Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Carrol kibukott, hogy csak 19. a listan 😀

number 19 in SI's "coaches as players" rankings?? cmon, i'm throwing the challenge flag on that! http://bit.ly/c94kdWendorphyn
De legalább van humora. Ha meg vasárnap behúzzuk a Cards meccset ez már őt sem fogja érdekelni. Viszont, ha jól látom John Ryan nincs sérült listán, pedig külön megemlítették a brutál ütközéses büntetéseknél az ő lezúzását is. Jó lenne, ha egyben maradna a csapat, nem szednék szét a sérülések, mint tavaly.garrett27
igen szinte biztos volt amugy is h Ryan játszik vasárnap.
amugy meg nem lesz szükség punterre 😛
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Carrol kibukott, hogy csak 19. a listan 😀

number 19 in SI's "coaches as players" rankings?? cmon, i'm throwing the challenge flag on that! http://bit.ly/c94kdWendorphyn
De legalább van humora. Ha meg vasárnap behúzzuk a Cards meccset ez már őt sem fogja érdekelni. Viszont, ha jól látom John Ryan nincs sérült listán, pedig külön megemlítették a brutál ütközéses büntetéseknél az ő lezúzását is. Jó lenne, ha egyben maradna a csapat, nem szednék szét a sérülések, mint tavaly.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carrol kibukott, hogy csak 19. a listan 😀

number 19 in SI's "coaches as players" rankings?? cmon, i'm throwing the challenge flag on that! http://bit.ly/c94kdW

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mike williams
braxa88
Nem semmi, ma de Carroll hol all mar? 😊endorphyn
ténleg 😂 izgul az öreg 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mike williams
braxa88
Nem semmi, na de Carroll hol all mar? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mike williams
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ezt a Cutler dolgot mar parszor atbeszeltuk meccs elott - kozben - utan, szoval arra nem volt mit reagalnom. 😛endorphyn
petey
aranyos ez a kis hi5 bullet 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ezt a Cutler dolgot mar parszor atbeszeltuk meccs elott - kozben - utan, szoval arra nem volt mit reagalnom. 😛endorphyn

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, csak infokent, felkerult TYT-re. Mar akit erint.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
biztos így van. 😊 van is mire arcozni...komolyra fordítva:

baszki, végignéztem, de nem haltam ameg az izgalomtól mert kb egy közepes csapat éppen megvert egy bűnrossz, forgóajtóval vetekedő OL mögött játszó QB-t. Szegény Cutler ennyi erőel kimehetett olna egy Centerel is hogy megkapja a snapet. Mondjuk ez legyen az ő bajuk, tőletek meg nem vitatom el a W-t, megdolgozott érte az O. Ez a véleményem, meg az hogy HBeck-et bizony nagyon kisegítette a futójáték.petey
Nem vitatod el. Öröm - bódogszág! 😂endorphyn
örülök hogy csak ennyi jött le 😂

petey
Ezt a Cutler dolgot mar parszor atbeszeltuk meccs elott - kozben - utan, szoval arra nem volt mit reagalnom. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nagy már az arc egy W után 😊braxa88
biztos így van. 😊 van is mire arcozni...komolyra fordítva:

baszki, végignéztem, de nem haltam ameg az izgalomtól mert kb egy közepes csapat éppen megvert egy bűnrossz, forgóajtóval vetekedő OL mögött játszó QB-t. Szegény Cutler ennyi erőel kimehetett olna egy Centerel is hogy megkapja a snapet. Mondjuk ez legyen az ő bajuk, tőletek meg nem vitatom el a W-t, megdolgozott érte az O. Ez a véleményem, meg az hogy HBeck-et bizony nagyon kisegítette a futójáték.petey
Nem vitatod el. Öröm - bódogszág! 😂endorphyn
örülök hogy csak ennyi jött le 😂


több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
drive of the week:
http://www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/09000d5d81b6ede3/Drive-of-the-Week-New-look-Seahawks
meccs közben ugy irtam erről h mintadrive 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnálom Curryt, de durva, hogy a "safest pick of the draft"ok mennyire nagy bustaránnyal rendelkeznek.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
sok köszönet nem lesz benne 😉petey
nagy már az arc egy W után 😊braxa88
biztos így van. 😊 van is mire arcozni...komolyra fordítva:

baszki, végignéztem, de nem haltam ameg az izgalomtól mert kb egy közepes csapat éppen megvert egy bűnrossz, forgóajtóval vetekedő OL mögött játszó QB-t. Szegény Cutler ennyi erőel kimehetett olna egy Centerel is hogy megkapja a snapet. Mondjuk ez legyen az ő bajuk, tőletek meg nem vitatom el a W-t, megdolgozott érte az O. Ez a véleményem, meg az hogy HBeck-et bizony nagyon kisegítette a futójáték.petey
Nem vitatod el. Öröm - bódogszág! 😂

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Itt van egy rakas recenzio cime egybeszedve a vasarnapi meccsrol:

http://fanpeeps.com/-aKuD

A kedvencem: Michael Wright of ESPN Chicago writes the Bears offensive line is a danger to Cutler’s health. Es tenyleg!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://blog.seahawks.com/2010/10/18/charlies-pops/

ez jópofa....az azért kemény, hogy egy gramm értelem sem látszik a fején ennek a palinak.... 😀Mad
ez keszen van 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
http://blog.seahawks.com/2010/10/18/charlies-pops/

ez jópofa....az azért kemény, hogy egy gramm értelem sem látszik a fején ennek a palinak.... 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Curr nem tul boldog szerepkörével:
"Left the gAme with a clean jersey!!!!! DATS NOT COOL!!"
"Truth of the matter is, I AM a linebacker! I run around and hit people! This DE stuff is for DE's!!"braxa88
Ez az ember tényleg nem érti, hogy segíteni akar neki Caroll????
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ejjhaa....tényleg nem túl elégedett mondóka.... 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Curry nem tul boldog szerepkörével:
"Left the gAme with a clean jersey!!!!! DATS NOT COOL!!"
"Truth of the matter is, I AM a linebacker! I run around and hit people! This DE stuff is for DE's!!"
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szegénynem furcsa érzés lehet 20 kilóval könnyebben futkározni 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Williams meccsek óta nagyon jó.
Helmut Zimmer
Csk én látom így, vagy Williams mozgása tényleg nagyon fura? 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Nem játszottunk jól, de nem is kellett, ugyanis a macik magukat verték meg.
Jelenlétünk a Soldier Field gyepén nem osztott nem szorzott. Igazából pályára sem kellett volna lépnünk, elég lett volna rájuk hagyni. 😛
Tisztelet a kivételnek...akinek nem inge....

Szerintem irgalmatlan pofozkodásban igenis megvertük otthonában a Bearst:
-Mert bár nem vagyunk jók, ezt mi jobban akartuk
-Mert ha nem is jó minden csapategységünk, de, azért odatették magukat a srácok.
-Mert van tervünk, és akik hívták a játékokat láthatóan értik ezt a tervet. (az edzői stáb is a csapat része)
-Mert megnyertük a frontot a laszti mindkét oldalán
- 6 sacket csinált a D (egy S), és mire a macik edzői stábja kiismerte a D playhívást, a blitz-sémánkat, addigra késő volt
- az O-line nem engedett sacket ( az első körös T-nk megmutatta, hogy miért hiszünk benne, és ha le nem is vette a sztár DE-t, de megállta a helyét).
-Mert bár kidobtunk pár értékes harcost találtunk is nagyon jó játékosokat. Williams meccsek óta nagyon jó.
- és mert igaz az összes klisé és legenda, Jay Cutlerről... 😊 (na jó ez nem igaz)

Nem kell túlértékelnünk a győzelmet, feltörték nekünk a macik kódját, mi pedig megtettük, amit kellett. Ennek ellenére nagyon büszke voltam a csapatra! Kapunk még nagy verést idén, de ez egy klassz este volt.
Remélem, az offseasonban megérkezik a csapat másik Cornere, és én még mindig azt mondom, hogy kell egy jó irányító.

üdv
H
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Grat a csapatnak, alig várom, hogy felkerüljön a tyt-re... 😊Mad
sok köszönet nem lesz benne 😉petey
nagy már az arc egy W után 😊braxa88
biztos így van. 😊 van is mire arcozni...komolyra fordítva:

baszki, végignéztem, de nem haltam ameg az izgalomtól mert kb egy közepes csapat éppen megvert egy bűnrossz, forgóajtóval vetekedő OL mögött játszó QB-t. Szegény Cutler ennyi erőel kimehetett olna egy Centerel is hogy megkapja a snapet. Mondjuk ez legyen az ő bajuk, tőletek meg nem vitatom el a W-t, megdolgozott érte az O. Ez a véleményem, meg az hogy HBeck-et bizony nagyon kisegítette a futójáték.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kozben rajottem miert kapott 6 sacket Cutler. Mert az a szama. En kerek elnezest! 😀endorphyn
össze kéne adni az összes blokkoló számát és annyit fog kapni a szezonban...kis számmisztikus... :mad: :cool: 😂davemayer
Hagyd szegény Cutlert, épp elég neki a baja most... Alig épült fel az előző sokkból, tegnap is kapott rendesen...

Sok sikert a Maciknak, főleg a többi csoportellenfelünkkel szemben. 😉Sonics
nem játsznk más NFC East csapat ellen, de köszönjük. 😊