Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na akkor elmondhatom, hogy mi hárman (két Pít meg énl) ugyanúgy látjuk 😊
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Örülök ennek a fasznak! Nálunk nagyon jó lesz, csak le ne csukják!Helmut Zimmer
Pont akartam írni hogy jó fogás, persze amíg nincs lecsukva/felfüggesztve 😂
Na így legalább közelebb lesz az oaklandi dzsíkhez 😛

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na, Lynch az jól jön ide.

Hassie padoztatása tényleg jó lenne a csapat jövőjének szempontjából, de még csak 4 hét telt el, erőre kaphat ő is. Nem tudom, milyen a seattlei szurkolók hangulata, de lehet nem vennék jó néven, ha ilyen hamar QB csere lenne...mr nemo
Na Helmut most elégedett lehetsz! 😊
Remélem jól járunk vele...Sonics
Az vagyok 😀

Így hallgattasson meg minden kérésem! 😊 (Lásd hsz 525)
Nem hiába mi kette Píttel hasonlóan látjuk 😀
Örülök ennek a fasznak! Nálunk nagyon jó lesz, csak le ne csukják!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na ennek örülök nagyon, főleg a jones cuttal karöltve. remélem moderálni tudja majd caroll és akkor lehetne egy szép párosunk a backfieldben plusz washington.
ami bíztató, hogy caroll eddigi szerzettjei beváltak
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na, Lynch az jól jön ide.

Hassie padoztatása tényleg jó lenne a csapat jövőjének szempontjából, de még csak 4 hét telt el, erőre kaphat ő is. Nem tudom, milyen a seattlei szurkolók hangulata, de lehet nem vennék jó néven, ha ilyen hamar QB csere lenne...mr nemo
Na Helmut most elégedett lehetsz! 😊
Remélem jól járunk vele...

több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
twitter:
Adam_Schefter

After acquiring Marshawn Lynch, Seahawks released Julius Jones.

bár gondolom, nem nagy meglepetés

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
u.i. Szia Delonso, úgy látom előled nincs menekvésem 😊
SHelmut Zimmer
Szinte nema olvaso vagyok, de mindent latok😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na, Lynch az jól jön ide.

Hassie padoztatása tényleg jó lenne a csapat jövőjének szempontjából, de még csak 4 hét telt el, erőre kaphat ő is. Nem tudom, milyen a seattlei szurkolók hangulata, de lehet nem vennék jó néven, ha ilyen hamar QB csere lenne...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marshawn Lynch itt!

2011
4. kör

2012 kondíciós pick

több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A legnagyobb kérdés, hogy Carroll le meri-e ültetni Hassiet a Soldier Fielden és be meri-e vetni Karcsit. Rá biztos nem készül a Bears, szerintem meg kellene próbálni. Aztán ha így se megy, akkor marad a QB draft, ami évek óta esedékes (nyilván nem 4. 5. stb. körösökről beszélek). Okungot még ne bántsuk, hiszen újonc, ráadásul valószínűleg nem ilyen idénykezdetről álmodott. Remélem néhány meccs alatt felpörög és kibírja újabb sérülés nélkül.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ez eddig fel se tűnt de tényleg nem adja meg az esélyt se hassie a YAColásra 😀 köszi helmut. tudtam h van vmi idegesítő de nem állt össze.
a defenseve játékunk meg nekem inkább érthetetlen. a meccs elején egy csomó blitz tök fasza is minden, és akkor vmi varázsütésre, visszatérünk a tavalyi fantasztikus preventív játékához és nincs az az isten h szét ne dobáljanak. aztán meg megint blitzelünk és megfogjuk a végén. nem értem és nyilván tudni se tudom, hogy mennyi tudatosság van ebben, de nekem ez nagyon átjön.
jól jön a bye, okung trufi játékba jöhet megint
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly:
No-no! A Bills-be majdnem beletört a Pats bicskája.mr nemo
Off:
Maradjunk annyiban,hogy a Patsnél sincs minden rendben 😊
Védelem nulla. Intelligencia és fizikai potenciál hiány.
Támadósor: Moss,Moss,Moss, holott jobban járnánk ha elküldenénk.Akkor végre rá lennénk kényszerítve egy normális playhívásra(amire egyébként alkalmatlan az OC). Amit hallani lehet,hogy milyen esélyekkel várjuk a szezont, az mind egy nagy lufi 😊undisputedly
Szeretem azokat a Pats play hívásokat, egy surrano possession, talán egy emergency, egy mély üres terület 1. zóna, és egy moss 2. üres zóna. Tomb Ready behajítja üres zónába Mossnak, aki odaér és TD, vagy fogja egy magasságban meccsben lévő Cromartie, aki gyorsabb atletikusabb, és fog egy picket. Azt amikor ez jól nem megy, akkor visszaváltanak flare outra, 8 curlre, vagy megnyomják a Faulk gombot 😀 😀
OFF OFFHelmut Zimmer
OFF:Az ellenfelek is nagyon 😀 Kiváltképp szeretik Mosst, mivel ütközni sem mer 😀 OFF

Maradjunk témánál.Szerintetek a bye week jó most nekünk? Talán jobb lett volna,ha egyből döntési kényszerben van a stáb, impresszívebben él bennük MAtt játéka, és könyebben döntenek a váltás mellett.Míg egy hét szünet alatt könyebben meggyőzik magukat Carrollék,hogy kitartsanak a mostani szereposztás mellett.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
undisputedly:
No-no! A Bills-be majdnem beletört a Pats bicskája.mr nemo
Off:
Maradjunk annyiban,hogy a Patsnél sincs minden rendben 😊
Védelem nulla. Intelligencia és fizikai potenciál hiány.
Támadósor: Moss,Moss,Moss, holott jobban járnánk ha elküldenénk.Akkor végre rá lennénk kényszerítve egy normális playhívásra(amire egyébként alkalmatlan az OC). Amit hallani lehet,hogy milyen esélyekkel várjuk a szezont, az mind egy nagy lufi 😊undisputedly
Szeretem azokat a Pats play hívásokat, egy surrano possession, talán egy emergency, egy mély üres terület 1. zóna, és egy moss 2. üres zóna. Tomb Ready behajítja üres zónába Mossnak, aki odaér és TD, vagy fogja egy magasságban meccsben lévő Cromartie, aki gyorsabb atletikusabb, és fog egy picket. Azt amikor ez jól nem megy, akkor visszaváltanak flare outra, 8 curlre, vagy megnyomják a Faulk gombot 😀 😀

OFF OFF
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly:
No-no! A Bills-be majdnem beletört a Pats bicskája.mr nemo
Off:
Maradjunk annyiban,hogy a Patsnél sincs minden rendben 😊
Védelem nulla. Intelligencia és fizikai potenciál hiány.
Támadósor: Moss,Moss,Moss, holott jobban járnánk ha elküldenénk.Akkor végre rá lennénk kényszerítve egy normális playhívásra(amire egyébként alkalmatlan az OC). Amit hallani lehet,hogy milyen esélyekkel várjuk a szezont, az mind egy nagy lufi 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
undisputedly:
No-no! A Bills-be majdnem beletört a Pats bicskája.
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mert vesztett állásnál 1. sz QB-t leültetni meccs közben, tehát kvázi átfogó elemzés és kiértékelés nélkül a legnagyobb alázás... felér egy cuttal
Ha vezetünk az más.

Nos én örülök a Rams sikerének, mert rájuk fért, és mert bizonyítja, működik a hendikepp rendszer 😊
De most komolyan. Aki látta ezt a meccset az azt is llátta, hogy ez megint az egyéni hibák meccse volt. Okung éretlen, Hass pedig elhervadt 😊

Qwesten szerintem hozni fogjuk a visszavágót. Két koncepcionális hibát látok.(szubjektív nem tudományos)

Az egyik, hogy hiába hívja be az üres területre a játékot Jeremy, Matt nem csinálja. Nem érti, vagy nem hiszi, hogy ott lesz az ember, nem tudom.Pedig fontos lenne, mert korunkban az összes győztes QB simán megjátsza, a téma klasszisai Rivers, Brady stb stb. Manapság azért igen kevés irányítható engedheti meg hogy csak és kizárólag point to point possession passzjátékra játékra építsen. Nem csoda, hogy Bates megunja, Williams megunja, és mindenki megunja, csak az ellenfél nem. 15 yardot kell levédekezni. Mélységet a két safety megoldja, a többiek megölik a rövid yardot, legyen az akár futás, akár passz. Nem nagy csoda!

Billstől el kéne hozni Lynchet, aki fasz meg paraszt, de ezt Forsett nem fogja bírni... Lynch egyébként őstehetség, és mióta megtanult olvasni... na jó nem oltom 😊

Másik dolog, nekem túl aggresszív a Def playhívás, nem túl preventív. Milloy meg olyan mint az akció utáni pirula... hosszú játék után remekül fogja meg az azóta 20-25 yardot nyargaló játékosokat.
A Wilson trade szerintem nem volt jó húzás! Azért vele jobbak lennénk, de nem kicsit.

üdv
Helmut

u.i. Szia Delonso, úgy látom előled nincs menekvésem 😊
Szia Undisputedly, nem veszem magamra, remélem tolólapos dózerrel tünteti el Jim Kelly Ralph Wilsont és az összes fizetett bohócát!!!
több mint 14 éve
davekid 349 — Go Big Red
Basszus, a franc aki megeszi, hogy most igazam volt! Hassiet nagyon szeretem de hetek ota irom, hogy tegyek be vegre Whitehurstot. Sot, tulajdonkeppen a PO -ban is tobbszor jeleztem, hogy iszonyu hullamzo a teljesitmenye es nem sok jot varok tole. Nem mitha a profeta szemelyeben akarnek tetszelegni, de mar regota rohadt gyanus az ember. Egesz egyszeruen nem NFL szint amit jelen pillanatban kepvisel. Lehet, hogy kesobb feleled, de ra ebben a pillanatban nem lehet szamitani. Ha most vegre kiprobaljak Charliet es kiderul, hogy bena, akkor meg idoben lehet talalni valakit, aki esetleg jobb nala. Mi veszteni valonk van? Akar meg az is kiderulhet, hogy egy aranybanya vagy legalabb kepes egyenletesen jo teljesitmenyre. Par hete irtam, hogy ebbe az idoszakba szerintem sokminden belefer mert teszteljuk a jatekosokat, a csapatot, az edzoket. Legyunk benak, de legalabb probalkozzunk! Itt az ido a mereszsegnek, mert par ev mulva egyesetleges feltamadaskor mar konzervatibbnak kell majd kicsit lennunk!endorphyn
pontosan, meg nem is az, hogy a többi meccsre várni és majd ott kipróbálni, minél előbb. Itt volt a tegnapi meccs, már minden veszve volt; mi a faszomé nem lehetett az utolsó playekre berakni Whitehurstot. És említetted a hullámzó teljesítményét, való igaz én amit láttam tőle az előszezonban az nagyon teccet főleg a Minnesota és a Tennessee ellen. Most Bye week lesz idejük "lehiggadni" de még csak ezután jön a java. Giants, Saints anyáááám, nah mind1

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Basszus, a franc aki megeszi, hogy most igazam volt! Hassiet nagyon szeretem de hetek ota irom, hogy tegyek be vegre Whitehurstot. Sot, tulajdonkeppen a PO -ban is tobbszor jeleztem, hogy iszonyu hullamzo a teljesitmenye es nem sok jot varok tole. Nem mitha a profeta szemelyeben akarnek tetszelegni, de mar regota rohadt gyanus az ember. Egesz egyszeruen nem NFL szint amit jelen pillanatban kepvisel. Lehet, hogy kesobb feleled, de ra ebben a pillanatban nem lehet szamitani. Ha most vegre kiprobaljak Charliet es kiderul, hogy bena, akkor meg idoben lehet talalni valakit, aki esetleg jobb nala. Mi veszteni valonk van? Akar meg az is kiderulhet, hogy egy aranybanya vagy legalabb kepes egyenletesen jo teljesitmenyre. Par hete irtam, hogy ebbe az idoszakba szerintem sokminden belefer mert teszteljuk a jatekosokat, a csapatot, az edzoket. Legyunk benak, de legalabb probalkozzunk! Itt az ido a mereszsegnek, mert par ev mulva egyesetleges feltamadaskor mar konzervatibbnak kell majd kicsit lennunk!

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Bocsi hogy belearcolok a nagy szomorusagba, mivel a GM jatekban par jatekosom ide jott, figyelem a csapatot.

Most kezditek a rebuildet, mit vartatok?
Van egy remek LB sorotok ez jo alap lehet.
Tulvagytok egy remek drafton.
De kell meg ket szezon ahhoz hogy arrol beszelhessetek, ismet dominalni fogtok.
A Rams sokkal rosszabb alapokrol de ezt elkezdte egy idennyel ezelott.
Es egy igazi igen vagy nem HC tek lett.
Turelem.
több mint 14 éve
davekid 349 — Go Big Red
Hassienek tényleg bizonytalan a jövője, az ő ideje már lejárt csak nem tudja még hogy anno kellett vna a csúcson abbahagyni :/ Én a tegnapi meccsen Okungban is csalódtam, annyira egyszerű testcselekkel átengedte a falon az ellenfelét, hogy az végül sack-hez is vezetett. Szal sztem várhatjuk újra az uborkaszezont.

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
ez ma mindennek a legalja volt...mongyon le mindenki főleg az offense. St Luoisban 3pontos csinálni?! az mi?
hasselbeck cut. nulla semmi, szar. elzavarni a picsába kit érdekel mit tett a csapatért évekkel ezelőtt.

ez a szezon megint kuka. és az a legbosszantóbb h igy is álltam neki a szezonnak, de ezek a buzik nyertek 2 meccset és elkezdtem reménykedni.
6-10es szezon király lenne. Falcons, 49ers, Bears, atyaég Saints, ezek nagyon meg fognak verni...

3pont...hihetetlen.

bocs, de baszottul ideges vagyok mindenrebraxa88
Semmi Baj Braxa! Belfér! 😊

Öröm a bánatban, hogy legalább a kedvenc ellenfelünktől kaptunk ki, szóval attól, akit szívünk mélyén mind szeretünk.
Este, vagy holnap szívesen írok a dologról mélyebben, Azt hiszem Matt Hass ideje lejárt, megvédhetetlen, és a legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem érti, mit kér tőle Bates.

u.i nem értettem a PO-s örömködést, illetve értettem én, hisz a fan midig remél... csak ahhoz még nekünk kell 2 jó offseason 😊Helmut Zimmer
Ez a 3 pont tényleg sovány 😊 Viszont így megkérdőjelezhetetlenül megnyílt az út Matt leváltásához.Offseasonban volt egy interjú ahol megkérdezték,hogy mit érez a konkurencia miatt. Úgy látszik az ott mutatott zavartsága nem csak a véletlen műve.
*Helmut ne vedd sértésnek* De legalább nem a mostani Buffalotól kaptunk ki 😀
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Volt pozitív meglepetés a csapattól ebben a szezonban, most pedig jött a negatív....
A Rams meg kellett volna verni, nem simán kikapni....

több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sajnálom Hassiet, de tegnap végleg lemondtam róla. Ilyen kilátástalan, gyáva játékot kezdő QB-k sem nagyon produkálnak manapság. Utolsó pillanatban vagyunk, ha nem váltunk ez is egy szégyellnivaló, gyalázatos szezonná válik. Merész dolog, de a tegnapi teljesítményt Karcsi gond nélkül tudta volna hozni, úgy hogy egy éles dobása sem volt még. Ez már nem a türelemről szól, Hassie akkora gödörben van, hogy a feje búbja sem látszik ki. Szegény Forsett küzdött emberesen, de fizikálisan nincs ott, hogy elsőszámú úthenger legyen. Úgy lekapkodták, mint a legyet, még akkor is, ha a blokkok sem jöttek megfelelő időben. Steven Jackson meg a fél védelemmel a nyakában tolta át magát a sárga vonalon. Sajnálom ezt a tegnapi estét, mert borzasztó volt látni a kilátástalan vergődést.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Remélem már készülnek a Locker mezek.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hassinek volt 15 yardnál hosszabb passz kisérlete egíáltalán? nem nagyon emlékszem ilyenre.