Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
maximilien 214 — #5
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Nekem cover 4-nek tűnik,mert Nate(első képen már látható) átadta Deiont a S-nek,és visszalépett a deep outot futó Carlsonra
Mondjuk Carlson borzalmas route-ot futott,35nél már kitámaszt,de 40ig felment,ez is közrejátszott,hogy Clements keresztezni tudott.
Mondjuk kétlem,hogy valakit is érdekel egy ilyen sima W után 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Azért az nem sámli, hogy Hassie mind a hét third down passza sikeres volt. Az az int az elején elpattinthatott valamit az agyában... 😀

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23483/personnel-report-qbs-on-third-downMad
Leginkább az OC/HC-é az érdem akik látták hogy Clements kicsit túl agresszív. Remélem magához kap. Bár azt fájlalom hogy befújták rá a holdingot amikor egy potenciális pick6 lett volna :/

az igaz, hogy teljesen mind1 mert bucira vertük őket de nem esett rosszul, hogy erről beszéltünk
legalább lesz egy szép emléked az 1-15-ös szezonotok után 😛 😀

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
week 2 OL jobb oldal:
LT: Polombus
RG: Stacy AndrewsFucu
ebből az egyik bal oldal 😛
nem tom mennyire lesz jó megoldás Andrews az egész szezonra...
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
week 2 OL jobb oldal:
LT: Polombus
RG: Stacy Andrews



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
workoutra érkezik James Hardy és Donald Thomas.
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
1.nemtök mind1? 😊
2.sztem Clementsé, nagy védekezés volt. Utána megpróbálta ugyanezt oszt Hasselbeck szétszivadta 😀braxa88
az igaz, hogy teljesen mind1 mert bucira vertük őket de nem esett rosszul, hogy erről beszéltünk 😀

@KJuraszik
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1.nemtök mind1? 😊
2.sztem Clementsé, nagy védekezés volt. Utána megpróbálta ugyanezt oszt Hasselbeck szétszivadta 😀
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Azért az nem sámli, hogy Hassie mind a hét third down passza sikeres volt. Az az int az elején elpattinthatott valamit az agyában... 😀

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23483/personnel-report-qbs-on-third-down

@KJuraszik
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szia Mad!

A két potenciális célpont a (LB-k által védett zóna mögött, bár ez nem hangzik el) keresztbe mozog, a postot futó WR Branch tisztára játszotta magát, de Nate nem megy vele (nagy kockázatot vállalva), hanem Carlsont megelőzve beugrik a passzsávba és int.nagyjából ennyi történt Matt szerint.

Ennek nem mondanak ellent a képek, de ha a mi műkedvelő szintükön is, de érdekes kicsit elmolyolni a látottakon (és persze sokszor visszanézni a felvételt)
Endo bekarikázta Natet, de igazából kéne még 2 karika, egy Deionra, egy, pedig a lasztira.

Az első képen láthatod, hogy Matt már beleállt a dobásba, amikor a történet további 3 szereplője még csoportosul a zónában, úgymond packben van.(S láthatóan más zónát véd)

Lehet, hogy Matt arra számított, hogy Nate elmegy Deionnal, és Carlson tisztán marad, ezért felé indul már az első képen a labda. A golyó elgurult, innen a játék Nate kezében. Sajnos nem jött be az etetés.

Egy biztos, azelső felvételen még Deion nem játszotta magát tisztára, és nincs a neki előírt post route végén.
Képek alapján nem tudom megmondani, mekkora volt a nyomás Matten, a felvétel alapján...lett volna még ideje, de ne feledjük a vak oldalt nem látja.

Ez valszeg valamilyen C2 hívás volt a DC-től, vagy feltételezhetjük, hogy valami hasonlatos. (érdekes, hogy ennyire megettük, pedig Ulbrichtól kezdve Balmer, és mindenki súgta a Niners Playbookot...na erről ennyit)
Mindenesetre két dolog látszik,
a.) Natenek nem kellett mély zónába mennie,
b.) nem emberezett ennél a hívásnál Deionon. Belépett a passzsávba, megszerezte. Erre mondja Matt, hogy Nate kockázatos döntést hozott.

Nate tudta, hogy neki ennél a játéknál mi a feladata, tudta, hogy a mély zóna az S dolga, aki átveszi az emberét, ezért ez nem volt akkora kockázat (ne feledjük, hogy a labda már repül). Nate azt nem tudta, hogy a S kanyarban nincs. Ha ez Deionnak megy, aki benyargal az endzoneba, akkor ez nem Nate sara.

2. kép vicces, itt már Branch tisztára játszotta magát, de főként azért, mert Nate nem őt választotta. A labda repöl, ez innentől Nate és John csatája!
Én nem tudom megmondani hogy a játék egyes fázisaiban ki hibázott. (játékhívás, játékindítás, routing, passz védelem, döntéshozatal, dobás, megjátszás, elkapás)
Hajlok arra, hogy az 1. kép még nem a route végén készült. Szerintem Kő papír olló elven olyan playt hívott mind a két koordinátor, amiből mind a két oldalon nagy játékot lehetett csinálni. Natenek sikerült.
A labda nem volt tökéletes, Carlson nem volt borzasztóan agilis, vagy határozott.
Deion tiszta volt, de ez nem egy táblás stratégiai játék, ahol meg lehetne mondani ki hibázott, itt csak annyit, hogy az un. chemistry ekkor nem volt tökéletes. Szép megmozdulás volt Natetől... de talán az utolsó jó is ezen a mérkőzésen.

Remélem tudtam segíteni

üdv HHelmut Zimmer
Köszönöm az elemzést, az ilyenek miatt érdemes fórumozni. Megtaláltad a jó szót, nekem úgy látszik nem sikerült, ez a szó a határozottság. Nem akarom Carlson nyakába varrni de ha picit határozottabb akkor meglehetett volna a laszti, vagy Nate nem tudja elkapni.

@KJuraszik
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szia Mad!

A két potenciális célpont a (LB-k által védett zóna mögött, bár ez nem hangzik el) keresztbe mozog, a postot futó WR Branch tisztára játszotta magát, de Nate nem megy vele (nagy kockázatot vállalva), hanem Carlsont megelőzve beugrik a passzsávba és int.nagyjából ennyi történt Matt szerint.

Ennek nem mondanak ellent a képek, de ha a mi műkedvelő szintükön is, de érdekes kicsit elmolyolni a látottakon (és persze sokszor visszanézni a felvételt)
Endo bekarikázta Natet, de igazából kéne még 2 karika, egy Deionra, egy, pedig a lasztira.

Az első képen láthatod, hogy Matt már beleállt a dobásba, amikor a történet további 3 szereplője még csoportosul a zónában, úgymond packben van.(S láthatóan más zónát véd)

Lehet, hogy Matt arra számított, hogy Nate elmegy Deionnal, és Carlson tisztán marad, ezért felé indul már az első képen a labda. A golyó elgurult, innen a játék Nate kezében. Sajnos nem jött be az etetés.

Egy biztos, azelső felvételen még Deion nem játszotta magát tisztára, és nincs a neki előírt post route végén.
Képek alapján nem tudom megmondani, mekkora volt a nyomás Matten, a felvétel alapján...lett volna még ideje, de ne feledjük a vak oldalt nem látja.

Ez valszeg valamilyen C2 hívás volt a DC-től, vagy feltételezhetjük, hogy valami hasonlatos. (érdekes, hogy ennyire megettük, pedig Ulbrichtól kezdve Balmer, és mindenki súgta a Niners Playbookot...na erről ennyit)
Mindenesetre két dolog látszik,
a.) Natenek nem kellett mély zónába mennie,
b.) nem emberezett ennél a hívásnál Deionon. Belépett a passzsávba, megszerezte. Erre mondja Matt, hogy Nate kockázatos döntést hozott.

Nate tudta, hogy neki ennél a játéknál mi a feladata, tudta, hogy a mély zóna az S dolga, aki átveszi az emberét, ezért ez nem volt akkora kockázat (ne feledjük, hogy a labda már repül). Nate azt nem tudta, hogy a S kanyarban nincs. Ha ez Deionnak megy, aki benyargal az endzoneba, akkor ez nem Nate sara.

2. kép vicces, itt már Branch tisztára játszotta magát, de főként azért, mert Nate nem őt választotta. A labda repöl, ez innentől Nate és John csatája!
Én nem tudom megmondani hogy a játék egyes fázisaiban ki hibázott. (játékhívás, játékindítás, routing, passz védelem, döntéshozatal, dobás, megjátszás, elkapás)
Hajlok arra, hogy az 1. kép még nem a route végén készült. Szerintem Kő papír olló elven olyan playt hívott mind a két koordinátor, amiből mind a két oldalon nagy játékot lehetett csinálni. Natenek sikerült.
A labda nem volt tökéletes, Carlson nem volt borzasztóan agilis, vagy határozott.
Deion tiszta volt, de ez nem egy táblás stratégiai játék, ahol meg lehetne mondani ki hibázott, itt csak annyit, hogy az un. chemistry ekkor nem volt tökéletes. Szép megmozdulás volt Natetől... de talán az utolsó jó is ezen a mérkőzésen.

Remélem tudtam segíteni

üdv H
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én meg egyszerűen nem értem a felét annak amit mond. Valaki a lényeget lefordíthatná. 😊

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.

endorphyn
Matt Hass postgame press conf
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d81a7cea0/Seahawks-postgame-press-conference
1:42-től

Szeretettel:
HHelmut Zimmer
Nekem ez tul sokat nem mond.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.

endorphyn
Matt Hass postgame press conf
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d81a7cea0/Seahawks-postgame-press-conference
1:42-től

Szeretettel:
H
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Seattle worked out former Bills WR James Hardy....minek ?

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊Mad
Hat ha mar feldobtad 😊 Kozben kicsit modositottam a szovegen:

"Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat."

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.


-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Fantasy cikkben ezt irta Rajna:
"az odáig rendben, hogy a hét legértékesebb fantasy védelme a 49ers-Seahawks párharcból került ki, na de ki számított arra, hogy a tavaly a liga 25. legjobb védelme büszke titulust kiérdemlő Seattle lesz az? Pete Carroll úgy tûnik, rendberakta az egységet, amely csak hat pontot engedélyezett Frank Gore-éknak, és TD-t is szerzett egy interceptionből. A Broncos ellen akár folytatódhat is a sikersorozat – egy erős linebackersorra épülő védelem egy remek edző vezérletével sokat tud ám javulni."

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)braxa88
Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.Mad
Ubergaz 😕endorphyn
😕
Unger hiányozni fog... remélem, hogy nem kezdődik el a tavalyi sérüléshullám újra.

több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)braxa88
Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.Mad
Ubergaz 😕endorphyn
Pedig szép csenben kihagyhatatlan lett a csapatból! Jobbulást neki!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Curry elég satnya voltpetey
voltak azért jó pillanatai...

@KJuraszik
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Curry elég satnya volt

több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
TYT-en fent van végre a meccs. Nézzétek, elemezzétek 😊

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, ezt nem is tudtam, Hassie volt a legpontosabb a forduloban:

Before Hasselbeck was done, he had completed 18 of 23 passes for the highest completion percentage (.783) of any quarterback in the league on the opening Sunday. He also was 7 of 7 on third-down passes.

http://www.seahawks.com/news/articles/article-1/Getting-even-and-then-some/c4ec304d-819b-43d4-862f-b654912a6eb3

-- TIME I'AM! --