Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hagyd szegény Cutlert, épp elég neki a baja most... Alig épült fel az előző sokkból, tegnap is kapott rendesen...

Sok sikert a Maciknak, főleg a többi csoportellenfelünkkel szemben. 😉Sonics
köszi, a baj hogy a kezében bizunk CSAK és ennyi... minden play hail mary :/davemayer
En eleve nem ertettem, hogy mikent lehetett ilyen hamar palyara kuldeni, mert ertem en, hogy igazi ferfi fellabbal is, de az orvosok biztosan jobban tudjak. Minden tiszteletem az ove!
Ettol fuggetlenul a csapatunk megint bemutatta a ketarcusagat. A rams ellen uber-benan, most meg eleg egyertelmuen dominalva es vegul nyerve jatszottunk.endorphyn
hát ja...2ardcú a csapat... Cardsot mindenféleképpen verni kell. Max Hall azért ne 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
össze kéne adni az összes blokkoló számát és annyit fog kapni a szezonban...kis számmisztikus... :mad: :cool: 😂davemayer
Hagyd szegény Cutlert, épp elég neki a baja most... Alig épült fel az előző sokkból, tegnap is kapott rendesen...

Sok sikert a Maciknak, főleg a többi csoportellenfelünkkel szemben. 😉Sonics
köszi, a baj hogy a kezében bizunk CSAK és ennyi... minden play hail mary :/davemayer
En eleve nem ertettem, hogy mikent lehetett ilyen hamar palyara kuldeni, mert ertem en, hogy igazi ferfi fellabbal is, de az orvosok biztosan jobban tudjak. Minden tiszteletem az ove!
Ettol fuggetlenul a csapatunk megint bemutatta a ketarcusagat. A rams ellen uber-benan, most meg eleg egyertelmuen dominalva es vegul nyerve jatszottunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kozben rajottem miert kapott 6 sacket Cutler. Mert az a szama. En kerek elnezest! 😀endorphyn
össze kéne adni az összes blokkoló számát és annyit fog kapni a szezonban...kis számmisztikus... :mad: :cool: 😂davemayer
Hagyd szegény Cutlert, épp elég neki a baja most... Alig épült fel az előző sokkból, tegnap is kapott rendesen...

Sok sikert a Maciknak, főleg a többi csoportellenfelünkkel szemben. 😉Sonics
köszi, a baj hogy a kezében bizunk CSAK és ennyi... minden play hail mary :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Kozben rajottem miert kapott 6 sacket Cutler. Mert az a szama. En kerek elnezest! 😀endorphyn
össze kéne adni az összes blokkoló számát és annyit fog kapni a szezonban...kis számmisztikus... :mad: :cool: 😂davemayer
Hagyd szegény Cutlert, épp elég neki a baja most... Alig épült fel az előző sokkból, tegnap is kapott rendesen...

Sok sikert a Maciknak, főleg a többi csoportellenfelünkkel szemben. 😉

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kozben rajottem miert kapott 6 sacket Cutler. Mert az a szama. En kerek elnezest! 😀endorphyn
össze kéne adni az összes blokkoló számát és annyit fog kapni a szezonban...kis számmisztikus... :mad: :cool: 😂

u.i.: a giants ellen meg mondhatnánk hogy 6os faszt 9es... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kozben rajottem miert kapott 6 sacket Cutler. Mert az a szama. En kerek elnezest! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szoval Lynchre visszaterve, este neztem es kozben jottem tudatara, hogy Lynchet a Bills 0-5 -nel (tehat az allasuk a lenyeg szamomra) dobta ki. A tegnapi teljesitmenye bar szamokban nem volt olyan hatalmas (17 carries, 44 yard, 2.6 atlag es 1 TD), de az tuti, hogy nalunk ujra lett normalis futojatek. Emberunk szamtalanszor hozott plusz yardokat a hitek utan, plusz olyan helyzetekbol mentett 0 yardra vissza, hogy az nalunk ujnak szamit az utobbi evekhez kepest. Forsett is sokszor brillirozott es az O teljesitmenye szamokban jobb is, de jo, hogy emberunk jott. En birtam Jonest, de utana egy elmeny nezni Lynch jatekat. Egyszoval a Bills tenyleg egy marha, hogy elengedte!endorphyn
Egyetértek Veled. Végre van újra egy jó futónk! SA után talán most megtaláltuk végre az ideális párost...

Csak el ne kiabáljam... kopp-kopp

A meccshez még annyi, hogy Hassie-nek volt pár értelmes passza végre. Talán feljavul végre Ő is, a fal előtte most egész jó munkát végzett. A bűnetetéseket pedig csökkenteni kell...Sonics
Na ja, vegre nem dobalt ossze-vissza, de volt a masodik felidoben egy eleg homalyzonaja. A lenyeg, hogy messze jobb volt, mint eddig.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Tetszett, ahogy Okung betolta a fél Bears védelmet Forsett TD-nál. Lynch-ben bíztam, szerintem nem alaptalanul és első meccsre jó is volt a teljesítménye. Most már van egy komoly, nehézsúlyú futónk. Vagyis ismét van S.A. után. Én szegény Cutlert is sajnálom kicsit, mert amit az elmúlt meccseken kapott az másnak már a pályafutásába került volna. Mondjuk ez legyen az ő gondjuk, de a legendás Bears védelem (amely anno még Rex Grossmannt be tudta vinni a SB-ba) mintha nem találná a helyét. Most egy a lényeg, hogy nyertünk, és ha vasárnap is tudjuk hozni a Cards meccset, akkor már nem is olyan rossz a helyzet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Grat a csapatnak, alig várom, hogy felkerüljön a tyt-re... 😊Mad
sok köszönet nem lesz benne 😉petey
nagy már az arc egy W után 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Meccs pozitívumai:
-Okung nagyon jó volt, megette teljesen Pepperst.
-Williamsnek is nagy meccse volt, nagoyn megbízható célpont.
-Hassie nem dobott INT-et! Voltak nagyon vak passzai, de összességében, egész jól és türelmesen dobált.
-Nagyszerű volt a nyomás Cutleren, szép blitz csomagokat küldtünk rá.
-Lynch egy igazi tank, nagyon kellett egy ilyen futó.

Negatívumok a szokásosak. Secondary még mindig harmatos, sok hosszú playt nyeltünk.
Jövőhéten a Cardsot verni kell ez nem kérdés.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szoval Lynchre visszaterve, este neztem es kozben jottem tudatara, hogy Lynchet a Bills 0-5 -nel (tehat az allasuk a lenyeg szamomra) dobta ki. A tegnapi teljesitmenye bar szamokban nem volt olyan hatalmas (17 carries, 44 yard, 2.6 atlag es 1 TD), de az tuti, hogy nalunk ujra lett normalis futojatek. Emberunk szamtalanszor hozott plusz yardokat a hitek utan, plusz olyan helyzetekbol mentett 0 yardra vissza, hogy az nalunk ujnak szamit az utobbi evekhez kepest. Forsett is sokszor brillirozott es az O teljesitmenye szamokban jobb is, de jo, hogy emberunk jott. En birtam Jonest, de utana egy elmeny nezni Lynch jatekat. Egyszoval a Bills tenyleg egy marha, hogy elengedte!endorphyn
Egyetértek Veled. Végre van újra egy jó futónk! SA után talán most megtaláltuk végre az ideális párost...

Csak el ne kiabáljam... kopp-kopp

A meccshez még annyi, hogy Hassie-nek volt pár értelmes passza végre. Talán feljavul végre Ő is, a fal előtte most egész jó munkát végzett. A bűnetetéseket pedig csökkenteni kell...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szoval Lynchre visszaterve, este neztem es kozben jottem tudatara, hogy Lynchet a Bills 0-5 -nel (tehat az allasuk a lenyeg szamomra) dobta ki. A tegnapi teljesitmenye bar szamokban nem volt olyan hatalmas (17 carries, 44 yard, 2.6 atlag es 1 TD), de az tuti, hogy nalunk ujra lett normalis futojatek. Emberunk szamtalanszor hozott plusz yardokat a hitek utan, plusz olyan helyzetekbol mentett 0 yardra vissza, hogy az nalunk ujnak szamit az utobbi evekhez kepest. Forsett is sokszor brillirozott es az O teljesitmenye szamokban jobb is, de jo, hogy emberunk jott. En birtam Jonest, de utana egy elmeny nezni Lynch jatekat. Egyszoval a Bills tenyleg egy marha, hogy elengedte!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon csodálkoztam h milyen jól játszottunk és örülök lyncgnek pluszba is 😊
viszont kezdek egyre jobban tele lenni carlsonnal. annyi dropja van mint egy átlag másik csapatnak. értem h nem minden passz tökéletes de mostmár azért elkezdhetné beváltani a benne lévő dolgokat
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Grat a csapatnak, alig várom, hogy felkerüljön a tyt-re... 😊Mad
Nem volt rossz, ne figyelj a hivatasos varjukra..! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hali srácok!

Jó kis meccs volt a tegnapi! 😊
Williams, Lynch, Forsett és a védelem egész jó volt. Ha hétvégén elkapjuk a Cardinalst elkezdek reménykedni a PO-ba...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Grat a csapatnak, alig várom, hogy felkerüljön a tyt-re... 😊Mad
sok köszönet nem lesz benne 😉

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Grat a csapatnak, alig várom, hogy felkerüljön a tyt-re... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Győzelem 😉
Egyenlőre nem igen tudom hová tenni.( Hesszi INT nélkül -mi történt?-)
A Medvéket sem tudom elhelyezni. Eddig lufinak tűnt a teljesítményük.
Nem kell magyarázkodni viszont. A győzelem az győzelem. Főleg ilyen körülmények között értékes. A meccset sajnos nem láttam csak a statisztikákat és az öszefoglalót, de amint tudom megnézem.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na nyertünk jeee 😀 Most elég jól játszottunk, nem azt mondom hogy nem voltak hibáink de azért jól játszottunk 😊habib
től
Tehát már tudod ki az a #31-es... két társat is elzárt TD Hestertől, ahelyett, hogy egyenesen nekifutott volna!

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
gratula a győzelemhez, jól játszottatok. Lynchre nem voltunk felkészülve pedig nem egy rookie, szánalom volt sajnos kedvenc csapatom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Na nyertünk jeee 😀 Most elég jól játszottunk, nem azt mondom hogy nem voltak hibáink de azért jól játszottunk 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
vegre gyoztunk idegenben is! Gratula a csapatnak!! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerintem a defense meg tudja oldani a Cutler vonalat, a kulcs nálam egyértelműen Hassie megbízhatósága és bevállalósága, no meg a lehetőséghez jutó elkapók (Butler, Tate, Williams). Lynch-től sokat várok.garrett27
Én is: Remélem hamarabb fut TD-t, mint megnyitják az aktáját az őrsön...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Szerintem a defense meg tudja oldani a Cutler vonalat, a kulcs nálam egyértelműen Hassie megbízhatósága és bevállalósága, no meg a lehetőséghez jutó elkapók (Butler, Tate, Williams). Lynch-től sokat várok.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
interior line azért remélem dominálni fog. mebane-nak kéne egy istenes meccs. de valóban pass rush, ez a lényeg, ha lesz van esélyünk ha nem goodbye game. reméljük h cutler még azért érzi a fejfájását. okung meg gondolom kap majd segítséget. lynch azért képes némi pass blockingra is, a méretéből kifolyólag.a.kacsa
Mebanenek istenes szezonja van 😛 futás ellen elit, és már sackje is volt és több qb hit... bár játéka kérdéses.(Q)braxa88
nekem bryant celemens játéka ugrott ki eddig nagyon a falból. de lehet h elslisszoltam a kisbarátunk mellett 😊a.kacsa
az egész Dline jó, főleg futás ellen elit, pass rushban nem annyira. Clemons jó abba, de a broncos ellen 0 volt.
secondaryvel vannak a D-ben a nagy gondok.