Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bármennyire szimpatikusok voltak az újoncok az LB sorban és a védőfalban, én továbbra sem látom azt a meghatározó LB-t(-ket), akik a védelmünk arcát jelentik majd. Ruud egyedül nem elég, valaki kell mellé. Ayers? Mccarthy? passz. Egy percig sem bántam Tullock elengedését - nekem nem tetszett a játéka. Majd valami listát én is összerakok Laki ötletére, bár én csak egy egyszerű szurkoló vagyok.. 😊Hamilkar
Ayers bizonyította, hogy helye van a csapatban. Még fejlődni fog. McCarthy a másik újonc aki jól muzsikált. Spoon se volt rossz, de nem is egy nagy szám. Majd az ő helyettesét kell megkeresni, hogy mikor.... nem tudom. A CB sor ami inkább érdekeltebb, oda kellene 2 ember is (ha Cortland elmegy akkor 2). Én már leírtam a fórumra a "listámat" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Bármennyire szimpatikusok voltak az újoncok az LB sorban és a védőfalban, én továbbra sem látom azt a meghatározó LB-t(-ket), akik a védelmünk arcát jelentik majd. Ruud egyedül nem elég, valaki kell mellé. Ayers? Mccarthy? passz. Egy percig sem bántam Tullock elengedését - nekem nem tetszett a játéka. Majd valami listát én is összerakok Laki ötletére, bár én csak egy egyszerű szurkoló vagyok.. 😊
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
http://www.tennessean.com/article/20120226/SPORTS01/302260051/Titans-seek-top-defender-who-can-live-up-hype?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

mondtam már, hogy úúúútálom a holtszezont?Titans
Én is utálom, de gondolom mindannyian utáljuk. 😀 Az biztos, hogy a védelembe kell húzni először, és továbbra is azt mondom, CB-ra van szükség. Sokat kér, de Finneganre szükség van, és kell még egy újat is szerezni. Persze nem kell draftolni, lehet a piacon is venni. 😛

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
http://www.tennessean.com/article/20120226/SPORTS01/302260051/Titans-seek-top-defender-who-can-live-up-hype?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

mondtam már, hogy úúúútálom a holtszezont?

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mekkora forma T-Rac 😀
http://www.titansonline.com/media-center/videos/T-Rac-Tries-His-Paw-at-the-40-Yard-Dash/6018ef62-3540-4795-a209-f2f8e9f43290

Egyébként Titans, egyetértek veled 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem Cortland nem ér annyit, mint amennyit kér (és amennyit máshol kapni fog...)

több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Titans Insider: Titans talking long-term deals with Bailey, Shaw, Jason Jones

Titans, Finnegan still far apart - várható a költözés ; remélem húzúnk már végre egy db-t (vagy akár 2-3-at is)

Hope fizetése 2011 : 7 millió volt
Babineaux : 860 ezer, a veterán bónusz miatt a Cap-be csak 575ezer-el számított bele.
Márc. 13. után írhat alá, ha akar. Addig lesz jó néhány kérője, de állítólag meg akarjuk tartani... nem ártana...

Gilmore pickhez mit szólnátok ?
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Titans Insider : Munchak: nem fogunk az első körben támadó falembert húzni.

Miután tavaly a második legrosszabb futójátékunk volt a ligában , belső források szerint a támadófalember húzása várható lenne az első körökben. De mielőtt elemezgetni kezdenénk, hogy ki lesz még ott a 20. helyen, gondoljuk ezt át újra.
Munchak azt mondta, a második körnél előbb nem is gondolkodnak O falember húzásán.
"NEm hiszem, hogy O lineman-t húzunk idén az első körben, hisz az első körös falember húzások tackle-t jelentenek, hacsak nincs valaki kiemelkedő középső falember (C, G) a drafton. Mi azonban nem forgolódunk a "tackle-piacon". Most írt alá Mike Otto, és Mike Roos vmint Dave Stuart számunkra megfelelő. Elég jól állunk tackle poszton, úgyhogy nem valószínű, hogy oda húzunk ; de utána szabad a vásár."
Ezek szerint legkorábban a 2 körben draftolunk támadó falembert. Persze még a FA is számít. Jake Scott az egyetlen kezdő, kinek lejár a szerződése.
"Jake szabadügynök lesz, ezáltal tudjuk, hogy van valószínűsége, hogy nem lesz már itt... Aktívabbnak kell lenünk a piacon, mint tavaly voltunk. Tavaly nem kellett amiatt aggódnunk, hogy valakit elvesztünk. Most meg kell a házinkat csinálni minden pozícióra, s emelett sem tudhatod, milyen változásokat hoz a piac..."Druid
Olyan még nem volt, hogy mi aktívak lettünk volna az FA piacon, szerintem nem is lesz... :/
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Titans Insider : Munchak: nem fogunk az első körben támadó falembert húzni.

Miután tavaly a második legrosszabb futójátékunk volt a ligában , belső források szerint a támadófalember húzása várható lenne az első körökben. De mielőtt elemezgetni kezdenénk, hogy ki lesz még ott a 20. helyen, gondoljuk ezt át újra.
Munchak azt mondta, a második körnél előbb nem is gondolkodnak O falember húzásán.
"NEm hiszem, hogy O lineman-t húzunk idén az első körben, hisz az első körös falember húzások tackle-t jelentenek, hacsak nincs valaki kiemelkedő középső falember (C, G) a drafton. Mi azonban nem forgolódunk a "tackle-piacon". Most írt alá Mike Otto, és Mike Roos vmint Dave Stuart számunkra megfelelő. Elég jól állunk tackle poszton, úgyhogy nem valószínű, hogy oda húzunk ; de utána szabad a vásár."
Ezek szerint legkorábban a 2 körben draftolunk támadó falembert. Persze még a FA is számít. Jake Scott az egyetlen kezdő, kinek lejár a szerződése.
"Jake szabadügynök lesz, ezáltal tudjuk, hogy van valószínűsége, hogy nem lesz már itt... Aktívabbnak kell lenünk a piacon, mint tavaly voltunk. Tavaly nem kellett amiatt aggódnunk, hogy valakit elvesztünk. Most meg kell a házinkat csinálni minden pozícióra, s emelett sem tudhatod, milyen változásokat hoz a piac..."
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Lassan kezdődik a Franchise Tag osztási időszak. Ti kire tennétek? Ha rajtam múlna, akkor Finnegant nem engedném el. De ha marad, akkor is kéne igazolni/draftolni egy CB-t.Nandito
Ruud helyén elég jól tolta McCarthy, Griffinnek volt már jobb szezonja is de azért kell ő, Finnegan nélkül nem marad épkézláb CB. De attól független nemtudom. 😊
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lassan kezdődik a Franchise Tag osztási időszak. Ti kire tennétek? Ha rajtam múlna, akkor Finnegant nem engedném el. De ha marad, akkor is kéne igazolni/draftolni egy CB-t.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ezt jó látni 😊 @Britt
http://www.titansonline.com/media-center/videos/All-Access-Catching-Up-With-Kenny-Britt/7825b743-6a8b-4778-92fb-17c6ebe06b9d


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
HB Kern!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
tégedLaki
Király 😀 Fel is vettelek ügynökömnek. Holnapra rendezz valami szerződést, de Peyton ne legyen ott, mire odaérek.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
tégedLaki
signed... 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?Deny
téged


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.Laki
Mit adtok Coltsnak 1/1-ért, nem olvastam mostanában híreket?
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.Nandito
Bármit teszünk csak ne húzzunk DT-t 1/1-re. Al-t pedig én is szerettem de ne jöjjön vissza.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Big Al nagy kedvencem volt, örülnék neki, ha visszatérne. Csak azt nem tudom, mennyi értelme lenne visszahozni, illetve amióta elment tőlünk, nem igazán találja a helyét a pályán.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)Titans
Csak a vezetőség szempontjából nézem, akkor nem valószínű hogy "rámennek" főleg, hogy most igazoltunk egy DT-t igaz, nem egy kaliber.

Ha úgy nézzük, hogy idén csak Foster futott minket szét nagyon, akkor Big Al nem kell. Casey,Jones,Marks,Smith,Klug,Clayton megoldja ezt. Főleg így hogy Casey elég jól kezdte első idényét az NFL-ben és Klug se rossz.Azért meg,hogy padozzon, meg hogy gyakran rotálják, szerintem felesleges.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Szerintetek hülyeség lenne Albertet visszaigazolni?
(szigorúan csak aprópénzért - komoly pénzért én se értenék vele egyet; illetve érdekelne, hogy szerintetek mennyire illeszkedne a mostani falunkba)

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy igazolás:

Tennessee Titans agreed to terms on a one-year contract with DT Lamar Divens. He has played in five NFL games during his four years in the NFL.Nandito
Sok sikert neki! 😉 Reméljük hasznára lesz a csapatnak. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egy igazolás:

Tennessee Titans agreed to terms on a one-year contract with DT Lamar Divens. He has played in five NFL games during his four years in the NFL.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jonathan Gannon és Arthur Smith-el kiegészülve "complete" az edzői stáb.

Remélem Palmer összeszedi magát, mert ha olyan dolgokat csinál mint tavaly, akkor nem fognak adni neki még egy teljes idényt.Ráadásul a csapat és mi isszuk meg a levét.(Már említettem, de én már elküldtem volna az idény végén, nem csak én voltam ezen az állásponton..... kap még 2-3 meccs esélyt, nálam 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
St. Louis head coach Jeff Fisher has hired Chuck Cecil as the Rams’ new secondary coach, just one day after Detroit’s Jim Schwartz hired Marcus Robertson as the Lions’ new secondary coach.