem nyak, áll rész is kapott rendesen. Agyrázkódással out, nem hiszem, hogy azért mert beleszorult a levegő.
De lényegtelen a meccs szempontjából, remélem PO-ra már teljes értékű lesz. Chancelornak meg ezt kellett tennie. Ez egy ilyen játék.diverdoc
Flag football 😀
Én sem hiszem, valószínűbbnek tartom a hard landinget, mint okot.Helmut Zimmer
Nem akarom ragozni, de hard a bal vállára esett, feje közel sem volt a földhöz (nézd meg a gyönyörködős gifet). Ha nem kap direkt ütés a fej, nem lehet agyrázkodása (ostorcsapás, rándulás mehanizmus, csak nyak, gerinc és max agytörzs környéki sérülést tud okozni).diverdoc
Hiszek neked, te vagy az orvos! Csk ugrattalak!
Megvan a megoldás, akkorát kapott, hogy elszégyelte magát, és inkább nem akart játszani tovább 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!Helmut Zimmer

Azért sztem nyak, áll rész is kapott rendesen. Agyrázkódással out, nem hiszem, hogy azért mert beleszorult a levegő.
De lényegtelen a meccs szempontjából, remélem PO-ra már teljes értékű lesz. Chancelornak meg ezt kellett tennie. Ez egy ilyen játék.diverdoc
Flag football 😀
Én sem hiszem, valószínűbbnek tartom a hard landinget, mint okot.Helmut Zimmer
Nem akarom ragozni, de hard a bal vállára esett, feje közel sem volt a földhöz (nézd meg a gyönyörködős gifet). Ha nem kap direkt ütés a fej, nem lehet agyrázkodása (ostorcsapás, rándulás mehanizmus, csak nyak, gerinc és max agytörzs környéki sérülést tud okozni).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!Helmut Zimmer

Azért sztem nyak, áll rész is kapott rendesen. Agyrázkódással out, nem hiszem, hogy azért mert beleszorult a levegő.
De lényegtelen a meccs szempontjából, remélem PO-ra már teljes értékű lesz. Chancelornak meg ezt kellett tennie. Ez egy ilyen játék.diverdoc
Flag football 😀
Én sem hiszem, valószínűbbnek tartom a hard landinget, mint okot.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!Helmut Zimmer

Azért sztem nyak, áll rész is kapott rendesen. Agyrázkódással out, nem hiszem, hogy azért mert beleszorult a levegő.
De lényegtelen a meccs szempontjából, remélem PO-ra már teljes értékű lesz. Chancelornak meg ezt kellett tennie. Ez egy ilyen játék.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Chancellor hit: azért Davis-nek is van respektje, 1.3 másodperc alatt repült a 3 sárga...😀 nem volt ezzel baj, kemény volt de szabályos. Legalább következetesek voltak utána Culliver-rel. OROY tényleg mindegy, a LOTR-ben is Aragorn lett a király, de a hobbité a gyűrű! 😊 Viszont Wagner DROY inkább kinéz, mondja valaki, hogy nem! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
A gif alapján még mindig úgy tűnik mintha a sisakot találta volna el, de ilyen gyorsan történt, hogy lassítás kellett.

ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Olyan mindegy, hogy OROY lesz-e, vagy sem!. A lényegen nem változtat, Vele győztes csapat vagyunk.
Jó helyre fog kerülni a díj, így is úgy is!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis HibbitFucu
Neked is sok boldog Cardinalszos Karácsonyt 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A gif alapján még mindig úgy tűnik mintha a sisakot találta volna el, de ilyen gyorsan történt, hogy lassítás kellett.

ünneprontó leszek: hiába érdemelné meg nem lesz OROY a kis Hibbit



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, ezt most találtam. PC troll arca Baldwin 2. TD-je után 😀

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.
Fucu
Én tegnap láttam először,hogy Comptonból származik.
Egyszer majdnem behajtottunk pár ismerősömmel. Olyan békés kis környéknek tűnt, még virágok is voltak a "Welcome to Compton" tábla alatt 😀

Itt az ütés, lehet gyönyörködni:

undisputedly
Mesteri 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
Szerintem csak még akartál előzni Harb. nyafizasat 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).tomi-tomi
...melkasát...!
Szerintem az lesz, amit Fucu mond!
Amúgy köszi!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.
Fucu
Én tegnap láttam először,hogy Comptonból származik.
Egyszer majdnem behajtottunk pár ismerősömmel. Olyan békés kis környéknek tűnt, még virágok is voltak a "Welcome to Compton" tábla alatt 😀

Itt az ütés, lehet gyönyörködni:

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!Helmut Zimmer
Elkapás folyamata alatt fej- és nyaktájékot tilos támadni. Ő meg a vállával verte telibe Davis fejét(?), nyakát(?).
(Tegnap három S kapott ilyenért 15 yard-ot - Chung, Reed és a Kancellár.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy geci ez a Sherman azzal szemben aki kikotorta a szarból. Átrakta a védelembe, mert elkapóként az UFL közelébe se került volna. De hát Compton.

Le a kalappal, azt hittem a Cards védelme volt a szar két hete, de ez a zone-read option meg ez a dinamikus támadójáték állat.

Helm!
Első blikkre helmet to helmetnek tűnt, a lassítás igazolta, hogy mellkas volt és szabályos ütközés, de a sporik mindig bedobják az ilyenekre a zászlót. És ugye büntetést nem lehet challengelni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Srácok!

Cancellár ütésével mi volt a baj!? Lehet valamit nem láttam jól, de nem értem a sárga zászlót! Legyetek jók és nézzétek meg, hátha tudtok segíteni!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀
he7edik
Neeem, a titkárnő! 😛Medvepapa
Tehetséges 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok a Seahawks családnak! 😊

Medvepapa
Az asszony? 😀
he7edik
Neeem, a titkárnő! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
  Felkapott fórum témák