Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Mindegy. Mivel már a draft előtt is RW fan voltam, már az is szenzációs érzés, hogy a csávó beleröhögött teljesítményével a kb. összes szakértő arcába, mégis szar érzés lesz, hogy nem fogja megkapni a díjat, mert továbbra is kevesebbnek tartják mint a másik kettőt. Most nem szempont, hogy a teljesítménye annak ellenére ilyen, hogy mennyire kicsi...fetomy
RÉSZBEN EGYETÉRTEK. Lucknak köze sincs az ORoY címhez.
viszont a számok:
RGIII: 26 TD 3850 yard 7 turnover és 104-es rating
Wilson: 28 TD 3300yard 13 turnover és 98-as rating

ezek alapján, és a SEA-WAS védelem erősségét összehasonlítva, ha RGIII kapja a díjat nem lesz meglepő. eaglesmcnabb
Nem kellene Flynn hozzátok? Egy 2. és 3. körét máris a tietek 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊braxa88
Igen, ezt már én is megfigyeltem, de gondoltam nem vitatkozom 😀SeaSzilaHawk
F@szom akkor kit vágtunk ki 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊braxa88
Igen, ezt már én is megfigyeltem, de gondoltam nem vitatkozom 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mindegy. Mivel már a draft előtt is RW fan voltam, már az is szenzációs érzés, hogy a csávó beleröhögött teljesítményével a kb. összes szakértő arcába, mégis szar érzés lesz, hogy nem fogja megkapni a díjat, mert továbbra is kevesebbnek tartják mint a másik kettőt. Most nem szempont, hogy a teljesítménye annak ellenére ilyen, hogy mennyire kicsi...fetomy
RÉSZBEN EGYETÉRTEK. Lucknak köze sincs az ORoY címhez.
viszont a számok:
RGIII: 26 TD 3850 yard 7 turnover és 104-es rating
Wilson: 28 TD 3300yard 13 turnover és 98-as rating

ezek alapján, és a SEA-WAS védelem erősségét összehasonlítva, ha RGIII kapja a díjat nem lesz meglepő.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
undi! vmit értd meg. Tate nem végtuk ki soha. szezon előtt meg tuti volt neki a 2-3.WR hely.
többször is leírtad ezt már hibásan 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
szerintem az teljesen irreleváns az ORoY szempontból hogy mi volt nálunk 2 évvel ezelőttig. Rookie a futónk, mindkét TE is az, a 4 WR-ből kettő, az OL meg bottom5 minden statban, beleértve a sérülékenységet. (Plusz mienk a legkevesebb labdaszerzés a ligában!). Ami miatt könnyű neki az Wayne meg a sorsolás, ennyi.

Én azt aláírom, hogy R. Wilson joggal kapja meg az ORoY díjat ha megkapja de a Luck hype akármekkora méreteket ölt, még így is jogos. Attól, hogy Wilson underrated, nem jelenti, hogy Luck meg over.Höri
Nem lehet azzal érvelni egy csapat gyengesége mellett, hogy mennyi a rookie... láthatjuk, h mind1 h ki hányadéves ha produkál. Nálunk is van rookie szép számmal, jó pár másodéves és összességében egy nagyon fiatal csapatunk van. A futójátékot nézve pedig egyértelműen jobbak vagyunk, de ez a Colts-nak amolyan jó kór, már évek óta csak Peyton hívott be futást ha az ellen 11-en passzt védekeztek. De oké, mondjuk ezzel lehet érvelni, hogy könnyebb volt RW-nak.
RW-nek ugye mindenki azt mondta, hogy soha sem lesz belőle NFL QB, míg Luck-nak mindenki azt mondta, h Ő lesz a legjobb... érdekes, hogy különböző mindset-tel érkeztek és mindketten teljesítettek.

Végül is nekem mindegy, h ki kapja a RoY-t: 3 irányító + Alfred Morris-ról se feledkezzünk meg.
Ami engem jobban érdekel, h ki lesz a DRoY? Én a labda ezen oldalát szeretem jobban. És téged, mint szakértőt kérdezlek, hogy egyáltalán ki lenne várományos szerinted?SeaSzilaHawk
Abszolút baráti hangnemben.
Nálunk nagyítóval kellett keresni az elkapókat RW mellé. Rice mindkét vállát műtötték a nyáron. Baldwin sérült volt. Edwardsról kiderült,hogy kuka, T.O. szintén. Tate akit szezon előtt *nem vágtunk ki* A falunkban olyan homály emberek vannak Giacomini, illetve a szezon első felében Okung alig játszott,mert a legkisebb ütéstől lesérült. Guardként egy újonc játszik, aki egyetemen még védő falember volt! Ráadásul míg nálatok mindig is a passzproteksön volt a fal feldata, nálunk ez egyáltalán nincs így. Mi egy run-run-boom csapat vagyunk. TE játék mint olyan,nem is nagyon létezett idáig, míg nálatok az az "újonc" TE egyetemen az egyik kedvenc célpontja volt Lucknak. Nálunk RW egy 3 fős Qb versenyt kellett,hogy megnyerjen. A TC elején még Jackson is itt volt, majd utána is megosztva kapták a playeket. Nálatok már előző szezon közben Lucknak dolgozták ki a playbookot, ha lehet egy kis barokkos túlzással élni. Ti kifejezetten szoptatok érte, mindenki tudta,hogy hozzátok megy, bőven volt idő rendszert hangolni rá.

*szerk
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hali!

Kicsit túlpörgitek RW-t szerintem. Valóban jó a srác de ne lássátok bele a GodMode-ot 😀
A Colts alapjában véve szarabb csapat mint a Hox és lehet hogy ezért majd kapok. Nálatok a legnagyobb betömendő lyuk az irányító volt és ezt sikeresen teljesítettétek ebben az évben. A Colts még most is több sebből vérzik. Ismerjétek el... Russ sokkal jobb alapot kapott mint Luck. Indyben még csak most indul az építkezés. Ti idén beraktátok a zárókövet. Mellesleg RGIII is egy elég sánta csapatba ült bele. Neki is nehéz dolga van. Szerintem ezt is figyelembe veszik. Ki milyen hátteret kapott. Ebben pedig Russ-nak volt a leg előnyösebb helyzete.

Még mielőtt megvadulna néhány elszánt fan, csak leírtam a véleményem 😊silent7939
Nem értek egyet azzal, hogy RG3 gyengébb csapatot kapott volna, mint RW... sztem kb ugyanolyan szintet képviseltünk a tavaly, sőt a szezon kb feléig is... nem akarok nagyarcúnak tűnni, de most talán egy picivel jobbak vagyunk, főleg, h RG3 gyengélkedik... ha Ő így folytatja, nem lesz hosszú karriere.
De am egyetértek a többivel.
Ahogy már elhangzott Lucknak könnyebb sorsolása volt, sok GWdrive, sok passzolt yard... igazából mindenkinek igaza van. Bárki nyeri, jó helyen lesz. Én már annak is örülök, h egy Seahawks játékost emlegetnek ilyen szinten 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Attól, hogy Wilson underrated, nem jelenti, hogy Luck meg over.Höri
Nem azért lesz Luck over mert RW under, nem is értem hogy jutottál erre a következtetésre. Arról nem szeretnék vitatkozni, hogy a jövő szempontjából Luck overrated-e, mivel fogalmam sincs mi lesz belőle, simán lehet, hogy hof QB lesz. Arról viszont már lehet vitatkozni, hogy idén overrated-e a produkciója. Én erre mondom, hogy az, mert egyszerűen a statisztikái közelében sincsenek se RW-nek se RG3-nak. Lehet, hogy a csapata pl. nem olyan jó, de akkor így Weeden is legyen már ROY contender, hisz 1. körös volt, és bár szarok a statjai, de szar a csapata is, kb. a browns WR-ek dropolnak a legtöbbet a ligában.

Persze Luck-ot nyilván jobbnak tartom mint Weedent, csak azt akarom ezzel mondani, hogy a ROY szempontjából nem csak az nem szabad, hogy számítson, hogy 2 éve milyen volt a csapat, hanem az sem, hogy idén milyen a csapat. Legalábbis nagy érv nem lehet, mert a WAS és a SEA QB-knak is megvannak a csapatbéli hátrányai, pl. egyiknek sincs egy olyan elkapója mint Wayne. Lehet, hogy Luck 15x MVP lesz, és sima HOF, de egyszerűen a ROY-hoz szerintem kevés az idei teljesítménye. Legalábbis top esélyesnek mindenképpen. Ezt nem csak RW fanságom miatt mondom, ha RG3 nyerné, az nem annyira zavarna, pedig őt se bírom 😀

Jajj szaba, Tebow-nak hány GW drive-ja volt tavaly? 😀 Szar Wilson, hogy nincs szüksége az utolsó percben megnyerni a meccseket, mert megvan előbb is 😛 Nem amúgy nagyszerű szellemi teljesítmény a GW drive, de szvsz ha túl sok van belőle, az már nem olyan egyértelműen pozitívum.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szerintem az teljesen irreleváns az ORoY szempontból hogy mi volt nálunk 2 évvel ezelőttig. Rookie a futónk, mindkét TE is az, a 4 WR-ből kettő, az OL meg bottom5 minden statban, beleértve a sérülékenységet. (Plusz mienk a legkevesebb labdaszerzés a ligában!). Ami miatt könnyű neki az Wayne meg a sorsolás, ennyi.

Én azt aláírom, hogy R. Wilson joggal kapja meg az ORoY díjat ha megkapja de a Luck hype akármekkora méreteket ölt, még így is jogos. Attól, hogy Wilson underrated, nem jelenti, hogy Luck meg over.Höri
Nem lehet azzal érvelni egy csapat gyengesége mellett, hogy mennyi a rookie... láthatjuk, h mind1 h ki hányadéves ha produkál. Nálunk is van rookie szép számmal, jó pár másodéves és összességében egy nagyon fiatal csapatunk van. A futójátékot nézve pedig egyértelműen jobbak vagyunk, de ez a Colts-nak amolyan jó kór, már évek óta csak Peyton hívott be futást ha az ellen 11-en passzt védekeztek. De oké, mondjuk ezzel lehet érvelni, hogy könnyebb volt RW-nak.
RW-nek ugye mindenki azt mondta, hogy soha sem lesz belőle NFL QB, míg Luck-nak mindenki azt mondta, h Ő lesz a legjobb... érdekes, hogy különböző mindset-tel érkeztek és mindketten teljesítettek.

Végül is nekem mindegy, h ki kapja a RoY-t: 3 irányító + Alfred Morris-ról se feledkezzünk meg.
Ami engem jobban érdekel, h ki lesz a DRoY? Én a labda ezen oldalát szeretem jobban. És téged, mint szakértőt kérdezlek, hogy egyáltalán ki lenne várományos szerinted?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hali!

Kicsit túlpörgitek RW-t szerintem. Valóban jó a srác de ne lássátok bele a GodMode-ot 😀
A Colts alapjában véve szarabb csapat mint a Hox és lehet hogy ezért majd kapok. Nálatok a legnagyobb betömendő lyuk az irányító volt és ezt sikeresen teljesítettétek ebben az évben. A Colts még most is több sebből vérzik. Ismerjétek el... Russ sokkal jobb alapot kapott mint Luck. Indyben még csak most indul az építkezés. Ti idén beraktátok a zárókövet. Mellesleg RGIII is egy elég sánta csapatba ült bele. Neki is nehéz dolga van. Szerintem ezt is figyelembe veszik. Ki milyen hátteret kapott. Ebben pedig Russ-nak volt a leg előnyösebb helyzete.

Még mielőtt megvadulna néhány elszánt fan, csak leírtam a véleményem 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ami mellette szól a yard, de ennyi passzkísérletből elég gáz lenne ha nem lenne meg...
meg a 10W. de arrol nem (csak) ő tehetbraxa88
ez azért van mert konstansan szopóágon vagyunk a meccsek nagyobbik felében. még tegnapelőtt a chiefs ellen is 😀

szóval amellett hogy muszáj passzolnia, még csak nem is ilyen Checkdown Charlie üzemmódban tolja hanem kockáztatni kell. Szóval ami nagy dolog hogy nála 0 babysitterkedés volt, első naptól azt mondták neki, hogy te nyerd meg a meccset, mert más nem bírja. Két hete, a Titans ellen volt 2 clutch pickünk, az volt az első, amire azt mondtam hogy végre jött valami segítség neki.

Ja és NFL rekorder a 3. és 10+ kísérletekben 😀 nem rookie hanem all-time. Fuckyeah!

Szerintem a ti mérlegetek sem lenne rosszabb Luckkal, hiába tűnik ( 😉 )ügyetlenebbnek Wilsonnál.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
luck 18 intje a legrosszabb
2.legpontatlanabb, csak henne rosszabb, jobb nála sanchez, locker, weeden, cassel, gabbert...
ratingje a 6.legrosszabb.
ami mellette szól a yard, de ennyi passzkísérletből elég gáz lenne ha nem lenne meg...
meg a 10W. de arrol nem (csak) ő tehet

ilyenn statokkal nem lehet vki OROY!
nálam amugy a sorrend: wilson, rg3, morris, martin, kalil, luck, gordon.braxa88
Kicsit már off ide, de azért még beírom, hogy volt 7 db game winning drive-ja is eddig Lucknak (és a Coltsnak), talán ez a legnyomósabb érv mellette. Persze én RG3-t mondom.szaba
wilson nem tehet róla(JA DE), h 40pontokkal vezet a csapata és a 4.negyedben nemtud comebackelni. meg amugy is, mostanában akkor már Flynn van benn
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
luck 18 intje a legrosszabb
2.legpontatlanabb, csak henne rosszabb, jobb nála sanchez, locker, weeden, cassel, gabbert...
ratingje a 6.legrosszabb.
ami mellette szól a yard, de ennyi passzkísérletből elég gáz lenne ha nem lenne meg...
meg a 10W. de arrol nem (csak) ő tehet

ilyenn statokkal nem lehet vki OROY!
nálam amugy a sorrend: wilson, rg3, morris, martin, kalil, luck, gordon.braxa88
Kicsit már off ide, de azért még beírom, hogy volt 7 db game winning drive-ja is eddig Lucknak (és a Coltsnak), talán ez a legnyomósabb érv mellette. Persze én RG3-t mondom.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Dallasban sok a sérült!
Én most félelmetesebbnek érzem a skinst! Jó, szeretik elmondani, hogy RG III azért érdemli meg jobban az oroyt, mert Washingtonban nincs futójáték, meg nagyszerű védelem! Ez részben igaz is, hiszen nincs valóban olyan futójáték, mint nálunk, de azért aza skins nem o e trick pony!
A szurkolói zrikát leszámítva, remek alakulatot kovácsolt belőlük Shanny! Mindentisztelet Neki!

RG3 pedig zseniális! Szívemből én is neki adnám a díjat, ezéris írtam, hogy, ha nem kapja meg RW, akkor is jó helyre fog kerulni!Helmut Zimmer
Egy picit vitatkoznék... A Skins-nél nagyon jó futójáték van, Alfred Morris hihetetleül jól fut... nálam Ő lenne a RoY ha nem lennének az irányítók. Ezt már csak onnan is tudom, hogy Fantasy-ba Morris és Lynch voltak a futóim és simán bajnok lettem.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
(mert azért az idei szezonig senki nem mondta volna sztem se a WAS-ra se a SEA-re, hogy húdejó csapat (ellentétben mondjuk a Colts-al) fetomy
szerintem az teljesen irreleváns az ORoY szempontból hogy mi volt nálunk 2 évvel ezelőttig. Rookie a futónk, mindkét TE is az, a 4 WR-ből kettő, az OL meg bottom5 minden statban, beleértve a sérülékenységet. (Plusz mienk a legkevesebb labdaszerzés a ligában!). Ami miatt könnyű neki az Wayne meg a sorsolás, ennyi.

Én azt aláírom, hogy R. Wilson joggal kapja meg az ORoY díjat ha megkapja de a Luck hype akármekkora méreteket ölt, még így is jogos. Attól, hogy Wilson underrated, nem jelenti, hogy Luck meg over.Höri
luck 18 intje a legrosszabb
2.legpontatlanabb, csak henne rosszabb, jobb nála sanchez, locker, weeden, cassel, gabbert...
ratingje a 6.legrosszabb.
ami mellette szól a yard, de ennyi passzkísérletből elég gáz lenne ha nem lenne meg...
meg a 10W. de arrol nem (csak) ő tehet

ilyenn statokkal nem lehet vki OROY!
nálam amugy a sorrend: wilson, rg3, morris, martin, kalil, luck, gordon.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(mert azért az idei szezonig senki nem mondta volna sztem se a WAS-ra se a SEA-re, hogy húdejó csapat (ellentétben mondjuk a Colts-al) fetomy
szerintem az teljesen irreleváns az ORoY szempontból hogy mi volt nálunk 2 évvel ezelőttig. Rookie a futónk, mindkét TE is az, a 4 WR-ből kettő, az OL meg bottom5 minden statban, beleértve a sérülékenységet. (Plusz mienk a legkevesebb labdaszerzés a ligában!). Ami miatt könnyű neki az Wayne meg a sorsolás, ennyi.

Én azt aláírom, hogy R. Wilson joggal kapja meg az ORoY díjat ha megkapja de a Luck hype akármekkora méreteket ölt, még így is jogos. Attól, hogy Wilson underrated, nem jelenti, hogy Luck meg over.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hamar elkezdtetek pedzegetni, hogy ki legyen az oroy, akkor itt van a hivatasos szakerto urak velemenye Luck 2, RG3 1, DangeRuss 1

RG3, Andrew Luck, Russell Wilson: Who deserves rookie award?
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000116707/article/andrew-luck-rg3-russell-wilson-who-will-win-rookie-awardendorphyn
ja elolvastam tegnap... élvezem ezt a "nem a szezon második fele számít" dolgot arra az érvre, hogy week5 óta RW a legjobb QB. Amellett, hogy az közel sem fél szezon, gyorsan elfelejtik, hogy RG3 és Luck is egyértelmű no1 QB április óta, Wilson meg ugye Preseason után lett csak annak kinevezve, szóval érthető, hogy szüksége volt pár hétre, hogy teljes értékű offense részese lehessen, és btw az egész szezont nézve is bőven contender RW is...

Sosem szerettem a hype-ot amit Luck kapott már akkor mikor még draftolva sem volt. Gyakorlatilag kész tény volt, hogy day1-tól HOF QB lesz, és bár ez azért nagyon nincs még így, mégis továbbra is úgy van kezelve, és hiába jobb mindkét másik QB kb. minden statban, és hiába nincs egyik segge alatt sem szupersztár csapat (mert azért az idei szezonig senki nem mondta volna sztem se a WAS-ra se a SEA-re, hogy húdejó csapat (ellentétben mondjuk a Colts-al) de most hirtelen kiderült, hogy a WAS-nál és a SEA-nél is arany élete van a rookie QB-knak, fantasztikus elkapók, védelmek, könnyű divíziók, stb...

Mindegy. Mivel már a draft előtt is RW fan voltam, már az is szenzációs érzés, hogy a csávó beleröhögött teljesítményével a kb. összes szakértő arcába, mégis szar érzés lesz, hogy nem fogja megkapni a díjat, mert továbbra is kevesebbnek tartják mint a másik kettőt. Most nem szempont, hogy a teljesítménye annak ellenére ilyen, hogy mennyire kicsi...
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az indoklast is elolvastad vagy csak a szamokat nezted? 😀endorphyn
Az indoklások nekem inkább kötelező tiszteletköröknek tűnnek. 😀 De én ilyen összeesküvés-elmélet gyártó vagyok! 😀 Sztem RG3 vagy Wilson(A. Morris?) érdemelné meg...Medvepapa
Mondjuk NFL-ben nem nehez osszeeskuvest talalni. Mar az egesz liga az. Adjunk a szerencsetlen allampolgaroknak cirkuszt, torzsi jatekokat es majd azzal jol el lesznek foglalva ket reklam kozott alfa allapotban bamulva a televiziot. Addig is csondben vannak. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az indoklast is elolvastad vagy csak a szamokat nezted? 😀endorphyn
Az indoklások nekem inkább kötelező tiszteletköröknek tűnnek. 😀 De én ilyen összeesküvés-elmélet gyártó vagyok! 😀 Sztem RG3 vagy Wilson(A. Morris?) érdemelné meg...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy errol beszeltem, mehettunk volna az 50-re is, de ahogy irjak, leginkabb csak a jatekosok akartak ( kam😊 )

Pete Carroll: Seahawks wanted to hang 50 on 49ers
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/r5n5hpljm6ncqitpwlbm
Pete Carroll: Seahawks wanted to hang 50 on 49ers
The rivalry between the Seattle Seahawks and San Francisco 49ers is getting good. Pete Carroll explained Monday on NFL Network why he didn't go for 50 points against the 49ers.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az indoklast is elolvastad vagy csak a szamokat nezted? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hamar elkezdtetek pedzegetni, hogy ki legyen az oroy, akkor itt van a hivatasos szakerto urak velemenye Luck 2, RG3 1, DangeRuss 1

RG3, Andrew Luck, Russell Wilson: Who deserves rookie award?
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000116707/article/andrew-luck-rg3-russell-wilson-who-will-win-rookie-awardendorphyn
Ebből is látszik, hogy ezek a "szakemberek" is csak a médiát képviselik...kezdik nem szerettetni velem Luck-ot, pedig maga az ember szimpatikus, de ami körülötte van...
RG3 meg tényleg zseni, bár jobban kellene vigyáznia magára, de ami körülötte is van...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hamar elkezdtetek pedzegetni, hogy ki legyen az oroy, akkor itt van a hivatasos szakerto urak velemenye Luck 2, RG3 1, DangeRuss 1

RG3, Andrew Luck, Russell Wilson: Who deserves rookie award?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yljsnokpwjd1evj20rp5
RG3, Andrew Luck, Russell Wilson: Who deserves rookie award?
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Köszönjük az elismerő szavakat!
Titeket talán még több dicséret illet😊
Sajnos már említették rajtam kívül is, a sok sérült miatt elég nehéz minket komoly ellenfélként számon tartani. Ugyan az elmúlt évekhez képest kevésbé remegnek a lábak kulcsszituációkban, valamint a srácok rendre 120%-ot nyújtanak, egy Seahawks kaliberű csapat ellen ez kevés lenne. Mondjuk szerintem a WAS ellen sem sok esélyünk van, bár őket semmi esetre sem szeretném a PO_ban látni. Ha ne adj Isten bekerülnének, elvárom, hogy döngöljétek őket a földbe! Ha esetleg mi jutnánk be, akkor meg azt várom el, hogy előzékenyen engedjetek nekünk még egy kört, úgyis tiétek a jövő 😊
Amúgy tényleg félelmetes ez a Seattle, le a kalappal, Wilson nálam kenterbe veri mindkét "csodagyereket", a védelmetek meg fenomenális (K.J. Wright egyik személyes kedvencem).
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Redskins vagy Cowboys. Dallasba vagy Washingtonban legyen a wildcard?
nemtom. dallast vertük simán hazai pályán, de azóta sokat erősödtek, RG3 meg OROY.braxa88
Szerintem kb. pont ugyanolyan játékerőt képvisel a két csapat, nekem mind1. A legjobb az lenne, ha nyerne a Cards, mi meg mennénk byeweekre, de ez esélytelennek tűnik.
Duff
ahoz kéne egy GB vereség isbraxa88
Az még mondjuk össze is jöhet, de a Ari W nem :/

Amúgy beolvastam a Skins topicba, és ott eléggé "félnek" tőlünk, lehet, hogy tudnak valamit, jobb lenne ha őket kapnánk? Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ilyeneket, hogy nem szeretnének a hawksszal játszani... De jó érzés volt 😀Duff
He he, en is atolvastam oda. Hat tenyleg jo erzes, hogy igy megy a para, de szerintem nagyreszt foloslegesen. A Skins egy jo kis csapat meg mindig, nem konnyu ellenfel.endorphyn
A Dallas szinte a sírból hozta vissza a PO reményeket. Az utolsó 5 fordulóban rendre kiélezett,hosszabbításos meccseken nyertek. Clutch csapat.
Romo nagyon jól játszott ezeken a meccseken a szezon elejei önmagához viszonyítva. Bryant törött újjal is elit formában, ha jól emlékszem 2 TD a Saints ellen. Erős TE játékuk van, ami nekünk nem igazán fekszik,mivel nyomást nagyrészt csak úgy tudunk generálni,ha blitz csomagokat használunk, és agresszíven megyünk az ellenfélre. Ilyenkor szokott jönni,hogy fű alatt 3-4 yardra a falunk mögé kapják a labdákat a TE-ek és a futók.
Ráadásul Ryant jó szakembernek tartom.
Összerakta a védelmet, és szerintem az ő érdeme,hogy ennyi kulcsjátékos kiesése után is még tartják magukat. Ráadásul lehet,hogy most sántikál,de az egész liga elmúlt éveinek legkonzisztensebb passrushere is ott van Ware személyében.PluszSpencer, aki szintén egy állat! Ráadásul ennek a csapatnak van már PO tapasztalata, igaz Garrett elég gyök edző.

A Skins option rendszerét szerintem RW miatt jól tudjuk modellezni, és meggyőződésem,hogy az edzéseken rendszeresen csinálják is az edzők. Az elkapó sor sem olyan veretes mint Dallasban. Kam állandóan a boxban játszhatna. Levadászná RGIII-at. Wagnernek és Wrightnak sem kellene emberezve hátra mennie,hanem csinálhatnák azt amihez értenek. Tömni a lyukat, és keresztben átjátszania pályát, résztvenni a blitzekben.
Amennyiben a futást megfognánk, nem lenne baj szerintem. A védelmük pedig ahogyan említettem, közepes.