Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
apró kieg a nyerő típushoz. Ha(!) 4-1-nél FG-t rúgunk, akkor a Saints máshogy támadott volna(!)? elvégre még ugyan úgy vezettek volna és elvileg az időt akarták volna futtatni akkor is és akkor is eljutottunk volna FG távolságig? na mind1, de akkor ha rúgunk két FG-t (ahogy a távolság meg volt hozzá) akkor nyerő típus lenne?

btw challengelni kellett volna a 4-1-es spotot, bár kétségtelen, hogy kockázatos lett volna az időkérést bukni... de már korábban challengelni kellett volna a Saints driveban azt a (9:27) (Shotgun) 9-D.Brees pass short right to 19-D.Henderson to TEN 39 for 5 yards (20-A.Verner) mert szerintem azt még jobban a földről szedte össze, mint amit végül elvettek tőlük.
a futáshívásnál az utolsó drive-ban majdnem kitéptem a hajam, nem tudom, hogy Locker audible-je volt-e vagy a padről jött, de borzalmas volt.
ja, meg az utolsó előttiben szerintem ha CJ igazán akarta volna, akkor meg kellett volna csinálnia a 1st down-t a 9yard helyett...

na részemről ennyit a múlt hétvégéről.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
kívánok többet is 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.Laki
Én ugyan még mindig nem hiszek a PO-ban, meg nem is hiszem hogy jót tenne a csapatnak, mert az sokaknak úgy jönne le, hogy jó a csapat és nem sokat kell javítani rajta, de azért nem értem, hogy miért ne lenne tétje a meccsnek?
Egyébként Hassi kezd, ha egészséges lesz.
Látom sokan sokféle képpen értették azt amit írtam korábban. Tehát megpróbálom mégegyszer: Locker szerintem egy jó irányító, már most jobb, mint Hassi. Sokkal agilisabb és magabiztosabbnak tűnik. De...ha valaki nyerő típus, akkor az bejön és ha van rá egy pici esélye, vagy valamivel nagyobb akkor megnyeri a meccset. A play hívás ellenére, az elkapók bénasága ellenére, a bírók ellenére valamilyen általam ismeretlen csoda folytán nyerni tud. Na most ez nem jött be. Attól függetlenül nekem továbbra is szimpatikus fickó, és remélem hogy annyira jó irányító lesz belőle, hogy nem lesz szüksége nyerő drive-okra, mert a meccs közben már mindig 30 ponttal fogunk vezetni, és a végén leadhatunk belőle egy párat 😀egozo
Okés akkor ahogy írtad várjuk a "csodát" az irányítónktól 😀 Egyedül meg nem fog nyerni, azért kell a csapat. 😉

Erre reagálsz és meglesz a 1000. hozzászólás, gratula 😀 Ennek alkalmából egy vagy két TD-t fog neked átnyújtani Damian Williams és Jared Cook a hétvégi meccsen. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.Laki
Én ugyan még mindig nem hiszek a PO-ban, meg nem is hiszem hogy jót tenne a csapatnak, mert az sokaknak úgy jönne le, hogy jó a csapat és nem sokat kell javítani rajta, de azért nem értem, hogy miért ne lenne tétje a meccsnek?
Egyébként Hassi kezd, ha egészséges lesz.
Látom sokan sokféle képpen értették azt amit írtam korábban. Tehát megpróbálom mégegyszer: Locker szerintem egy jó irányító, már most jobb, mint Hassi. Sokkal agilisabb és magabiztosabbnak tűnik. De...ha valaki nyerő típus, akkor az bejön és ha van rá egy pici esélye, vagy valamivel nagyobb akkor megnyeri a meccset. A play hívás ellenére, az elkapók bénasága ellenére, a bírók ellenére valamilyen általam ismeretlen csoda folytán nyerni tud. Na most ez nem jött be. Attól függetlenül nekem továbbra is szimpatikus fickó, és remélem hogy annyira jó irányító lesz belőle, hogy nem lesz szüksége nyerő drive-okra, mert a meccs közben már mindig 30 ponttal fogunk vezetni, és a végén leadhatunk belőle egy párat 😀
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.Laki
Hassie fog kezdeni szerintem is.pakesz
Kezdhetne Rusty is 😊 😊 😊 😀
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.Laki
Hassie fog kezdeni szerintem is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.Laki
Ha Hassie egészséges, akkor kezdeni fog. Nem értek vele egyet, de ez van.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nandito nagyon belehúztál a hozzászólások gyűjtésébe. 😂 Hajrá! 😊 Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lenne értelme amiket írsz.pakesz
Jól megkaptam, most már hiába magyarázod. 😛 Nem ám, viccnek vettem. 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintetek őt kezdetik Munchakék az Indy ellen?
Szvsz sok tétje nincs a meccsnek, pont jó kis tanuló meccs lenne neki.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nandito nagyon belehúztál a hozzászólások gyűjtésébe. 😂 Hajrá! 😊 Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lenne értelme amiket írsz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én szintén gratulálok a srácoknak a tegnapi teljesítményükért 😊
Olyan vereség volt, amiből maximálisan lehet építkezni. A köv. meccsek fogják eldönteni, hogy tényleg alakul-e a védelmünk. Ha legalább közepesre hozzuk, akkor van okunk az örömre és bizakodásra szerintem. Ahhoz az edzői hibához viszont mit szóltok, hogy kb. 2:55 a végéig 3. és 1 és hosszú passz. Nem sokon múlt, de teljesen felesleges volt. Biztos first downra kellett menni. Utána 4. és 1 meg nem ment. Az megint csak a védelmet dicséri, hogy lett még egy lehetőségünk a végén. Locker csoda volt az egész meccsen, meg a végén is. És szerintem nyerő típus, bár a végén el kellett volna dobnia a lasztit... 😕
Koltait idézve: erről most nem nyitok vitát 😀
Nyáron belinkelte valaki, amikor ledöntik egy NCAA meccsen, első mondat: nem látok, második: megcsináltam a first downt? 😊
Szóval mindent megtesz a győzelemért; össze is töri magát... És ezért fognak kiállni érte a csapattársai is. Ezért lesz jó vezető. Remélem.Hamilkar
Egyetértek, az a playhívás ugyanakkora baromság volt, mint egy perccel a vége előtt CJ-t futtatni úgy, hogy nem volt időkérésünk... De azért annyit tegyünk még hozzá, hogy Damian nagyon szépen tisztára játszotta magát, Locker oda dobhatta volna neki, de legalább másfél-két méterrel túldobta... Ezek azok a dobások, amik még nagyon nem mennek neki pl. Izomból dobta, pedig csak oda kellett volna szépen ívelni, s akkor biza az egy TD...
Azt pedig még egyáltalán nem bizonyította, hogy nyerő típus lenne - egozonak éppen ez a baja vele....
Ugyanitt jegyezném meg, hogy azzal, hogy egy szar kerettel csinál egy közepes csapatot azt mutatja, hogy jó képességű, nagyon elszánt, s átmegy a falon is, sőt, vezéregyéniség, de azt semmiképpen, hogy egy jó csapattal sorsdöntő helyzetekben nyerni is tudna... Erre várunk, hogy kiderüljön...rezső
Akkor visszatérhetünk ahhoz a kérdéshez, hogy kezdő, vagy nem kezdő. Ha időnként csak csereként beugrik, abból szerintem nem kaphatunk valós képet arról, hogy nyerő tipusú-e. De ott van a másik dolog is. A kispadon, de szerintem még az edzésen sem tudja elsajátítani, hogy kiélezett szituációban izomból dobjon, vagy szépen íveljen. Például a mostani meccsből rengeteget tanulhat, de ugye játszott is, és elég sokat.

Elfogadom azt a véleményt is, hogy tanuljon még Hassietől - vasárnap hallottam, hogy Rodgers 4 évig (!) volt Favre mögött -, de akkor legyünk türelmesebbek vele.Nandito
Mást nem is tehetünk, türelmesek vagyunk. Muszáj bízni benne, mert első körös irányító lévén ráépítjük fel a köv két-három évet, akkor is ha aztán kiderül, hogy nem nyerő típus. Szal inkább legyen az 😀
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én szintén gratulálok a srácoknak a tegnapi teljesítményükért 😊
Olyan vereség volt, amiből maximálisan lehet építkezni. A köv. meccsek fogják eldönteni, hogy tényleg alakul-e a védelmünk. Ha legalább közepesre hozzuk, akkor van okunk az örömre és bizakodásra szerintem. Ahhoz az edzői hibához viszont mit szóltok, hogy kb. 2:55 a végéig 3. és 1 és hosszú passz. Nem sokon múlt, de teljesen felesleges volt. Biztos first downra kellett menni. Utána 4. és 1 meg nem ment. Az megint csak a védelmet dicséri, hogy lett még egy lehetőségünk a végén. Locker csoda volt az egész meccsen, meg a végén is. És szerintem nyerő típus, bár a végén el kellett volna dobnia a lasztit... 😕
Koltait idézve: erről most nem nyitok vitát 😀
Nyáron belinkelte valaki, amikor ledöntik egy NCAA meccsen, első mondat: nem látok, második: megcsináltam a first downt? 😊
Szóval mindent megtesz a győzelemért; össze is töri magát... És ezért fognak kiállni érte a csapattársai is. Ezért lesz jó vezető. Remélem.Hamilkar
Egyetértek, az a playhívás ugyanakkor baromság volt, mint egy perccel a vége előtt CJ-t futtatni úgy, hogy nem volt időkérésünk... De azért annyit tegyünk még hozzá, hogy Damian nagyon szépen tisztára játszotta magát, Locker oda dobhatta volna neki, de legalább másfél-két méterrel túldobta... Ezek azok a dobások, amik még nagyon nem mennek neki pl. Izomból dobta, pedig csak oda kellett volna szépen ívelni, s akkor biza az egy TD...
Azt pedig még egyáltalán nem bizonyította, hogy nyerő típus lenne - egozonak éppen ez a baja vele....
Ugyanitt jegyezném meg, hogy azzal, hogy egy szar kerettel csinál egy közepes csapatot azt mutatja, hogy jó képességű, nagyon elszánt, s átmegy a falon is, sőt, vezéregyéniség, de azt semmiképpen, hogy egy jó csapattal sorsdöntő helyzetekben nyerni is tudna... Erre várunk, hogy kiderüljön...rezső
Akkor visszatérhetünk ahhoz a kérdéshez, hogy kezdő, vagy nem kezdő. Ha időnként csak csereként beugrik, abból szerintem nem kaphatunk valós képet arról, hogy nyerő tipusú-e. De ott van a másik dolog is. A kispadon, de szerintem még az edzésen sem tudja elsajátítani, hogy kiélezett szituációban izomból dobjon, vagy szépen íveljen. Például a mostani meccsből rengeteget tanulhat, de ugye játszott is, és elég sokat.

Elfogadom azt a véleményt is, hogy tanuljon még Hassietől - vasárnap hallottam, hogy Rodgers 4 évig (!) volt Favre mögött -, de akkor legyünk türelmesebbek vele.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Én szintén gratulálok a srácoknak a tegnapi teljesítményükért 😊
Olyan vereség volt, amiből maximálisan lehet építkezni. A köv. meccsek fogják eldönteni, hogy tényleg alakul-e a védelmünk. Ha legalább közepesre hozzuk, akkor van okunk az örömre és bizakodásra szerintem. Ahhoz az edzői hibához viszont mit szóltok, hogy kb. 2:55 a végéig 3. és 1 és hosszú passz. Nem sokon múlt, de teljesen felesleges volt. Biztos first downra kellett menni. Utána 4. és 1 meg nem ment. Az megint csak a védelmet dicséri, hogy lett még egy lehetőségünk a végén. Locker csoda volt az egész meccsen, meg a végén is. És szerintem nyerő típus, bár a végén el kellett volna dobnia a lasztit... 😕
Koltait idézve: erről most nem nyitok vitát 😀
Nyáron belinkelte valaki, amikor ledöntik egy NCAA meccsen, első mondat: nem látok, második: megcsináltam a first downt? 😊
Szóval mindent megtesz a győzelemért; össze is töri magát... És ezért fognak kiállni érte a csapattársai is. Ezért lesz jó vezető. Remélem.Hamilkar
Egyetértek, az a playhívás ugyanakkor baromság volt, mint egy perccel a vége előtt CJ-t futtatni úgy, hogy nem volt időkérésünk... De azért annyit tegyünk még hozzá, hogy Damian nagyon szépen tisztára játszotta magát, Locker oda dobhatta volna neki, de legalább másfél-két méterrel túldobta... Ezek azok a dobások, amik még nagyon nem mennek neki pl. Izomból dobta, pedig csak oda kellett volna szépen ívelni, s akkor biza az egy TD...
Azt pedig még egyáltalán nem bizonyította, hogy nyerő típus lenne - egozonak éppen ez a baja vele....
Ugyanitt jegyezném meg, hogy azzal, hogy egy szar kerettel csinál egy közepes csapatot azt mutatja, hogy jó képességű, nagyon elszánt, s átmegy a falon is, sőt, vezéregyéniség, de azt semmiképpen, hogy egy jó csapattal sorsdöntő helyzetekben nyerni is tudna... Erre várunk, hogy kiderüljön...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....tenorx
Bezzeg Colt McCoy, ugye a winner... 😛
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Outsiderként: amíg Hasselback volt fent, nyugodt voltam, mert látható volt, hogy Johnson nem tud futtni, mert megfogjuk, Hasi meg nem tud passzolni. Így viszonylag békésen teltek a percek, amíg be nem jött a fiú, akiről szobát neveztek el. Kinyílt a Titans, és be is voltam szarva végig. Látszott a srácon, hogy komolyan gondolja. Jó lesz, az meglássátok... 😊
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Én szintén gratulálok a srácoknak a tegnapi teljesítményükért 😊
Olyan vereség volt, amiből maximálisan lehet építkezni. A köv. meccsek fogják eldönteni, hogy tényleg alakul-e a védelmünk. Ha legalább közepesre hozzuk, akkor van okunk az örömre és bizakodásra szerintem. Ahhoz az edzői hibához viszont mit szóltok, hogy kb. 2:55 a végéig 3. és 1 és hosszú passz. Nem sokon múlt, de teljesen felesleges volt. Biztos first downra kellett menni. Utána 4. és 1 meg nem ment. Az megint csak a védelmet dicséri, hogy lett még egy lehetőségünk a végén. Locker csoda volt az egész meccsen, meg a végén is. És szerintem nyerő típus, bár a végén el kellett volna dobnia a lasztit... 😕
Koltait idézve: erről most nem nyitok vitát 😀
Nyáron belinkelte valaki, amikor ledöntik egy NCAA meccsen, első mondat: nem látok, második: megcsináltam a first downt? 😊
Szóval mindent megtesz a győzelemért; össze is töri magát... És ezért fognak kiállni érte a csapattársai is. Ezért lesz jó vezető. Remélem.
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....tenorx
Bárcsak igazad lenne...
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....tenorx
Te vagy az én emberem! 😊 Komolyra fordítva, én tényleg hiszek Lockerben!Nandito
Saints elleni futása + passzai miatt már én is. Egyedül nem tetszett nekem, hogy nem próbálta meg odadobni Cooknak az utolsó pillanatban. Most őszintén, mit veszíthetett(tünk) volna?? :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....tenorx
Te vagy az én emberem! 😊 Komolyra fordítva, én tényleg hiszek Lockerben!

Music City Miracle
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem nyerő típus? Emberek, nézzétek már meg mit csinált a Washingtonon azzal a csapattal....
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)Nandito
az nem mázli volt, hanem elképesztően nagy védekezés...rezső
Igazából az volt. A "ha"-val kezdődő mondatoknak meg nincs is jelentősége, csak így kevésbé fájdalmas a vereség. 😕

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)Nandito
az nem mázli volt, hanem elképesztően nagy védekezés...
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/egozo
Megtanulni nem lehet, de még ráérezhet a módjára. Ahogy a végén alig másfél perc alatt felértünk a Saints end zone-jáig, valamint Washingtonnak a három védő közé bevágott két dobása nekem azt mutatja, idővel meg tudja csinálni.

Különben milyen az élet. Ha Mariani megfogja azt a labdát, akkor most teljesen másról beszélgetünk. :/ (De Marianit sem hibáztatom, nem tehet róla, hogy mázlista volt a védő.)

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy tűnik fordult a kocka Rezső meg köztem Locker megítélésében. Minden nagyon jó vele kapcsolatban, meg ilyenek, csak egy probléma van. Nem bizonyította be, hogy tud meccset nyerni... És ez az én szememben nagy probléma, két esélye is volt, de nem élt vele. Lehet sok mindenre fogni a dolgot, play hívás, bírók, fal, de a lényeg, hogy nem tudott két sorsdöntő drive során sem TD-t szerezni. Remélem tud ezen változtatni...
Egyébként a 4. és 1-nél szerintem nem jó helyre tették a sporik a labdát, talán érdemes lett volna egy challenge rá.
A legnagyobb gond az volt, hogy megint nem volt futásunk, azzal simán nyertünk volna. A fallal nagy problémák vannak, és azt sem értettem, hogy Cook felé miért csak egy labda ment???
Hope-ot talán nem kéne ennyit játszatni, Klugot viszont jóval többet. A CB sor rövidsége, nem tudom melyik HC-nak tűnik végre fel. Az, hogy Hawkinsnak ennyit pályán kell lennie csak az ellenfélnek jó.
A lényeg, hogy megvan a helyünk azok között a csapatok között, akiket meg tudunk verni, és akiket nem, ott kb. közép tájon.egozo
Dehát ez még csak a második meccse, és az is csak csereként. Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy nem tud mérkőzést nyerni. Igazad van, hibázott, de elvileg a jövő csapatát építjük, minden téren lehetünk még jobbak. Rezsőnek a meglátásával viszont egyetértek: nem majrézott, tette a dolgát, amik között ezért bőven voltak jó dolgok is.Nandito
Nekem nem kell védeni Lockert, én voltam mellette, hogy kezdjen év elejétől, de az van, ha valaki nem nyerő típus, azt nem lehet megtanulni szerintem. Szóval én úgy gondolom, hogy ezt a génekkel hozzák, nem lehet megtanulni mint egy dobás fajtát, úgyhogy ez nem az éveken múlik...sajnos :/
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nehogy félreértsétek, egyáltalán nem gondolom, hogy Hassi jobb megoldás nála. Még az első évében is jobb Locker szerintem. Csak most azt látom, hogy akár várnak vele egy évet, akár nem, akkor sem lesz nyerő típus. Úgy gondolom, azért kell kezdnie többet, hogy ez minél előbb kiderüljön. Egyébként egyikünk sem tévedhetetlen, ha pl Bradyről tudták volna, hogy ilyen lesz, nem 5., vagy hányadik körben draftolták volna...
ui:azért az, hogy sok fantázia van benne, elég pozitív gondolat Rezsőtől 😉egozo
Hopp, közben lemaradtam a hozzászólásommal. 😊 Na, ezzel egyetértek, lehet még Lockerből nyerő típus.

Music City Miracle