Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Porter is Denverben :/Laki
Most olvastam én is :/ ... Már azt se bánnám, ha Tommie Cambell játszana CB poszton. 😀 Tudom, hogy ST-ben nagyot alkot, és ott van rá szükség de véleményem szerint nem lenne gyengébb Verner-nél, és McCourthy-nál.

Ezen kívül reménykedhetünk a "maradékban" CB-t illetően, valamint a draft...Pöpec :/


William Gay is járt nálunk... esetleg ő még beeshet, kérdés mennyit kér és mennyit adnának. 😊pakesz
Kár Porterért, de ez a Gay sem lenne rossz. A TE-jeinkkal nem vagyok túl elégedett, bármelyik új jelöltet elfogadnám. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Joel Dressen és Jamaal Anderson is járt nálunk. TE poszton azért nem állunk olyan rosszul, Daniel Graham mondjuk már elég idős, de Cook és Stevens elég jók. Inkább másra kellene összpontosítani. Az biztos, hogy Dressen nagyon jó játékos, ezt nem vitatom. Jamaal Anderson.... megváltoztatom az álláspontomat.Jöjjön Anderson, még az is lehet, hogy Hayes elmegy, nem tudom mi van a szerződésével.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Porter is Denverben :/Laki
Most olvastam én is :/ ... Már azt se bánnám, ha Tommie Cambell játszana CB poszton. 😀 Tudom, hogy ST-ben nagyot alkot, és ott van rá szükség de véleményem szerint nem lenne gyengébb Verner-nél, és McCourthy-nál.

Ezen kívül reménykedhetünk a "maradékban" CB-t illetően, valamint a draft...Pöpec :/


William Gay is járt nálunk... esetleg ő még beeshet, kérdés mennyit kér és mennyit adnának. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Porter is Denverben :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ő már a Jaxben 😕Laki
Aaron Ross van a Jags-ben Porter még FA tudtommalkisvanek4
Így van, Ross van a Jags-ben, Porter még szabad. Elvileg a Rams és a Raiders is érdeklődik utána, de utóbbi már bevásárolt CB-ből. Nem bánnám, ha nálunk kötne ki. Képben van még Jeff Saturday (C) is.Nandito
2 db egyéves dealt kötöttünk alacsony összegért...ha kell Porter még beleférhet simán...persze ha túl kéri magát akkor felejtős nálunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Ő már a Jaxben 😕Laki
Aaron Ross van a Jags-ben Porter még FA tudtommalkisvanek4
Így van, Ross van a Jags-ben, Porter még szabad. Elvileg a Rams és a Raiders is érdeklődik utána, de utóbbi már bevásárolt CB-ből. Nem bánnám, ha nálunk kötne ki. Képben van még Jeff Saturday (C) is.Nandito
O, akkor kevertem 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az első lépés Wimbley, jó fogás örüljünk neki. Jöhet a következő.... csapassuk!! 😀 Morgannak is össze kellene szedni magát és akkor penge lenne a két DE.

Tracy Porterről meg az egyetlen emlékem és momentumom az amikor Faragó Ricsi ordítja a Super Bowl-on, hogy TRACY PORTER,TRACY PORTER (amikor Manning odadobta a kezébe a lasztit, Porter meg TD-ig vitte vissza 😛) Szerintem még mindig jobb mint Verner..... meglátjuk 😉pakesz
Ő már a Jaxben 😕Laki
Aaron Ross van a Jags-ben Porter még FA tudtommalkisvanek4
Így van, Ross van a Jags-ben, Porter még szabad. Elvileg a Rams és a Raiders is érdeklődik utána, de utóbbi már bevásárolt CB-ből. Nem bánnám, ha nálunk kötne ki. Képben van még Jeff Saturday (C) is.

Music City Miracle
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Az első lépés Wimbley, jó fogás örüljünk neki. Jöhet a következő.... csapassuk!! 😀 Morgannak is össze kellene szedni magát és akkor penge lenne a két DE.

Tracy Porterről meg az egyetlen emlékem és momentumom az amikor Faragó Ricsi ordítja a Super Bowl-on, hogy TRACY PORTER,TRACY PORTER (amikor Manning odadobta a kezébe a lasztit, Porter meg TD-ig vitte vissza 😛) Szerintem még mindig jobb mint Verner..... meglátjuk 😉pakesz
Ő már a Jaxben 😕Laki
Aaron Ross van a Jags-ben Porter még FA tudtommal
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Az első lépés Wimbley, jó fogás örüljünk neki. Jöhet a következő.... csapassuk!! 😀 Morgannak is össze kellene szedni magát és akkor penge lenne a két DE.

Tracy Porterről meg az egyetlen emlékem és momentumom az amikor Faragó Ricsi ordítja a Super Bowl-on, hogy TRACY PORTER,TRACY PORTER (amikor Manning odadobta a kezébe a lasztit, Porter meg TD-ig vitte vissza 😛) Szerintem még mindig jobb mint Verner..... meglátjuk 😉pakesz
Ő már a Jaxben 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az első lépés Wimbley, jó fogás örüljünk neki. Jöhet a következő.... csapassuk!! 😀 Morgannak is össze kellene szedni magát és akkor penge lenne a két DE.

Tracy Porterről meg az egyetlen emlékem és momentumom az amikor Faragó Ricsi ordítja a Super Bowl-on, hogy TRACY PORTER,TRACY PORTER (amikor Manning odadobta a kezébe a lasztit, Porter meg TD-ig vitte vissza 😛) Szerintem még mindig jobb mint Verner..... meglátjuk 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Elég ordas needek vannak itt is. Grat Wimbleyhez jó fogás. De ide se lesz nehéz needet draftolni
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wimbley nagyon szerencsés véletlen....ha két nappal előbb röpül, lemaradtok róla, mint a huzat...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Eddig szokásos Titans offszezon, vagy inkább egy kicsit még rosszabb. Sorban itthagynak a kulcsjátékosok, beszerzés meg semmi. Ez a Manning féle szerencsétlenkedésünk, meg egy szerűen két szék közül a pad alá esés tipikus esete. Lehet az öreg Budnak át kéne már engednie a stafétabotot, és a döntéseket valaki olyannak, aki picit gyorsabban és józanabbul tud gondolkodni. Tudom, sok mindent köszönhet neki a csapat, de lássuk be így közel a 90-hez az ember már nem ugyanaz, mint volt akár 10-15évvel korábban. El kellene kezdeni építkezni végre, hogy ne gyengébb legyen a csapat évről évre, hanem évente egy picit erősebb. És ezt a védelemnél kellene kezdeni, ami jelenleg sajnos nincs is nálunk, és kizárólag a draftról ezt nem is lehet megoldani. Irányítóban meg végre bizalmat kéne szavazni egy fiatalnak, akár Lockernek, akár másnak, de nem egy meccs ereéig, hanem mondjuk két évre.egozo
Miért lett volna szerencsétlenkedés a Manning-ügy? Akkor ezentúl ne is tárgyaljunk senkivel, mert lehet, hogy nem minket választ. Miért estünk volna két szék közé? Még mindig vannak a piacon jó játékosok, pl Tracy Porter (CB), akivel szintén tárgyalunk. És még mindig van közel 30 misink, ami elköltésre vár.Nandito
Minden olyan ügy szerencsétlenkedés amiben nem az a végeredmény, amit szeretnénk, illetve szeretnének. Tárgyaljunk, de olyanokban, ami előre viszi a csapatot, és a mi súlycsoportunk. És azért estünk két szék közül a pad alá, mert a 30 misinkkel takarékoskodtunk, vártuk a "nagy Manning fogást", miközben az FA piac lassan kiürül, közte a saját jól teljesítő játékosainkat is értve. Hát ennyi, ha nekem tetted fel a kérdéseidet, ha nem, akkor is ennyi 😉
De szerinted egy Manning nálunk nyarat csinált volna, úgyhogy ezek csak pusztába kiáltott szavak lesznek úgyis... 😛egozo
Igen, neked szóltak a kérdések. 😊 Nem is akarom túlragozni a dolgot, de egyáltalán nem gondolom, hogy Manning nyarat csinált volna nálunk. Csak máshogy látunk dolgokat. Én például bízom egy - remélhetőleg minél hamarabb bekövetkező - SB nyerésben, feltéve, ha az a mi súlycsoportunk. 😛 A nagy célokhoz pedig nem mindig elég az, aki előre viszi a csapatot. Kell egy vezér is, na ez lehetett volna Manning. Azt továbbra sem hinném, hogy a piac annyira üres lenne. Itt van mindjárt Wimbley, azért nem rossz igazolás, ugye?

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wimbleynek nagyon örülök, nem tudom utoljára mikor szereztünk ilyen D playát a piacról, nagyon örülök 😊
szerk: 5 év 35 milkó az úgy rendben is van 😊Laki
Ár rendben van sztem is...ahogy hallom RDEn lesz. Egyetlen krédés sztem, h futás ellen mennyire tudja megállni a helyét...erős LB kell mögé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Wimbleynek nagyon örülök, nem tudom utoljára mikor szereztünk ilyen D playát a piacról, nagyon örülök 😊
szerk: 5 év 35 milkó az úgy rendben is van 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wimbley nalatok.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Eddig szokásos Titans offszezon, vagy inkább egy kicsit még rosszabb. Sorban itthagynak a kulcsjátékosok, beszerzés meg semmi. Ez a Manning féle szerencsétlenkedésünk, meg egy szerűen két szék közül a pad alá esés tipikus esete. Lehet az öreg Budnak át kéne már engednie a stafétabotot, és a döntéseket valaki olyannak, aki picit gyorsabban és józanabbul tud gondolkodni. Tudom, sok mindent köszönhet neki a csapat, de lássuk be így közel a 90-hez az ember már nem ugyanaz, mint volt akár 10-15évvel korábban. El kellene kezdeni építkezni végre, hogy ne gyengébb legyen a csapat évről évre, hanem évente egy picit erősebb. És ezt a védelemnél kellene kezdeni, ami jelenleg sajnos nincs is nálunk, és kizárólag a draftról ezt nem is lehet megoldani. Irányítóban meg végre bizalmat kéne szavazni egy fiatalnak, akár Lockernek, akár másnak, de nem egy meccs ereéig, hanem mondjuk két évre.egozo
Miért lett volna szerencsétlenkedés a Manning-ügy? Akkor ezentúl ne is tárgyaljunk senkivel, mert lehet, hogy nem minket választ. Miért estünk volna két szék közé? Még mindig vannak a piacon jó játékosok, pl Tracy Porter (CB), akivel szintén tárgyalunk. És még mindig van közel 30 misink, ami elköltésre vár.Nandito
Minden olyan ügy szerencsétlenkedés amiben nem az a végeredmény, amit szeretnénk, illetve szeretnének. Tárgyaljunk, de olyanokban, ami előre viszi a csapatot, és a mi súlycsoportunk. És azért estünk két szék közül a pad alá, mert a 30 misinkkel takarékoskodtunk, vártuk a "nagy Manning fogást", miközben az FA piac lassan kiürül, közte a saját jól teljesítő játékosainkat is értve. Hát ennyi, ha nekem tetted fel a kérdéseidet, ha nem, akkor is ennyi 😉
De szerinted egy Manning nálunk nyarat csinált volna, úgyhogy ezek csak pusztába kiáltott szavak lesznek úgyis... 😛
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Eddig szokásos Titans offszezon, vagy inkább egy kicsit még rosszabb. Sorban itthagynak a kulcsjátékosok, beszerzés meg semmi. Ez a Manning féle szerencsétlenkedésünk, meg egy szerűen két szék közül a pad alá esés tipikus esete. Lehet az öreg Budnak át kéne már engednie a stafétabotot, és a döntéseket valaki olyannak, aki picit gyorsabban és józanabbul tud gondolkodni. Tudom, sok mindent köszönhet neki a csapat, de lássuk be így közel a 90-hez az ember már nem ugyanaz, mint volt akár 10-15évvel korábban. El kellene kezdeni építkezni végre, hogy ne gyengébb legyen a csapat évről évre, hanem évente egy picit erősebb. És ezt a védelemnél kellene kezdeni, ami jelenleg sajnos nincs is nálunk, és kizárólag a draftról ezt nem is lehet megoldani. Irányítóban meg végre bizalmat kéne szavazni egy fiatalnak, akár Lockernek, akár másnak, de nem egy meccs ereéig, hanem mondjuk két évre.egozo
Miért lett volna szerencsétlenkedés a Manning-ügy? Akkor ezentúl ne is tárgyaljunk senkivel, mert lehet, hogy nem minket választ. Miért estünk volna két szék közé? Még mindig vannak a piacon jó játékosok, pl Tracy Porter (CB), akivel szintén tárgyalunk. És még mindig van közel 30 misink, ami elköltésre vár.Nandito
Porter valóban ott van, de ha olyan szar szezonja lesz, mint a tavalyi, nem sokra mentek vele...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Eddig szokásos Titans offszezon, vagy inkább egy kicsit még rosszabb. Sorban itthagynak a kulcsjátékosok, beszerzés meg semmi. Ez a Manning féle szerencsétlenkedésünk, meg egy szerűen két szék közül a pad alá esés tipikus esete. Lehet az öreg Budnak át kéne már engednie a stafétabotot, és a döntéseket valaki olyannak, aki picit gyorsabban és józanabbul tud gondolkodni. Tudom, sok mindent köszönhet neki a csapat, de lássuk be így közel a 90-hez az ember már nem ugyanaz, mint volt akár 10-15évvel korábban. El kellene kezdeni építkezni végre, hogy ne gyengébb legyen a csapat évről évre, hanem évente egy picit erősebb. És ezt a védelemnél kellene kezdeni, ami jelenleg sajnos nincs is nálunk, és kizárólag a draftról ezt nem is lehet megoldani. Irányítóban meg végre bizalmat kéne szavazni egy fiatalnak, akár Lockernek, akár másnak, de nem egy meccs ereéig, hanem mondjuk két évre.egozo
Miért lett volna szerencsétlenkedés a Manning-ügy? Akkor ezentúl ne is tárgyaljunk senkivel, mert lehet, hogy nem minket választ. Miért estünk volna két szék közé? Még mindig vannak a piacon jó játékosok, pl Tracy Porter (CB), akivel szintén tárgyalunk. És még mindig van közel 30 misink, ami elköltésre vár.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Eddig szokásos Titans offszezon, vagy inkább egy kicsit még rosszabb. Sorban itthagynak a kulcsjátékosok, beszerzés meg semmi. Ez a Manning féle szerencsétlenkedésünk, meg egy szerűen két szék közül a pad alá esés tipikus esete. Lehet az öreg Budnak át kéne már engednie a stafétabotot, és a döntéseket valaki olyannak, aki picit gyorsabban és józanabbul tud gondolkodni. Tudom, sok mindent köszönhet neki a csapat, de lássuk be így közel a 90-hez az ember már nem ugyanaz, mint volt akár 10-15évvel korábban. El kellene kezdeni építkezni végre, hogy ne gyengébb legyen a csapat évről évre, hanem évente egy picit erősebb. És ezt a védelemnél kellene kezdeni, ami jelenleg sajnos nincs is nálunk, és kizárólag a draftról ezt nem is lehet megoldani. Irányítóban meg végre bizalmat kéne szavazni egy fiatalnak, akár Lockernek, akár másnak, de nem egy meccs ereéig, hanem mondjuk két évre.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wimbley idelátogat....meglepődnék, ha elengednék máshová....Bear
Történt már nem egy olyan dolog amin nagyon meglepődtünk... 😀 Szóval ez a "látogatás" még semmi. Majd ha aláírja a szerződést akkor lesz nekem biztos. 😊pakesz
El is jött.... 😛
Azért írtam, mert jó lett volna villantani valamit, hiszen az offseason eddig jelentősen a PM-kedésről szólt (Rajna az előzőben pont erről írt)....egy hiányposztra pedig - a piac kirablása után - ennyi buznyával tulképpen kötelező lenne....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jones-ról és Finneganről lemaradtunk, miközben Pm-et üldöztük, most rá kell akkor kapcsolni a piacon, mert erősíteni kell azért a védelmen nemkicsit.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Wimbley idelátogat....meglepődnék, ha elengednék máshová....Bear
Történt már nem egy olyan dolog amin nagyon meglepődtünk... 😀 Szóval ez a "látogatás" még semmi. Majd ha aláírja a szerződést akkor lesz nekem biztos. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Wimbley idelátogat....meglepődnék, ha elengednék máshová....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kamerion Wimbley is látogatóban, ŐT MÁR MEG KELLENE SZEREZNI!!! 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."