Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csakFucu
én inkább azt mondom h játsszon mindenki, a 2 Cards WR és Mebane és Jennings is.
Roy Lewis miért nem lesz? Ugy tudom semmi baja.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, gyorsan meg is lett a Forsett - Lynch duonak: The Priest and the Beast 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.Sebii
reménykedjetek csak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)Mad
Nem bánnám ha Breaston és Doucet nem jönne rendbe. Főleg, hogy nem lesz Jennings és Lewis.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
18. (+8) Seattle Seahawks (3-2)endorphyn
Ebben a magasságban 18/32 már szédülök is...12
na ja

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megújult a Seahawks.com oldala. Nagyon jó, tetszik 😊habib
viszonylag gyakran valtjak,de ez most enyleg szep lett.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
18. (+8) Seattle Seahawks (3-2)endorphyn
Ebben a magasságban 18/32 már szédülök is...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Arizona Injuries: Steve Breaston WR (Knee, LP Wed.), Early Doucet WR (Groin, LP Wed.), Kenny Iwebema DE (Knee, LP Wed.), Reggie Walker LB (Hamstring, LP Wed.), Stephen Williams WR (LP, Wed)

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Azt se felejtsük el, hogy Forsett nagy haverja, hátha jót tesz neki is. Meccs közben is jó elvoltak. Én mindenesetre bízom mindkettőben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊Fucu
Fucu! Talán furcs, amit mondok, de
a Running backek, mint hősök kora kicsit lejárt.... szerintem!
A Seahawks arca Pete Carroll, Lynch csak egy futó, aki el fog futkosni 60-90 yardokat meccsenként.
Seattle vidámpark egy ilyen srácnak. Szerencsére vele jött a csaja és a mama, aki kemény mint a koporsószög.
Lynch nagyon de nagyon összekapta magát a szezon előtt. Ő volt a Bills legjobb futója, eddig.

Megjegyzem, bármelyik okos bármit károg a Bills fala (főleg a belseje) sokkal jobb futásblokkoló eddig , mint a mienk.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊Fucu
az agyának?! kizárt 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Már szezon előtt kifelé állt Lynch szénája Buffalo-ból. Carroll meg elég jól ismerte őt (California egyetemen játszott ami a USC ellenfele is). Nagyjából ő volt az egyetlen opció normális futó megszerzésében.

Helmut: a seattle és környéki szurkolók el tudnák fogadni a franchise arcának Lynch-et? Ugye ismerjük a dolgait és, még korábban te írtad, hogy arrafele északnyugaton nem igazán szeretik az ilyen bajkeverőket. Vagy úgy érzed a környezetváltozás jó fog tenni az agyának? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
De mikor eltradeltük, még szó sem volt a Lynch ügyről. Vagy Carroll már tudott valamit? :rolleyes:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
nem edzett: Mebane, Jennings és Davis. Valszeg egyiksem játszik vasárnap 😕braxa88
Újra felmerül bennem a kérdés. Miért küldtök el Wilsont?Sebii
Mert kaptunk érte gyakorlatilag egy Lynchet... szerintem megérte, hogy sok év után ismét van olyan futónk, akiben benne van a franchise játékos!!!

Wilson egy jó megbízható, de nem kiemelkedő Corner volt, akinek most, ebben a szezonban van értéke, de, amint a 16. meccs után lemegy a pályáról már nincs.

Reális esélyünk a szezon előtt nem volt a PO-ra.(szerintem ma sincs) 3-4 évet tekintve úgy érzem, hogy a 4. kör értéke tudatos csapatépítés mellett magasabb lehet.

De amúgy kicsi szívemből, nem tartottam jó húzásnak.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Megújult a Seahawks.com oldala. Nagyon jó, tetszik 😊

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
nem edzett: Mebane, Jennings és Davis. Valszeg egyiksem játszik vasárnap 😕braxa88
Újra felmerül bennem a kérdés. Miért küldtök el Wilsont?
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
nem edzett: Mebane, Jennings és Davis. Valszeg egyiksem játszik vasárnap 😕braxa88
A fenébe, még Jenningset is nagyon sajnálom, de ez nem az ő dicsérete, inkább a sec. depth kritikája..

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hoppa, Hori felhuzott minket a power rankingon. Mik nincsenek 😀

18. (+8) Seattle Seahawks (3-2)
Sikerült nyerni (2), idegenben (2), egy esélyesebb csapat ellen (2), és még az új szerzemény Lynch is jól mutatkozott be (2). Így jön ki a 8 hely előretörés.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem edzett: Mebane, Jennings és Davis. Valszeg egyiksem játszik vasárnap 😕
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, en atadtam az uzenetet 😊
A message from Coach Carroll! "hey 12th man, let's get a huge "SEA! HAWKS!" chant going during the coin toss up until kickoff on Sun... spread the word!"

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
The comeback of Mike Williams
http://sports.espn.go.com/los-angeles/nfl/news/story?id=5696566

jó kis cikk, elég hosszú, de megéri beleolvasni
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mebane hiánya nem tűnt fel a Soldieren, de tartok attól, hogy a héten megérezzük :/
Múlt heti jó szokásunkhoz híven rengeteg Cover 2, illetve Cover 3 variációt gyakoroltunk. Nem tudom mi a cél, de lehet, hogy megint a LOS +10 yrdot akarjuk megvédeni, csak nehogy meglepődjünk....
Mondjuk ismerve a DB állományunkat, én is inkább a Dlinere, és a Safety corpsra szavazok, mint a zseniális cornereinkre. Tudom, hogy azért ez egy hangyányit összetettebb, kedvem sincs most jobban belemenni...

üdv
H
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Idén eddig egész jól megúsztuk a sérüléseket. Remélem ez így is marad és nem kiabálom el.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carrol kibukott, hogy csak 19. a listan 😀

number 19 in SI's "coaches as players" rankings?? cmon, i'm throwing the challenge flag on that! http://bit.ly/c94kdWendorphyn
De legalább van humora. Ha meg vasárnap behúzzuk a Cards meccset ez már őt sem fogja érdekelni. Viszont, ha jól látom John Ryan nincs sérült listán, pedig külön megemlítették a brutál ütközéses büntetéseknél az ő lezúzását is. Jó lenne, ha egyben maradna a csapat, nem szednék szét a sérülések, mint tavaly.garrett27
igen szinte biztos volt amugy is h Ryan játszik vasárnap.
amugy meg nem lesz szükség punterre 😛braxa88
Annyira azert nem, mert az elso jelentesek bordaserulesrol beszeltek, de valoszinuleg csak egy csunya zuzodas, amivel azert lehet meg jatszani. Max nem akar lezuzni egy 120al futo masfeltonnas bengat, akinek a haverjanak nem teszik az O szandeka.. 😊 Amugy meg lassan allas nelkul lesz Ryan (kam) 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
igen szinte biztos volt amugy is h Ryan játszik vasárnap.
amugy meg nem lesz szükség punterre 😛braxa88
Reméljük, hogy Ryan unatkozni fog... 😀 😀 😀

A vasárnapi ütközés pedig irgalmatlan volt. Kemény fiúk ezek...
Lynch-ben nagyon bízom... biztos bizonyítani akar hazai pályán.

Braxa jó a siged... 😊