Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
interior line azért remélem dominálni fog. mebane-nak kéne egy istenes meccs. de valóban pass rush, ez a lényeg, ha lesz van esélyünk ha nem goodbye game. reméljük h cutler még azért érzi a fejfájását. okung meg gondolom kap majd segítséget. lynch azért képes némi pass blockingra is, a méretéből kifolyólag.a.kacsa
Mebanenek istenes szezonja van 😛 futás ellen elit, és már sackje is volt és több qb hit... bár játéka kérdéses.(Q)braxa88
nekem bryant celemens játéka ugrott ki eddig nagyon a falból. de lehet h elslisszoltam a kisbarátunk mellett 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
interior line azért remélem dominálni fog. mebane-nak kéne egy istenes meccs. de valóban pass rush, ez a lényeg, ha lesz van esélyünk ha nem goodbye game. reméljük h cutler még azért érzi a fejfájását. okung meg gondolom kap majd segítséget. lynch azért képes némi pass blockingra is, a méretéből kifolyólag.a.kacsa
Mebanenek istenes szezonja van 😛 futás ellen elit, és már sackje is volt és több qb hit... bár játéka kérdéses.(Q)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
interior line azért remélem dominálni fog. mebane-nak kéne egy istenes meccs. de valóban pass rush, ez a lényeg, ha lesz van esélyünk ha nem goodbye game. reméljük h cutler még azért érzi a fejfájását. okung meg gondolom kap majd segítséget. lynch azért képes némi pass blockingra is, a méretéből kifolyólag.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mit vártok a holnapi meccstől,

sztem csak akkor lesz sanszunk ha Hassi nem lesz balfasz(futójáték sztem Bears ellen nem fog működni.) + Clemons vezetette pass rush szétszedi Cutlert...
Okungnak nehéz dolga lesz Peppers-szel, kiváncsi vagyok mire lesz képes ellene.
nem várok győzelmet...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Butler a kezdő flanker. már csak QB kéne neki...braxa88
Es Obomanu a backupja.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem edzett:

TE John Carlson, helyere Chris Baker allt be. (Nincs baj, csak az elso gyermekuket varjak a felesegevel es elkeredzkedett)
DE Dexter Davis- combhajlito izom
CB Marcus Trufant - boka. Vegul pihent, pedig volt rola szo, hogy edz. Helyette Thurmond allt be.


A Bearsnel nem edzett:

LB Lance Briggs (ankle)
OG Roberto Garza (knee)
CB Charles Tillman (calf)
S Major Wright (hamstring)

Limitaltan edzett:

LB Brian Urlacher (groin)

Edzett:

QB Jay Cutler (head) jatszani fog
OT Chris Williams (hamstring)

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Branch New Engalndben egy 4.körösért.
Szeretem nagyon Deiont, de ilyen áron nem sajnálom.

Jöjjön Butler és Tatebraxa88
Plane, hogy anno mondjuk 1. korosert jott, de kozben eltelt par ev. Visszakaptuk az elveszett 4. korunket. Es ez jo. Amugy a legjobbakat neki!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ugy nez ki, hogy Carrollek megdolgoztatjak pluszba a QB -WR tandemeket. Edzes utan maradniuk kellett, hogy meg dobaljanak. Nagyon helyes!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Butler a kezdő flanker. már csak QB kéne neki...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Branch New Engalndben egy 4.körösért.
Szeretem nagyon Deiont, de ilyen áron nem sajnálom.

Jöjjön Butler és Tatebraxa88
azért az vicces h holmes 5.ért ment 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Branch New Engalndben egy 4.körösért.
Szeretem nagyon Deiont, de ilyen áron nem sajnálom.

Jöjjön Butler és Tatebraxa88
Így van. Carroll mester jövőre tovább tudja építeni a csapatot...
Branch helyett pedig jöjjenek a fiatalok!!!Sonics
Igazából nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, bár nem hiszem, hogy ez az ő hibája lenne! Sok sikert Deion!!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Majd lezúzzuk mi is Cutlert. 😀

Na de mindjárt két óra, ideje felébrednem... 😉Sonics
Cover 2 fekszik Cutlernek 😂 😂Helmut Zimmer
Röhögjél csak, pedig te, mint amerikás magyar biztos ismered azt az ősi dakota közmondást, hogy"karma is a bitch". Vasárnap az eredménykövetőben a végső leszámolás Helmut, csak te meg én (meg a többi fórumozó) majd meglátod. 😀füligjimmy
Ezt a pisztolyrántást... ezt már szeretem! :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Branch New Engalndben egy 4.körösért.
Szeretem nagyon Deiont, de ilyen áron nem sajnálom.

Jöjjön Butler és Tatebraxa88
Így van. Carroll mester jövőre tovább tudja építeni a csapatot...
Branch helyett pedig jöjjenek a fiatalok!!!

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nincs akkora "szerencsétek" úgy néz ki játszani fog ellenetek, ha rajtam múlt volna már tegnap felküldöm mert amit nálunk Collins művelt az finoman szólva is bíztató volt a számotokra...davemayer
Majd lezúzzuk mi is Cutlert. 😀

Na de mindjárt két óra, ideje felébrednem... 😉Sonics
Cover 2 fekszik Cutlernek 😂 😂Helmut Zimmer
Röhögjél csak, pedig te, mint amerikás magyar biztos ismered azt az ősi dakota közmondást, hogy"karma is a bitch". Vasárnap az eredménykövetőben a végső leszámolás Helmut, csak te meg én (meg a többi fórumozó) majd meglátod. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Branch New Engalndben egy 4.körösért.
Szeretem nagyon Deiont, de ilyen áron nem sajnálom.

Jöjjön Butler és Tate
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nincs akkora "szerencsétek" úgy néz ki játszani fog ellenetek, ha rajtam múlt volna már tegnap felküldöm mert amit nálunk Collins művelt az finoman szólva is bíztató volt a számotokra...davemayer
Majd lezúzzuk mi is Cutlert. 😀

Na de mindjárt két óra, ideje felébrednem... 😉Sonics
Cover 2 fekszik Cutlernek 😂 😂
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nincs akkora "szerencsétek" úgy néz ki játszani fog ellenetek, ha rajtam múlt volna már tegnap felküldöm mert amit nálunk Collins művelt az finoman szólva is bíztató volt a számotokra...davemayer
Majd lezúzzuk mi is Cutlert. 😀

Na de mindjárt két óra, ideje felébrednem... 😉Sonics
Lehet hogy az álmod teljesülni fog, ahogy a mi falembereink blokkolnak, tesco árufeltöltőnek is gyengék 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nincs akkora "szerencsétek" úgy néz ki játszani fog ellenetek, ha rajtam múlt volna már tegnap felküldöm mert amit nálunk Collins művelt az finoman szólva is bíztató volt a számotokra...davemayer
Majd lezúzzuk mi is Cutlert. 😀

Na de mindjárt két óra, ideje felébrednem... 😉

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Cutler nem játszott tegnap.
Remélem, hogy ellenünk sem fog. Pihenje csak ki azt az agyrázkódást rendesen.

Kicsit jobbak lennének az esélyeink... 😊Sonics
Nincs akkora "szerencsétek" úgy néz ki játszani fog ellenetek, ha rajtam múlt volna már tegnap felküldöm mert amit nálunk Collins művelt az finoman szólva is bíztató volt a számotokra...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Vagy épüljön csak fel, nem olyan feledékeny a srác és elég lesz neki azt mondani, hogy "Ni" és már zuhan is a cukra.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Cutler nem játszott tegnap.
Remélem, hogy ellenünk sem fog. Pihenje csak ki azt az agyrázkódást rendesen.

Kicsit jobbak lennének az esélyeink... 😊

több mint 13 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Amúgy meg jók az ilyen vitaindító különvélemények.
HHelmut Zimmer
Ja jok, ha nem ugy kezdjuk a masikra reflektalva, hogy "Hulyeseg..." 😛endorphyn
Bocs kicsit erős volt a felütés 😊
A pontos megfogalmazás az lett volna, hogy "szerintem még korai". A többit fenntartom 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Erre most azért nem írok semmit mert utálom ekézni a Finst (ne felejtsük el, hogy a Bills-hez képest a fins maga a csoda!)Helmut Zimmer
Yo vagy brotha
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Erre most azért nem írok semmit mert utálom ekézni a Finst (ne felejtsük el, hogy a Bills-hez képest a fins maga a csoda!)
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Úgy hírlik, hogy Brady Branchet szeretné nagyon Moss helyére. .mr nemo
Nem csodálom...már a fodrászhoz sem talál el. (remélem nem kérnek még mellé sok draft pick-et)12
Nagy sz...ban van a Pats, ha már Branch kell Bradynek. A legutóbbi meccsüket ugyan látszólag simán hozták, de ha visszaemlékszünk, Brady leginkább az oldalvonalon kívül ugrálgatott örömében a megszerzett pontok után. Az a DEF meccse volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.