Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Hivatalosan behúztuk DJ Woodst és Devin Aguilart, mindkettő WR. Utóbbi Locker spanja, előbbi elég produktív volt az NCAA-ben, nem rossz annyira.

Olvastam több nevet is hozzánk, George Bias OG, Brandon Barden TE, Christian Scott S, Alex Watkins OLB, Chandler Burden OT, és Nick Stephens QB. Őszintén szólva nem sokat tudok róluk, Watkins időnként megjelent a Bamában, de nem emlékszem rá különösebben, meg Stephensre nyilván emlékszem, miután ő volt Crompton cseréje anno a Volsban, de nála is bénább volt, rossz emlékek. Ő nem fog megragadni.

Thompson TE lesz, ez száz százalék, a GM és a HC is megerősítette. Úgy érzik, hogy általánosságban nem nagyon lehet NFL-kész TE-ket húzni a sok spread miatt, szóval mindegy, hogy ilyen kurta-furcsa TE vagy egy TE-felépítésű DE jön, ha megvan benne a potenciál, akkor kell. Meglátjuk.Rajna
Arra gondoltam, hogy Scottot visszaigazolhatjuk-e, ha akarjuk egyáltalán. Csak egy öreg róka... Munchaknak presztizskérdés a O line, na meg az utóbbi két évben nem úgy muzsikált Chris Johnson se, ahogy kell. Gondolom Hutchtól meg az új FB-től várják a változást. Én is sajnálom Hallt , szimpatikus volt.
A draftolt játékosok videóit nézve mindenkiről elhiszem, hogy egy új Ray Lewis vagy Julius Peppers vagy Assante Samuel lesz belőlük.
Akkor Thompson lehet a mi Jimmy Grahamünk? 😊
Valaki elmondaná, hogy kik ezek a Rajna által említett játékosok? Úgy értem, hogy a draft után őket is leigazolhatjuk? Előre is köszönöm a választ!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hivatalosan behúztuk DJ Woodst és Devin Aguilart, mindkettő WR. Utóbbi Locker spanja, előbbi elég produktív volt az NCAA-ben, nem rossz annyira.

Olvastam több nevet is hozzánk, George Bias OG, Brandon Barden TE, Christian Scott S, Alex Watkins OLB, Chandler Burden OT, és Nick Stephens QB. Őszintén szólva nem sokat tudok róluk, Watkins időnként megjelent a Bamában, de nem emlékszem rá különösebben, meg Stephensre nyilván emlékszem, miután ő volt Crompton cseréje anno a Volsban, de nála is bénább volt, rossz emlékek. Ő nem fog megragadni.

Thompson TE lesz, ez száz százalék, a GM és a HC is megerősítette. Úgy érzik, hogy általánosságban nem nagyon lehet NFL-kész TE-ket húzni a sok spread miatt, szóval mindegy, hogy ilyen kurta-furcsa TE vagy egy TE-felépítésű DE jön, ha megvan benne a potenciál, akkor kell. Meglátjuk.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Fordítva, Thompson DE volt az egyetemen, de a középsuliban TE-t játszott. Az NFL-ben feltehetőleg TE lesz, amire nincs szükségünk. Meglátjuk.

Viszont Markelle Martin jó húzás. Itt elég jó safety-nek számít, Babineaux meg nem egy életbiztosítás.Rajna
Na, én néztem félre durván. 😊 Akkor talán DE-ként mégis használható lehet. Martin tényleg jó húzás, safety is nagyon kellett.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jött Solomon aki a hetedik körben elég szépnek tűnik, megérheti a rostert, főleg mivel vékonyak vagyunk passrush terén. Azért az fura, hogy a falat teljesen érintetlenül hagytuk.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fordítva, Thompson DE volt az egyetemen, de a középsuliban TE-t játszott. Az NFL-ben feltehetőleg TE lesz, amire nincs szükségünk. Meglátjuk.

Viszont Markelle Martin jó húzás. Itt elég jó safety-nek számít, Babineaux meg nem egy életbiztosítás.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
CB-t általában későn húzunk, és eddig egytől egyig bejöttek. Campbellből is lehet még valami, McCourty is így kezdte. És a 2-3. körös húzásaink sokkal nagyobb needre jöttek.Rajna
Szerintem CB-nél nagyobb need nem volt. Finnegannel sem volt tökéletes a sor, nélküle meg kimondottan gyenge. Igazából nem is itt kellett volna erősíteni, hanem vagy Cortlandet megtartani, vagy valakit FA-ról hozni (esetleg együtt a kettő), a Manning féle szerencsétlenkedés idején.
A WR első körös húzás meg nekem azt jelenti, hogy még inkább passz orientált csapatot akarnak építeni, egy erős - és nekem sokkal szimpatikusabb - futó gépezet helyett, ami ritkán jött be a Tennessee-nél ezidáig.egozo
McNair azért elég ügyesen nyomta a passzjátékot Bennettéknek, nekem tetszett az a csapat... CB-t meg szerintem is készet kellett volna hozni, de ez itt nem volt lehetséges. A front seven félig üres volt, oda kellett az utánpótlás jobban, mint két kezdő tapasztalattal rendelkező CB mellé-mögé. Nem erősség, de szerintem hanyagolható volt végül is, pláne ismerve a drafttörténelmünket.

Most jött Taylor Thompson, amit nem értek, mert TE-vel tele van a padlás, már tavaly sem értettem Grahamet, Stevens és Cook jó páros. Persze valsz DE lesz, de nem annak húztuk hivatalosan, és akkor nem értem.Rajna
Akkor most TE-ből DE-vé faragjuk? A junioroknál játszott DE-t, de hát akkor is milyen választás volt ez? :mad: A legjobb az egészben, hogy feltradeltünk tíz helyet Thompsonért. Valamit tud ez a csávó, vagy a stáb durván félrenézett valamit. 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Cornert kellett volna húzni...így sem nagy eresztés a CB squad, de egy sérüléssel vége is van. Már kb 5 éve nem sikerül megerősíteni ezt a csapatrészt. A többi oké.egozo
CB-t általában későn húzunk, és eddig egytől egyig bejöttek. Campbellből is lehet még valami, McCourty is így kezdte. És a 2-3. körös húzásaink sokkal nagyobb needre jöttek.Rajna
Szerintem CB-nél nagyobb need nem volt. Finnegannel sem volt tökéletes a sor, nélküle meg kimondottan gyenge. Igazából nem is itt kellett volna erősíteni, hanem vagy Cortlandet megtartani, vagy valakit FA-ról hozni (esetleg együtt a kettő), a Manning féle szerencsétlenkedés idején.
A WR első körös húzás meg nekem azt jelenti, hogy még inkább passz orientált csapatot akarnak építeni, egy erős - és nekem sokkal szimpatikusabb - futó gépezet helyett, ami ritkán jött be a Tennessee-nél ezidáig.egozo
McNair azért elég ügyesen nyomta a passzjátékot Bennettéknek, nekem tetszett az a csapat... CB-t meg szerintem is készet kellett volna hozni, de ez itt nem volt lehetséges. A front seven félig üres volt, oda kellett az utánpótlás jobban, mint két kezdő tapasztalattal rendelkező CB mellé-mögé. Nem erősség, de szerintem hanyagolható volt végül is, pláne ismerve a drafttörténelmünket.

Most jött Taylor Thompson, amit nem értek, mert TE-vel tele van a padlás, már tavaly sem értettem Grahamet, Stevens és Cook jó páros. Persze valsz DE lesz, de nem annak húztuk hivatalosan, és akkor nem értem.

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Cornert kellett volna húzni...így sem nagy eresztés a CB squad, de egy sérüléssel vége is van. Már kb 5 éve nem sikerül megerősíteni ezt a csapatrészt. A többi oké.egozo
CB-t általában későn húzunk, és eddig egytől egyig bejöttek. Campbellből is lehet még valami, McCourty is így kezdte. És a 2-3. körös húzásaink sokkal nagyobb needre jöttek.Rajna
Szerintem CB-nél nagyobb need nem volt. Finnegannel sem volt tökéletes a sor, nélküle meg kimondottan gyenge. Igazából nem is itt kellett volna erősíteni, hanem vagy Cortlandet megtartani, vagy valakit FA-ról hozni (esetleg együtt a kettő), a Manning féle szerencsétlenkedés idején.
A WR első körös húzás meg nekem azt jelenti, hogy még inkább passz orientált csapatot akarnak építeni, egy erős - és nekem sokkal szimpatikusabb - futó gépezet helyett, ami ritkán jött be a Tennessee-nél ezidáig.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nesze nektek, jött Sensabaugh. Jó pick szerintem, mert ugya jelenleg max dimeback, de van benne kakaó, olyasmi lehet mint az eddigi CB-húzásaink (Vernert leszámítva aki már készen volt mikor jött). Bár lehet egy kanyarral hátrébb is benn lett volna.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Cornert kellett volna húzni...így sem nagy eresztés a CB squad, de egy sérüléssel vége is van. Már kb 5 éve nem sikerül megerősíteni ezt a csapatrészt. A többi oké.egozo
CB-t általában későn húzunk, és eddig egytől egyig bejöttek. Campbellből is lehet még valami, McCourty is így kezdte. És a 2-3. körös húzásaink sokkal nagyobb needre jöttek.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Cornert kellett volna húzni...így sem nagy eresztés a CB squad, de egy sérüléssel vége is van. Már kb 5 éve nem sikerül megerősíteni ezt a csapatrészt. A többi oké.egozo
Egyetértek! 😀 Ezzel nem mondtam újat. Várjuk a draft folytatását. Csak ha a következő körökben akarunk CB-t húzni akkor az elég érdekes lesz, mert már a 2. körre nem igazán maradt "erős CB, hát akkor a további körökben mi lesz... Ennek ellentmond, hogy tavaly 7. körben választottuk Campbell-t és elég jó, még ha csak ST-ben nyomja. Erősítés mindenképp. Ha nem lesz semmi a CB draftból, egy sérülés és ott lesz Campbell a kezdőben. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Cornert kellett volna húzni...így sem nagy eresztés a CB squad, de egy sérüléssel vége is van. Már kb 5 éve nem sikerül megerősíteni ezt a csapatrészt. A többi oké.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem is jobb a kedvem. 😊 Azért DT-t csak húztunk! 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Szeva mindenki! Nálam ez abszolút rendben van eddig, mindhárom pickünk tetszik!!!!! Örülök
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Az első körnél átvirrasztott éjszaka kicsit édesebbé vált ma reggel, amikor megnéztem az éjszakai választottainkat. Ha együtt nézem a három nevet - nem is rossz! Még mindig jobb mintha puntert választottunk volna 😊

És most? Jön a szokásos RB választásunk?
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez a két pick már jobban tetszik. 😊 Konz-ot talán Én is azért húztam volna mert Amano nem egy életbiztosítás...

Így eltaláltam a második körünket. LB 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
úgy legyen.
én azért lehet, hogy a draftunkat egy kicsit a divízióhoz is alakítottam volna... vagy mondjuk a Hou/Jax ellen lesz egy 7-es fal AF/MJD ellen A.Johnsonon/Blackmonon meg védekeznek hárman és még mindig van egy safety... 😀 és úgyse lesz ideje senkinek se passzolni ellenünk (még Luck-nak se)? végülis az is egy megoldás...Titans
Hát sajna azért a passrushunk nem lesz olyan penge mert DE-ben kicsit vékonyak vagyunk. Mondjuk Klug szerintem kimegy endbe (Martin, Smith, Marks, Casey elég jo DT-nek), Wimbley-Ball-Klug lesz ott meg Morgan ha használható lesz. Cornerrel gondban leszünk a Texans ellen, de szerintem a 2. körtől fogva a McCourty-Verner duónál jobb embert nem tudtunk volna húzni. Meg úgy is a végén szoktuk húzni a cornereinket.

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
úgy legyen.
én azért lehet, hogy a draftunkat egy kicsit a divízióhoz is alakítottam volna... vagy mondjuk a Hou/Jax ellen lesz egy 7-es fal AF/MJD ellen A.Johnsonon/Blackmonon meg védekeznek hárman és még mindig van egy safety... 😀 és úgyse lesz ideje senkinek se passzolni ellenünk (még Luck-nak se)? végülis az is egy megoldás...

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
úgy legyen.
én azért lehet, hogy a draftunkat egy kicsit a divízióhoz is alakítottam volna... vagy mondjuk a Hou/Jax ellen lesz egy 7-es fal AF/MJD ellen A.Johnsonon/Blackmonon meg védekeznek hárman és még mindig van egy safety... 😀 és úgyse lesz ideje senkinek se passzolni ellenünk (még Luck-nak se)? végülis az is egy megoldás...

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
És akkor Mike Martin, aki zúzni fog a DL-ben, simán pótolja Jones-t, bár egész más stílusú, nem a passrush az erőssége, de kellett, mint egy falat kenyér. Holnap lehet húzni belső OL depth-t meg még embert a DL-be, esetleg CB-t. Így a Wright pick abszolút jó.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez már beszéd, Brown jó húzás. A linebacker-sor meg lehet oldva hosszútávra. Most még a Dl-rotációba kell két ember meg egy CB és nagyjából rendben vagyunk.

Én egyébként Konzot húztam volna, de egyelőre bíznak Amanóban.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az új szerzeményünk "hazaérkezett". 😊

http://www.titansonline.com/media-center/photo-gallery/Wright-Arrives-at-Baptist-Sports-Park/04cd58e3-c5bf-45e7-8a78-6a11ff9ebb20

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért vészharangot nem kell kongatni, DL rotációba elég jókat lehet húzni a középső körökben is. Bár WR-t még inkább lehetett volna. A fal azért megvan, Hutch-Amano-Harris van belül, én Amanóval nem vagyok kibékülve, de a vezetők feltehetőleg igen. Ha most húzunk pár jót a front sevenbe akkor nincs nagy gond.Rajna
A próféta szóljon belőled! Ma reggel nagyon elkeseredtem, talán holnap szebben és jobban indul a nap. Persze én is sok sikert kívánok Wrightnak nálunk, de ha belegondolok, mögöttünk kik keltek el, lever a víz. Az NFL-en már a "lúzerek" között vagyunk az első draft kör alapján - sajnos van benne igazság.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért vészharangot nem kell kongatni, DL rotációba elég jókat lehet húzni a középső körökben is. Bár WR-t még inkább lehetett volna. A fal azért megvan, Hutch-Amano-Harris van belül, én Amanóval nem vagyok kibékülve, de a vezetők feltehetőleg igen. Ha most húzunk pár jót a front sevenbe akkor nincs nagy gond.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát srácok Én most néztem meg kit választottunk.... osztom az előző kommenteket, hogy minek kellett az első körben? :/ Mindenre gondoltunk, de erre nem... Én írtam WR draftot, de nem az első körben, hanem inkább az 5.ben. 😐 Akkor már Hightower,Mercilus,Decastro,Reiff.... senki nem nyerte meg a hátha veregetést 😊

Ettől független Wright, "nem tehet róla", hogy őt választottuk, éppen ezért őt is mint ahogyan majd a többi érkezőt: Isten hozta a csapatban, és sok sikert kívánok neki Titánoknál. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks