Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ahhoz képest, hogy Grahamet 3 évre 8 és féllel kínáltuk meg a semmiért, egyáltalán nem sok 😉
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Szerintem nem, nagyon hasznos játékos sokkal hasznosabb blokkoló mint Cook és azért egyáltalán nincs rossz keze sem. Én örülök 😊Laki
Elsőre nekem is soknak tűnik, de odakint állítják az okosok, hogy mindkét fél számára korrekt az alku, szal hajrá! 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintem nem, nagyon hasznos játékos sokkal hasznosabb blokkoló mint Cook és azért egyáltalán nincs rossz keze sem. Én örülök 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Stevens-nek nem sok 15m 4 évre? (lehet, hogy régen nézegettem fizetési listákat...)

http://www.tennessean.com/article/20120113/SPORTS01/120113025/Tennessee-Titans-agree-to-terms-with-tight-end-Craig-Stevens?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
The Titans signed futures contracts with the following players:

FB Will Ta’ufo’ou - California

LB Lawrence Wilson - Connecticut

Valaki árulja el, mit is jelent a futures contracts...Nandito
90-esre lehet duzzasztani a rostereket ugye a köv idényre az ilyen future contractos arcok ált camp bodyk, esetleg megragadhatnak PS-ben.empty taxi
Köszönöm a választ! Akkor ezeknek a játékosoknak nincs túl sok sanszuk a csapatba kerülésre.Nandito
Bármi előfordulhat, hátha leesik valami nagy "Titán" 😀


Mióta van megint "plusz jel" a hozzászólásokhoz? 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
The Titans signed futures contracts with the following players:

FB Will Ta’ufo’ou - California

LB Lawrence Wilson - Connecticut

Valaki árulja el, mit is jelent a futures contracts...Nandito
90-esre lehet duzzasztani a rostereket ugye a köv idényre az ilyen future contractos arcok ált camp bodyk, esetleg megragadhatnak PS-ben.empty taxi
Köszönöm a választ! Akkor ezeknek a játékosoknak nincs túl sok sanszuk a csapatba kerülésre.

Music City Miracle
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Titans signed futures contracts with the following players:

FB Will Ta’ufo’ou - California

LB Lawrence Wilson - Connecticut

Valaki árulja el, mit is jelent a futures contracts...Nandito
90-esre lehet duzzasztani a rostereket ugye a köv idényre az ilyen future contractos arcok ált camp bodyk, esetleg megragadhatnak PS-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
The Titans signed futures contracts with the following players:

FB Will Ta’ufo’ou - California

LB Lawrence Wilson - Connecticut

Valaki árulja el, mit is jelent a futures contracts...

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Annyira irigyeltem ezt küzdőszellemet, amit a Denvertől és Tebowtól láttam. Soha nem hiányoltam a csapatból Bradyt vagy Breest, de egy ilyen QB nagyon jó lenne.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Srácok..... de jó lenne ha jövőre ilyenkor, úgy "pezsegne" a Titans fórum, mint most a Denvernél. 😀 Ámen!---> Tebowing..... vagy inkább LOCKERING lesz 😀 😀pakesz
Legyen - nem bánom! 😀rezső
Na akkor mostantól ezért is imádkozom! 😀 Nem vicc 😀
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Srácok..... de jó lenne ha jövőre ilyenkor, úgy "pezsegne" a Titans fórum, mint most a Denvernél. 😀 Ámen!---> Tebowing..... vagy inkább LOCKERING lesz 😀 😀pakesz
Legyen - nem bánom! 😀
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok..... de jó lenne ha jövőre ilyenkor, úgy "pezsegne" a Titans fórum, mint most a Denvernél. 😀 Ámen!---> Tebowing..... vagy inkább LOCKERING lesz 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans Sign Five Players to Futures Contracts

S Al Afalava (5-11, 212) - Oregon State
(previous experience with Chicago and Indianapolis)

DE Keyunta Dawson (6-3, 254) - Texas Tech
(previous experience with Indianapolis and Detroit)

LS Jake Ingram (6-3, 240) - Hawaii
(previous experience with New England, New Orleans, Tennessee and Jacksonville)

RB Darius Reynaud (5-9, 201) - West Virginia
(previous experience with Minnesota and N.Y. Giants)

G Duke Robinson (6-5, 330) - Oklahoma
(previous experience with Carolina)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Én azért szurkolok neki. Sok jót tett le nálunk, az utóbbi egy két év kivételével.egozo
Pont ezért félek, hogy savanyú lesz a szőlő, mert szerintem is ütőképes csapatot fog csinálni bármelyikből.Hamilkar
Miből gonolod? Szerintem egy-két év eredménytelenség után szó nélkül eltűnik a süllyesztőben. Idén sem hiányzott senkinek. Most pedig hirtelen előkerült, mint Messiás-pótlék...hajdu
Az idő majd eldönti. Tőlem a delfinekkel is játszhatjuk a főcsoportdöntőt, és mondjuk a szentekkel a nagydöntőt! 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Állítólag a Kalózok is nagyon akarják. Van pénz! 😊Hamilkar
Én azért szurkolok neki. Sok jót tett le nálunk, az utóbbi egy két év kivételével.egozo
Pont ezért félek, hogy savanyú lesz a szőlő, mert szerintem is ütőképes csapatot fog csinálni bármelyikből.Hamilkar
Miből gonolod? Szerintem egy-két év eredménytelenség után szó nélkül eltűnik a süllyesztőben. Idén sem hiányzott senkinek. Most pedig hirtelen előkerült, mint Messiás-pótlék...
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
"Belső források szerint Jeff Fisher, a korábbi Titans vezetőedző, vagy a St. Louis Rams, vagy a Miami Dolphins HC-ja lesz rövid időn belül. "

Bajusz return, and reloaded 😂pakesz
Állítólag a Kalózok is nagyon akarják. Van pénz! 😊Hamilkar
Én azért szurkolok neki. Sok jót tett le nálunk, az utóbbi egy két év kivételével.egozo
Pont ezért félek, hogy savanyú lesz a szőlő, mert szerintem is ütőképes csapatot fog csinálni bármelyikből.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
"Belső források szerint Jeff Fisher, a korábbi Titans vezetőedző, vagy a St. Louis Rams, vagy a Miami Dolphins HC-ja lesz rövid időn belül. "

Bajusz return, and reloaded 😂pakesz
Állítólag a Kalózok is nagyon akarják. Van pénz! 😊Hamilkar
Én azért szurkolok neki. Sok jót tett le nálunk, az utóbbi egy két év kivételével.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
"Belső források szerint Jeff Fisher, a korábbi Titans vezetőedző, vagy a St. Louis Rams, vagy a Miami Dolphins HC-ja lesz rövid időn belül. "

Bajusz return, and reloaded 😂pakesz
Állítólag a Kalózok is nagyon akarják. Van pénz! 😊
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"Belső források szerint Jeff Fisher, a korábbi Titans vezetőedző, vagy a St. Louis Rams, vagy a Miami Dolphins HC-ja lesz rövid időn belül. "

Bajusz return, and reloaded 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az van, hogy Munchak kirúgta a secondary edzőinket...rezső
Akkor következhetne Palmer! 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
2012 Free agents: Hawkins,Stevens,Amato,Velasco,Jones,Hayes,Finnegan,Griffin,Hope,Scott

Mazsolázzatok : http://nfltraderumors.co/2011022012-nfl-free-agents/ 😊pakesz
Ball is, nem? Meg Averynek, Babineauxnak, Baileynek, Hallnak, Ottonak, Ruudnek, Shawnak, Sheppardnek, Anthonio Smithnek sincs szerződése. Ez testvérek között is majdnem a fél csapat...
Stevens, Amato, Hall, Jones, Finnegan, Griffin, Babineaux, Bailey, Shaw mindenképpen maradhatna.Meg talán Avery, ha egy meccses formáját át tudja menteni 😛 Esetleg Ruud és Scott is. Olcsón Otto sem lenne rossz. Szóval a nagy része maradhatna 😀 ....egozo
Igazad van, csak felületesen néztem át. Szerintem Baliey.Hope pároson kívül maradhatna mindenki. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Az van, hogy Munchak kirúgta a secondary edzőinket...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
2012 Free agents: Hawkins,Stevens,Amato,Velasco,Jones,Hayes,Finnegan,Griffin,Hope,Scott

Mazsolázzatok : http://nfltraderumors.co/2011022012-nfl-free-agents/ 😊pakesz
Ball is, nem? Meg Averynek, Babineauxnak, Baileynek, Hallnak, Ottonak, Ruudnek, Shawnak, Sheppardnek, Anthonio Smithnek sincs szerződése. Ez testvérek között is majdnem a fél csapat...
Stevens, Amato, Hall, Jones, Finnegan, Griffin, Babineaux, Bailey, Shaw mindenképpen maradhatna.Meg talán Avery, ha egy meccses formáját át tudja menteni 😛 Esetleg Ruud és Scott is. Olcsón Otto sem lenne rossz. Szóval a nagy része maradhatna 😀 ....
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én ennek a védelemnek adnék még egy évet, apró kiegészítésekkel. CB mélyítése kellene, McCourty szerintem szépen fejlődik. Safetyben Babineaux jobb volt, mint számítottam rá, Griffin meg csak összekapja magát. LB teljesítmény maga volt a csoda az előző két évhez viszonyítva. A védő falban Klugot jóval többet játszatnám. Casey jövőre meghatározó ember lehet, akár domináns is. Egy DE kellene aki keményen nyomja a passrush-t, Morgan nekem eddig csalódás. Hát ennyi, első körben egy DE vagy ha nagyon jó CB marad akkor az.
Támadóknál remélem Locker kezd, de van olyan félelmem, hogy Hassi. CJ mellé mindenképpen kellene egy dömper. Egy WR még elférne szerintem. Britt, Nate ok, Damiannek még sokat kell fejlődni, Avery-t a két megmozdulása alapján nem lehet megítélni, Hawkins nem kezdő szint, Mariani, meg inkább csak hordjon vissza. TE rendben van. A fal közepét viszont szerintem erősíteni kellene, egy G az első két kör egyikéből jöhetne.
Igazi lyukas poszt, ahová mindenképpen kell need az első körből nincs, szerintem oda kell húzni, ahová a legjobb playa marad nekünk.egozo
valszeg ez is lesz a "taktika" a drafton, jöjjön, aki a bentmaradtak közül a legjobb, meglátjuk. de azért sok minden eldől az FA-piacon, ki megy, ki marad, ki jön... Kiderül, mi lesz
Ami összekuszálhatja még a dolgokat az, ha Grayt elviszi főedzőnek a Buccaneers... Nem örülnék, szépen alakul a védelmünkrezső
Egy védelmi koordinátorunk már csinált egy jó csapatot Detroitban 😉 Lehet a saját védő edzőnkből kéne coach-ot csinálni néha? :/
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én ennek a védelemnek adnék még egy évet, apró kiegészítésekkel. CB mélyítése kellene, McCourty szerintem szépen fejlődik. Safetyben Babineaux jobb volt, mint számítottam rá, Griffin meg csak összekapja magát. LB teljesítmény maga volt a csoda az előző két évhez viszonyítva. A védő falban Klugot jóval többet játszatnám. Casey jövőre meghatározó ember lehet, akár domináns is. Egy DE kellene aki keményen nyomja a passrush-t, Morgan nekem eddig csalódás. Hát ennyi, első körben egy DE vagy ha nagyon jó CB marad akkor az.
Támadóknál remélem Locker kezd, de van olyan félelmem, hogy Hassi. CJ mellé mindenképpen kellene egy dömper. Egy WR még elférne szerintem. Britt, Nate ok, Damiannek még sokat kell fejlődni, Avery-t a két megmozdulása alapján nem lehet megítélni, Hawkins nem kezdő szint, Mariani, meg inkább csak hordjon vissza. TE rendben van. A fal közepét viszont szerintem erősíteni kellene, egy G az első két kör egyikéből jöhetne.
Igazi lyukas poszt, ahová mindenképpen kell need az első körből nincs, szerintem oda kell húzni, ahová a legjobb playa marad nekünk.egozo
valszeg ez is lesz a "taktika" a drafton, jöjjön, aki a bentmaradtak közül a legjobb, meglátjuk. de azért sok minden eldől az FA-piacon, ki megy, ki marad, ki jön... Kiderül, mi lesz
Ami összekuszálhatja még a dolgokat az, ha Grayt elviszi főedzőnek a Buccaneers... Nem örülnék, szépen alakul a védelmünk