Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Úgy beszéltek Champről mintha ő lenne az isten, felé dobni már önmagában vétség....röhög a vakbelem, bármelyik rookie cb leszedte volna azt a passzt, szerintem még én is.

@KJuraszik
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
na akkor:
-ahogy Helmut irta sok bosszantó elkerülhető hiba, Thurmond... Hassi ívelget Champre... 4&2nél hosszú Champ felé...
-passz ellen még kilátástalan a védelem. tökmindegy milyen jó a futás ellen ha 3rd&akármennyi-ket mindig megcsinálja az ellenfél.
-pass rush sem volt, Clemons megette Clady, momentuma nem volt a DEnek...
-Golden és Butler jó, őket többet kéne játszatni és Obo is mindig bizonyít

jön a chargers, ott is Riversnek kinéz egy 350yard...nagyon nehéz meccs lesz, összeállni látszik a védelmük is...
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Akkor most melyik az igazi csapatunk? A San Diego ellen hamar ki fog derülni.garrett27
Srácok, srácok!

Minket most megölt a rengeteg egyéni hiba.
Vegyük ez első 7 perc lidércnyomását.
1 yardról vissza, köszönhetően két ostoba O-line hibának, int, puntból labdavesztés a vörös zónában.
Tudtuk Andrewsról, hogy nagyon gáz lesz , bejött.
3 int, így nem megy.
A D nem tudta hozni magát. Az a baj, hogy más egy 9-ers ellen játszani, őket kívül- belül ismerjük, évente 2x játszunk. Broncos támadójátéka JMD-vel kicsit más kategória!

Melyik az igazi csapatunk?
Carroll megmondta, hogy az 1. győzelem nem jelent még túl sokat, hosszú még ez az út.
MileHigh-on kikapni meg nem szégyen, főleg, ha nem rutinos AFC West csapat látogat oda.
Jó volt a Broncos, ráadásul ők tényleg bármikor képesek parádéra, és persze látványos összecsuklásra.
Gratula nekik, de azt látni kell, hogy ők egy nem ugyanott tartanak az újjáépülésben, ahol mi.
Még Shanny utolsó ámokfutása idején sem voltak olyan mélyen, mint mi tavaly.

üdv
HHelmut Zimmer
Ha mi innem látjuk, hogy pl. Andrews kockázatos, akkor ott helyben ez miért csak a meccsen derül ki?
Egyébként alapvetően igazad van, a védelmet még össze kell rakni. Hassie INT-jei nagyon nem hiányoztak, ráadásul még küzdeni sem kellett az ellenfélnek a labdákért, gyakorlatilag kézbe passzolt. Mindenesetre nekem van türelmem, tudtam, hogy ez a szezon sem lesz egy diadalmenet, de látok fantáziát a gárdában a jövőre nézve. Sok a fiatal, idő kell a rutinhoz. Szerintem a Chargers verhető, otthon meg pláne! Nálunk sokkal jobb csapatok is botladoznak (Patriots, Cowboys, Vikings, stb), van még idő felpörögni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez gyászos hétvége volt. Mind az AFC, mind az NFC "csapatommal" feltörölték a pályát. Nem az volt a fő gond, hogy kikapott a csapat, hanem, ahogyan kikapott.
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Nem rossz csapat ez a Hawks, csak veletek is az történt, ami velünk múlt héten, pár apró egyéni hiba megölte az egyébként jó dolgokat. Lesz ez még jobb, a futójáték is alakul, a kezdő DL se rossz, csak mondjuk nem 3&goal-nál kéne levinni őket, mint az első TD-nál, az hiba volt...

6 WR volt a keretünkben, amiből Thomas-ra nem is lehetett készülni, ne csodálkozzon senki, hogy jól passzoltunk, viszont a futásainkat egész jól megfogtátok...

Sok szerencsét a továbbiakban, alakulni fog ez a csapat, még nagyon az elején jártok, de szerintem nem kell félnetek... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Akkor most melyik az igazi csapatunk? A San Diego ellen hamar ki fog derülni.garrett27
Srácok, srácok!

Minket most megölt a rengeteg egyéni hiba.
Vegyük ez első 7 perc lidércnyomását.
1 yardról vissza, köszönhetően két ostoba O-line hibának, int, puntból labdavesztés a vörös zónában.
Tudtuk Andrewsról, hogy nagyon gáz lesz , bejött.
3 int, így nem megy.
A D nem tudta hozni magát. Az a baj, hogy más egy 9-ers ellen játszani, őket kívül- belül ismerjük, évente 2x játszunk. Broncos támadójátéka JMD-vel kicsit más kategória!

Melyik az igazi csapatunk?
Carroll megmondta, hogy az 1. győzelem nem jelent még túl sokat, hosszú még ez az út.
MileHigh-on kikapni meg nem szégyen, főleg, ha nem rutinos AFC West csapat látogat oda.
Jó volt a Broncos, ráadásul ők tényleg bármikor képesek parádéra, és persze látványos összecsuklásra.
Gratula nekik, de azt látni kell, hogy ők egy nem ugyanott tartanak az újjáépülésben, ahol mi.
Még Shanny utolsó ámokfutása idején sem voltak olyan mélyen, mint mi tavaly.

üdv
H
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Akkor most melyik az igazi csapatunk? A San Diego ellen hamar ki fog derülni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Gyászos....na megyek és szépen kialszom magamból ezt a vereséget...

@KJuraszik
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
na, hat a mai teljesitmenyt hatosagilag kenebetiltani.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
tudtok adni streamet? thx

több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Azért nem rettegnék viszont a futás ellen védelmünktől. haromt
Ehhez nekünk ott kevés lesz a levegő...

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a holnapi meccs elé:
-Hasselbeck megvédése. Unger talán a legjobb OL ember esett ki, őt nehéz lesz pótolni, Andrewstól túl sok jót nem várok, nagy disznó, de ettől még gyenge... Polumbus volt csapata ellen játszhat, reméljük ismeri Ayersék technikáját és nem alázzák meg.
-Carlson. Első meccsen jól mozgott, egykezese élmény volt. Mult héten a Jaguarsból Lewisnek nagy napja volt a Broncos ellen, reméljük Carlsont sem fogják tudni levédekezni.
-Champ faktor. Champ Bailey nagyon jó CB, de már nem az mint pár éve, ettől még szédszedheti Hasselbecket. Branchnek v Williamsnek nehéz dolga lesz vele
-Futójáték. Nem nagyon ment a 49ers ellen, és sajnon a Broncosnak sem rossz a futás ellen védelme. Kellenének a 4-5 átlagyardos futások a 3 fejű "szörnytől"
-Clemons vs Clady. Clady nagyon jó OT, de egy Alualunak sikeült sacket csinálnia róla. Clemons nagyon gyors, és láthattuk, hogy többször megverte Staleyt a frisco LT-jét. Érdekes párharc lesz az biztos. A másik odalon Bryantre egy rookie OT jut, Anthony Davist elintézte már...
-Royal. Eddie Royalra juthat Jennings. Nehéz feladata lesz, múlt héten nem volt rossz, de egy jó formában lévő Royal megeheti. Thomasnak és Babsnak is be kell majd oda segítenie.

Jó kis meccs lesz 😊braxa88
polombus... az NFL legrosszabb kezdő OT-je. Már így is sokat tett értetek azzal hogy megölte Doomot. Mondjuk szivesen néztem volna élőben, hogy a 6-7 magas Polombus mit kezd az 5-11es Elvisszel 😛 Vsz többet fogunk blitzelni mint a jax ellen, mert nincs rettegett futásotok, így nem lesz jó napja Hassinak. Unger nélkül még annyira sem.
Champ levette a múltkori meccsen Sims-Walkert 0 elkapás.
Azért nem rettegnék viszont a futás ellen védelmünktől. Passz ellen jobbak vagyunk
Clady 3 hete edz. ELőtte fél évet kihagyott. nem véletlen hogy gyengébb volt. Alualu coverage sacket csinált, sok köze nem volt hozzá Cladynek. Clemons meg... A Beadles-Red Bryant már neccesebb
Sok a sérültünk ezért lesz nehéz. De szerintem nyerni fogunk otthonharomt
na legalább vki hozzászólt 😊
Polombus tény h szar, senkisem vitatja. Sztem elkapásban Carlsont és Forsettet fogja legtöbbször Hassi használni, + 1-2 hosszabb mehet Butler felé.
Mongyuk Champnek azért nehéz dolga nem lesz Williams-szel és Branch-csel.
Clemons nem rossz, nagyon gyors. Staleyt szétszedte. Beadles vs Bryant/Curry és a Walton vs Mebane/Cole párosok Seahawksnak állnak ott jó lenne szétszedni a Broncost. (de megfordítva a Broncos DL jobb mint az Andrews féle Seattle OL...)
Sztem a Denver az esélyes, főleg ha impotens lesz az offense, amire sajnos van esély...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a holnapi meccs elé:
-Hasselbeck megvédése. Unger talán a legjobb OL ember esett ki, őt nehéz lesz pótolni, Andrewstól túl sok jót nem várok, nagy disznó, de ettől még gyenge... Polumbus volt csapata ellen játszhat, reméljük ismeri Ayersék technikáját és nem alázzák meg.
-Carlson. Első meccsen jól mozgott, egykezese élmény volt. Mult héten a Jaguarsból Lewisnek nagy napja volt a Broncos ellen, reméljük Carlsont sem fogják tudni levédekezni.
-Champ faktor. Champ Bailey nagyon jó CB, de már nem az mint pár éve, ettől még szédszedheti Hasselbecket. Branchnek v Williamsnek nehéz dolga lesz vele
-Futójáték. Nem nagyon ment a 49ers ellen, és sajnon a Broncosnak sem rossz a futás ellen védelme. Kellenének a 4-5 átlagyardos futások a 3 fejű "szörnytől"
-Clemons vs Clady. Clady nagyon jó OT, de egy Alualunak sikeült sacket csinálnia róla. Clemons nagyon gyors, és láthattuk, hogy többször megverte Staleyt a frisco LT-jét. Érdekes párharc lesz az biztos. A másik odalon Bryantre egy rookie OT jut, Anthony Davist elintézte már...
-Royal. Eddie Royalra juthat Jennings. Nehéz feladata lesz, múlt héten nem volt rossz, de egy jó formában lévő Royal megeheti. Thomasnak és Babsnak is be kell majd oda segítenie.

Jó kis meccs lesz 😊braxa88
polombus... az NFL legrosszabb kezdő OT-je. Már így is sokat tett értetek azzal hogy megölte Doomot. Mondjuk szivesen néztem volna élőben, hogy a 6-7 magas Polombus mit kezd az 5-11es Elvisszel 😛 Vsz többet fogunk blitzelni mint a jax ellen, mert nincs rettegett futásotok, így nem lesz jó napja Hassinak. Unger nélkül még annyira sem.
Champ levette a múltkori meccsen Sims-Walkert 0 elkapás.
Azért nem rettegnék viszont a futás ellen védelmünktől. Passz ellen jobbak vagyunk
Clady 3 hete edz. ELőtte fél évet kihagyott. nem véletlen hogy gyengébb volt. Alualu coverage sacket csinált, sok köze nem volt hozzá Cladynek. Clemons meg... A Beadles-Red Bryant már neccesebb
Sok a sérültünk ezért lesz nehéz. De szerintem nyerni fogunk otthon
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a holnapi meccs elé:
-Hasselbeck megvédése. Unger talán a legjobb OL ember esett ki, őt nehéz lesz pótolni, Andrewstól túl sok jót nem várok, nagy disznó, de ettől még gyenge... Polumbus volt csapata ellen játszhat, reméljük ismeri Ayersék technikáját és nem alázzák meg.
-Carlson. Első meccsen jól mozgott, egykezese élmény volt. Mult héten a Jaguarsból Lewisnek nagy napja volt a Broncos ellen, reméljük Carlsont sem fogják tudni levédekezni.
-Champ faktor. Champ Bailey nagyon jó CB, de már nem az mint pár éve, ettől még szédszedheti Hasselbecket. Branchnek v Williamsnek nehéz dolga lesz vele
-Futójáték. Nem nagyon ment a 49ers ellen, és sajnon a Broncosnak sem rossz a futás ellen védelme. Kellenének a 4-5 átlagyardos futások a 3 fejű "szörnytől"
-Clemons vs Clady. Clady nagyon jó OT, de egy Alualunak sikeült sacket csinálnia róla. Clemons nagyon gyors, és láthattuk, hogy többször megverte Staleyt a frisco LT-jét. Érdekes párharc lesz az biztos. A másik odalon Bryantre egy rookie OT jut, Anthony Davist elintézte már...
-Royal. Eddie Royalra juthat Jennings. Nehéz feladata lesz, múlt héten nem volt rossz, de egy jó formában lévő Royal megeheti. Thomasnak és Babsnak is be kell majd oda segítenie.

Jó kis meccs lesz 😊braxa88
polombus... az NFL legrosszabb kezdő OT-je. Már így is sokat tett értetek azzal hogy megölte Doomot. Mondjuk szivesen néztem volna élőben, hogy a 6-7 magas Polombus mit kezd az 5-11es Elvisszel 😛 Vsz többet fogunk blitzelni mint a jax ellen, mert nincs rettegett futásotok, így nem lesz jó napja Hassinak. Unger nélkül még annyira sem.
Champ levette a múltkori meccsen Sims-Walkert 0 elkapás.
Azért nem rettegnék viszont a futás ellen védelmünktől. Passz ellen jobbak vagyunk
Clady 3 hete edz. ELőtte fél évet kihagyott. nem véletlen hogy gyengébb volt. Alualu coverage sacket csinált, sok köze nem volt hozzá Cladynek. Clemons meg... A Beadles-Red Bryant már neccesebb
Sok a sérültünk ezért lesz nehéz. De szerintem nyerni fogunk otthon
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hill körül megint probléma van.Megjelent a csapat körül a 49ers meccs előtti napokban, ráadásul a mérkőzésen is. Elvileg Aki fel van függesztve, köteles tartózkodni ettől, de van egy kis félreértés.
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23647/confusion-over-leroy-hill-nfl-policyundisputedly
Senki nem tudott errol a szabalyrol, se a csapat, se Hill, ami nem mentseg, de errol amugy se sokan tudnak. Valszeg kimagyarazzak magukat es Hill kap egy jelkepes buntit. Remelem.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ha nem lettem volna olyan rosszul mindig, már korábban megkérdeztem volna, ez
a Seahawks electric lime greenjeendorphyn
most szín, csümölcs, vagy műszaki cikk?!12
Ez a neve annak a szinkevereknek.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
megérkezett a csapat Denverbe:



több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha nem lettem volna olyan rosszul mindig, már korábban megkérdeztem volna, ez
a Seahawks electric lime greenjeendorphyn
most szín, csümölcs, vagy műszaki cikk?!

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a holnapi meccs elé:
-Hasselbeck megvédése. Unger talán a legjobb OL ember esett ki, őt nehéz lesz pótolni, Andrewstól túl sok jót nem várok, nagy disznó, de ettől még gyenge... Polumbus volt csapata ellen játszhat, reméljük ismeri Ayersék technikáját és nem alázzák meg.
-Carlson. Első meccsen jól mozgott, egykezese élmény volt. Mult héten a Jaguarsból Lewisnek nagy napja volt a Broncos ellen, reméljük Carlsont sem fogják tudni levédekezni.
-Champ faktor. Champ Bailey nagyon jó CB, de már nem az mint pár éve, ettől még szédszedheti Hasselbecket. Branchnek v Williamsnek nehéz dolga lesz vele
-Futójáték. Nem nagyon ment a 49ers ellen, és sajnon a Broncosnak sem rossz a futás ellen védelme. Kellenének a 4-5 átlagyardos futások a 3 fejű "szörnytől"
-Clemons vs Clady. Clady nagyon jó OT, de egy Alualunak sikeült sacket csinálnia róla. Clemons nagyon gyors, és láthattuk, hogy többször megverte Staleyt a frisco LT-jét. Érdekes párharc lesz az biztos. A másik odalon Bryantre egy rookie OT jut, Anthony Davist elintézte már...
-Royal. Eddie Royalra juthat Jennings. Nehéz feladata lesz, múlt héten nem volt rossz, de egy jó formában lévő Royal megeheti. Thomasnak és Babsnak is be kell majd oda segítenie.

Jó kis meccs lesz 😊
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy erdekes kis cikk Bryantrol, hogy mikent is kerult a mostani poziciojara es ez mikent befolyasolta a Frisco gameplanjet: http://seahawknationblog.com/2010/09/red-bryant%e2%80%99s-move-to-end-has-been-a-revelation-for-seahawks/

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hill körül megint probléma van.Megjelent a csapat körül a 49ers meccs előtti napokban, ráadásul a mérkőzésen is. Elvileg Aki fel van függesztve, köteles tartózkodni ettől, de van egy kis félreértés.
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23647/confusion-over-leroy-hill-nfl-policy
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Clemons pedig nagyon nem ártott volna.Mad
rosszul értelmezed 😊 Clemons valószínűleg játszik
csak Endo sporttárs lefordította az injury report-ot 😊
Out: Pitts, Okung
Questionable: McCoy
Probable: Gibson, Clemons, M. WilliamsFucu
Azt irtam, hogy valoszinuleg jatszani fog.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Clemons pedig nagyon nem ártott volna.Mad
rosszul értelmezed 😊 Clemons valószínűleg játszik
csak Endo sporttárs lefordította az injury report-ot 😊
Out: Pitts, Okung
Questionable: McCoy
Probable: Gibson, Clemons, M. WilliamsFucu
ja beleolvadt a kétséges a hozzászólásába 😀

@KJuraszik
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Clemons pedig nagyon nem ártott volna.Mad
rosszul értelmezed 😊 Clemons valószínűleg játszik
csak Endo sporttárs lefordította az injury report-ot 😊
Out: Pitts, Okung
Questionable: McCoy
Probable: Gibson, Clemons, M. Williams



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Clemons pedig nagyon nem ártott volna.

@KJuraszik