Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Annyira ne éljük bele magunkat az Asante dologba, mert a végén ebből se lesz semmi, ha a Lions vagy a Bears elviszi.... :/pakesz
Mi biztos nem, ő lenne az utolsó ember hozzánk....de komolyan....pont arra nem alkalmas egyáltalán, ami nekünk kell....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Annyira ne éljük bele magunkat az Asante dologba, mert a végén ebből se lesz semmi, ha a Lions vagy a Bears elviszi.... :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerelni soha nem tudott minden másban viszont liga top5 cb még mindig.

Sima 3kör az kb reális ár érte látva az elvadult cb fizukat...és hajlandó a szerződésmódosításra is...Janek
Ne hazudjunk azért, sosem volt top5 CB coverageban. Jó kis playmaker, Finnegan helyére kis downgrade de nem rossz.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
állítólag hamarosan bejelentik a Samuel tradetStez
Na, szuper. Remélem tényleg nem lesz túl drága mulatság. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
nah

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
állítólag hamarosan bejelentik a Samuel tradet

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor mi már megcsináltuk a dealt már csak nekik kéne 😊

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerelni soha nem tudott minden másban viszont liga top5 cb még mindig.

Sima 3kör az kb reális ár érte látva az elvadult cb fizukat...és hajlandó a szerződésmódosításra is...Janek
Olvastam most, hogy hajlandó a szerződésmódosításra, így már más tészta. 😊 Majd akkor Griffin meg Babineaux na meg a LB-k kisegítik, hogy nem kell majd tackle-t csinálnia. 😉 😊


Egyébként még mikor nem vetődött fel hírként, hogy Asante esetleg ide igazolna, már akkor figyeltem, hogy biztos szóba hozzák velünk, főleg így, hogy lemaradtunk pár CB-ről... 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Szerelni soha nem tudott minden másban viszont liga top5 cb még mindig.

Sima 3kör az kb reális ár érte látva az elvadult cb fizukat...és hajlandó a szerződésmódosításra is...

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pletykálják Asantet hozzátokJanek
Valóban, egy 3rd round pick-et jósolnak cserébe.Laki
Sokat kell majd neki fizetni, 31 éves, és a tavalyi idényben a tackle-k terén valami borzalmas volt. Jobb mint a semmi, és Én nem azt mondom, hogy rossz, de amennyit az Eagles topicban írtak a fizetésével kapcsolatban, megéri e? Szerintem nem!Ráadásul egy 3. kör. :/ Szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Pletykálják Asantet hozzátokJanek
Valóban, egy 3rd round pick-et jósolnak cserébe.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Pletykálják Asantet hozzátok

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Munchak egyik nyilatkozatából kiderült, nagyon akar egy centert igazolni. Saturday,Wells, Myers volt, van képben. Az első kettő már "elkelt" Myers pedig nem akar eljönni Houstonból, jól érzi ott magát.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kár, hogy Marion Barber visszavonult, nekünk jó lett volna "faltörőnek" CJ mögé 😛 . Lehetett volna rotálni... Egy más típusú RB. Na mindegy, majd valaki más. Persze előtte, a hiányposztokat kell betömni. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnos nem erősítünk, pedig van még kb 20 misink, amit elkölthetnénk. Biztosan jövőre tartalékolunk. 😀 Nem hiányolom, csak jelzem: Gay Arizonában.Nandito
A másik véglet a túlköltekezés.... na de, hogy ennyire nem reagálunk semmire és senkire sem. Nem kell "elkölteni" az összes pénzt, de azért Wimbley meg Hutch megszerzésével úgy gondolják, hogy oké, készen vagyunk várjuk a draftot?! 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos nem erősítünk, pedig van még kb 20 misink, amit elkölthetnénk. Biztosan jövőre tartalékolunk. 😀 Nem hiányolom, csak jelzem: Gay Arizonában.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Miből gondolod, hogy Campbell jobb Vernernél, vagy McCourtynél? Láttad már élesben cornert játszani? Ez a vicc kategória, mint az is, hogy Gay milyen nagyszerű húzás lenne. Innen Finnegan ment el, őt kéne, kellett volna pótolni! Nem Campbellel és nem is Gayjal. Ez a pad alatt, amit korábban mondtam...
És mi a problémád a Tight Endekkel? Ezt azért kifejthetnéd bővebben is, mert mindketten életük eddigi legjobb szezonját futották.
Azért örülök, hogy nem te vagy a Titans GM-je, vagy edzője, bár a mostaniakkal sem sikerül mindig egyetértenem 😀egozo
Nem mondtam, hogy jobb lenne Campbell a másik két CB-nél, de nem lenne GYENGÉBB, valamint senki nem mondta, hogy Gay nagyszerű igazolás lenne, csak a lehetőségeket latolgattuk ki jöhet.Azért írtam ezt a Campbell dolgot mert nagyon nem haladunk előre és semmi fejlődés az igazolások terén. Finnegenről kár beszélni, már lelécelt....egy ideális CB-t kell találni.

Nekem semmi bajom a TE-kkel nem is Én írtam a problémát....

Én pedig azért örülök, hogy nem Te vagy a fórum Titans topic GM-je.... 😀 😉 Bebuknánk.... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jamaal Anderson (DE) a Bengalsban, Avery a Coltshoz szerződött.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Miből gondolod, hogy Campbell jobb Vernernél, vagy McCourtynél? Láttad már élesben cornert játszani? Ez a vicc kategória, mint az is, hogy Gay milyen nagyszerű húzás lenne. Innen Finnegan ment el, őt kéne, kellett volna pótolni! Nem Campbellel és nem is Gayjal. Ez a pad alatt, amit korábban mondtam...
És mi a problémád a Tight Endekkel? Ezt azért kifejthetnéd bővebben is, mert mindketten életük eddigi legjobb szezonját futották.
Azért örülök, hogy nem te vagy a Titans GM-je, vagy edzője, bár a mostaniakkal sem sikerül mindig egyetértenem 😀egozo
Ez kinek ment? Mert két hozzászólás mixe! 😊 A TE rám vonatkozik: sajnálom, nekem nem volt meggyőző a teljesítményük. Cook rendben, de Stevens lehetne jobb is, bőven, Grahamről nem is beszélve. Ennyi, ez a véleményem.

Gayről még Pakesz is írt. De azt hol olvastad, vagyis kinél, hogy nagyszerű igazolás lenne? 😛

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Miből gondolod, hogy Campbell jobb Vernernél, vagy McCourtynél? Láttad már élesben cornert játszani? Ez a vicc kategória, mint az is, hogy Gay milyen nagyszerű húzás lenne. Innen Finnegan ment el, őt kéne, kellett volna pótolni! Nem Campbellel és nem is Gayjal. Ez a pad alatt, amit korábban mondtam...
És mi a problémád a Tight Endekkel? Ezt azért kifejthetnéd bővebben is, mert mindketten életük eddigi legjobb szezonját futották.
Azért örülök, hogy nem te vagy a Titans GM-je, vagy edzője, bár a mostaniakkal sem sikerül mindig egyetértenem 😀egozo
Campbellnek egy IC-je volt tavaly az is egy Postseason meccsen, én sem gondolnám, hogy egy Finnegan kalibert Tommie helyettesíteni tudna mindenképp kell valaki, akár a Draftról 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Miből gondolod, hogy Campbell jobb Vernernél, vagy McCourtynél? Láttad már élesben cornert játszani? Ez a vicc kategória, mint az is, hogy Gay milyen nagyszerű húzás lenne. Innen Finnegan ment el, őt kéne, kellett volna pótolni! Nem Campbellel és nem is Gayjal. Ez a pad alatt, amit korábban mondtam...
És mi a problémád a Tight Endekkel? Ezt azért kifejthetnéd bővebben is, mert mindketten életük eddigi legjobb szezonját futották.
Azért örülök, hogy nem te vagy a Titans GM-je, vagy edzője, bár a mostaniakkal sem sikerül mindig egyetértenem 😀
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Dreessen Denverben, Saturday a Green Baynél. Wimbley megszerzése után kicsit lelassultunk, jó lenne újra felgyorsulni... :rolleyes:

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kérdés: Jake Scott-al mi a helyzet nálatok?
Szívesen látnánk Miamiban. 😊danyly
Én úgy gondolom, hogy távozni fog. 😐 Nem csak Miamiban látnák szívesen. 😊 Maradjon inkább Nashvilleben. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kérdés: Jake Scott-al mi a helyzet nálatok?
Szívesen látnánk Miamiban. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Porter is Denverben :/Laki
Most olvastam én is :/ ... Már azt se bánnám, ha Tommie Cambell játszana CB poszton. 😀 Tudom, hogy ST-ben nagyot alkot, és ott van rá szükség de véleményem szerint nem lenne gyengébb Verner-nél, és McCourthy-nál.

Ezen kívül reménykedhetünk a "maradékban" CB-t illetően, valamint a draft...Pöpec :/


William Gay is járt nálunk... esetleg ő még beeshet, kérdés mennyit kér és mennyit adnának. 😊pakesz
Kár Porterért, de ez a Gay sem lenne rossz. A TE-jeinkkal nem vagyok túl elégedett, bármelyik új jelöltet elfogadnám. 😊Nandito
Ilyet ne mondjál, mert mindjárt sírva fakadok 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."