Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5607852
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Én egy szoros Chargers győzelmet prognosztizálok, sok ponttal, Rivers 300 yard fölött passzol, viszont futni nem fogtok 100 yard fölött.Sebii
60yard alatt fognak futni sztem, de Riverstől 350yard nem elképzelhetetlen. Ha pass rsuh nem lesz akkor sima Chargers Wbraxa88
Tolbert fut egy 60 yardosat, aztán jönnek a passzok 😀 Monjuk ha Claryt nem hozzák zavarba a rusherek, akkor nem tudom, hogy kit.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szia undisputedly!

Seattle kb. Atlanta méretű város, nagyjából 3,7 millióan lakják.
A 600 ezer, csak a muni.

Amúgy osztom a véleményed

üdv
H
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyetértek braxával. Ryan Matthews sérült, nem biztos, hogy játszik, de jó a passzjáték. No pass rush, no win



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Én egy szoros Chargers győzelmet prognosztizálok, sok ponttal, Rivers 300 yard fölött passzol, viszont futni nem fogtok 100 yard fölött.Sebii
60yard alatt fognak futni sztem, de Riverstől 350yard nem elképzelhetetlen. Ha pass rsuh nem lesz akkor sima Chargers W
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Én egy szoros Chargers győzelmet prognosztizálok, sok ponttal, Rivers 300 yard fölött passzol, viszont futni nem fogtok 100 yard fölött.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Fiúk, mit várunk hétvégén? Időjárástól függően.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
EZ azért egy kcisit meglepőszámomra. Éppenhogy lehagyjuk a jaguarst. :/
http://blogs.seattleweekly.com/dailyweekly/2010/09/the_seattle_seahawks_are_the_n.phpSebii
Az ossz major league kutatas meg meg gazabb, mert ott a 120 as listan eppen hogy csak bent vagyunk a szazban es ebben ugye nhl, nba stb. csapatok is benne vannak...endorphyn
Legalább ránk nem lehet fogni, hogy divatszurkolók vagyunk. Én kifejezetten élvezem, hogy amikor a kispályás focimeccsek között dumálunk a többiekkel (megjegyzem futótűzként tör előre az ami foci) szinte mindenki New England, Dallas, Colts, vagy az új divat szerint Vikings és főleg Saints szurkoló, én pedig előjövök a Seahawks-sal. Akkor is ki fogok tartani, ha tök utolsók lesznek. Mondjuk a Frisco helyezése még gázabb, pedig nekik tényleg vastag a múltjuk hozzánk képest.garrett27
Nézd a jó oldalát. Innen szinte csak feljebb vezet az út.
Amúgy az USA -beli tetszésindexet szerintem két felé lehet csoportosítani.
1.Csapat vonzáskörzetében élők
2.Bandwagon fanok, mint pl tavaly a Saintsnél
Ebből a 6-6,5 milliós washington állam + SEattle maga pedig csak 600 000 embert jelent kb, ami nem mondható kiemelkedőnek.
Bandwagon fanokkal pedig egyáltalán nem is lehet számolni.
Persze ez csak egy durva megközelítése a témának , de nagyjából rávilágít a lényegre.
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nincs nagyon arca a csapatnak ez tény. Talán Tatupu. De azért ő még nem egy Brady, Manning, Ray Lewis, CJ akik hozzák a szurkolókat.Sebii
Tatupu alkalmas a szerepre, feltéve, hogy végig tudja nyomni a szezont. Neki ott kell lennie a pályán, mert hallgatnak rá. Ez látszott a meccs előtti "szónoklatnál" is. Viszont a QB kérdést nem lehet megkerülni. Ehhez az kellene, hogy Hassie kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtson. Kicsit tartsanak tőle az ellenfelek. Örömmel tapasztaltam, hogy az elmúlt meccseken bátrabban vállalja a futást. Ez jó, mert az utóbbi időben már az ellen is kifigyelte, hogy mennyire statikus, aztán ha a zsebet összenyomják akkor annyi.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nincs nagyon arca a csapatnak ez tény. Talán Tatupu. De azért ő még nem egy Brady, Manning, Ray Lewis, CJ akik hozzák a szurkolókat.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A csapatunknak image problémái vannak. Ez nem meglepő (az elemzés módszertana annál inkább).
Carroll megoldja 😀
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
EZ azért egy kcisit meglepőszámomra. Éppenhogy lehagyjuk a jaguarst. :/
http://blogs.seattleweekly.com/dailyweekly/2010/09/the_seattle_seahawks_are_the_n.phpSebii
Az ossz major league kutatas meg meg gazabb, mert ott a 120 as listan eppen hogy csak bent vagyunk a szazban es ebben ugye nhl, nba stb. csapatok is benne vannak...endorphyn
Legalább ránk nem lehet fogni, hogy divatszurkolók vagyunk. Én kifejezetten élvezem, hogy amikor a kispályás focimeccsek között dumálunk a többiekkel (megjegyzem futótűzként tör előre az ami foci) szinte mindenki New England, Dallas, Colts, vagy az új divat szerint Vikings és főleg Saints szurkoló, én pedig előjövök a Seahawks-sal. Akkor is ki fogok tartani, ha tök utolsók lesznek. Mondjuk a Frisco helyezése még gázabb, pedig nekik tényleg vastag a múltjuk hozzánk képest.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
EZ azért egy kcisit meglepőszámomra. Éppenhogy lehagyjuk a jaguarst. :/
http://blogs.seattleweekly.com/dailyweekly/2010/09/the_seattle_seahawks_are_the_n.phpSebii
Az ossz major league kutatas meg meg gazabb, mert ott a 120 as listan eppen hogy csak bent vagyunk a szazban es ebben ugye nhl, nba stb. csapatok is benne vannak...

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
EZ azért egy kcisit meglepőszámomra. Éppenhogy lehagyjuk a jaguarst. :/
http://blogs.seattleweekly.com/dailyweekly/2010/09/the_seattle_seahawks_are_the_n.php
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ezt kifejtenéd? 😛StormST
Ezt Braxa mar szepen kifejtette elobb. Hassie teljesen foloslegesen dobta ra a labdat.endorphyn
Aha...

Néha meg kell próbálni, van, amikor bejön, van, amikor nem... 😊StormST
Ez nem az az eset volt es amugy sem igy kellett volna. De mindegy, most mar ugyis mindegy. Hassienak znap volt tobb mas bosszanto hibaja is es azok is eppen eleg elgondolkodtatoak, hogy ilyenkor mi tortenik vele. Emberunk teljesen inkonzisztens. Egyik heten jo, a masikon nem. Meg csak azt se lehet mondani, hogy nem vedik meg, vagy nincs kinek dobnia.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Az szimplan botrany volt..endorphyn
Ezt kifejtenéd? 😛StormST
Ezt Braxa mar szepen kifejtette elobb. Hassie teljesen foloslegesen dobta ra a labdat.endorphyn
Aha...

Néha meg kell próbálni, van, amikor bejön, van, amikor nem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Champ-nél nem az INT a lényeg. Hanem pl. a 4&2 passz, amit az endzone-ban védekezett le, meg a hasonlók.StormST
Az szimplan botrany volt..endorphyn
Ezt kifejtenéd? 😛StormST
Ezt Braxa mar szepen kifejtette elobb. Hassie teljesen foloslegesen dobta ra a labdat.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Champ-nél nem az INT a lényeg. Hanem pl. a 4&2 passz, amit az endzone-ban védekezett le, meg a hasonlók.StormST
Az szimplan botrany volt..endorphyn
Ezt kifejtenéd? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Okung jo hir, de azt irtak eddig rola, hogy meg par het azert kell neki. Szoval lehet, hogy edzeget, de szerintem most meg nem fog jatszani.endorphyn
persze, nem fog azonnal játszani de már önmagában az is biztató, hogy a többiekkel együtt készülhet(ha limitált edzésmunkát is fog végezni), már olyan nagy baj akkor nem lehet.

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Champ-nél nem az INT a lényeg. Hanem pl. a 4&2 passz, amit az endzone-ban védekezett le, meg a hasonlók.StormST
Az szimplan botrany volt..

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Okung jo hir, de azt irtak eddig rola, hogy meg par het azert kell neki. Szoval lehet, hogy edzeget, de szerintem most meg nem fog jatszani.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hill még mindig nem teljesen egészséges, plusz pihenőre van szüksége a teljes felépüléshez, jó hir azonban, hogy Okung ezen a héten újra edzésbe állhat. Hill annyira nem nagy érvágás, Thorne egészen jól játszik helyette.

@KJuraszik
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy beszéltek Champről mintha ő lenne az isten, felé dobni már önmagában vétség....röhög a vakbelem, bármelyik rookie cb leszedte volna azt a passzt, szerintem még én is.Mad
igen. felé dobni akkor csak akkor szabad ha a WR már leszakadt róla nem amikor még rágja a fülét. Champ klasszis CB, és ezt tegnap és a jax ellen is bizonyította.braxa88
A Jax ellen Thomas asszem kétszer megverte, de Simms-Walker levegőt se kapott mellette. Valóban klasszis, a helyén kell kezelni, de nagyon nem árt félni tőle. Azért az nem véletlen, hogy contract évben is megtartottuk, mert hiába uncapped év, 9 misi fölött keres és már 30 fölött van, nem sok játékost tartanak meg így... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Úgy beszéltek Champről mintha ő lenne az isten, felé dobni már önmagában vétség....röhög a vakbelem, bármelyik rookie cb leszedte volna azt a passzt, szerintem még én is.Mad
igen. felé dobni akkor csak akkor szabad ha a WR már leszakadt róla nem amikor még rágja a fülét. Champ klasszis CB, és ezt tegnap és a jax ellen is bizonyította.
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy beszéltek Champről mintha ő lenne az isten, felé dobni már önmagában vétség....röhög a vakbelem, bármelyik rookie cb leszedte volna azt a passzt, szerintem még én is.Mad
Champ-nél nem az INT a lényeg. Hanem pl. a 4&2 passz, amit az endzone-ban védekezett le, meg a hasonlók. Rá már csak keveset dobnak, de abban a kevésben is tud sokszor nagyot alkotni, ezért jó játékos ő még mindig... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!