Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
CJ a probowlon. MJD helyett.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Amúgy mit szóltok a főcsoport döntők alakulásához?
Én a Packers-nek szurkolok, remélem megnyerik az SB-t!!NOrbyyyyy
A Pittsburgh továbbjutásának jobban örültem, mert a 2008-as Baltimoretól elszenvedett vereséget a mai napig nehezen tudom megemészteni. Amúgy óriási meccs volt, végig jól szórakoztam. Nálam a második Ravens TD vitte a pálmát! 😀
Azt én is remélem, hogy a Green Bay nyeri az SB-t, a négy csapatból a legszimpatikusabbak!

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy mit szóltok a főcsoport döntők alakulásához?
Én a Packers-nek szurkolok, remélem megnyerik az SB-t!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit körbenézegettem a mock draft listákon. A sportsillustrated.com és a walterfootball.com szerint Aldon Smith DE-t választjuk. Utóbbi két másik opciót is megjelölt, Blaine Gabbert QB-t és Stephen Paea DT-t. A realsportshype.blogspot.com Jake Locker QB-re, a draftcountdown.com Akeem Ayers OLB-re teszi a voksát. Ezen honlap draft fórumában Locker, Ayers, Paea neve került elő, de találtam utalást Bruce Carter OLB-re és Drake Nevis DT-re is. (A fórumos tippek még Young elküldése előtt születettek.)

Szerintem Gabbertra nincs sok esély, nála jobb irányító csak Andrew Luck lenne, de ő még egyelőre maradni akar az egyetemen. Mivel Gabbert korán elkel, akkor marad Locker vagy Smith. Igaz, messze még a draft.Nandito
Majd ne aggódjatok jönni fog majd egy olyan választás amire egyikönk se számít majd jó Titans szokáshoz híven!!😊NOrbyyyyy
Végre valaki a fórumon, azt hittem mindenki szabin van! 😀 Komolyra fordítva a szót, nem emlékszem, mi a szokás a drafton, de tény, jelenleg nagy szükség van egy irányítóra és a védelemre is ráfér az erősítés!Nandito
Ez így igaz! Amúgy tipikusan rosszul szoktunk húzni a draft-on, de azért vannak kivételek!!
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit körbenézegettem a mock draft listákon. A sportsillustrated.com és a walterfootball.com szerint Aldon Smith DE-t választjuk. Utóbbi két másik opciót is megjelölt, Blaine Gabbert QB-t és Stephen Paea DT-t. A realsportshype.blogspot.com Jake Locker QB-re, a draftcountdown.com Akeem Ayers OLB-re teszi a voksát. Ezen honlap draft fórumában Locker, Ayers, Paea neve került elő, de találtam utalást Bruce Carter OLB-re és Drake Nevis DT-re is. (A fórumos tippek még Young elküldése előtt születettek.)

Szerintem Gabbertra nincs sok esély, nála jobb irányító csak Andrew Luck lenne, de ő még egyelőre maradni akar az egyetemen. Mivel Gabbert korán elkel, akkor marad Locker vagy Smith. Igaz, messze még a draft.Nandito
Majd ne aggódjatok jönni fog majd egy olyan választás amire egyikönk se számít majd jó Titans szokáshoz híven!!😊NOrbyyyyy
Végre valaki a fórumon, azt hittem mindenki szabin van! 😀 Komolyra fordítva a szót, nem emlékszem, mi a szokás a drafton, de tény, jelenleg nagy szükség van egy irányítóra és a védelemre is ráfér az erősítés!

Music City Miracle
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit körbenézegettem a mock draft listákon. A sportsillustrated.com és a walterfootball.com szerint Aldon Smith DE-t választjuk. Utóbbi két másik opciót is megjelölt, Blaine Gabbert QB-t és Stephen Paea DT-t. A realsportshype.blogspot.com Jake Locker QB-re, a draftcountdown.com Akeem Ayers OLB-re teszi a voksát. Ezen honlap draft fórumában Locker, Ayers, Paea neve került elő, de találtam utalást Bruce Carter OLB-re és Drake Nevis DT-re is. (A fórumos tippek még Young elküldése előtt születettek.)

Szerintem Gabbertra nincs sok esély, nála jobb irányító csak Andrew Luck lenne, de ő még egyelőre maradni akar az egyetemen. Mivel Gabbert korán elkel, akkor marad Locker vagy Smith. Igaz, messze még a draft.Nandito
Majd ne aggódjatok jönni fog majd egy olyan választás amire egyikönk se számít majd jó Titans szokáshoz híven!!😊
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit körbenézegettem a mock draft listákon. A sportsillustrated.com és a walterfootball.com szerint Aldon Smith DE-t választjuk. Utóbbi két másik opciót is megjelölt, Blaine Gabbert QB-t és Stephen Paea DT-t. A realsportshype.blogspot.com Jake Locker QB-re, a draftcountdown.com Akeem Ayers OLB-re teszi a voksát. Ezen honlap draft fórumában Locker, Ayers, Paea neve került elő, de találtam utalást Bruce Carter OLB-re és Drake Nevis DT-re is. (A fórumos tippek még Young elküldése előtt születettek.)

Szerintem Gabbertra nincs sok esély, nála jobb irányító csak Andrew Luck lenne, de ő még egyelőre maradni akar az egyetemen. Mivel Gabbert korán elkel, akkor marad Locker vagy Smith. Igaz, messze még a draft.

Music City Miracle
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 reserve/future szerződés meg lett kötve, tehát keretfeltöltés: WR Yamon Figurs és FB Joe Tronzo. Ezzel már 12-en vannak ilyen emberkék: QB Brett Ratliff, RB Herb Donaldson, FB Joe Tronzo, WR/KR Yamon Figures, TE Riar Geer, G Ryan Durand, C Jeff Hansen, DE Pannel Egboh, LB Kevin Malast, CB Chris Hawkins, S Myron Rolle, LS Jacob Ingram
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azon a véleményen vagyok Collinssal kapcsolatban, hogy akkor húzzunk egy QB-t és dobjuk be a mélyvízbe, nekünk is bejöhet... Jó Fisher csak a bztonságra menne az állása miatt, nem dobna be egy újoncot. Na de a sok okos húzásaival... akkor ő válasszon egy QB-t akiben maximálisan az első perctől fogva MEGBÍZIK!! (Mindig minden körülmények között! 😂 )pakesz
Láttuk mi van abból...Collinsban vakon bízik a mai napig... :/egozo
Ez van! Fisher apó ien csökönyös! Mindig a biztonságra megy, a tapasztalatot veszi jobban figyelembe és nem a tehetséget!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Én azon a véleményen vagyok Collinssal kapcsolatban, hogy akkor húzzunk egy QB-t és dobjuk be a mélyvízbe, nekünk is bejöhet... Jó Fisher csak a bztonságra menne az állása miatt, nem dobna be egy újoncot. Na de a sok okos húzásaival... akkor ő válasszon egy QB-t akiben maximálisan az első perctől fogva MEGBÍZIK!! (Mindig minden körülmények között! 😂 )pakesz
Láttuk mi van abból...Collinsban vakon bízik a mai napig... :/
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én azon a véleményen vagyok Collinssal kapcsolatban, hogy akkor húzzunk egy QB-t és dobjuk be a mélyvízbe, nekünk is bejöhet... Jó Fisher csak a bztonságra menne az állása miatt, nem dobna be egy újoncot. Na de a sok okos húzásaival... akkor ő válasszon egy QB-t akiben maximálisan az első perctől fogva MEGBÍZIK!! (Mindig minden körülmények között! 😂 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Csak összefoglalót láttam a BCS-mecsről, de ez a Newton-gyerek nem győzött meg. egy meccs alapján nem szabad véleményt megfogalmazni, de azért ez nem volt meggyőző. Ráadásul, ha balhés is akkor sztem őt tényleg kihúzhatjuk a listáról
Viszont ez a Fairley nevű védekező falember egy szörnyeteg - ő tetszene - sajna nehezen elképzelhető, hogy nem választják ki előttünk 😕rezső
én láttam az egészet és valóban elég gyenge meccse volt. Igazság szerint én is attól félek, hogy az eredménykényszer nem QB draftot fog hozni... és Fisher elhiszi, hogy Collinsban van még egy év...Titans
Ha Collinsról elhiszi, hogy van még benne kezdőként is egy egy év akkor lehet, hogy QB-t húzunkrezső
Ha elhiszi, akkor hülyébb, és önfejübb még annál is, amit gondoltam róla, pedig elhihetitek eléggé annak gondoltam... 😀
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Newton amilyen balhés tuti nem Fisher embere. Én inkább hinnék Gabbertben vagy Mallettben, előbbi még futni is tud.Rajna
Csak összefoglalót láttam a BCS-mecsről, de ez a Newton-gyerek nem győzött meg. egy meccs alapján nem szabad véleményt megfogalmazni, de azért ez nem volt meggyőző. Ráadásul, ha balhés is akkor sztem őt tényleg kihúzhatjuk a listáról
Viszont ez a Fairley nevű védekező falember egy szörnyeteg - ő tetszene - sajna nehezen elképzelhető, hogy nem választják ki előttünk 😕rezső
én láttam az egészet és valóban elég gyenge meccse volt. Igazság szerint én is attól félek, hogy az eredménykényszer nem QB draftot fog hozni... és Fisher elhiszi, hogy Collinsban van még egy év...Titans
Ha Collinsról elhiszi, hogy van még benne kezdőként is egy egy év akkor lehet, hogy QB-t húzunk
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Newton amilyen balhés tuti nem Fisher embere. Én inkább hinnék Gabbertben vagy Mallettben, előbbi még futni is tud.Rajna
Csak összefoglalót láttam a BCS-mecsről, de ez a Newton-gyerek nem győzött meg. egy meccs alapján nem szabad véleményt megfogalmazni, de azért ez nem volt meggyőző. Ráadásul, ha balhés is akkor sztem őt tényleg kihúzhatjuk a listáról
Viszont ez a Fairley nevű védekező falember egy szörnyeteg - ő tetszene - sajna nehezen elképzelhető, hogy nem választják ki előttünk 😕rezső
én láttam az egészet és valóban elég gyenge meccse volt. Igazság szerint én is attól félek, hogy az eredménykényszer nem QB draftot fog hozni... és Fisher elhiszi, hogy Collinsban van még egy év...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊Nandito
Be lehet jutni pl Big Ben, Flacco,Sanchez... én is néztem a hírek között Asomugha-t egyből mondom de jó lenne.... majd eszembe jutott, hogy nagyon sokat kér majd az tuti.... Big Al-t se engedtük volna el gondolom én, ha nem kér 100 milliós szerződést :/pakesz
Big Al hihetetlenül nagy kedvencem volt, és nagyon sajnáltam, mikor elment. Már az is eszembe jutott, Young megy Washingtonba, cserébe be meg jön vissza hozzánk. Érdekes, őt azért tudták kezelni Fisherék.Nandito
Hát ha a Redskinsbe megy VY, akkor McNabb jöjjön már, ne pedig Al! Jöhet ő is, de másért cserébe!! 😀 😀
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊Nandito
Be lehet jutni pl Big Ben, Flacco,Sanchez... én is néztem a hírek között Asomugha-t egyből mondom de jó lenne.... majd eszembe jutott, hogy nagyon sokat kér majd az tuti.... Big Al-t se engedtük volna el gondolom én, ha nem kér 100 milliós szerződést :/pakesz
Big Al hihetetlenül nagy kedvencem volt, és nagyon sajnáltam, mikor elment. Már az is eszembe jutott, Young megy Washingtonba, cserébe be meg jön vissza hozzánk. Érdekes, őt azért tudták kezelni Fisherék.

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Folytassuk az FA-k sorát:
Brett Kern
Tavaly év közben jött, és én nagyon nem hittem benne. Úgy gondoltam megint egy nagy melléfogás. A Denveri időszakban csak hatalmas, ész nélküli rugásai voltak. Nálunk teljesen megváltozott. Statjai magukért beszélnek: downed puntjai és net yardjai meredeken emelkednek. Nem rugdalt ész nélkül touchbackeket, összesen 4 volt neki, viszont ha kell tud nagyot rugni, 68 yardos volt a legjobbja, ami új karrier csúcsa. Szerintem nagyon fejlődőképes, nem kéne bajlódni egy új punter megszerzésével, nyugodtan Hentrich utódába léphet, megérdemel egy új szerződést.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊Nandito
Be lehet jutni pl Big Ben, Flacco,Sanchez... én is néztem a hírek között Asomugha-t egyből mondom de jó lenne.... majd eszembe jutott, hogy nagyon sokat kér majd az tuti.... Big Al-t se engedtük volna el gondolom én, ha nem kér 100 milliós szerződést :/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊Nandito
Emberemlékezet óta nem szedtünk fel FA-ról ilyen minőségű sztárjátékost. Ha ennyi pénzt szánnának rá tavaly megszerezhették volna a Houstontól Dunta Robinsont pl.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊Nandito
Be lehet jutni a rájátszásba rookie-val, de ahhoz olyan védelem kell mint a 2008-as volt
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!NOrbyyyyy
Kicsit próbáljunk meg poztivan is gondolkodni. Elsőéves irányító nem egyszer jutott már rájátszásba csapatával, miért ne történhetne meg velünk ugyanez? A csapatunk azért nem gyenge, csak bizonyos egységeket meg kell erősíteni. Például CB-be jöhetne Asomugha, azért ő nem lenne rossz igazolás. 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Newton amilyen balhés tuti nem Fisher embere. Én inkább hinnék Gabbertben vagy Mallettben, előbbi még futni is tud.Rajna
Csak összefoglalót láttam a BCS-mecsről, de ez a Newton-gyerek nem győzött meg. egy meccs alapján nem szabad véleményt megfogalmazni, de azért ez nem volt meggyőző. Ráadásul, ha balhés is akkor sztem őt tényleg kihúzhatjuk a listáról
Viszont ez a Fairley nevű védekező falember egy szörnyeteg - ő tetszene - sajna nehezen elképzelhető, hogy nem választják ki előttünk 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!NOrbyyyyy
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...rezső
Hát én sem látom a nyerési lehetőségeket! Nagyon nehéz csoportunk lesz jövőre is, hiszen a Texans feljövőben, a Jax is jó és hát az Indy-nél számítania kell mindenkinek a Manning faktorra! Szerintem jövőre is a mi csoportunk lesz az egyik legkiélezettebb!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!NOrbyyyyy
Nagyon nehéz helyzetben van Fisher, s ez alapvetően befolyásolhatja a QB-ügyet is. Normál esetben a nyolcadik választással húznánk egy QB-t, gondolom visszahozná Collinst egy évre, hogy a köv. szezonban kezdjen, s az ifjonc szokja az NFL-t, s tanuljon. Azonban most arról szól a történet, hogy ha az idényben nem megyünk rájátszásba, akkor Jeffnek nálunk annyi. Az eredménykényszer így lehet, hogy inkább egy trade-et eredményez, vagy valami FA megszerzését. Mindegy, meglátjuk.
Akármi is történik ebben a kérdésben, jelenleg nincs előttem, ahogy megnyerjük idén a csoportunkat, vagy esetleg wild carddal kerülünk playoffba...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szóval bárki bármit mond, egy QB fő értékmérője, hogy hosszútávon nyer-e vele a csapat, vagy veszít. Ezzel szemben lehet mindenféle statisztikákat hozni, de nem érdemes, mert statisztikákal még sose nyertek meccset. Lássuk miért is volt óriási hülyeség ilyen könnyedén lemondani VY-ről.

2006 óta, mióta a csapatnál van 80 alapszakasz meccsünk volt. Ebből 47-szer kezdett, 33-szor nem. A 47 meccsen a győzelmi mutatónk 30-17, a 33 meccsen - amikor nem kezdett - 15-18.

Hát ezt jelentette VY a csapatnak. És ez ellen harcolt tüzzel vassal Fisher, és próbálta meg olyan lehetetlen helyzetekbe kényszeríteni, aminek más vége nem lehetett...egozo
Teljesen érthetetlen ez a herce hurca! Bud papa már szerintem túlságosan is befolyásolható 88 évesen, hogy maga döntsön az ilyen kérdésekben, mint VY maradjon menjen? vagy Fisher maradjon menjen? és mivel a 16 év alatt Jeff bácsi elég jól bebetonozta hozzánk magát, így ő maradt, valószínűleg a csapatvezetőség javaslatára, amit egyáltalán nem értek! De ez van ebbe sajnos nekünk nincs beleszólásunk, de az tény, hogy jövőre valaminek történnie kell, valami változásnak be kell következni. Én azt mondom, hogy QB-t kellene húznunk a draft első körében és rá építeni a csapatot. Az FA piacon kit lehetne szerezni? vagy Trade? De kit és kire? Úgyhogy az ésszerű megoldás egy jó draft szerintem, bár ugye ezt mindannyian tudjuk, hogy ésszerű megoldásokat nemnagyon szokott ez a vezetés mostanában csinálni, de most bízzunk benne, hogy jó útra térnek!!