Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)braxa88
Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.Mad
Ubergaz 😕

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)braxa88
Na bazd...ez tényleg rohadtul nem hiányzott.

@KJuraszik
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Unger IR 😕
azta rohadt ez most nagyon nem hiányzott... 😕

(+ Cox cut, de ezt most kit érdekel)
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ilyen névvel már nyert ügye van. mindenhol berakható centert leszámítva. bizonyos színvonalra képes, backupnak sztem teljesen jóa.kacsa
pontosan
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ilyen névvel már nyert ügye van. mindenhol berakható centert leszámítva. bizonyos színvonalra képes, backupnak sztem teljesen jó
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
wrotto királya.kacsa
meséljetek már róla! 😊

@KJuraszik
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
wrotto király
több mint 14 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?habib
Unger sérülése miatt gondolom Hamilton és Gibson lesz a két G
Herring sokat volt pályán, most sztem már nem lesz Hill érkezésével.braxa88
Köszi a választ 😊

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Wrotto ujra a csapatnál.
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?habib
Unger sérülése miatt gondolom Hamilton és Gibson lesz a két G
Herring sokat volt pályán, most sztem már nem lesz Hill érkezésével.
több mint 14 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lesz valami változás a kezdőknél a Denveri meccsen?

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az eselytelenek nyugalma sok erot tud adni, mert nincs akkora teher rajtad. A Frisco talan tul onhitten jott es elfelejtettek, hogy tavaly csak 8-8 -at csinaltak, plusz mi is elvertuk oket azert. Szoval tenyleg nem kell tulertekelni a gyozelmet, de az biztos, hogy a csapat ebben formaban egesz utokepes volt. Ha tovabb tudnank vinni ezt a hangulatot akkor meg talan meglepetest is okozhatnank. Es Mad, mit szoktunk friscoi kolleganknak ilyenkor mondani? 😀endorphyn
mit is? SB ? 😀Mad
Neee, tenyleg ilyet szoktunk volna mondani...? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Az eselytelenek nyugalma sok erot tud adni, mert nincs akkora teher rajtad. A Frisco talan tul onhitten jott es elfelejtettek, hogy tavaly csak 8-8 -at csinaltak, plusz mi is elvertuk oket azert. Szoval tenyleg nem kell tulertekelni a gyozelmet, de az biztos, hogy a csapat ebben formaban egesz utokepes volt. Ha tovabb tudnank vinni ezt a hangulatot akkor meg talan meglepetest is okozhatnank. Es Mad, mit szoktunk friscoi kolleganknak ilyenkor mondani? 😀endorphyn
mit is? SB ? 😀

@KJuraszik
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az utolsó képen Matt gratulál az első győzelméhez. Reméljük még lesz több is ebben a szezonban 😀
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1-2 jobb:



több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
-Unger lábujj sérülést szenvedett, úgy látszik, hogy ki kell hagynia a Broncos elleni meccset.
-Hill visszatér de nem kezedMad
Unger rossz hir, jo az urge.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az eselytelenek nyugalma sok erot tud adni, mert nincs akkora teher rajtad. A Frisco talan tul onhitten jott es elfelejtettek, hogy tavaly csak 8-8 -at csinaltak, plusz mi is elvertuk oket azert. Szoval tenyleg nem kell tulertekelni a gyozelmet, de az biztos, hogy a csapat ebben formaban egesz utokepes volt. Ha tovabb tudnank vinni ezt a hangulatot akkor meg talan meglepetest is okozhatnank. Es Mad, mit szoktunk friscoi kolleganknak ilyenkor mondani? 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Talan a legnagyobb pozitivum az elszantsagunk volt. Kegyetlenul kuzdottek egymasert a sracok. A kemia ugy latszik nagyon rendben van(hiaba a nagy joves menes.) Hassie-t nem is tudom mikor lattam utoljara ilyen beporgott allapotban.
(megprobalom nem tulertekelni a gyozelmet de azért csak a divizionk legnagyobb esélyesét ütöttük.)

@KJuraszik
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
-Unger lábujj sérülést szenvedett, úgy látszik, hogy ki kell hagynia a Broncos elleni meccset.
-Hill visszatér de nem kezed

@KJuraszik
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Felmérgeltem magam a Profootballmagazin.hu cikkén. A hét legnagyobb meglepetésének a Seahawks nagyarányú győzelmét tartja a 49-esek ellen, erre az egész cikk a Friscoról szól, mintha a győztes ellenfél nem is létezne! Tudom, hogy ezzel a még nem lettünk PO esélyesek sem, de akkor is!garrett27
erre van megoldás 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Felmérgeltem magam a Profootballmagazin.hu cikkén. A hét legnagyobb meglepetésének a Seahawks nagyarányú győzelmét tartja a 49-esek ellen, erre az egész cikk a Friscoról szól, mintha a győztes ellenfél nem is létezne! Tudom, hogy ezzel a még nem lettünk PO esélyesek sem, de akkor is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
azért Polumbustól nem kell elszállni 😊 nekem is tetszett, jobb volt mint Staley a másik odalon akit Clemons agyonvert
de azért maradjunk a földön, lesznek itt még nagy pass rusherek, Denverben talán még nem.braxa88
Nem hinnem, hogy barki elszallt volna, csak arrol beszeltunk, hogy mennyire jobban teljesitett az elozetes varakozasoktol. Emberunk jo volt es varjuk vissza Okungot.endorphyn
nem is azért mondom.
és amugy Okung is rookie, sztem majd amikor ő jön ő sem lesz rögtön Walter Jones, vagy Joe thomas. Láttuk tegnap ahogy Lofa lenyomta Iupatit... de én is várom már őt nagyon

amugy nekem tegnap Red Bryant tetszett a legjobban.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
azért Polumbustól nem kell elszállni 😊 nekem is tetszett, jobb volt mint Staley a másik odalon akit Clemons agyonvert
de azért maradjunk a földön, lesznek itt még nagy pass rusherek, Denverben talán még nem.braxa88
Nem hinnem, hogy barki elszallt volna, csak arrol beszeltunk, hogy mennyire jobban teljesitett az elozetes varakozasoktol. Emberunk jo volt es varjuk vissza Okungot.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
azért Polumbustól nem kell elszállni 😊 nekem is tetszett, jobb volt mint Staley a másik odalon akit Clemons agyonvert
de azért maradjunk a földön, lesznek itt még nagy pass rusherek, Denverben talán még nem.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Polombus kifejezetten jól játszott...talán még sosem mondtam de Jenningsel is elégedett vagyok 😀Mad
Bizony-bizony, jo volt a helyen. Amugy meg par hetet mondtak meg mult heten. Hassie mikor csinalt utoljara 23-bol 18 jo passzt? Ket TD dobast meg egy futast? Jojjon Okung, de ha Polumbus kesobb is igy jatszik, akkor maradjon.endorphyn
átrakjuk lockear helyére.a.kacsa
Nezzuk meg mit csinal a tovabbiakban es ugyis eldol.

-- TIME I'AM! --