Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Most nézegettem a sorsolásunkat és az a helyzet, hogy simán meglehet ez a csoport. Sima vereségre a Bears, Saints, Falcons elleni meccseket mondom, a többin bármi lehet.Sebii
A csoport szerintem is meglehet, de döntő lesz az, hogy a saját csoport ellenfeleinkkel szemben pozitív legyen a mérleg.
De még nagyon képlékeny azért ez a szezon. Egy hónap múlva okosabbak leszünk.

Jó lenne például a hétvégén idegenben elkapni a Kosokat...

több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Most nézegettem a sorsolásunkat és az a helyzet, hogy simán meglehet ez a csoport. Sima vereségre a Bears, Saints, Falcons elleni meccseket mondom, a többin bármi lehet.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carlson és Herring 😊
braxa88
Carlson: De rohadtul beneztem azt a paszt is.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Carlson és Herring 😊
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
érkezett Brandon Stokley.

gondolom az OC, Bates miatt.Höri
hát nemtom..
inkább Tate és Butler.
+ jött még Breno Giacomini és Allen Barbre. csodás...
cut: Wrotto, Gibson(!), Ganther

Okung ujra edz, nemtudni játszik e vasárnap. Mebane, Trufant és Curry állapotáról nincs hirbraxa88
Curry a meccsutan egy nappal annyit irt a Twitteren, hogy semmi komoly, ne aggodjunk. Meglatjuk..

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
érkezett Brandon Stokley.

gondolom az OC, Bates miatt.Höri
hát nemtom..
inkább Tate és Butler.
+ jött még Breno Giacomini és Allen Barbre. csodás...
cut: Wrotto, Gibson(!), Ganther

Okung ujra edz, nemtudni játszik e vasárnap. Mebane, Trufant és Curry állapotáról nincs hir
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nagyon komoly video a ket Washington visszahordasrol regi baratunk, Charlie Mactol 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WgrIFZqRYeM&fmt=38

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Brandon Stokley.

gondolom az OC, Bates miatt.

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Megtörtént !
Nagyon komoly a kép 😊
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szavazzatok Thomasra: http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies&module=HP_headlines
és Washingtonra: http://www.nfl.com/partner?partnerType=never-say-never&module=HP_fanVoice_vote
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534

Okung és Bryant 😀
több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem..endorphyn
Ki ez a bamba gyerek?12
Kimi Raikkonen Seahawks szinekben, John Carlson testen nemi harci festessel. Csuccs, egyes! 😀endorphyn
Nem ismerhetek minden hoki-nagykövetet!

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
Na de miert nem kapod le Te is? 😊 Nyitottak megint, szoval tudsz signupolni. Amugy ha kell leszedem es foldobom szerverre, hogy leszedhesd.endorphyn
Sajnos torrentezni nem tudok, a céges laptopomról le van tiltva. Más pedig nincs.
Rapidshare, fileserve,... és egyéb helyekről, ahonnan közvetlenül jön a letöltés, le tudom kapni.

Előre is köszi!Attilahawks
Mindkettotoknek ment pm.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
Na de miert nem kapod le Te is? 😊 Nyitottak megint, szoval tudsz signupolni. Amugy ha kell leszedem es foldobom szerverre, hogy leszedhesd.endorphyn
Sajnos torrentezni nem tudok, a céges laptopomról le van tiltva. Más pedig nincs.
Rapidshare, fileserve,... és egyéb helyekről, ahonnan közvetlenül jön a letöltés, le tudom kapni.

Előre is köszi!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
?? Most volt tiz percem.endorphyn
Mármint ezt leírhatod egy hszbe is, nem kell hozzá 7 😀
A double, meg a triple posztért szoktak szólni általában, erre név sincs 😀tenorx
Ertem, es akinek irom az meg silabizalja ki (mar ha lesz ra turelme meg egyaltalan eszreveszi - emailben nyilvan nem fog neki menni semmi), hogy mirol is van szo. Tizen ot eve hasznalok netet es meg ilyenrol nem hallottam. A floodolast az ismetlodo es teljesen ertelmetlen dolgokra mondjak. Remelem, hogy ez nem volt teljesen az. De ha igen es ez ilyen nagy gondot okoz igy deltajban, akkor inkabb torlom az egeszet a fenebe.endorphyn
Nem baszogatásból mondom, csak furcsa. Nekem már az a természetes, hogy a double posztot is kerülni kell.
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
Na de miert nem kapod le Te is? 😊 Nyitottak megint, szoval tudsz signupolni. Amugy ha kell leszedem es foldobom szerverre, hogy leszedhesd.endorphyn
Majd priviben dobd el nekem is lécci, mert akkor én is inkább Tőled húzom le... kösziiiiiiii

Cserébe majd intenzíven lájkolok 😉

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.tenorx
?? Most volt tiz percem.endorphyn
Mármint ezt leírhatod egy hszbe is, nem kell hozzá 7 😀
A double, meg a triple posztért szoktak szólni általában, erre név sincs 😀tenorx
Ertem, es akinek irom az meg silabizalja ki (mar ha lesz ra turelme meg egyaltalan eszreveszi - emailben nyilvan nem fog neki menni semmi), hogy mirol is van szo. Tizen ot eve hasznalok netet es meg ilyenrol nem hallottam. A floodolast az ismetlodo es teljesen ertelmetlen dolgokra mondjak. Remelem, hogy ez nem volt teljesen az. De ha igen es ez ilyen nagy gondot okoz igy deltajban, akkor inkabb torlom az egeszet a fenebe.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.tenorx
?? Most volt tiz percem.endorphyn
Mármint ezt leírhatod egy hszbe is, nem kell hozzá 7 😀
A double, meg a triple posztért szoktak szólni általában, erre név sincs 😀
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.tenorx
?? Most volt tiz percem.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
Na de miert nem kapod le Te is? 😊 Nyitottak megint, szoval tudsz signupolni. Amugy ha kell leszedem es foldobom szerverre, hogy leszedhesd.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gratulálok fiúk a csapatotokhoz, és a 12. emberhez is! Megnéztem a meccset eredeti hanggal, és lenyűgözött az egész atmoszféra, a csapat, és a győzelem is. Már eddig is szimpi volt a Seahawks, de ezután a meccs után egyértelmű, hogy ebben a csoportban nekik fogok mostantól szorítani! Ilyen közönséget mindenhova...!!zavi27
Koszi! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀szaba
Hat szep nem volt (na jo, a vedelem es az ST idonkent kiraly volt 😊, de nyertunk. NEm sokon mullott, mert durvan szetpasszoltatok minket. Hanem lett volna a borunkrol szo, akkor amugy egy orom volt nezni amit csinaltatok. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Örülök, hogy Clemons szépen magára talált nálatok. Vak oldalon játszik vagy a másikon?BleedingGreen
Riverst onnan kapta el ketszer.

Megegyszer grat nektek, legalabb verjetek a Raiders, Chiefs kettost is, ha mar igy alakult 😊barney
Koszi, rajta lesznek 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én sem cserélném le Hassit. 2-1re állunk, POra esély van. Annyira nem szar Hassi, h cserélni kéne, play hivásokkal van sztem baj (is). Whitehirst lutri...braxa88
Igazad van Braxa. Én is hagynám Hassie-t most.

Más kérdés, hogyha egy meccs már elúszik, vagy igen vezetünk akkor nyugodtan be lehetne dobni Karcsit a mély vízbe. De most ez elég rizikós. Ráadásul fontos csoportrangadó jön a Kosokkal... 😊

Ezt sem hittem volna egy hónappal ezelőtt....Sonics
Hassie ubergaz, maga alatt teljesit. Nem rajta mult, hogy nem zakoztunk egy oriasit. Rosszak a dobasai, pontatlanok, tuliveletek es gyengek. Rossz helyre dobalja oket. Sokszor misscom. van, de ez mondjuk nem csak az O hibaja. En ezt az evet kiserletnek tartom es abba belefer, hogy vegre kiprobaljuk Whitehurstot is. NEm atvenni kell Hassie helyet, hanem kitalalni, hogy valoban megeri-e vele szamolni. NE akkor deruljon mar ki, hogy kutyauto, mikor mar keso. Amugy a playcalling az nyilvan egy mas kerdes, azokban tenyleg nem sokat segithet, de en megneznem vegre, hogy mit tud.

-- TIME I'AM! --