Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én párszor jártam így még kölyökkoromban buliban mint most a Titans. Kinéztem egy csajt, egész este udvaroltam neki. Mire hajnalban rájöttem, hogy nem kellek neki a jó csajokat már rég levadászták. Vihettem haza valami fényre csúnyulót vigaszdíjként.
Ti is vártatok Manningre, közben a jó def játékosokat meg elvitték a többiek. Az NFC North csapatok ellen pedig nem árt a jó védelem.
Kíváncsi leszek mi jön ezután.Bazzani
Sajnálom, hogy nem nálunk kötött ki Manning, de ez van. És azért csak maradt normális védő a piacon. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én párszor jártam így még kölyökkoromban buliban mint most a Titans. Kinéztem egy csajt, egész este udvaroltam neki. Mire hajnalban rájöttem, hogy nem kellek neki a jó csajokat már rég levadászták. Vihettem haza valami fényre csúnyulót vigaszdíjként.
Ti is vártatok Manningre, közben a jó def játékosokat meg elvitték a többiek. Az NFC North csapatok ellen pedig nem árt a jó védelem.
Kíváncsi leszek mi jön ezután.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Manning valószínűleg Denverben ver sátrat... Ha hivatalos lesz, akkor most már fel kell pörögni az igazolások terén... 😉 CB,DE,OT,LB.... kinek mi 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
John Glennon tweeted tonight that free agent defensive end Mark Anderson will visit the Tennessee Titans tomorrow. :cool:
elvileg ő jó 😉Laki
Rotációba elmegy. De nem megoldás önmagában.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jason Jones Seattleben.Laki
😕 Nagyon nem örülök neki.... ő tényleg odatette magát az összes meccsen, Én legalább is ezt láttam. Sok sikert a továbbiakban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
John Glennon tweeted tonight that free agent defensive end Mark Anderson will visit the Tennessee Titans tomorrow. :cool:
elvileg ő jó 😉Laki
Csak szerezzük is meg! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
DE-be Ball és Hayes jó kiindulópont, csak kell még melléjük két másik embör, rotáció nélkül kevesek. Egy DT sem ártana, bár a Klug-Marks-Casey trió azért nem rossz.

Ruud már nincs nálunk ugyebár, kivágtuk egy ideje. Nyilván mivel McCarthy személyében van egy jobb és fiatalabb és olcsóbb utódja. Mellé ugye van Ayers de kell még egy emberke a gyenge oldalra. Persze mehetünk tovább Spoonnal, de azért ez nem egy életbiztosítás.

A CB posztra mélység kell főleg, most Finnegan-szint nem fog érkezni, McCourty és Verner pedig mindketten hoztak egy-egy kiváló szezont második CB-ként, ha hozunk mögéjük muníciót, el lehet velük karistolni. A passrush fontosabb.

De persze ideális esetben jön Manning, megtartjuk Hayes-t és Ballt, behúzunk egy szabadügynök DE-t, drafton szerzünk jó kis LB-t és CB-t meg második RB-t, Morgan feltámad, satöbbi-satöbbi, csak ez így valószínűtlen.

Mellesleg önreklám, de mielőtt már nem itt tartózkodó játékosokat hiányolunk vagy kihagynánk hiányposztot, olvassuk el a vonatkozó cikket a főoldalról: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2933Rajna
Ruud elküldése nekem kimaradt, bocsesz. :/ Én pozitívan állok a dologhoz, a 4. bekezdés valósuljon meg! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
John Glennon tweeted tonight that free agent defensive end Mark Anderson will visit the Tennessee Titans tomorrow. :cool:
elvileg ő jó 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
DE-be Ball és Hayes jó kiindulópont, csak kell még melléjük két másik embör, rotáció nélkül kevesek. Egy DT sem ártana, bár a Klug-Marks-Casey trió azért nem rossz.

Ruud már nincs nálunk ugyebár, kivágtuk egy ideje. Nyilván mivel McCarthy személyében van egy jobb és fiatalabb és olcsóbb utódja. Mellé ugye van Ayers de kell még egy emberke a gyenge oldalra. Persze mehetünk tovább Spoonnal, de azért ez nem egy életbiztosítás.

A CB posztra mélység kell főleg, most Finnegan-szint nem fog érkezni, McCourty és Verner pedig mindketten hoztak egy-egy kiváló szezont második CB-ként, ha hozunk mögéjük muníciót, el lehet velük karistolni. A passrush fontosabb.

De persze ideális esetben jön Manning, megtartjuk Hayes-t és Ballt, behúzunk egy szabadügynök DE-t, drafton szerzünk jó kis LB-t és CB-t meg második RB-t, Morgan feltámad, satöbbi-satöbbi, csak ez így valószínűtlen.

Mellesleg önreklám, de mielőtt már nem itt tartózkodó játékosokat hiányolunk vagy kihagynánk hiányposztot, olvassuk el a vonatkozó cikket a főoldalról: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2933

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A védelmet illetően pedig bízom az edzőkben. Eddig szerintem jól építkeztek, és nyilván ha mi látjuk a hiányokat, akkor ők is tisztában vannak vele.Nandito
Azért az utóbbi időben nem annyira tűnt fel nekem, hogy annyira jól építkeztünk, az meg, hogy a vezetés látta a védelem hiányosságait még annyira sem tűnt fel, mint a jó építkezés 😕egozo
A tavalyi drafton jó kis fiatalokat húztunk be LB-be és DT-be is, Babineaux leigazolása sem volt rossz döntés. Ruudtól többet vártam, de még egy esélyt adnék neki, ha nem sérült. Ha marad, akkor az LB sorral szerintem nem lesz gond. Griff és Babineaux biztosan marad, ez nálam megint jó pont. Sajnálom Jonest, de DT-ben még így sem állunk rosszul - oda már Divenst igazoltuk, Sheppard maradt. Tény, DE-ben és CB-ben égető problémák vannak. DE-ben Ballt és Hayest megtartanám, a Manning ügyletből megmaradó pénzből egy CB-t igazolnék. (Ha Manning nem jön, akkor meg úgyis marad pénz a piacra.) Vannak még plusz szabadügynökeink is, akik közül néhánnyal remélhetőleg megegyezünk, aztán jöhet a draft.

Ez az én véleményem, amihez annyit tennék hozzá, hogy a jelentős fiatalítás ellenére a védelem nem volt rossz. Nagy név még nincs benne, de több játékosban ott van a lehetőség, hogy idén ténylegesen vezéregyéniséggé váljon.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jason Jones Seattleben.Laki
Na ez a gond, nem az, ha PM nem jön. Tovább fogyatkozik a védőfal...Rajna
Ja és amíg PM-ért epedezünk addig minden D-playát elkapkodják előlünk.... 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jason Jones Seattleben.Laki
Na ez a gond, nem az, ha PM nem jön. Tovább fogyatkozik a védőfal...

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jason Jones Seattleben.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A védelmet illetően pedig bízom az edzőkben. Eddig szerintem jól építkeztek, és nyilván ha mi látjuk a hiányokat, akkor ők is tisztában vannak vele.Nandito
Azért az utóbbi időben nem annyira tűnt fel nekem, hogy annyira jól építkeztünk, az meg, hogy a vezetés látta a védelem hiányosságait még annyira sem tűnt fel, mint a jó építkezés 😕
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Olyan örült összegek repkednek Manning körül, hogy kezd alábbhagyni a lelkesedésem. :rolleyes: A harminc misi többsége ugrik, ha tényleg akarjuk.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
közben zajlanak az események
Titans Close to Signing Scott Wells(Packers Center), Could Release Eugene Amano... 😊
Broncos Fire Back, Offer Manning 5 yrs $60 million... 😕Laki
Wells végül nem lett meg. Pedig nem lett volna rossz Amano helyére. Na mindegy.

Manning-ügy. Nekem nem lenne bajom a megszerzésével, meg tényleg szép lenne, csak tényleg totál üres a D. DT-ben okék vagyunk úgy-ahogy 8bár oda is elférne erősítés), a DE poszt üres, két LB-nk van, ráadásul mindkettő fiatal és egy, illetve egyharmad szezonon keresztül bizonyítottak, a két CB-nk közül egyik sem elsőszámú. Safety-ben okék vagyunk talán. De tényleg röhejes ez a D. Az O-ban is lehetne erősíteni még a falon, akár a WR-eken is, meg ugye CJ mögé sem volna rossz valakit szerezni az idei tapasztalatok után. Ehhez képest a QB konkrétan tényleg a legmegoldottabb posztunk, csak ezért fura, hogy ezzel foglalkozunk 24/7. PM egészségében sem lehetünk biztosak, meglátjuk mi lesz. Én nem fogok sírni, ha jön, de ha nem, akkor sem.

A harminc millát nem biztos, hogy mind felhasználjuk. PM idén megeszik kb. egy tizest (vagy többet), marad húsz az összes újoncra meg aki még jönne. Ebből nem lehet tisztességes védelmet csinálni. Abból a tíz millából szerválhatnánk két DE-t mondjuk.

Hope pedig nincs a csapatnál, UFA.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
közben zajlanak az események
Titans Close to Signing Scott Wells(Packers Center), Could Release Eugene Amano... 😊
Broncos Fire Back, Offer Manning 5 yrs $60 million... 😕


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hutch jól jön, amíg nincs Scott, megvan a fal. Ha Scottot sikerülne megtartani, akkor lenne kérdés, hogy Leroy vagy Amano helyére álljon be. Én arra szavazok, hogy Amano csücsüljön, bár egyelőre ez csak hipotézis.

Azért ha Manning jön, kíváncsi leszek a pénzekre. Tényleg van egy posztunk egy tehetséges fiatallal és egy megbízható veteránnal, aztán oda költjük minden pénzünket az offszezonban. Miközben a DL üres, a secondary sem túl veretes és kell még egy LB, magyarul nincs védelem.Rajna
Azért abból a 30 millióból talán nemcsak Manningre futja.... Végre nem egy tucat játékost igazolnánk, és még itt sincs, de már javában pesszimistán nézzük a dolgokat. Bocs, Rajna, hogy itt fakadok ki, de azt nem gondoltam volna, hogy Rezsőn és rajtam kívül mindenki a negatív oldalát nézi a dolognak.Nandito
Csak egy "emlélet", hogy mi lesz ha Manning jön.... arra gondolunk inkább, hogy akkor így kevesebb "figyelemet" kap a több a poszt. Ezt nyílván csak akkor tudjuk meg ha esetleg ide jön Manning és meglátjuk kiket igazolunk, na meg a draft.... Az biztos, hogy van need, és nem éppen a QB poszt az.

Más téma:Ha a Cap-et nézzük, Hope-al mi van?? Neki nem 2Ft-os szerződése van ha jól emlékszem , és szerintem az utóbbi 2 évben elég gyenge volt. Nem sajnálnám ha lelépne.pakesz
Tudom, hogy nem a QB poszt a legfontosabb, de Adamshez hasonlóan úgy látom, hogy ez egy akkora ziccer, amit nem lehet kihagyni. Ha jön Manning, elképesztő felhajtás lesz a csapat körül, és még játékban is előre vihet minket. Még nincs itt, úgyhogy bele se gondolok, meddig juthatunk vele. Azt se hinném, hogy két veterán kell a csapatnak, tehát Hassie akkor nem marad, és a helyén talán fel lehet szabadítani egy kis pénzt. A védelmet illetően pedig bízom az edzőkben. Eddig szerintem jól építkeztek, és nyilván ha mi látjuk a hiányokat, akkor ők is tisztában vannak vele.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hutch meglepően olcsón szerződött; 3 évre 16 millió (!) az csak szerintem irtó kevés? 😮Laki
Irtó kevésnek azért nem mondanám, de irtóan soknak sem. 😊 ->35 éves lesz Novemberben... Isten hozta a csapatnál! Sok sikert a Titansnél! 😉pakesz
arányaiban gondoltam 😊 és sok sikert, valóban 😛


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hutch jól jön, amíg nincs Scott, megvan a fal. Ha Scottot sikerülne megtartani, akkor lenne kérdés, hogy Leroy vagy Amano helyére álljon be. Én arra szavazok, hogy Amano csücsüljön, bár egyelőre ez csak hipotézis.

Azért ha Manning jön, kíváncsi leszek a pénzekre. Tényleg van egy posztunk egy tehetséges fiatallal és egy megbízható veteránnal, aztán oda költjük minden pénzünket az offszezonban. Miközben a DL üres, a secondary sem túl veretes és kell még egy LB, magyarul nincs védelem.Rajna
Azért abból a 30 millióból talán nemcsak Manningre futja.... Végre nem egy tucat játékost igazolnánk, és még itt sincs, de már javában pesszimistán nézzük a dolgokat. Bocs, Rajna, hogy itt fakadok ki, de azt nem gondoltam volna, hogy Rezsőn és rajtam kívül mindenki a negatív oldalát nézi a dolognak.Nandito
Csak egy "emlélet", hogy mi lesz ha Manning jön.... arra gondolunk inkább, hogy akkor így kevesebb "figyelemet" kap a több a poszt. Ezt nyílván csak akkor tudjuk meg ha esetleg ide jön Manning és meglátjuk kiket igazolunk, na meg a draft.... Az biztos, hogy van need, és nem éppen a QB poszt az.

Más téma:Ha a Cap-et nézzük, Hope-al mi van?? Neki nem 2Ft-os szerződése van ha jól emlékszem , és szerintem az utóbbi 2 évben elég gyenge volt. Nem sajnálnám ha lelépne.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hutch jól jön, amíg nincs Scott, megvan a fal. Ha Scottot sikerülne megtartani, akkor lenne kérdés, hogy Leroy vagy Amano helyére álljon be. Én arra szavazok, hogy Amano csücsüljön, bár egyelőre ez csak hipotézis.

Azért ha Manning jön, kíváncsi leszek a pénzekre. Tényleg van egy posztunk egy tehetséges fiatallal és egy megbízható veteránnal, aztán oda költjük minden pénzünket az offszezonban. Miközben a DL üres, a secondary sem túl veretes és kell még egy LB, magyarul nincs védelem.Rajna
Azért abból a 30 millióból talán nemcsak Manningre futja.... Végre nem egy tucat játékost igazolnánk, és még itt sincs, de már javában pesszimistán nézzük a dolgokat. Bocs, Rajna, hogy itt fakadok ki, de azt nem gondoltam volna, hogy Rezsőn és rajtam kívül mindenki a negatív oldalát nézi a dolognak.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hutch meglepően olcsón szerződött; 3 évre 16 millió (!) az csak szerintem irtó kevés? 😮Laki
Irtó kevésnek azért nem mondanám, de irtóan soknak sem. 😊 ->35 éves lesz Novemberben... Isten hozta a csapatnál! Sok sikert a Titansnél! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hutch meglepően olcsón szerződött; 3 évre 16 millió (!) az csak szerintem irtó kevés? 😮


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
yep, az öreg budnak meg van a maga elképzelése a dógokról...
hogy aztán jó, vagy rossz...? mindenesetre lev.listán sajnos csak most kaptam ajánlatot season bérletre, pedig tavaly még el is gondolkoztam volna rajta (és azért furcsa, hogy ha a szurkolók mennyire is állnak a csapat mellett; bár az is kétségtelen, hogy 1260/fő a legolcsóbb is, ami azért egy négytagú családnál nem piskóta... de máshol is legalább ennyi és eddig tudtommal nem volt gond a szezonbérletekkel...)

na mind1, jól telik a holtszezon.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hutch jól jön, amíg nincs Scott, megvan a fal. Ha Scottot sikerülne megtartani, akkor lenne kérdés, hogy Leroy vagy Amano helyére álljon be. Én arra szavazok, hogy Amano csücsüljön, bár egyelőre ez csak hipotézis.

Azért ha Manning jön, kíváncsi leszek a pénzekre. Tényleg van egy posztunk egy tehetséges fiatallal és egy megbízható veteránnal, aztán oda költjük minden pénzünket az offszezonban. Miközben a DL üres, a secondary sem túl veretes és kell még egy LB, magyarul nincs védelem.