Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ja jok, ha nem ugy kezdjuk a masikra reflektalva, hogy "Hulyeseg..." 😛endorphyn
Azzal nem kell törődni, az csak az önbizalomhiány miatt van, de azt majd itt megszerzi a kisköcsög...

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Az a baj, hogy Hassie játékában még az egészséges rizikó sincs benne. Semmi bátor, bevállalós nagy dobás. Mindig a legtutibbat, nehogy gond legyen. Ez egy újonctól rendben van, de az ő tapasztalatával nagyon kevés. Ráadásul ezzel a támadásaink is könnyen kiismerhetőek. Talán Lynch érkeztével több lesz az opció, de akkor is kellenének a meglepő, merész megoldások.garrett27
Kicsit tovább gondolva, az "Egész csapat mögötte áll"-t...valóban (!) de ki áll előtte??? Úgy gondolom (és be kell ismerni némi joggal) MH nem bízik a falban*...de az OC???

*Ezt némileg kiegészíti az, amit Sityak írt az 583-ban a lézervektorplotterek kopási együtthatójáról.

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Úgy hírlik, hogy Brady Branchet szeretné nagyon Moss helyére. .mr nemo
Nem csodálom...már a fodrászhoz sem talál el. (remélem nem kérnek még mellé sok draft pick-et)

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerintem én nem a "Hülyeség" kezdetű postra válaszoltam... , hanem arra, ami így kezdődött "1. seattle környéki szakírók akik folyamatosan figyelik a csapat edzéseit." 😉Helmut Zimmer
Nem is azt mondtam..😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerintem én nem a "Hülyeség" kezdetű postra válaszoltam... , hanem arra, ami így kezdődött "1. seattle környéki szakírók akik folyamatosan figyelik a csapat edzéseit." 😉
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amúgy meg jók az ilyen vitaindító különvélemények.
HHelmut Zimmer
Ja jok, ha nem ugy kezdjuk a masikra reflektalva, hogy "Hulyeseg..." 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
OFF: Bent voltam ma este a Mammut 2. -ben levo Saturnban es megneztem a 3D-s tv felhozatalt. Sonyeknal is ment a promozas BlueRay discrol. Mindenfele rajzfilmek meg hasonlo marhasagokat raktak be, de egyszer csak mit latok? Az Ohio epp Matt Barkley-t sackeli es Carroll az oldalvonalon betamasztva idegeskedik. Aztan vegul mutatjak a nyero TD -t es persze 18-10 gyozott a Trojans. 3D -ben eleg jol mutatott. Meg akkor is, nem tipikus, hogy nalunk amifocival promoznak. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én azt gondolom, hogy Tessu véleményében is van ráció.
az 1. ponttal kapcsolatban annyit tudnék csak mondani, hogy én értékelném, hogyha e derék publicisták azon túl, hogy folyamatosan figyelik a cspat edzéseit, figyelnék a csapat meccseit, és az alapján mondanának véleményt.. Szóval az edzés egy dolog, a meccs egy másik dolog, összehasonlíthatatlan.
Tessuéval egybehangzó véleményeket lehet hallani, hiszen, aki nézi a külhoni oldalakat (szerintem mi mindannyian) az láthatja, hogy matthass alkalmassága a Broncos meccs óta téma.
Sokat beszéltünk már arról a típusú kopásról, ami elsősorban nem fizikális, hanem mentális, és a QB-kat sújtja. Tulajdonképpen hívhatjuk egyfajta kiégésnek is, mindenképpen kihat a döntéshozatalra. Sokat beszéltünk már a témáról, még az NFL.hu-n Emlékezzünk vissza, hogy talán 2006-ban tán a 3. héten Kurt Warner omlott döbbenetesen látványosan (Fucu majd megcáfol, vagy megerősít) megdobta annnak az Intnek a prototípusát, mint amivel Harrison végigrohant a pályán pár év múlva a nagydöntőben. Jött Leinart, Warner megemésztette a dolgot, kipihente magát, és mire Leinart visszaült a padra már újra régi önmagát idézte. Nem mondom, hogy matthassnek vége, de most úgy érzem, hogy lehet rá férne a pihenés. Karcsit egyszer azért megnézném. Szeretném érteni, hogy mit látott benne Bates.

Amúgy meg jók az ilyen vitaindító különvélemények.
Na üdv

H
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Az a baj, hogy Hassie játékában még az egészséges rizikó sincs benne. Semmi bátor, bevállalós nagy dobás. Mindig a legtutibbat, nehogy gond legyen. Ez egy újonctól rendben van, de az ő tapasztalatával nagyon kevés. Ráadásul ezzel a támadásaink is könnyen kiismerhetőek. Talán Lynch érkeztével több lesz az opció, de akkor is kellenének a meglepő, merész megoldások.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
1, a seattle kornyeki szakirok irtak mar sokmindent, ami nem igazolodott be.
2, Washington egy rendkivul jofej ember lehet, de nem O fog donteni. De ertem amit ir, es szerintem minden jozan ember igy gondolja kb. De ettol meg nincs kompetenciaja a dologban.
3, Egy franchise QB csere amugy is mindig hosszas procedura (mar ha nem valami istentelen kutyautot tettek meg annak, aminek altalaban kicsi a valoszinusege). Carrol oreg rutinos roka, pontosan tudja, hogy egy ilyet meglepni az nagy dolgog. Ez nem egy nagyszaju slot WR rol szol, hanem a csapat elsodleges embererol. Tehat azt gondolom, hogy az termeszetes, hogy megfontolt. En se Hassie verere szomjazom, csak mar honapok ota nem latok benne tul sokat. Legalabbis a jelenlegi allapotabanendorphyn
Elájulva én se vagyok tőle és nekem ahhoz képest gyenge a teljesítménye, hogy mennyire dicsérték az OTA-k és a camp alatt, hogy mennyire megerősítette a vezető szerepét Charlie érkezése után. Szerintem megnézik, hogy áll össze az O Okung-al és Lynch-el, ha nincs változás néhány meccs után akkor jön Whitehurst.
A röhej az, ha nem lennénk ilyen harmatgyenge csoportban amit még ilyen csapattal is van esély megnyerni akkor valószínűleg Carollék is hamarabb mernének változtatni.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
1, a seattle kornyeki szakirok irtak mar sokmindent, ami nem igazolodott be.
2, Washington egy rendkivul jofej ember lehet, de nem O fog donteni. De ertem amit ir, es szerintem minden jozan ember igy gondolja kb. De ettol meg nincs kompetenciaja a dologban.
3, Egy franchise QB csere amugy is mindig hosszas procedura (mar ha nem valami istentelen kutyautot tettek meg annak, aminek altalaban kicsi a valoszinusege). Carrol oreg rutinos roka, pontosan tudja, hogy egy ilyet meglepni az nagy dolgog. Ez nem egy nagyszaju slot WR rol szol, hanem a csapat elsodleges embererol. Tehat azt gondolom, hogy az termeszetes, hogy megfontolt. En se Hassie verere szomjazom, csak mar honapok ota nem latok benne tul sokat. Legalabbis a jelenlegi allapotaban

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ej de vidámak vagyunk... 😀

Pete edző bá építi a jövő és a jelen csapatát.

Köszi szépen a válaszokat srácok!!! Akkor jöjjön Charlie aztán majd meglátjuk, hogy tud-e úszni a mély vízben.Sonics
Hülyeség.
1. akik látják a VMAC-ben őket egymás mellett dobálgatni azok szerint Hassie még mindig klasszisokkal jobb. a hosszú passzokban gyengébb, de ez régen se ment neki.
2. a csapat egyértelműen mögötte áll
3. holtversenyben a csoport élén állunk. egyre általánosabb vélemény szerint már 7 győzelem is elég lehet a címhez és ha a Qwest-en nyerünk 5-6 ot, idegenben pedig találunk 1-2 győzelmet akkor meglehet a divizió. Carollék pedig már idén be akarják húzni a csoportot.

Szóval az idényünknek akkor lesz vége hivatalosan amikor CW kezdő lesz.Tessu
Egyaltalan nem az..

1, Nem tudom, hogy kik latjak a Vmac mellett dobalni, de addig, amig a meccsen CW-t nem latom minuszakat csinalni, addig ez ugyan olyan pletyka, mint eddig szamtalan masik, amikrol kiderult, hogy kam.
2, Kik? Neveket kerek! Ez persze csak vicc, de a lenyeg, hogy ezt se tudhatjuk. Egy csapat nagyon sok embert jelent de dontesben nem mindenki fog resztvenni es csak a bolinto emberek szamitanak igazan. Na majd Ok megmondjak a dolgot.
3, Azert allunk az elen, mert Tate megmentette a seggunket. Nem Hassie miatt. Legalabbis nem arrol szol az egesz, hogy O mennyire zsenialisan csinalja a dolgokat mostansag. Nyilvan nem szabad tole elvenni a gyozelmeket, de valljuk be, a Friscon kivul (ami inkabb az O benasaguk volt aznap es persze azert szep jatek tolunk) nem nagyon tudok olyan meccset mondani, ahol valami olyasmit mutatott volna, amitol megnyugodnek. Sot, a pre s.-ban is egy meccsen kivul masikat sem. Csapatepites folyik es hosszutavon kell gondolkodniuk. Ha mar ilyen aron megvettek Whitehurstot, az a minimum, hogy ki fogjak probalni. Lehet, hogy nem O a jovonk, de meg fogjak nezni, hogy elesben mit tud. Es ha Hassie ilyen teljesitmenyt nyujt, akkor inkabb hamarabb, mint kesobb.endorphyn
1. seattle környéki szakírók akik folyamatosan figyelik a csapat edzéseit.
2. Washington:
"I think one phrase can really sum up how I feel, and I want to be emphatic with it: Football is a team sport!" said running back Leon Washington, who dealt with quarterback controversies all the time when he played for the New York Jets. "With an offense, everything is like an engine. Every part has to be working correctly, and we have a ways to go to get to that level. That's all I've got to say. Matt is not a problem. He's still a very good quarterback. He's more than capable of leading us to where we want to go."
Mike Willams twit a Rams meccs után:
"Its crazy how out of 53 dudes, 1 guy is blamed for a loss. @Hasselbeck I'm ridin w/ u bro."
3. nyilván Hassie nem brillírozott, hogy finoman fogalmazzak, de az egész O nem nagyon klappolt idáig. viszont Carroll eddigi működését elnézve nem sokat tökölt volna a lecserélésével, ha Whitehurst több esélyt adott volna a győzelemre.
szerintem még legalább 2-3 meccset adnak Hass-nek aztán jöhet a csere. ha a Bears D összetöri akkor még hamarabb. :/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szeretem a Seahawks-ot, de Welker maradjon csak a helyén 😊
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy hírlik, hogy Brady Branchet szeretné nagyon Moss helyére. .mr nemo
Rendben, adják ide cserébe Welkert, aztán tőlem már csomagolhat is.garrett27
😀
Branchért nem fog áldozni a FO.LEgalábbis szerintem.Aztán,hogy milyen erős a lobby, azt nem tudom.
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Úgy hírlik, hogy Brady Branchet szeretné nagyon Moss helyére. .mr nemo
Rendben, adják ide cserébe Welkert, aztán tőlem már csomagolhat is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Úgy hírlik, hogy Brady Branchet szeretné nagyon Moss helyére. .
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://www.mobypicture.com/user/seahawks/view/7679558


Lynch

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hülyeség.
1. akik látják a VMAC-ben őket egymás mellett dobálgatni azok szerint Hassie még mindig klasszisokkal jobb. a hosszú passzokban gyengébb, de ez régen se ment neki.
2. a csapat egyértelműen mögötte áll
3. holtversenyben a csoport élén állunk. egyre általánosabb vélemény szerint már 7 győzelem is elég lehet a címhez és ha a Qwest-en nyerünk 5-6 ot, idegenben pedig találunk 1-2 győzelmet akkor meglehet a divizió. Carollék pedig már idén be akarják húzni a csoportot.

Szóval az idényünknek akkor lesz vége hivatalosan amikor CW kezdő lesz.Tessu
Lehet, de
1, ...és az is egyre régebb óta lesz, hogy nincs hosszúpassz veszély
2, meg a steak mögött is.
3, igen, ez viszont pont 3-al több, mint a tavaly előtti és 2-vel, mint a tavalyi eredményünk.

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://www.mobypicture.com/user/seahawks/view/7679558Fucu
Ej de vidámak vagyunk... 😀

Pete edző bá építi a jövő és a jelen csapatát.

Köszi szépen a válaszokat srácok!!! Akkor jöjjön Charlie aztán majd meglátjuk, hogy tud-e úszni a mély vízben.Sonics
Hülyeség.
1. akik látják a VMAC-ben őket egymás mellett dobálgatni azok szerint Hassie még mindig klasszisokkal jobb. a hosszú passzokban gyengébb, de ez régen se ment neki.
2. a csapat egyértelműen mögötte áll
3. holtversenyben a csoport élén állunk. egyre általánosabb vélemény szerint már 7 győzelem is elég lehet a címhez és ha a Qwest-en nyerünk 5-6 ot, idegenben pedig találunk 1-2 győzelmet akkor meglehet a divizió. Carollék pedig már idén be akarják húzni a csoportot.

Szóval az idényünknek akkor lesz vége hivatalosan amikor CW kezdő lesz.Tessu
Egyaltalan nem az..

1, Nem tudom, hogy kik latjak a Vmac mellett dobalni, de addig, amig a meccsen CW-t nem latom minuszakat csinalni, addig ez ugyan olyan pletyka, mint eddig szamtalan masik, amikrol kiderult, hogy kam.
2, Kik? Neveket kerek! Ez persze csak vicc, de a lenyeg, hogy ezt se tudhatjuk. Egy csapat nagyon sok embert jelent de dontesben nem mindenki fog resztvenni es csak a bolinto emberek szamitanak igazan. Na majd Ok megmondjak a dolgot.
3, Azert allunk az elen, mert Tate megmentette a seggunket. Nem Hassie miatt. Legalabbis nem arrol szol az egesz, hogy O mennyire zsenialisan csinalja a dolgokat mostansag. Nyilvan nem szabad tole elvenni a gyozelmeket, de valljuk be, a Friscon kivul (ami inkabb az O benasaguk volt aznap es persze azert szep jatek tolunk) nem nagyon tudok olyan meccset mondani, ahol valami olyasmit mutatott volna, amitol megnyugodnek. Sot, a pre s.-ban is egy meccsen kivul masikat sem. Csapatepites folyik es hosszutavon kell gondolkodniuk. Ha mar ilyen aron megvettek Whitehurstot, az a minimum, hogy ki fogjak probalni. Lehet, hogy nem O a jovonk, de meg fogjak nezni, hogy elesben mit tud. Es ha Hassie ilyen teljesitmenyt nyujt, akkor inkabb hamarabb, mint kesobb.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
1. akik látják a VMAC-ben őket egymás mellett dobálgatni azok szerint Hassie még mindig klasszisokkal jobb. a hosszú passzokban gyengébb, de ez régen se ment neki.
2. a csapat egyértelműen mögötte áll
3. holtversenyben a csoport élén állunk. egyre általánosabb vélemény szerint már 7 győzelem is elég lehet a címhez és ha a Qwest-en nyerünk 5-6 ot, idegenben pedig találunk 1-2 győzelmet akkor meglehet a divizió. Carollék pedig már idén be akarják húzni a csoportot.

Szóval az idényünknek akkor lesz vége hivatalosan amikor CW kezdő lesz.Tessu
Nem mondom, hogy nincs igazság abban amit írsz...

A csoportgyőzelem meglehet még.

Egyébként érdekesség, hogy úgy tűnik az egész nfc west qb draftra kényszerül.
Már a Kosokat kivéve természetesen...

több mint 14 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
http://www.mobypicture.com/user/seahawks/view/7679558Fucu
Ej de vidámak vagyunk... 😀

Pete edző bá építi a jövő és a jelen csapatát.

Köszi szépen a válaszokat srácok!!! Akkor jöjjön Charlie aztán majd meglátjuk, hogy tud-e úszni a mély vízben.Sonics
Hülyeség.
1. akik látják a VMAC-ben őket egymás mellett dobálgatni azok szerint Hassie még mindig klasszisokkal jobb. a hosszú passzokban gyengébb, de ez régen se ment neki.
2. a csapat egyértelműen mögötte áll
3. holtversenyben a csoport élén állunk. egyre általánosabb vélemény szerint már 7 győzelem is elég lehet a címhez és ha a Qwest-en nyerünk 5-6 ot, idegenben pedig találunk 1-2 győzelmet akkor meglehet a divizió. Carollék pedig már idén be akarják húzni a csoportot.

Szóval az idényünknek akkor lesz vége hivatalosan amikor CW kezdő lesz.
több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Öröm a bánatban, hogy legalább a kedvenc ellenfelünktől kaptunk ki, szóval attól, akit szívünk mélyén mind szeretünk.Helmut Zimmer

Úgy emlékszem nekik is van aranyszínű gatyájuk...

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
előtte:

utána:
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
off: braxa küldtem PM-et. Kérlek reagálj majd vmit. Köszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Karcsit mindenképpen ki kell próbálni, de nem túl jók a megérzéseim vele kapcsolatban. Mögötte egyenlőre senki, így aztán muszáj lesz egy első köröst húzni. Szerintem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.