Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Kérnék egy elemzést a szakértőktől: Akkor most a D/O Line erősödik vagy nem? címmel! 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hayes a Ramsben. 😕Nandito
Fisher összegyűjt mindenkit 😕Laki
Hát ja, rem más már nem kell neki. Közben Ruud is elkelt, Seattlebe ment.Nandito
Az sose baj, ha Ruud elmegy. Ott van McCarthy, szerintem még jobb is 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hayes a Ramsben. 😕Nandito
Fisher összegyűjt mindenkit 😕Laki
Hát ja, rem más már nem kell neki. Közben Ruud is elkelt, Seattlebe ment.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hayes a Ramsben. 😕Nandito
Fisher összegyűjt mindenkit 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hayes a Ramsben. 😕

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Douzable fasza lesz rotációba, DE-n is mélyíthet, de gondolom főként DT-nek kell. Főleg futás ellen jó, meg magában nem megoldás (Tollefson se lenne az), de nem rossz.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ball kapott ajánlatot, de kivár. Tollefson (DE) és Koppen (C) járt nálunk. Remélem, ez a Douzable jó lesz. 😊Nandito
Jó depth ember, kezdőtapasztalattal. Ha be kell ugrania, meg tudja oldani a dolgot. Egyértelmű erősítés. Sajnos.iktriad
Látom, sajnálod a távozását. Legyen igazad, és váljon be a csapatnál!

Music City Miracle
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ball kapott ajánlatot, de kivár. Tollefson (DE) és Koppen (C) járt nálunk. Remélem, ez a Douzable jó lesz. 😊Nandito
Jó depth ember, kezdőtapasztalattal. Ha be kell ugrania, meg tudja oldani a dolgot. Egyértelmű erősítés. Sajnos.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ball kapott ajánlatot, de kivár. Tollefson (DE) és Koppen (C) járt nálunk. Remélem, ez a Douzable jó lesz. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Leigazoltátok a mi ex DE/DTnket, Leger Douzablet 1 évre.iktriad
Köszi az infót! 😊 Sejteni lehetett, hogy valami DT csak beúszik még. Jones távozása után meg főleg. Divens is erre a posztra érkezett.


DE-ként is bevethető Douzable, Morgannek össze kell magát szednie rendesen, lesz konkurencia. Főleg, ha Hayes és Ball is marad. 😉 Inkább akkor Hayes maradjon, ha választani lehet. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltátok a mi ex DE/DTnket, Leger Douzablet 1 évre.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyébként egy hete kb, az nfl.com-on talán, 7-8 szakértő úgy vélte, hogy DE, vagy DT draft lesz az első körben nálunk.

Most már Stephon Gilmore-t CB-t jósolják, ha addig lecsúszna. Én örülnék neki mindenképp. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=G9h9ca_szoo Griffin fej 😀

Pozitív és negatív oldala is meg van világítva, leginkább a jó tackle arány a pozitív(bár elég rossz ha sok tackle-t kell csinálnia, mert akkor nem ér oda ugyebár).... negatív a kitámasztásoknál eléggé lemarad. Legalább is ez csak egy amatőr meglátás. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Végre egy jó hír! Shaw marad, aláírt három évre! 😊Nandito
Na végre valami... 😊 Eddig vajon Manninget siratták? :/ 😀 Shaw tökéletes ST-ben😊 Kellet nagyon az aláírás. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Végre egy jó hír! Shaw marad, aláírt három évre! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit fogy a türelmem. Új játékos nem érkezik, és a szabadügynökeink közül sem marasztalunk senkit. Vajon miért? :/

Music City Miracle
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
hát most lehet a Peters sérülés közrejátszik....

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
upgrade az javulás,fejlesztés down meg az ellentéteJanek
Köszi a segítséget. 😊 Azért örülnék, ha nálunk lenne.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
upgrade az javulás,fejlesztés down meg az ellentéte

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért meg lehet nézni mennyit dobálnak felé és abból mennyi az elkapás.Janek
Nem rossz a srác, én ezt nem mondtam, de semmiképp sem top5 coverageban. Sokszor nem a legjobb elkapót fogja/fogta, másrészt meg nem dobnak szívesen feléje a playmakersége miatt. Nem bánnám, ha jönne, de mindenképpen downgrade lenne Cortland után.Rajna
Bocsi, mi az, hogy downgrade? :/

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szevasztok!! Az van, hogy mostanában egyre többször vagyok zavarban mikor a topikunkat olvasgatom!! Néhány hete kiderült, Peyton nem is olyan jó irányító, nincs rá szükség, most meg Asantéról, hogy igazából elég szar corner!!!!!! én korábban mást hittem mindkettejükről, de ha ti mondjátok!!!!!!rezső
Peytonra szerintem senki nem mondta, hogy szar. Csak azt, hogy luxus lenne rá költeni a pénzt, mikor megvannak az irányítóink, védelmünk viszont nincs. Az Asante trade sokkal logikusabb, én örülnék neki.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért meg lehet nézni mennyit dobálnak felé és abból mennyi az elkapás.Janek
Nem rossz a srác, én ezt nem mondtam, de semmiképp sem top5 coverageban. Sokszor nem a legjobb elkapót fogja/fogta, másrészt meg nem dobnak szívesen feléje a playmakersége miatt. Nem bánnám, ha jönne, de mindenképpen downgrade lenne Cortland után.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szevasztok!! Az van, hogy mostanában egyre többször vagyok zavarban mikor a topikunkat olvasgatom!! Néhány hete kiderült, Peyton nem is olyan jó irányító, nincs rá szükség, most meg Asantéról, hogy igazából elég szar corner!!!!!! én korábban mást hittem mindkettejükről, de ha ti mondjátok!!!!!!rezső
Figy! A Bears védekezési sémájába nem kell Samuel-féle CB...nekünk ő valóban silány, mivel nem tud szerelni, ami a legfontosabb lenne a Smith-féle védelemben egy CB-től....tehát egy sokkal kevésbé látványosan/rosszabb statokkal rendelkező ember hozzánk jóval jobb választás...és igen, ha ebből a szemszögből nézed, Samuel nem jó CB....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Szevasztok!! Az van, hogy mostanában egyre többször vagyok zavarban mikor a topikunkat olvasgatom!! Néhány hete kiderült, Peyton nem is olyan jó irányító, nincs rá szükség, most meg Asantéról, hogy igazából elég szar corner!!!!!! én korábban mást hittem mindkettejükről, de ha ti mondjátok!!!!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Azért meg lehet nézni mennyit dobálnak felé és abból mennyi az elkapás.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Annyira ne éljük bele magunkat az Asante dologba, mert a végén ebből se lesz semmi, ha a Lions vagy a Bears elviszi.... :/pakesz
Mi biztos nem, ő lenne az utolsó ember hozzánk....de komolyan....pont arra nem alkalmas egyáltalán, ami nekünk kell....Bear
A draft után lesz kb. 5 milliós mozgástér se, az pedig semmi. Nem értem egyébként, Samuelbe miért van annyira belebuzulva mindenki, túlfizetett, kopott, sérülékeny corner egy olyan időszakot élő ligában, ahol tavaly négyen dobtak ötezer yard felett.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson